برنامه است که طرفداران هشدار داد نابود شده می تواند پشت بام خورشیدی اخراج FERC

فدرال انرژی کمیسیون تنظیم مقررات در روز پنج شنبه رای دادند را یک دادخواست است که خواسته آن اعلام net-اندازه گیری به عنوان موضوع به حوزه قضایی فدرال و تعمیرات اساسی به عمل است. خورشیدی طرفداران مطرح آلارم که این درخواست می تواند فلج پشت بام خورشیدی در حالی که گروهی که ثبت آن استدلال غیر خورشیدی کاربران مجبور به ناعادلانه یارانه کسانی که با پانل های در اموال خود را.

ثبت شده در آوریل توسط New England Ratepayers ارتباط پنهانی نیوهمپشایر-غیر انتفاعی بر اساس دادخواست درخواست شده است که FERC مسئولیت تنظیم net-اندازه گیری نرخ از دست متحده, که در آن در طول تاریخ باقی مانده است. در حالی که بحث بر محور انرژی محرمانه در بحث سیاست تصمیم گیری تا به حال در دنیای واقعی انشعابات به عنوان آن را نیز کاهش داده اند اعتبار خورشیدی کاربران برای دریافت الکترون آنها پشت پا زدن بر روی شبکه.

اگر فدرال هیئت مدیره مورد تایید بود طومار آن می تواند ساخته شده و پشت بام خورشیدی به طور ناگهانی غیر اقتصادی برای برخی از مشتریان با توجه به صنعت انرژی خورشیدی و دیگر گروه های مخالف NERA موقعیت.

“این خبر خوبی است برای خورشیدی حقوق هر کالیفرنیا گفت:” دیو روزنفلد مدیر اجرایی خورشیدی حقوق داد که طرفداران برای کالیفرنیا خورشیدی. “تا به حال FERC در مقابل انجام این امر را خراب کرده اند سرمایه گذاری از هر خورشیدی کاربر در دولت است.”

در FERC 34-صفحه تصمیم سازمان نظارتی این کمیسیون نوشته است که آنها رد NERA دادخواست به دلیل آن نیست که در زمینه های زیر عمومی ابزار نظارتی سیاست عمل به این درخواست. دو کمیسیون خود را اضافه شده هشدارهای, concurring است که باید آن را رد کرد اما گفت که آنها تا به حال ساخته شده است یک تصمیم در مورد قانونی بودن و یا قدرت از NERA واقعی ادعا می کند.

“در حالی که ما نا امید FERC تصمیم به رد درخواست ما در رویه دلایل این موضوع این است که به دور از حل و فصل” NERA جمهور مارک براون در بیانیه ای گفت که او ارسال شده به آفتاب صحرا. “FERC آشکارا برگ باز برای NERA به آدرس نگرانی های مطرح شده توسط کمیسیون در جهت آن است.”

قهوه ای که قبلا به اشتراک گذاشته شده در یک مصاحبه مطبوعاتی و برگه توضیح داد که این گروه منطقی برای آوردن طومار. با توجه به این که ادبیات NERA معتقد خورشیدی کاربران می پرداخت برای آنچه تحویل به شبکه.

“ما در بررسی این تصمیم به منظور تعيين دوره مناسب ما را به منظور اطمینان حاصل شود که ratepayers محافظت از میلیاردها دلار در هزینه-تغییرات ناخواسته و ناعادلانه پرداخت شده توسط ratepayers برای حمایت از پشت بام خورشیدی صنعت” براون گفت.

با توجه به FERC اسناد دادخواست پشتیبانی توسط گروه هایی که یا آشکار را انکار تغییرات آب و هوایی و یا به شدت سوال آن از جمله افزوده, موسسه و رقابتی سازمانی موسسه.

اتهام وابستگی به سوخت های فسیلی منافع و بزرگ آب و برق باید به دنبال NERA و آن را حاضر به افشای آن زد. اما در این مبارزه بیش از خالص-اندازه گیری آب و برق — NERA انتظار می رود متحدان — هرگز ارائه شده کامل-بویژه حمایت به جای تماشای محیط زیست لیبرال سیاستمداران صنعت انرژی خورشیدی و دیگر بیرون آمد در سرکوب مخالفان.

اگر چه NERA می گوید این مدافع از طرف ratepayers آن وسیع و گسترده اپوزیسیون مخالف.

در ماه ژوئن, California Public Utilities Commission, کالیفرنیا کمیسیون انرژی و 16 دولت به طور کلی وکیل از جمله دادستان کل خاویر بکررا آمد در برابر NERA دادخواست.

“میلیون ها نفر از مشتریان خرده فروشی که متکی موجود اندازه گیری خالص برنامه زمانی که سرمایه گذاری قابل توجهی در پشت بام خورشیدی خواهد بود از نظر مالی صدمه و هزاران صنعت انرژی خورشیدی شغل قرار داده خواهد شد در معرض خطر” آنها نوشت: در ماه ژوئن نظرات به FERC.

FERC رئیس نیل Chatterjee روز پنج شنبه صبح ارسال شده در توییتر در مورد این تصمیم گفت: “ما به اتفاق آرا توافق کردند که عمل در دادخواست موجه نیست در این زمان.”

محیط زیست و دیگران هر دو در کالیفرنیا و در سراسر کشور به سرعت به ستایش از این تصمیم.

“من این را تحسین FERC را سریع تصمیم رد این تلاش غلط به upend دولت اندازه گیری خالص برنامه” بکررا گفت: خورشید کویر, در بیانیه ای.

“NERA دادخواست برای حمله به پشت بام خورشیدی سرمایه گذاری و روده صرفه جویی انرژی در طول سلامت و بحران مالی بد درک” آدم Browning, مدیر اجرایی گروه حمایت رای خورشیدی در بیانیه ای گفت:. “خورشیدی را فراهم می کند مقادیر عظیم انرژی پاک کاهش هزینه های سیستم و قبوض آب و برق و امریکا به کار گیری سیستم انرژی ما بیشتر انعطاف پذیر.”

وینسنت Battaglia, موسس و مدیر عامل شرکت Renova انرژی در پالم دزرت به نام رای “گیلاس در بالا” از یک هفته است که شروع با معاون رئیس جمهور جو بایدن دادن اشاره ای به صنعت انرژی خورشیدی در یک سخنرانی با تمرکز بر سیاست های زیست محیطی.

Battaglia گفت: کالیفرنیا صنعت انرژی خورشیدی تمرکز در حال حاضر تبدیل به چندین ایالت دعوا از جمله مذاکرات سوم تکرار دولت net-اندازه گیری سیاست. آن را بازبینی که در کالیفرنیا خاص net-اندازه گیری نرخ های تنظیم شده و انتظار می رود به حرارت بالا در پاییز.

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا. در تماس گرفتن در [email protected] و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>