قانونگذاران بسیار ناراحت هستند در مورد این روز عظیم توییتر نقض

Open Sourced logo

سیاستمداران در هر دو طرف راهرو بود داغدار کلمات و هشدار برای توییتر پس از یک هکر قادر به نفوذ به سرویس و ارسال scammy درخواست برای بیت کوین از یک تعداد بالا مشخصات حساب از جمله Elon Musk, بیل گیتس و باراک اوباما. قابل توجه این حساب متعلق به presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن نیز دخیل. این یک چیز روشن است: نقض و عواقب آن — می توانست بسیار بدتر است. قانونگذاران در حال حاضر می گویند توییتر باید انجام دهید بهتر است برای جلوگیری از چیزی شبیه به این از همیشه اتفاق می افتد دوباره.

سناتور. Ron Wyden یک دموکرات از, اورگان, ابراز نگرانی از امنیت پیام های مستقیم در حمله و گفت: توییتر انجام نداده بود به اندازه کافی برای حفاظت از آنها با وجود قبلی اطمینان است که آن را. در یک بیانیه سناتور گفت Recode که او احساس اجازه پایین توسط توییتر و مدیران اجرایی آن به خصوص به عنوان آنها او را وعده داده آنها را بهبود امنیت خود را:

در سپتامبر سال 2018 مدت کوتاهی قبل از او به شهادت قبل از کمیته اطلاعات مجلس سنا من ملاقات خصوصی با توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی. در این گفتگو آقای دورسی به من گفت که این شرکت مشغول به کار بود در پایان به پایان رمزگذاری پیام های مستقیم. از آن شده است نزدیک به دو سال پس از جلسه ما و توییتر DMs هنوز رمزگذاری ترک آنها را در معرض کارکنان که سوء استفاده داخلی خود دسترسی به سیستم های شرکت و هکرها که به دست آوردن دسترسی های غیر مجاز. در حالی که آن را هنوز هم روشن نیست اگر هکرها در پشت حادثه دیروز به دست اورد دسترسی به توییتر پیام های مستقیم این است که یک آسیب پذیری است که به طول انجامید بیش از حد طولانی و یک است که در حال حاضر در دیگر سیستم عامل های رقیب. اگر هکرها به دست اورد دسترسی به کاربران DMs این نقض می تواند یک نفس, تاثیر, برای سال آمده است.

در ضمن دیگران درو مستقیم خطوط بین تهدیدات در معرض توسط چهار شنبه را نقض و انتخابات ریاست جمهوری. سناتور. Richard Blumenthal سرزنش توییتر برای آن “تکرار امنیتی ساقط” و “عدم حفاظت از حساب” است که می تواند باعث این حادثه شد.

“تعداد این حادثه به عنوان یک خانم نزدیک یا شات در سراسر کمان” Blumenthal کانکتیکات دموکرات گفت: در یک صدای جیر جیر. “این می توانست خیلی بدتر با اهداف متفاوت است.”

سناتور. جاش هاولی یک جمهوری خواه از ایالت میسوری است که مکرر بزرگ با تکنولوژی منتقد در کوتاه DC تصدی توییتی نامه ای به او گفت: او ارسال شده به توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی حتی به عنوان حمله اتفاق می افتد.

“میلیون ها نفر از کاربران خود را تکیه می کنند خدمات خود را نه فقط به صدای جیر جیر برای عموم بلکه برای برقراری ارتباط خصوصی خود را از طریق پیام مستقیم خدمات” هالی نوشت. “یک حمله موفقیت آمیز بر روی سیستم شما سرورهای نشان دهنده یک تهدید برای همه کاربران خود را حفظ حریم خصوصی و امنیت داده ها.”

هالی سپس پرسید که چگونه از حساب های محافظت شده توسط دو فاکتور تأیید هویت احتمالا می تواند هک شود اگر اطلاعات کاربر به سرقت رفته بود و چه اقدامات توییتر طول می کشد برای جلوگیری از سطح سیستم هک.

این سوالات عمدتا هنوز پاسخ داده نشده اما در عرض چند ساعت از scammy توییتهایی ارسال یک عکس از نحوه توییتر نقض اتفاق افتاده است شروع به پدیدار شود. حساب در سوال نمی شد به خطر بیافتد به علت سهل انگاری شیوه های امنیتی توسط دارندگان حساب توییتر به عنوان توضیح داده شده است. به جای کسی که به دست اورد دسترسی به توییتر خود کنترل های داخلی است. وجود دارد هیچ چیز به دارندگان حساب می تواند انجام شود برای جلوگیری از این.

دو گزارش از معاون و TechCrunch تایید کرد که هک رخ داده است را از طریق توییتر کنترلهای داخلی اما منابع خود را ارائه حساب های مختلف به عنوان به که دستکاری این کنترل. معاون این هکر منابع ادعا کردند که آنها پرداخت می شود توییتر کارمند یا پیمانکار برای انجام “همه کار برای ما” در حالی که TechCrunch نشان داد که هکر (شناخته شده به عنوان “کرک”) قادر به ربودن یک کارمند حساب و انجام حمله خود را.

به همین دلیل مسلما بسیاری از مشخصات بالا و با نفوذ حساب توییتر از همه رئیس جمهور تهمت نبود تحت تاثیر این هک این امکان وجود دارد که او حساب ویژه پادمان که بقیه حساب نمی کند. مغلوب ساختن پیشی جستن حساب توییتر شد, معروف حذف شده توسط یک کارمند در سال 2017, بنابراین آن را حس که توییتر قرار دادن همه چیز در محل برای جلوگیری از که از اتفاق می افتد دوباره.

هکر آشکار انگیزه برای حمله — پول — به نظر می رسد به برخی از درجه است. با توجه به امنیت سایبر شرکت بررسی نقطه bitcoin wallet مرتبط در هک توییتهایی دریافت حدود 120 ، 000$. اما به عنوان ماساچوست دموکراتیک بهداشت ، ادوارد Markey در بیانیه ای گفت: هر دو سرویس و کاربران آن اغلب dodged قابل توجهی گلوله.

“در حالی که این طرح به نظر می رسد از نظر مالی با انگیزه و در نتیجه ارائه یک تهدید برای کاربران توییتر تصور کنید اگر این بد بازیگران مختلف به قصد استفاده از صدای قدرتمندی برای گسترش دروغ به طور بالقوه با دخالت ما در انتخابات اخلال در بازار سهام یا ناراحتی ما روابط بین المللی” او در بیانیه ای گفت به Recode. “همین دلیل است که توییتر باید به طور کامل فاش کردن آنچه اتفاق افتاده و آنچه در آن انجام شده است برای اطمینان از این هرگز دوباره اتفاق می افتد.”

باز کردن منابع ساخته شده است programme. همه باز منابع محتوای سرمقاله مستقل و تولید شده توسط روزنامه نگاران ما.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>