Panera دادن است نامحدود رایگان قهوه در تمام تابستان و خدا آنها را برکت دهد

Thanks, Panera. - MIKE MOZART / FLICKR

جهان تلخه و همه چیز یک کابوس است اما هنوز هم وجود دارد چند اشعه آفتاب در این hellscape ما به عنوان اسلاید به آخرالزمان است.

دوستان ما در Panera (یک.k.یک. St. Louis نان شرکت.k.یک. نان Co. اگر شما یک OG) تصمیم گرفته اند به نگاه کردن برای ما در طول این زمان دشوار است با ارائه ما با یکی از ضروری ترین عناصر زندگی — قهوه — به صورت رایگان.

از هم اکنون از طریق هالووین MyPanera+ قهوه اشتراک سرویس رایگان است. معمولا هزینه $8.99 در هر ماه (هنوز هم سرقت) اما در حال حاضر زمانی که شما ثبت نام برای MyPanera+ شما می توانید یک قهوه با هر اندازه و در هر عطر و طعم هر دو ساعت به صورت رایگان.

این پیشنهاد را با این نسخهها کار برای قهوه داغ سرد قهوه و حتی چای داغ پس از کافئین معتادان از همه نوع می تواند در معامله است. شما می توانید اشتراک خود را دریافت نامحدود پر کردن مجدد در درایو-از طریق و یا در حالی که شما در داخل در کافه.

و اگر شما یک دانشمند اچ کار بر روی واکسن مطمئن شوید که شما اجازه دهید آنها را می دانیم در این مورد. ما نیاز به نگه داشتن خود را در فنجان قهوه کامل, حفاری ؟

برای عضویت MyPanera+ بازدید panerabread.com/mypaneracoffee.

ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>