پدیکور یک ضرورت برای برخی از سالمندان کالیفرنیا. بسته ناخن سالن را ترک آنها را در معرض خطر

زمانی که شارون بیکر پارک شده در مقابل پنج ستاره ناخن & Spa او تردید است. 77 سال بیشتر در آنجا ماند در درون او پالم اسپرینگز خانه با شوهرش در طول coronavirus بیماری همه گیر.

است که تا ماه گذشته زمانی که ناخن سالن در شهرستان ریورساید باز برگشت.

“این خیلی سخت بود برای من” بیکر گفت. “من نمی توانم برش ناخن پا من و اسکراب پشت پای من.”

چون بیکر دیابت است, او گفت:, او نیاز به دقت فوق العاده آن می تواند منجر به آسیب های عصبی که در آن او ممکن است احساس یک عفونت است. اگر بیکر نمی مراقبت از پاهای خود را, او می تواند آنها را از دست بدهند, او گفت:.

اما که نمی توان او را اولین سفر به سالن ناخن هر کمتر مملو. “شما ممکن است تصور کنید که بیم و هراس گفت:” بیکر, سرطان بازمانده که به ذات الریه در سال گذشته است.

هنگامی که او راه می رفت به پالم اسپرینگز سالن هر چند او خوشحال بود با آنچه که او را دیدم.

درجه حرارت او گرفته شد در درب. او پر کردن سریع پزشکی بود. وجود دارد پلکسی گلاس پارتیشن نصب شده در اطراف هر ایستگاه و او گفت: کارگران تمیز آنها را بین مشتریان. همه عینک ماسک.

“آنها رفت بالا و فراتر از آن” بیکر گفت. “من واقعا خوشحال بود.”

اما در حال حاضر حتی کسانی که مایل به ماسک تا قادر خواهد بود به سر تا ناخن سالن. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز دوشنبه دستور داد داخل ساختمان های شخصی خدمات از جمله ناخن سالن در بسیاری از استان ها را به دوباره. این حرکت برگ برخی از سالمندان — برای آنها پدیکور نمی لوکس اما یک ضرورت به مبارزه یک بار دیگر برای حفظ خود و سلامت پا. برای بسیاری از مسن کالیفرنیا معمول پدیکور می تواند کمک به جلوگیری از عفونت — آنها نه فقط در مورد داشتن پاهای زیبا.

“ناگهان ما شاهد سنبله بزرگ در بیمارانی که نمی توانید به ناخن سالن” دکتر گفت: Kenneth فیلیپس, جونیور, یک پزشک با یک نخل کویر تمرین است که می بیند بسیاری از بیماران که به پدیکور ناخن در سالن هر سه تا چهار هفته است. “پس آنها بسته ناخن مغازه ما تا به حال نمایشی سربازان ارتش در تعدادی از ناخن پا فرورفته.”

پدیکور نیست فقط در مورد داشتن پاهای زیبا

کاهش مهارت در دست است. کمر درد. کمتر انعطاف پذیری. همه از این بیماری می تواند آن را دشوار است به انجام کارهای ساده مانند خم کردن به تر و تمیز ناخن پا. این می تواند حتی سخت تر است اگر ناخن را ضخیم با سن.

“هنگامی که شما بوده ام به راه رفتن بر روی پاهای خود را به مدت 90 سال یا بیشتر آنها زیبا ضرب و شتم تا” فیلیپس گفت.

در طول همه گیر ناخن فرورفته و میخچه که pedicurist ممکن است قادر به کمک آدرس دریافت غفلت فیلیپس گفت: از آنجا که اعضای خانواده معمولا تمایلی به اداره مراقبت از پا. که می تواند منجر به عفونت ها و به خصوص در بیماران دیابتی که در حال حاضر سیستم ایمنی بدن به کسانی که عفونت می تواند گسترش.

بیکر برای مثال رفت و هرگز برای پدیکور قبل از تشخیص دیابت. “من به طور معمول لازم نیست که کسی دست زدن به ناخن یا پای من, اما من تا به حال به شروع به رفتن” بیکر گفت. ناخن techs تجربه بیشتری برش ناخن و سنباده پایین پای او اضافه شده است. گاهی اوقات او مردد برای آنچه که او به نام “کار” که شامل ویژه مرطوب کننده درمان و ماساژ.

واقعیت را بررسی کنید: پزشکان در مطالعه و بررسی اینکه آیا COVID-19 می تواند باعث دیابت

بیشتر: COVID-19 مراتب خطرناک تر برای بیماران مبتلا به بیماری قلبی یا دیابت

دیابت می تواند باعث آسیب های عصبی — نوروپاتی — که می تواند منجر به درد و سوزن سوزن شدن و بی حسی. که از دست دادن احساس می تواند به معنای دانستن نیست که چیزی مضر است پای خود را باز کردن این امکان را برای عفونت و در برخی موارد منجر به قطع عضو شود. “ترین اندام تحتانی قطع عضو انجام می شود در دیابتی جمعیت” فیلیپس گفت.

در مورد یکی از 10 نفر یا 34.2 میلیون مبتلا به دیابت در ایالات متحده با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. یک پنجم مردم نمی دانند که آنها آن را داشته باشد.

شرایط دیگر است که می تواند باعث بی حسی و یا سوزن سوزن شدن گردش خون ضعیف در پاها شامل بیماری عروق محیطی و رینود, بیماری, کلینیک مایو.

برای برخی از, پدیکور به تنهایی کافی نیست برای جلوگیری از مشکلات با توجه به فیلیپس. “اگر مردم مسائل بهداشتی با انگشتان دست خود را, آنها احتمالا نباید فقط تکیه بر pedicurist,” فیلیپس گفت.

او تا به حال یک مشتری که نمی دانم چه بد شکل پای خود را در تا زمانی که آنها متوجه آنها پیگیری می شد و خون همه در اطراف خانه. حدود 80 درصد از فیلیپس’ بیماران مسن تر از 65 سال و کسانی که 40 درصد مبتلا به دیابت هستند, او گفت:.

هنوز فیلیپس گفت که او شاهد افزایش در بیمارانی که در خانه مانده و در طول همه گیر و “می تواند آن را ندارد.” معمولا این درد است که به ارمغان می آورد مردم در, او گفت:.

“اگر هر چیزی که ما تا به حال یک چشم انداز مثبت در بیماران که معمولا می توانید مراقبت های معمول فرم pedicurist و جلوگیری از برخی از این کوچکتر مشکلات” فیلیپس گفت.

سالن اقدامات احتیاطی برای حفظ امن سالمندان

شرایط بهداشتی اساسی در حال حاضر باعث سالمندان بیشتر مستعد ابتلا به کروناویروس ساخت فعالیت های عادی در معرض خطر است. حتی قبل از ناخن سالن مجبور شدند به تعطیل بسیاری از سالمندان نیست, آماده برای, برای پدیکور گفت: Anthony مای صاحب آفتاب ناخن سالن در پالم اسپرینگز.

برخی از مشتریان بیشتر در معرض خطر عفونت مانند کسانی که مبتلا به دیابت گفت که “بیش از حد به زودی” برای بازگشت به چنین نزدیک-تماس با محیط مای گفت.

بسیاری از افرادی که حامی مای کوچک انتصاب-تنها سالن مسن تر هستند. دوستان گاهی شوخی در مورد چگونه وجود ندارد هر کسی که جوان خود را به گرفتن ناخن ها انجام می شود وجود دارد.

برای مای, 31, آماده کردن سالن خود را برای همراهی با دولت دستورالعمل بود که بسیار متفاوت از آماده شدن برای یک روز کاری عادی. وی افزود پلاستیک موانع و دست sanitizers اما او با پوشیدن یک ماسک و دستکش روزانه برای هشت سال گذشته.

“من همیشه فرسوده آن به دلیل هنگامی که شما این را به کسی ناخن پنج تا شش روز در هفته, 10 ساعت در روز و … آن را مانند یک کارخانه مواد شیمیایی,” او گفت:.

مای همچنین نمی خواهید به نفس در پودر اکریلیک استفاده می شود در برخی از ناخن مصنوعی یا, او گفت:, مردم, ناخن های گرد و غبار. به علاوه او افزود: “مردم کثیف هستند — شما نمی دانید که آنچه را که آنها انجام داده ایم با دست و یا پای خود را.” او گفت: آن را “حس مشترک.”

پروتکل بودند به اندازه کافی برای مایکل Hamlin, 53 و شوهر, Lee 62 که بوده ام زیاد مای سالن برای نزدیک به دو سال است.

“آنها در واقع بسیار کمی” Hamlin گفت: سفر اخیر اشاره کرد که این سالن حتی جدا مقادیر قلم و با استفاده از قلم مورد استفاده برای یک پزشکی بود. “من تحت تاثیر قرار گرفته بود.”

Hamlin گفت: او می رود چرا که او می خواهد پای خود را — یک علاقه مشترک در میان کویر مسکونی صندل دهد. اما لی تا به برخی از مشکل پیرایش خود ناخن, او گفت:. مای در زمان مراقبت از لی hangnails هفته گذشته است.

ناتان Rickel صاحب حباب های کوچک سالن در پالم اسپرینگز گفت: وادار کردن ناخن سالن به بازگشت دوباره نیست “را حس کنید.”

“وجود ندارد هر چیزی مربوط به صنعت ما که ما نیاز به خاموش کردن دوباره” Rickel گفت: خورشید کویر در روز دوشنبه. “ما در حال حاضر بیش از CDC دستورالعمل های ما در شیوه های استاندارد.”

سالمندان یادگیری به مقابله طول تعطیلی

در ضمن پزشک دفاتر مانند دکتر فیلیپس’ عمل باز باقی می ماند البته با اقدامات احتیاطی اضافی. در علاوه بر این به نیاز به ماسک دفتر کاهش ظرفیت 25 ٪ مجاز بیماران منتظر در وسایل نقلیه خود را گسترش صندلی در اتاق انتظار منطقه ارائه ماسک برای بیمارانی که نمی باید آنها را نصب فیلتر هوای دستگاه در اتاق انتظار.

“من فکر می کنم این اقدامات قطعا کار” فیلیپس, 64, گفت:.

در طول 35 سال گذشته گفت: مشتریان خود رشد کرده مسن چرا که “مردم فقط دیگر زندگی می کنند.” سالمندان حساب برای بیش از 30 درصد از ساکنان چهار نفر از نه Coachella Valley شهرستانها. در سطح ایالت سن افراد 65 ساله و مسن تر را تا 15 ٪ از جمعیت.

آن استفاده می شود نادر به بیماران در 90s و 100s اما شرکت فیلیپس می بیند بیماران در 90s در هر روز است. این بیماری همه گیر را متوقف کرده است.

“من فکر می کنم این پیام اساسی است: غفلت نمی کند سلامت خود را در این زمان” فیلیپس گفت. “این آسان برای دریافت افسرده یا محزون در مورد آن, اما شما باید به مراقبت از خودتان است.”

او توصیه می کند روزانه پا بازرسی و تمیز کردن و خشک کردن آنها را به طور کامل و مرطوب کننده. حتی بین پدیکور, او گفت:, آن است تا به افراد برای مراقبت از پای خود را.

اما در حال حاضر که سالن ها بسته سالمندان نیاز به کشف کردن که چگونه برای حفظ خود و سلامت پا را یک بار دیگر. برخی ممکن است در نهایت در فن معالجه ودرمان امراض پا دفاتر در حالی که دیگران سعی می کنید برای مدیریت بر خود.

“من فقط غمگین — من نمی دانم” بیکر گفت. تا آنجا که ناخن های پا را به, او فکر می کند او را مدیریت برش آنها را از دست ندهید ، “این ماساژ که آنها انجام می دهند — آنها حرکت عصبی است که واقعا کمک می کند تا پا” و گردش خون ضعیف او گفت:.

وقتی پرسید که آیا او می تواند به او کمک کند بیکر, شوهر, JD است که 86 گفت: “من تلاش کرده اند اما نه با موفقیت. من یک بازنشسته بانک چه من می دانم که در مورد ناخن پا؟”

ماریا Sestito را پوشش می دهد پیری و ارشد جمعیت در Coachella Valley برای خورشید صحرا. او همچنین یک گزارش برای امریکا سپاه و عضو جدید به کویر. لطفا با گفتن “سلام” از طریق maria.sestito@desertsun.com یا @RiaSestito.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>