تئاتر عمدتا بسته است. فیلم های پرفروش هستند به تعویق افتاد. Drive-ins داشتن یک لحظه. و با ادامه Covid-19 pandemic هنوز روشن تهدید به آمریکایی ها بیشتر مردم انتخاب برای تماشای فیلم در خانه.

خوشبختانه وجود دارد به طور منظم هجوم فیلم های جدید را انتخاب کنید. چهار جاذب فیلم های در حال اکران این هفته در جریان خدمات و مجازی در تئاتر. وجود دارد یک فیلم مستند است که به دنبال یک خانواده نظامی برای 10 سال. وجود نور کمدی درام در مورد پیدا کردن خود را در کوه های نروژ است. یاد نویسنده آمریکایی میراث است که به کاوش در یک مستند جدید. و دوستی و خلاق همکاری که تبدیل آمریکایی تئاتر — و منجر به ایجاد نشان می دهد مانند همیلتون — در حال حاضر بر روی صفحه نمایش به مخاطبان در یک فیلم جدید.

هر چهار فیلم در حال لذتبخش کننده به تماشای. اما اگر هیچ یک از آنها را بستم علاقه خود را, شما همیشه می توانید بررسی کنید یکی از 28 بهترین فیلم از این سال تا کنون و هفته گذشته فوق العاده ای تخته سنگ از نسخه های جدید نیز در دسترس هستند.

فیلم اغلب به کاوش اثرات جنگ بر روی خانواده ها اما پدر سرباز پسر طول می کشد و یک میخ سرپهن کوچک. مستند (یک شرکت تولید بین Netflix و نیویورک تایمز) شرح استاد گروهبان. برایان Eisch و دو پسر جوان خود را از طریق 10 سال از زندگی خود را از استقرار به اثرات جنگ در پشت جبهه به این سوال که آیا پسران را دنبال پدر خود را می فروشد. این یک مشاهدهای مستند نیست که فشار هر یک دیدگاه بیش از حد به شدت آن را ممکن است به تماشای آن را به عنوان ساده ادای احترام به سربازان آمریکایی و خانواده های آنها. اما اغلب به نظر می رسد چیزی تیره تر کمین در زیر فیلم: آرام معاینه از راه روایات که در حال تحت فشار قرار دادند آمریکایی ها به خصوص مردان در مورد افتخارات جنگی و سربازان’ زندگی اثرات دراز مدت است که گسترش دور گذشته یک نسل.

چگونه به تماشای آن: پدر سرباز پسر است که در جریان Netflix بکشد.

وجود دارد بیش از چند مستند در مورد زندگی از نویسنده معروف و چهره های عمومی است. من نا امید شده توسط بسیاری از آنها را از آنجا که آنها اغلب تابع بیشتر به عنوان 101-سطح آموزش از تحلیل جالب از زندگی یک فرد و میراث. Flannery یک استثنا است. هر چند معمولی در شکل مستند به ارمغان می آورد تعدادی از صدای — اعم از مشاهیر مانند تامی لی جونز و کونن اوبراین به نویسندگان مانند مریم Karr و آلیس واکر به محققان ادبیات آمریکا — به اکتشاف خود را از یکی از محوری آمار و ارقام در ادبیات آمریکا است. اوکانر در رابطه به نژاد پرستی از زادگاه او در جنوب (به عنوان به خوبی به عنوان خود را نژاد پرستی) است کاوش توسط نویسندگان از رنگ که اغلب مسائل از مسابقه از جمله ریچارد رودریگز و هیلتون Als. و این است که توسط یک قاب اکتشاف گسترده تر از شخصیت او, ایمان, کلاس, تجربیات با لوپوس و تیغ تیز سوزن از عوامفریبی او را دیدم در اطراف او. برای کسانی که خوانده ام اوکانر و کسانی که نه به طور یکسان آن را قوی نقطه ورود.

چگونه به تماشای آن: Flannery است در مجازی تئاتر این هفته و یک لیست از شرکت تئاتر در دسترس است در این فیلم ، (شما دریافت اجاره لینک و سود کمک به حمایت از تئاتر مستقل شما را انتخاب کنید در صفحه.)

داستان آشنا است: یک زن جوان تلاش می کند برای فرار از او ناامید کننده زندگی با فرار به یک سرزمین خارجی است. اما این روشن شب چند چیز برای رفتن آن. این ستاره ها همیشه لذت بخش Jenny Slate به عنوان فرانسیس مشتاق نقاش که طول می کشد خاموش به نروژ برای تابستان برای کمک به یک ناهنجار هنرمند در کار خود را تنها به کشف او تا حد زیادی به یادگیری بیش از حد. این بدان معناست که این فیلم نیز احساس می کند مانند یک فرار از نروژ. وجود دارد به اندازه کافی جذابیت و تلون مزاج به صورت داستان برای فرار از آمدن در سراسر به عنوان بیش از حد قابل پیش بینی; Frances می بیند جهان را از طریق هنر و او غالبا روایت افکار خود را به ما در حالی که در مقایسه با افراد رنگ و تجارب به نقاشی او را دوست دارد. این روشن شب نور است و گاهی اوقات کثیف داستان کشف و تخته سنگ و عملکرد مجریان آن است.

چگونه به سازمان دیده بان آن را روشن شب در دسترس است به صورت دیجیتالی اجاره و یا خرید بر روی سیستم عامل از جمله آیتونز و آمازون است.

اندرو سرخ شده آغاز فیلمبرداری نوازندگان از آزاد Love Supreme, یک تریک هیپ هاپ گروه در تابستان سال 2005. هیچ کس نمی دانست پس از آن که اعضای گروه مانند Lin-مانوئل میراندا توماس سوپ کلم, Anthony Veneziale و کریستوفر Jackson — را برای کمک به شکل دادن به آینده از آمریکا تئاتر با نشان می دهد مانند در ارتفاعات و همیلتونیا این که خود را نشان می دهد را تا پایان در برادوی است. ما Freestyle عشق عالی بازگو گروه در اوایل روز از طریق فیلم از اجرای برنامه و مصاحبه با اعضای گروه و نشان می دهد چگونه دوستی گاهی اوقات می تواند به نوبه خود به جهان در حال تغییر همکاری. این یک نور فیلم, بهترین برای همیلتون و در ارتفاعات طرفداران و یا کسانی که لذت می برد به مرحله نشان می دهد و می خواهید برای کشف کردن که چگونه آن را در مورد آمد و یا حتی فقط برای مشتاق freestylers. در حالی که این فیلم به خودی خود ممکن است پیشگامانه آن افراد قطعا هستند.

چگونه به تماشای آن: ما Freestyle عشق عالی است جریان در Hulu.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de