برای بزرگنمایی کلیک کنید JULIA NONI

  • جولیا NONI


هر هفته ex-KDHX DJ Chris Ward, بررسی یک آهنگ از قرنطینه بر اساس لیست پخش در برخورد با انزوا و تنهایی امید و میکروب ها است. این آهنگ و بیشتر را می توان در لیست پخش Spotify در, “Pande-میکس: پایان جهان پخش”: https://spoti.fi/2WZGTJZ.

“شرم” — پدران جوان — سفید مردان مردان سیاه و سفید بیش از حد (2015)

“هیچ چیز اما یک سبزه دروغ است همه شما cunts می توانید نگه دارید.”

آنها به پایین ما برو بالا من.

به عنوان دوستان و خانواده های ما می میرند یکهو یکی از ادامه نارضایتی از حزب دموکرات است که خود را کامل و مطلق عدم ستون فقرات به تماس با رهبران جمهوری خواه آنچه که واقعا هستند به عنوان اغلب و به عنوان مبتذل و پیوسته به عنوان به عنوان امکان پذیر است در حالی که به جای تلاش در حفظ اندکی پیش از اینترنت مدنیت. در نتیجه با نیروی بی رحم, طراحی, روزانه 40,000 پا موج جزر و مدی از چیز عجیب و غریب جناح راست fuckery از خود راضی چرخش و جنایت علیه بشریت است که هنوز کار — crashing پایین در سمت چپ در حالی که برخی از روح از دست رفته هنوز هم ناله و شکایت کردن به یک جای خالی “این طبیعی نیست!” و hyperventilate توییتهایی به دیجیتال کیسه های کاغذی.

در کلاس تاریخ من یک بار متوجه شدند که یکی از دلایل ما را شکست داد, انگلیسی, بنابراین به آسانی است زیرا آنها وارد سواحل ما با قوانین خود را از جنگ و ما جهش از درختان و گه با چاقو و سنجاب اسلحه و شورش مانند ambuscados. “این طبیعی نیست!” انگلیسی ها گریه آنها به عنوان یک-نگهداری-runnin پایین می سی سی پی به خلیج مکزیک. به همین ترتیب در مکان های دموکرات کلاچ مروارید خود و استفاده از گاو-flop عبارات مانند “رئیس جمهور باید به” و “ما نباید” و “آنها باید شرمنده” و “تاریخ قضاوت خواهد کرد.” مرد آمد آن است.

فقط یک بار من دوست دارم برای دیدن یک rascally Claire McCaskill یا Al Sharpton به نظر می رسد در MSNBC به بحث هستهای و نقل قول اسکاتلند گروه پدران جوان: “هیچ چیز اما یک سبزه دروغ است همه شما cunts می توانید نگه دارید به” قبل از Ari Melber دیوانه وار به کاهش تجاری (تبلیغات برای کامیون آستر که COVID-مقاوم). آیا می شود که یک breath of fresh air with Terry Gross?

اما بودند که به اتفاق می افتد, آنها می خواهم البته خجالت — خجالت! — توسط مترقی توییتر برای یک ماه برای انتخاب خود را از کلمات مشکل در چپ خارج از لمس دست زنگ مارس کاملا ضربه دیگر انتخابات است.

بنابراین تا آن زمان به عنوان جیم کروچه تاسف ما را مجبور به آن می گویند در یک آهنگ.

پدران جوان’ “شرم” (صدای تلویزیون در رادیو و اگر آنها فوتبال hooligans) میسازد این احساسات را به سادگی. رانندگی-حرکت می شود در زیر پوست خود را بلافاصله در فقط سه buzzy یادداشت بیش از یک سبک ضرب و شتم به نظر می رسد که برداشت از یکی از کسانی که هموند اندام هر خانه تا به حال در ’70s. برای من تعجب آور است دلپذیر آن را نیز نشان می دهد تا در یک قسمت با عنوان جرم جنایی untalked مورد عجیب و غریب Netflix کمدی-درام, احساس خوب. چه بزرگ سوزن رها کردن آهنگ در دهه دروغ آمده است.

“چه چیزی شما را به احساس بهتر است ؟ چه چیزی شما را به احساس خوب است ؟ ” گروه کر به پایان می رسد.

یا بیشتر مناسب, چگونه خواب شما در شب, همه از شما ؟

این آهنگ و بسیاری دیگر را می توان در یافت Chris Ward را پند-مخلوط لیست پخش Spotify در.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de