یک نوجوان نسبی از 8 سال نوح مک اینتاش پسر پدر است که انتظار محاکمه به اتهام قتل به مرگ او تا به یک شکایت وی از سوی مامورین Riverside County اجتماعی کارگران موفق به درستی بررسی و مداخله با وجود گزارش های متعدد که او و نوح بودند که مورد آزار قرار گرفته و نادیده گرفته شده است.

برایس مک اینتاش از تاج متهم شد مارس 28, 2019 با یک تعداد از قتل با کینه توزی در ارتباط با پسر خود ندهید و مرگ است که برگزار می شود در Cois M. برد بازداشتگاه در موریتا ،

نوح, مادر, Jillian Godfrey التماس گناه در ماه دسامبر به دو فقره از کودک خطر افتادن در ارتباط با مرگ پسرش و حال برگزار شد رابرت پریسلی بازداشتگاه در ریورساید در حالی که در انتظار صدور حکم است.

شکایت واصل شد ژوئن 1 از طرف نسبی توسط وکیل خصوصی راجر غرفه و دیگری وکیل منصوب Riverside County دادگاه اطفال به نمایندگی از دختر. آن را تشریح ترسناک یک سری از حوادث که منجر به نوح مک اینتاش مرگ که شامل سال از سوء استفاده و غفلت از گزارشهای ارائه شده به این شهرستان ریورساید بخش خدمات عمومی اجتماعی’ کودک بخش خدمات.

همچنین این اسناد چند نمونه زمانی که DPSS اجتماعی کارگران تلقی اتهامات بی اساس و یا مجمل پس از برایس مک اینتاش و گادفری کاهش یافته و به صحبت با آنها و همچنین حاضر به اجازه دهید کودکان صحبت می کنند.

غرفه استدلال می کند که DPSS پرسنل پنج نفر از آنها به نام متهمان تجاوز اجباری دستورالعمل گزارش های ایجاد شده توسط کالیفرنیا کودک آزاری و غفلت از گزارش قانون و همچنین سایر قوانین و مقررات نیاز به مددکاران اجتماعی به “در تماس” با کودکان و بزرگسالان است که افراد از سوء استفاده و یا غفلت از اتهامات.

“آن شده اند که به گونه معقول مددکار اجتماعی است که پدر و خطرناک بود که او در معرض نوح و [نسبت] به وحشتناک سوء استفاده و غفلت و معناداری وجود دارد در معرض خطر است که این سوء استفاده و غفلت خواهد غم انگیز تشدید” شکایت می خواند.

برایس مک اینتاش و گادفری را “عدم همکاری” شکایت می افزاید: باید همین دلیل حتی برای مددکاران اجتماعی به دنبال بررسی است. “آنها عمدا چشم خود را برای سوء استفاده و غفلت و سادگی تصمیم به انجام کار خود را.”

بروک فدریکو یک Riverside County, سخنگوی, گفت: شهرستان سیاست در برابر اظهار نظر در انتظار دادخواهی مانع او از ارائه جزئیات خاص در مورد این مورد. او افزود: “حفاظت از کودکان وابسته به بزرگسالان و خانواده ها از سوء استفاده و غفلت است که در هسته” از DPSS’ ماموریت.

“این دلخراش زمانی که کودکان و بزرگسالان در معرض رنج می برند آسیب” Federico گفت. “علاوه بر رهبری تغییرات همراه با اولویت های مشخص شده در خارجی, نقد و بررسی, DPSS در ادامه به ایجاد تغییر در فرهنگ نسبت به پاسخگویی بیشتر و امن تر شیوه ها و نتایج.”

غرفه درخواست اطفال دریافت خسارت در بخش فیزیکی و عاطفی سوء استفاده او رنج می برد توسط شاهد نوح مک اینتاش را “شکنجه و قتل است.” او همچنین به دنبال خسارت تنبیهی علیه فردی DPSS کارکنان نادر و قانونی دشوار است تلاش برای نگه داشتن آنها را به صورت جداگانه پاسخگو در علاوه بر این به بخش.

جزئیات شکایت

DPSS کارکنان دریافت گزارش در مورد “واقعا هولناک” سوء استفاده از اوایل ماه اوت سال 2017 حدود یک سال و نیم قبل از نوح بود گزارش از دست رفته و مرده فرض با توجه به شکایت.

همچنین مدعی است که بازمانده اطفال نه تنها شاهد برایس مک اینتاش را به اتهام سوء استفاده از نوح اما او نیز مجبور به شرکت در آن.

با توجه به شکایت نوح دست به دستبند, به یک وان حمام در آب سرد برای ساعت ها مجبور به مصرف مسهل و ساخته شده است به ماندن در ظروف سرباز یا مسافر اگر او خاکی خود و یا تا به حال سر خود را dunked زیر آب گاهی اوقات در حالی که با پوشیدن یک بسته. در موارد دیگر با توجه به شکایت نوح کاهش یافته بود در مدرسه لباس پوشیدن و در یک pull-up پوشک با شلوار و یا ساخته شده به پوشیدن لباس دختر, لباس برای مدرسه.

برایس مک اینتاش دستگیر شد و در تاریخ 13 مارس 2019 پس از گادفری گزارش DPSS که او تا به حال تا به حال تماس با نوح برای بیش از یک هفته پس از حذف او را در خانه پدرش در مارس 2.

غرفه گفت که این شهرستان هنوز به خدمت با شکایت اما در مورد اقدام خواهد شد و با رسوبات و هنگامی که انجام شده است.

یک شهرستان نماینده بازگشت نیست یک درخواست برای اظهار نظر در چهار شنبه.

یکی از چندین دعاوی مدنی

این شکایت در رشته عمران مناسب علیه این شهرستان به طور مشابه ادعا DPSS موفق به اندازه کافی بررسی گزارش های کودک آزاری و غفلت است.

غرفه نمایندگی های مختلف نوجوانان در زمینه برخی از دیگر مناسب در برابر DPSS و به دست آمده است نزدیک به 14 میلیون دلار در شهرک برای مشتریان خود است.

در میان این دعاوی DPSS’ مدیر سابق سوزان فون Zabern, استعفا داد و در سپتامبر سال 2018 است.

خارج از شرکت انجام شده در یک تحقیق در مورد هزینه $147,000, از گروه که به مبلغ هفت صفحه عمومی گزارش پیشرفت است که می تواند ساخته شده است.

سارا مک مدیر که جایگزین فون Zabern سمت چپ موقعیت که در ماه فوریه برای دلایل این شهرستان اعلام نشده است.

“من فکر می کنم این مورد تا آنجا که هر که ما به کار گرفته اند در معرض یک مشکل واقعی با چگونه DPSS دستگیره کودک آزاری تحقیقات” غرفه گفت. “اگر همه آزار دهنده است حاضر به همکاری با DPSS بررسی و سپس DPSS خواهد رفت که تقریبا می دهد معتادان اختیار تام به نگه داشتن انجام آنچه آنها انجام می دهند.”

آفتاب صحرا خبرنگار کریستوفر دامین را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و عدالت کیفری سیستم. او را می توان در رسید christopher.damien@desertsun.com و یا او در دنبال @chris_a_damien.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de