پس از مواجهه با کمبود عرضه کالیفرنیای جنوبی قبایل کار به گسترش COVID-19 تست

در یک کنترل از راه دور پچ کویر در نزدیکی Salton Sea, تورس مارتینز کویر Cahuilla Indians اجرای یک درمانگاه بهداشت از یک سه گانه گسترده تریلر خود را رزرو.

در خارج از درمانگاه درب سفید چادر راه اندازی شده است به ارائه coronavirus تست در حال حاضر اغلب در 100-درجه حرارت. مانند تست دیگر نقاط کشور وجود دارد یک سیستم: قبیله ای از اعضای پر کردن یک COVID-19-مربوط به پرسشنامه رانندگی برای تست و سپس یک آزمون اداره کارکنان پوشیدن تجهیزات حفاظتی.

اما از زمان شروع این بیماری همه گیر از تورس مارتینز درمانگاه تنها با دریافت کافی منابع برای آزمون افرادی که علائم نشان می دهد و یا آمده اند در تماس مستقیم با فرد آلوده بر خلاف بسیاری دیگر از امکانات که تا زمانی که فقط در این هفته باید به حال به اندازه کافی ظرفیت برای آزمون هر کسی که می خواستم به آزمایش می شود.

از ماه مارس قبیله ای برنامه های بهداشت در سراسر منطقه و دولت باید گزارش مشکلات در گرفتن بحرانی منابع مانند ضد عفونی کننده ، ماسک ، دستکش و تست کیت ساخت آن بسیار بیشتر به چالش کشیدن برای انجام تست.

رودخانه سان برناردینو شهرستان هندی, Health, Inc., که مدیریت هفت قبایل محلی درمانگاه از جمله تورس مارتینز شده تست شده 499 مردم در همه مکان های خود را از روز شنبه به گفته مدیر عامل شرکت جس مونتویا. که حدود 2.9 درصد از شبکه تقریبا 17,000 فعال بیماران.

در مقایسه رودخانه شهرستان را آزمایش کرده است حدود 12.1 درصد از جمعیت آن در حدود 2.45 میلیون. سان برناردینو را آزمایش کرده است 8.6%.

مونتویا نیز گزارش داد که 69 نفر تست مثبت — حدود 14 درصد از تمام کسانی که تست شده است.

پس از اطمینان بیشتر آزمایش و تجهیزات حفاظتی این ماه, هندی, Health, inc. امید به آزمون 2 درصد از جمعیت بیمار در هر ماه در حال حرکت رو به جلو مونتویا گفت. هدف نهایی او گفت: 20 درصد است.

هندی, Health, Inc. یک منطقه ای بهداشت برنامه ای است که آبشار در هند خدمات سلامت (IHS) یک آژانس فدرال در وزارت بهداشت و خدمات انسانی. اعضای هر فدرال به رسمیت شناخته شده قبیله ای در این کشور می توانید دریافت مراقبت های بهداشتی رایگان در IHS-وابسته به قبایل درمانگاه و یا امکانات.

اما تا زمانی که به تازگی به اندازه کافی N95 ماسک بسیار کمتر کیت تست شد و اغلب یک نبرد دشوار برای بسیاری از قبایل برنامه های بهداشت در کالیفرنیا است. مونتویا گفت: بهداشت هند, Inc. در اصل نمی توانید از بسیاری از منابع از IHS پس از آن تا به حال به کار را از طریق دولت به استان ها برای به دست آوردن تجهیزات اساسی.

“این نوع از مرغ و تخم مرغ مورد نیاز شما را (personal protective equipment), N95 ماسک برای اطمینان از کارکنان خود را امن هستند. و سپس در طرف دیگر شما نیاز بیشتر سواب و کیت های آزمایش,” او گفت:. “این یک ترکیب از تعدادی از چیزهایی که در نهایت با هم. اما در ابتدا ما در مبارزه بودند.”

هندی, Health, Inc.’s تست ظرفیت تنها به تازگی رشد کرده است. از اواسط ماه ژوئن و زمانی که مونتویا گزارش داد که تنها در حدود 220 نفر تست شده — این گروه دریافت کرده 1,000 کیت های آزمایش از سازمان مدیریت اضطراری فدرال و 300 از تلاش تشخیص در میان دیگر منابع.

به عنوان یک نتیجه, هندی, Health, Inc. در حال حاضر چندین تست گزینه های مونتویا گفت: استاندارد بینی سواب آنتی بادی آزمایش و سریع تست تشخیصی که در آن نتایج می تواند در عرض چند دقیقه. این گروه همچنین به دنبال راه اندازی یک کلینیک سیار در ماه اوت و اجرای آزمون های ویژه روز.

عضو کلینیک در حال حاضر شروع به احساس اثرات هندی, Health, Inc.’s گسترش تست. سریع آزمونهای نورد به همه هفت درمانگاه از جمله تورس مارتینز این هفته به امید کم کردن زمان زمان انتظار برای نتایج آزمون. در حال حاضر آن را مصرف 10 تا 14 روز برای دریافت نتایج از بینی گرد و خاک آزمایش از آزمایشگاه مونتویا گفت.

“با این تست سريع ما می توانیم بهتر سنج اگر مثبت وجود دارد مردم در این منطقه و چگونگی پرداختن به آن گفت:” تورس مارتینز معاون رئیس یوسف Mirelez.

نرخ IHS تست در کالیفرنیا

به طور کلی به مراتب کمتر از بیماران آزمایش شده اند در کالیفرنیا هند خدمات سلامت در منطقه از دیگر تعیین شده IHS مناطق در سراسر کشور است.

همانطور که از دوشنبه 5,478 مردم تا به حال تست شده از طریق قبیله ای و یا شهری هند برنامه های بهداشت در کالیفرنیا و 241 آزمایش مثبت با توجه به داده های جمع آوری شده توسط IHS. کالیفرنیا قبیله ای برنامه های بهداشت تا به حال 140,386 کاربران ثبت نام شده در سال مالی 2011 به این معنی که در حدود 3.9 درصد از این جمعیت شده است.

کالیفرنیا دوم-پایین ترین تست میزان IHS’ 12 مناطق جغرافیایی هر چند بسیاری از این سازمان خدمات مناطق خارج از کالیفرنیا شامل بیش از یک دولت و متفاوت از نظر جمعیت بیمار اندازه. به “نشویل” در منطقه, برای مثال, بزرگترین IHS بخش از لحاظ جغرافیایی و شامل 24 متحده است.

Riverside County: چگونه قبایل در حال مراقبت از بزرگان خود را در پی COVID-19

تشکر. Ruiz: کنگره منجر تلاش برای تأمین بودجه به صورت قبیله ای مراقبت های بهداشتی

ملت ناواهو, بزرگترین رزرو بومیان آمریکایی در این کشور را آزمایش کرده است 53,444 IHS بیماران. این “شهر اوکلاهما” در منطقه, در ضمن آزمایش قرار گرفته است و بیشتر مردم از هر IHS بخش در 69,600 مردم است.

تنها IHS منطقه با کمتر گزارش تست از کالیفرنیا است “توسان” در منطقه با 4,048 بیماران.

یکی از دلایل پایین تر کالیفرنیا اعداد می باشد که تست رانده است تا حدی با شیوع گفت Aurimar آیالا اپیدمیولوژی مدیر در کالیفرنیا قبیله ای اپیدمیولوژی مرکز (CTEC) است که برای کمک به پیگیری بومی آمریکا تست میزان و موارد مثبت در سراسر دولت است. مرکز جمع آوری داده ها از هر دو IHS و California Department of Public Health منتشر و “موقعیتی گزارش” تقریبا به صورت روزانه.

آیالا اشاره کرد که در درون ملت ناواهو است که با دست و پنجه نرم بالا تعداد موارد مثبت بیشتر تست های در حال اجرا.

“پس گفت که این بدان معنا نیست که ما احساس می کنیم مانند مقدار از تست هایی که انجام شده در کالیفرنیا است که به اندازه کافی برای قبایل در کالیفرنیا” آیالا گفت. “من فکر می کنم ما در توافق است که ما می تواند با استفاده از یک تست بسیار بیشتری نسبت به آنچه انجام شده تا این لحظه است.”

آیالا می خواهم برای دیدن 10 درصد از وضعیت کلی جامعه قبیله ای آزمایش می شود “حداقل.”

Vanesscia Cresci مدیر تحقیقات و وزارت بهداشت برای کالیفرنیا روستایی هندی انجمن بهداشت همچنین با اشاره به این که کالیفرنیا ندارد IHS بیمارستان. از آنجا که از ایالت عدم وجود این امکانات اگر یک بیمارستان در بخش دیگری از ایالات متحده نیاز به تجهیزات بیشتری از IHS اولیه در طول همه گیر آنها شد و به احتمال زیاد با توجه به اولویت بیش کوچکتر کالیفرنیا کلینیک های قبیله ای است که کمتر چهره به چهره و تماس با بیماران مبتلا به, او گفت:.

“در حال حاضر که وجود دارد افزایش در PPE بودن توزیع شده اند و برخی از این شکاف در حال کاهش می یابد, اما آنها هنوز هم وجود دارد” Cresci گفت.

علاوه بر گرفتن تست سایت همیشه آسان نیست برای اعضای قبایل از راه دور که گاهی اوقات به سفر فاصله قابل توجهی برای رسیدن به نزدیکترین سایت. Cresci گفت: وجود دارد نیاز به تست بیشتر سایت های نزدیک به روستایی جوامع قبیله ای و یا تلفن همراه بیشتر تست گزینه های مانند مونتویا تلفن همراه, طرح برای ماه آگوست است.

و در یک کلینیک مانند تورس مارتینز اگر یک عضو کند تست مثبت و نیاز به یک مدرک پیشرفته از coronavirus مراقبت از آنها را به جای دیگر بروید به درمان می شود.

“اگر آن را پایین می آید به آن, ما هیچ گزینه های دیگر” Mirelez گفت. “آنها در حال رفتن به مجبور به رفتن به بیمارستان محلی برای دریافت مراقبت های گرفته شده از آنجا که ما نمی باید ظرفیت یا توانایی انجام هر نوع مراقبت های ویژه خدمات در کلینیک ما دیوار.”

اطلاعات از دست رفته از یک پازل از داده ها’

نه هر مادری آمریکایی در کالیفرنیا آزمایش coronavirus طریق خاص IHS مرکز یا کلینیک; مثل بقیه از عموم برخی از اعضای قبیله ای خارج از شبکه به آزمایش می شود در محلی pop-up تست سایت مانند یک شهرستان در اجرای سایت در Riverside County Fairgrounds در Indio.

اما اگر یک بومی آمریکایی بیمار به دنبال coronavirus مراقبت های بهداشتی در جایی دیگر نمی توان آن را منعکس در IHS خاص تست داده که CTEC منتشر به طور منظم.

“پس از دوره شما با داده های گم شده, چرا که مردم می تواند به یک بیمارستان یا درمانگاه در خارج از این گروه” آیالا گفت.

در حالی که در هر موقعیتی گزارش از CTEC همچنین شامل دولت جداگانه شمارش تمام موارد مثبت سرخپوستان آمریکایی و بومیان آلاسکا تشخیص داده شده در کالیفرنیا کسانی که شماره های اولیه ارائه نمی دهد یک تصویر کامل آیالا و Cresci گفت.

برای یک, California Department of Public Health نشده برای عموم منتشر شد, اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از آمریکایی های بومی آزمایش شده اند و در مجموع. بخش اخیر شکست گزارش 482 موارد مثبت و 25 مرگ و میر در میان سرخپوستان و بومی آلاسکا افراد است.

“ما ندارند (کامل) اطلاعات از CDPH است که آنچه از دست رفته است از این پازل از داده ها” آیالا گفت. “ما در حال از دست رفته است که جزء بنابراین ما واقعا می توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از آمریکایی های بومی افراد آزمایش شده در کالیفرنیا است.”

Cresci گفت: این مرکز شده است درخواست دسترسی به دولت الکترونیکی بیماری سیستم گزارش, به نام CalREDIE از مارس. CTEC همراه با 11 قبیله ای دیگر اپیدمیولوژی مراکز در آمریکا تعیین شده است به عنوان یک بهداشت عمومی سازمان تحت بهداشت و درمان بیمه حمل و پاسخگویی به قانون است.

بدون دسترسی به این داده های خام بسیاری ناشناخته باقی مانده آنها گفت.

نژادی misclassification برای مثال یک مشکل مستمر هنگامی که ردیابی مرگ و مير در سطح دولت — حتی فراتر از coronavirus Cresci گفت. بیمارانی که بومی آمریکا معمولا misclassified به عنوان دیگر نژادها او گفت که می تواند انحراف داده ها نتایج.

“قادر به دسترسی به داده های خام ما قادر به واقعا تعیین واقعی بار از coronavirus است که ما در جوامع قبیله ای” او گفت:. “ما نمی دانیم که چگونه آنها در حال برچسب زدن که ایالات متحده آمریکا و چه کسی نه.”

The California Department of Public Health بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

تورس مارتینز: رئیس می خواهد برای ساخت یکی از بزرگترین زندانها در آمریکا

Salton Sea: تورس مارتینز قبیله ای اعضای فکر طرح زندان شد ‘مرده’

هر چند داده های مربوطه باقی مانده تکه تکه و تست در سراسر کشور هنوز هم می تواند گسترش آیالا فکر می کند در کالیفرنیا قبایل تاکنون تا حد زیادی در امان از شیوع بیماری تا کنون.

“وقتی که این همه به پایان می رسد و ما قادر به دسترسی به داده ها به طور کامل به اعتقاد من ما در حال رفتن به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد و من معتقدم که ما در حال از دست رفته برخی از” او گفت:. “اما من همچنین فکر می کنم که ما شاهد موارد کمتر از (قبایل در مناطق دیگر).”

به عنوان گروه مانند رودخانه سان برناردینو شهرستان هندی, بهداشت کار به گسترش تست مونتویا به ذکر است که ناچار بود بیشتر مثبت coronavirus موارد منعکس شده در میان آمریکایی های بومی جامعه است.

“اما من نگه داشتن انگشتان من گذشتند که ما اعداد پایین ماندن,” او گفت:.

آماندا اولریش پوشش بومی آمریکایی مسائل در جنوب کالیفرنیا برای خورشید صحرا. او همچنین یک گزارش آمریکایی عضو سپاه. او را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>