Newsom رود به وزن در مدرسه بازگشایی; محلی ولسوالی انتخاب کردن برای آموزش از راه دور

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom است که انتظار می رود به ارائه راهنمایی امروز در مورد اینکه آیا کالیفرنیا مدارس باید باز برای آموزش این سقوط در میان خروش در COVID-19 موارد با توجه به اخبار متعدد رسانه ها.

در دست و پنجه نرم کردن با این تصمیم دولت و رهبران محلی وزن نیازهای دانش آموزان برای فرد در آموزش و پرورش, اجتماعی و دیگر منابع حیاتی مانند غذا — با چالش های نگه داشتن دانش آموزان, معلمان و کارکنان مدرسه ایمن در طول coronavirus بیماری همه گیر.

فرماندار ارشاد می آید که تمام مدارس در Coachella Valley در حال حاضر تصمیم به شروع 2020-21 سال تحصیلی با آموزش از راه دور.

Coachella Valley متحد تصمیم گرفت شب گذشته که آن را به شروع سال تحصیلی با آموزش از راه دور با توجه به Coachella Valley انجمن معلمان.

توصیه هایی برای آموزش از راه دور شامل روزانه “زنده” تعامل با معلمان و دانش آموزان و قابل فهم از طریق کامپیوتر با توجه به گزارش کارکنان. کارکنان نیز توصیه می شود انتقال به یک مدل ترکیبی که در آن دانش آموزان تقسیم زمان بین فرد و آموزش آنلاین زمانی که امکان پذیر است.

پالم اسپرینگز متحد تصمیم هفته گذشته برای شروع سال تحصیلی در اوت. 5 با آموزش آنلاین و بعد از انتقال به یک مدل ترکیبی.

تحت مدل ترکیبی منطقه خواهد برنامه را به بیش از 50 درصد از دانشجويان در محوطه دانشگاه در هر زمان. این طرح در نهایت پیش بینی دانش آموزان گذراندن دو روز در دانشگاه و سه روز آنلاین. منطقه هدف این است که برای شروع تدریجی در مدل هیبرید بعد از سپتامبر. 8 اگر بهداشت عمومی شرایط اجازه می دهد.

شنهای صحرا متحد نیز هفته گذشته اعلام کرد که آن را شروع آموزش آنلاین در اوت. 19 و به طور بالقوه می تواند انتقال به یک مدل ترکیبی “در یا در اطراف” روز کارگر بسته دولت دستورالعمل.

اگر دانش آموزان در بازگشت به کلاس های درس پاره وقت بعد از این سال مدارس خواهد شد نگاه بسیار متفاوت است. دانش آموزان و کارکنان خواهد بود و به خواسته خود-نمایش به صورت علائم در خانه روزانه; دانش آموزان خود را در دماهای بررسی می شود قبل از ورود به دانشگاه با خودکار حرارتی متوسط صفحه نمایش; و دانش آموزان را به پوشیدن پوشش صورت در بسیاری از مدرسه تنظیمات با توجه به اقدامات مشخص شده در منطقه.

دولت دو تا از بزرگترین مدارس لس آنجلس متحد و سن دیگو متحد نیز اعلام کرد که آنها نمی خواهد در عین حال بازگشایی دانشگاه ها.

و در حالی که اورنج کانتی, تخته, آموزش و پرورش توصیه می شود دانش آموزان و معلمان بازگشت به کلاس درس این سقوط برخی از مناطق در جنوب کالیفرنیا, شهرستان اعلام کرده اند که باک که هدایت و شروع سال تحصیلی با آموزش از راه دور.

کالیفرنیا انجمن معلمان منتشر شد بیانیه هفته گذشته خواستار قانونگذاران ایالتی به بازگشایی مدارس, مگر اینکه آن را بی خطر است برای انجام این کار.

“با ادامه افزایش COVID-19 عفونت های ما باید مهمترین اقدام پیشگیرانه در مواجهه با عدم اطمینان برای محافظت از دانش آموزان مربیان و جوامع ما” انجمن رئیس جمهور E. توبی بوید گفت. “ما مشتاق به بازگشت با دانش آموزان ما اما واقعیت علم حقایق و ایمنی را نمی توان نادیده گرفت.”

آفتاب صحرا خبرنگاران شین Newell و آماندا اولریش کمک به این گزارش.

Autism_today است که یک خبرنگار برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در rebecca.plevin@desertsun.com. او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر