برای بزرگنمایی کلیک کنید Sam Page is giving the side-eye to sports gatherings. - SUSAN LLOYD / FLICKR

اگر شما می خواهید بچه های خود را قادر به رفتن به مدرسه این سقوط, شما ممکن است نیاز به نگه داشتن آنها را در این زمینه تا آن زمان.

در یک کنفرانس مطبوعاتی صبح امروز, St. Louis County اجرایی سام صفحه گفته شده است وجود دارد یک افزایش بزرگ در COVID-19 نفر در شهرستان با بیش از 8000 ساکنان تست مثبت است.

“این تعداد تا به حال پهن به طور قابل توجهی در اوایل تابستان اما ما آن را دیده ام شروع به انتخاب کنید تا در اینجا در سنت لوئیس کانتی و در سراسر کشور” صفحه گفت. “ما دیروز گزارش داد که 243 ساکنان جدید آزمایش مثبت برای COVID-19 در سنت لوئیس کانتی در حالیکه در 24 ساعت. این دومین-بیشترین تعداد مثبت در St. Louis County پس از این همه گیر آغاز شده است.”

صفحه: ذکر سه دلیل برای افزایش مثبت گزارش نتایج تست:

  1. افزایش تست. St. Louis county است در حال حاضر تست از 1800 نفر در هر روز است.
  2. برخی از خصوصی labs گزارش خود را تست در “توده.” تست آزمایشگاه آنقدر غرق که آنها در حال انتشار نتایج در گروه های بزرگ به جای trickling در طول زمان. که بدان معنی است که شماره می تواند پرش یک شبه.
  3. وجود دارد بسیاری از مردم “خارج و در مورد.” صفحه گزارش می دهد که آنها در حال دیدن بزرگ را افزایش می دهد در گروه سنی ده تا نوزده سال و 20 تا 29 سال است.

“ما می دانیم گردهمایی جوانان و بزرگسالان در اطراف ورزشی جوانان هستند منبع اصلی گسترش در جامعه” صفحه گفت. “ما به دنبال در آن دستورالعمل در حال حاضر ما در حال رفتن به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یا نه جوانان و بزرگسالان ورزش دستورالعمل نیاز به تنظیم شود.”

صفحه گفت: آنها امید به این که تا پایان این هفته و در حال مشورت با همه گیر ،

بنابراین اگر شما اجازه بچه خود را به بازی های ورزشی خارج از این تابستان خود را به ارمغان بیاورد صندلی و دور ماندن از حقه و جمعیت از پدر و مادر دیگر. و مثل همیشه با پوشیدن یک ماسک و نگه داشتن فاصله خود را از دیگران (حتی در خارج از منزل) است که بهترین راه برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

شما می توانید صفحه را به کل کنفرانس مطبوعاتی زیر.

ایمیل نویسنده در jaime.lees@riverfronttimes.com

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de