قاچاق تلفن همراه به ما داده اند زندان Infinite

وقتی عدنان خان به زندان فرستاده می شود در سال 2003 در سن 18 پیامک نیست که محبوب است. اما در زمان او از زندان آزاد شد در ژانویه 2019, پیام کوتاه هنجار و رسانه های اجتماعی بود که در همه جا — حتی پشت میله های زندان.

“من دیده ام ، من فکر می کنم آنها در حال خنده دار” خان مدیر اجرایی Re:فروشگاه عدالت گفت: در قسمت جدید از این تنظیم مجدد پادکست.

چه خان با اشاره به “زندان Infinite” یک برچسب است که اجازه می دهد تا Infinite کاربران مشاهده فیلم ها به اشتراک گذاشته شده در نرم افزار توسط افرادی که زندانی هستند. “Infinite یکی از راه های و رسانه های اجتماعی یک راه برای زندانی مردم را به جهان نشان می دهد که آنها واقعا هستند و به انسانیت خود را” خان گفت.

محتوای نشان داده شده در زندان Infinite متفاوت است; برخی از فیلم ها نشان می دهد وحشتناک شرایط زندگی ما در داخل زندانها مانند ازدحام و جاری شدن سیل در حالی که دیگران به تصویر کشیدن مردم در زندان لباس انجام renditions از روند Infinite رقص.

اما آنچه تعجب آور در مورد زندان Infinite نیست که افرادی که زندانی هستند قدردانی بزرگ choreography, درست مثل هر کس دیگری. به جای آن که مردمی در زندان دسترسی به گوشی های هوشمند در همه.

تلفن همراه مجاز در آمریکا زندان. و افرادی که داشت با قاچاق در اختیار خود می توانید با ضربه جدی مجازات است.

“شما می توانید به اتهام بزه یا جرم با توجه به آنچه صلاحیت شما هستیم” گفت: نازگل Ghandnoosh یک تحلیلگر ارشد پژوهش در صدور حکم پروژه. “و حداقل شما در حال رفتن به از دست دادن زمان خوب اعتبارات و یا آسیب رساندن شانس خود را از آزادی مشروط.”

پس چرا کسی این ریسک را ارسال بر Infinite یا تماس با یکی از اعضای خانواده با استفاده از قاچاق تلفن همراه?

برای خان با داشتن یک تلفن همراه در حالی که در زندان حتی برای یک زمان کوتاه یک راه برای ترمیم رابطه اش با مادرش. این اجازه داده او را به واقعی احساسی, گفتگو با خانواده اش بدون اینکه نظارت و اصلاحات افسران و بدون نیاز به مقابله با 15 دقیقه زمان محدود و یا هزینه های زیادی است که به طور معمول با استفاده از یک زندان تلفن ثابت.

“آن را از طریق یک تلفن همراه که در آن من شروع به واقعا باید این سختی مکالمات چگونه من احساس نادیده گرفته شده توسط او” او گفت:. “چه تلفن همراه را برای من انجام داد و ما برای نگه داشتن با استفاده از کلمه ‘تلفن همراه’ مانند آن را به گوشی خود را — بدیهی است آنچه که من واقعا صحبت کردن در مورد یک شکل از جامعه سازگار ارتباطی و یک فضای امن که این ارتباطات است.”

برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد زندان Infinite و استفاده از کالای قاچاق تلفن های همراه در زندان, گوش دادن به آخرین قسمت از تنظیم مجدد نمایید.

اشتراک مجدد در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify و یا هر کجا که شما گوش دادن به پادکست ها.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>