Newsom رود به وزن در مدرسه بازگشایی در کالیفرنیا

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom است که انتظار می رود به اعلام جدید ارشاد برای بازگشایی مدارس کالیفرنیا جمعه با بسیاری از دولت 1,000 مناطق تنها چند هفته دور از بازگشت به مدرسه و هنوز مردد که آیا اجازه می دهد تا دانش آموزان در کلاس های درس.

چند مدرسه منطقه در حال حاضر گفت: مدارس خود را آغاز دوره جدید تقریبا از جمله لس آنجلس و سن دیگو امور خارجه دو کشور با یک ترکیب جمعیت از 720,000 K-12 دانش آموزان است. سان فرانسیسکو و اوکلند, Sacramento, Long Beach, Santa Ana و سان برناردینو در میان مناطق دیگر امید بستن به بازگشت به کلاس های درس.

تقریبا تمام شهرستان ونتورا عمومی و منشور مدرسه سایت نمی خواهد بازگشایی در پاییز برای 2020-21 سال تحصیلی همانطور که قبلا برنامه ریزی شده است. این تصمیم روز پنجشنبه اعلام کرد شهرستان سرپرست مدارس استن Mantooth ساخته شده بود با تصویب Ventura County بهداشت عمومی افسر دکتر رابرت لوین.

“ما می خواهیم چیزی بیش از را به همه دانش آموزان به کلاس که در آن خود را, آموزشی, اجتماعی و رشد و نمو نیاز می تواند بهترین ملاقات” گفت: Mantooth در یک بیانیه مشترک. “اما ما نمی توانیم در وجدان خوب بازگشایی همه دانشگاه های ما در زمانی که coronavirus است موجی در کشور ما و منطقه ما است.”

در حالی که اورنج کانتی, تخته, آموزش و پرورش توصیه می شود دانش آموزان و معلمان بازگشت به کلاس درس این سقوط کالیفرنیا انجمن معلمان منتشر شد بیانیه هفته گذشته خواستار قانونگذاران ایالتی به بازگشایی مدارس, مگر اینکه آن را بی خطر است برای انجام این کار.

“با ادامه افزایش COVID-19 عفونت های ما باید مهمترین اقدام پیشگیرانه در مواجهه با عدم اطمینان برای محافظت از دانش آموزان مربیان و جوامع ما” انجمن رئیس جمهور E. توبی بوید گفت. “ما مشتاق به بازگشت با دانش آموزان ما اما واقعیت علم حقایق و ایمنی را نمی توان نادیده گرفت.”

کالیفرنیا: به عنوان موارد, موج, در اینجا نحوه معاشرت با خیال راحت اگر شما حاضر به ماندن در خانه

COVID-19: کالیفرنیا باریک تست اولویت به عنوان ویروس موارد افزایش

تصمیم گیری ساخته شده اند و در حال رشد در میان نگرانی از معلمان و پدر و مادر بیش از دولت را افزایش coronavirus موارد و عدم قطعیت در اطراف ایمنی از هر دو دانش آموزان و کارکنان در دانشگاه. دولت این هفته گزارش دوم خود را-بالاترین یک روز در مجموع در میزان عفونت و مرگ و میر از زمان شروع این بیماری همه گیر و بیش از 7,200 فوت کرده اند.

مقامات دولتی قرار داده اند حداقل 31 کالیفرنیا 58 استان ها در یک لیست سازمان دیده بان به دلیل مورد coronavirus انتقال و بستری شدن در بیمارستان ، بودن در این لیست قرار می دهد محدودیت در توانایی بازگشایی بخش های مختلف اقتصاد است.

در اوایل این هفته Newsom کرد و گفت: تصویب قوانین جدید در پوشیدن, ماسک, بازی های ورزشی, خوانندگی, busing و “نگه داشتن بچه های ما امن و پیشبرد تلاش های ما در سراسر آموزش از راه دور.” دولت او را بلافاصله کسانی که قوانین عمومی است اما دفتر او گفت: Newsom خواهد “اعلام COVID-19 راهنمایی برای مدارس” در روز جمعه.

تصمیم گیری که آیا برای بازگشایی عهده محلی منطقه و مدرسه تابلوهای اما Newsom دولت و وزارت آموزش و پرورش منتشر شد دستورالعمل در اوایل ماه ژوئن برای منطقه به دنبال زمانی که بازگشایی که شامل اجرای متوسط چک برای دانش آموزان, فعالیت های بازسازی از قبیل ناهار و زنگ تفریح و توصیه پارچه پوشش صورت برای دانش آموزان و معلمان.

“پس ما صادر راهنمایی ما شرایط را به طور چشمگیری تغییر” دولت سرپرست آموزش عمومی تونی Thurmond گفت: در یک کنفرانس رسانه های شنبه و اضافه کرد که او انتظار دارد که بیشتر در مناطق تصمیم به شروع ترم تقریبا. “در هر جایی که وجود دارد عدم قطعیت ما باید با احتیاط ادامه دهید. در بسیاری از موارد که برای رفتن به باز کردن در آموزش از راه دور.”

بسیاری از کوچک و جوامع روستایی استدلال می کنند آنها باید مطابق با قوانین همان شهرهای بزرگ که در آن عفونت نرخ بالاتر است. Thurmond شنبه نشان داد او موافقت کرد.

“ما برخی از استان ها در این دولت که در آن تعدادی از موارد است که در واقع بسیار کم” Thurmond گفت. تا زمانی که مدارس در این شهرستان به دنبال دولتی راهنمایی در شستن دست ها, 6 فوت (1.8 متر) از فاصله حفظ فاصله فیزیکی و در صورت پوشش Thurmond گفت: “ما معتقدیم که کسانی که مدارس باز می توانید با خیال راحت.”

مدرسه بازگشایی به نظر می رسد مختلف در سراسر ایالات متحده

چشم انداز بازگشایی مدرسه در پاییز است که در حال حاضر به دنبال کمتر به احتمال زیاد در بسیاری از ملت. تایید COVID-19 نفر در آمریکا سر به فلک کشید به حدود 3.6 میلیون و بیش از نیمی از ایالات آمریکا متوقف و یا کوچک پشت تلاش برای بازگشایی اقتصاد خود را. تعداد فزاینده ای از مناطق از جمله لس آنجلس دومین در ایالات متحده که تصمیم به شروع ترم پاییز آنلاین. دیگر مناطق در حال هل دادن خود را شروع تاریخ.

بازگشت به مدرسه: برنامه های چند جزئیات بیشتر در مورد چگونه بسیاری از موارد که نزدیک مدارس

Newsom: ایالت تعطیلی شامل ورزشگاه و کلیساها در نظارت استان ها

اما هنوز هم بسیاری از برنامه ریزی برای برگزاری کلاس های حضوری. آنها در حال انتشار دارد که شامل پیاده سازی اجتماعی فاصله بسته شدن ساختمان مدرسه به بازدید کننده و در برخی موارد تقسیم دانش آموزان به گروه هایی که حضور در مدرسه در برخی از روزها مطالعه و از خانه دیگران.

چگونه یک مدرسه رسیدگی خواهد متعدد coronavirus موارد در سراسر ساختمان و چگونه بسیاری از آلوده دانش آموزان و یا معلمان را افزایش آلارم جزئیات اغلب در سمت چپ به پدر و مادر را حدس بزنید. نمونه طرح تنها شامل ارجاع به “مورد به مورد” تصمیم گیری.

ایالات متحده آمریکا امروز شبکه خبرنگاران بررسی 35 مدارس بازگشایی برنامه. اکثر طرح را شامل نمی شود جزئیات در تصمیم گیری که منجر به بسته شدن ساختمان مدرسه و قرار دادن آموزش های آنلاین برای همه دانش آموزان است.

در عوض اکثر مدارس تکرار برخی از توصیه اساسی از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری: deep-تمیز کردن منطقه ای که در آن یک فرد آلوده صرف زمان quarantining فرد و ترک آن را به مشاوره با دولت محلی و یا مقامات بهداشت برای تصمیم گیری در مورد تعطیلی مدارس.

CDC همچنین توصیه می کند رد مدرسه حداقل دو تا پنج روز پس از فرد آلوده در ساختمان است اما بسیاری از برنامه های مدرسه نمی مرجع بسته شدن کل ساختمان مدرسه.

مبهم برنامه های مدرسه در برابر مشاوره از آکادمی ملی علوم و مهندسی و پزشکی است.

“تصمیم گیری در مورد آنچه به منزله قابل توجهی به جامعه انتقال و تحت چه شرایط مدارس خواهد دوباره باید مشخص شده قبل از سال تحصیلی آغاز می شود” از آکادمی علوم گفت: در بازگشایی مجدد دستورالعمل. آن پروتکل می گویند تصمیم گیران باید “ایجاد روشن آستانه برای چه کسانی داده ها ميانگين; برای مثال یک بار در مدرسه می بیند X تعداد موارد آن را تصویب سیاست Y.”

در اورنج کانتی, کالیفرنیا, وزارت آموزش و پرورش می گوید: در آن طرح: “در مشاوره های محلی در بخش بهداشت و درمان مناسب مدرسه رسمی ممکن است تصمیم بگیرد که آیا مدرسه بسته موجه است.” اما اورنج کانتی ندارد روشن آستانه برای بسته مشخص شده است.

ایالات متحده آمریکا امروز یافته های همسان گیری از مرکز برای بازسازی عمومی آموزش و پرورش غیر انتفاعی در ایالت واشنگتن است که بررسی برنامه.

چند اگر هر دولتی در سطح برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس, آدرس مدارس چه باید بکنید اگر یک دانش آموز یا معلم تست مثبت برای COVID-19 گفت: بری Dusseault یک پزشک-در-محل اقامت در مرکز بازسازی آموزش و پرورش عمومی.

از چند برنامه است که آیا آدرس COVID-19 عفونت در میان دانش آموزان و یا معلمان قصد دارد طیف وسیعی از تعطیل مدرسه برای 24 تا 48 ساعت برای تمیز کردن عمیق و سپس از سرگیری کلاس به ارسال همه بچه ها در خانه از راه دور و یادگیری برای دو تا چهار هفته Dusseault گفت.

اگر دانش آموزان به خانه فرستاده می شود به دلیل COVID-19 مورد “آن را برای رفتن به بحرانی که منطقه اطمینان حاصل شود که دانش آموزان با تداوم دسترسی به همان برنامه درسی معلمان و اجتماعی و حمایت عاطفی کارکنان,” او اضافه شده است.

برای مناطق که لازم نیست که یک برنامه در عین حال پاسخ به یک فرد آلوده در مدرسه باید به این بستگی دارد که چگونه بالا انتقال است که در جامعه گفت: William Hanage یک استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد.

“اگر وجود دارد یک مورد و آن را در یک مقدمه به مدرسه و وجود نرخ پایین جامعه و انتقال آن ممکن است معقول به تغییر که فقط به آموزش در خانه برای یک دوره از زمان,” او گفت:.

اما آن را متفاوت از اگر عفونت نشان می دهد تا در کلاس های چند, چند بار او اضافه شده است.

“اگر شما می توانید نگه داشتن جامعه انتقال پایین آن را معقول و منطقی به فکر مدارس می تواند بازگشایی شد و شیوع بیماری در مدارس می توان کنترل” Hanage گفت. “هنگامی که جامعه انتقال می شود شما نیاز به فکر می کنم در مورد انجام کاری متفاوت است.”

می تواند کودکان و نوجوانان گسترش coronavirus?

تلفیقی از مطالعات و مقالات منتشر شده در JAMA Pediatrics در بر داشت بسیاری از بیماران زیر سن 18 سالگی با COVID-19 بیماری ناشی از SARS-CoV-2 تمایل به علائم خفیف و به طور کامل بهبود می یابند در عرض یک تا دو هفته — سریعتر از بسیاری از بزرگسالان است.

در حالی که این ممکن است به کاهش برخی از نگرانی های کارشناسان پزشکی می گویند پدر و مادر نباید اجازه گارد خود را. کودکان هنوز هم می تواند حامل ویروس و تسهیل گسترش در جوامع خود.

“من فکر می کنم جواب قطعی, بدون شک, — بله,” دکتر گفت: لارا Shekerdemian ارشد مراقبت ويژه در بیمارستان کودکان تگزاس.

می تواند کودکان و نوجوانان گسترش coronavirus?: ‘قطعی بدون شک – بله’ کارشناسان می گویند

نظارت غربالگری که تست تمام کودکان بستری در بیمارستان نشان داده است درصد بالاتری از آنها حامل ویروس و نه نشان دادن هر گونه علائم, او گفت:.

در حالی که وجود دارد هنوز به داده های سخت برای اثبات بدون علامت گسترش — انتقال ویروس بدون نمایش هیچ نشانه — Shekerdemian گفت: هیچ چیز به پیشنهاد “عدم وجود علائم معنا نیست که شما نمی انتقال آن است.”

“شکی نیست که آنها می تواند بدون علامت باشد. آیا آنها حمل (ویروس) بیشتر از بزرگسالان است ؟ ” او گفت:. “که یکی از سخت برای پاسخ به. وجود ندارد به اندازه کافی نظارت در جامعه است.”

دکتر مگان Culler فریمن اطفال متخصص بیماری های عفونی در UPMC بیمارستان کودکان پیتزبورگ گفت: بینی سواب مطالعات نشان داده اند که کودکان به همان میزان بار ویروسی در بینی خود را به عنوان بزرگسالان است.

اما کودکان بیشتر احتمال دارد که فقط علائم خفیف که ممکن است قابل توجه به کودک و یا پدر و مادر. Shekerdemian می گوید با اینکه سالم, کودکان در واقع می تواند خطرناک تر به عنوان آنها کمتر به احتمال زیاد به ماندن در خانه بیمار و بیشتر احتمال دارد به بیرون رفتن به جهان ندانسته گسترش ویروس.

چه گروه سنی بیشتر در معرض خطر ابتلا به COVID-19?

وجود دارد تفاوت در کودکان گروه سنی دو یا سه ماه پیش Shekerdemian گفت: اما در حال حاضر پزشکان در حال دیدن بیشتر بچه های بزرگتر در بیمارستان برای COVID-19.

او گمان این ممکن است به خاطر نوجوانان و بزرگسالان جوان معاشرت در خارج از خانه های خود را به عنوان کسب و کار بازگشایی شده است. او گفت: وجود دارد هیچ داده ای در دسترس است که برای حمایت از این کودکان مریض تر یا بیشتر در خطر ابتلا به این بیماری است.

باید بچه ها ماسک می پوشند?

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند همه کودکان 2 سال به پوشیدن یک ماسک و یا پارچه پوشش.

فریمن خواستار والدین برای قرار دادن ماسک بر روی کودکان کمتر از 2 به عنوان آنها می تواند خفه. “اگر شما با فرزند کوچک شما آن را امن تر به نگه داشتن آنها را دور از دیگران به عنوان مخالف به پوشش صورت خود,” او گفت:.

برخی از سوال که آیا کودکان باید نظم و انضباط را به نگه داشتن ماسک در طول مدرسه در حالی که از پدر و مادر خود را’ نظارت اما Shekerdemian می گوید بچه ها شایسته اعتبار بیشتر. “کودکان بسیار آگاهانه از آنچه همسالان خود انجام می دهند (و) اکثر پدر و مادر را ببینید که فرزندان خود را از راه منظم تر در مدرسه از در خانه” او گفت:.

در حالی که آن را نیز تا به مدارس برای تشویق چنین نوع از رفتار Shekerdemian می گوید: ماسک-پوشیدن عادی تبدیل شده است برای بسیاری از بچه ها. “(آنها) انطباق با چیزهای جدید اغلب با سرعت بیشتری نسبت به بزرگسالان انجام دهد چرا که آنها تمایل به سوال آن را,” او گفت:.

در حال COVID علائم در کودکان متفاوت از بزرگسالان است ؟

COVID-19 علائم در کودکان بسیار خفیف تر از بزرگسالان فریمن گفت.

علائم شایع در میان کودکان سرفه و تنگی نفس و تب است. سرفه و تنگی نفس رخ می دهد در حدود نیمی از کودکان شناخته شده است به توان و حذف و تب رخ می دهد در حدود یک سوم, او گفت:. گاهی اوقات کودکان از دست دادن اشتها یا استفراغ — و یا آنها نمی, نمایشگاه هر گونه علائم در همه.

بوستون بیمارستان کودکان توصیه پدر و مادر نگاه کردن به این نشانه ها و تماس های خود را از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی اگر آنها مشکوک فرزند خود بیمار است:

 • تب یا لرز
 • سرفه
 • تنگی نفس یا اشکال در تنفس
 • خستگی
 • عضلانی و یا بدن درد
 • سردرد
 • جدید از دست دادن طعم و مزه و یا بوی
 • گلو درد
 • گرفتگی یا آبریزش بینی
 • تهوع یا استفراغ
 • اسهال

چگونه بسیاری از بچه ها فوت کرده اند از COVID?

فریمن گفت: کمتر از نیم درصد از کودکان مبتلا به کروناویروس فوت کرده اند. داده ها از بهار نیز نشان داد عفونی کودکان با سن کمتر از 19 ساخته شده تنها 5 درصد از کل عفونت های, او گفت:.

او اشاره می کند این ممکن است به این دلیل که کودکان نه به حال فرصتی برای معاشرت راه بزرگسالان باید از مدارس بسته شد در اوایل این بیماری همه گیر.

“بسیاری از شبکه های اجتماعی در حال کاهش است.” “ما در حال رفتن به می دانم که چگونه است که رفتار در حال رفتن به درایو عفونت تا زمانی که ما (بازگشایی مدارس).”

ایالات متحده آمریکا امروز و خبر مربوط به کمک به این گزارش.

Autism_today است که یک خبرنگار برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در rebecca.plevin@desertsun.com. او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>