به عنوان ما چهره تمدید حساب و نژادی عدالت Facebook مواجه شده است و فشار بی سابقه ای بیش از چند هفته گذشته برای جلوگیری از گسترش نفرت سخنرانی در پلت فرم آن است.

یکی از اصلی مردم مسئول تشدید که فشار جاناتان ” Greenblatt, مدیر عامل ضد افترا لیگ. “Greenblatt, همراه با رهبران دیگر حقوق مدنی گروه های سازمان یافته تاریخی تبلیغ تحریم Facebook که تا کنون باعث بیش از 1000 شرکت از جمله استارباکس و یونیلور برای جلوگیری از تبلیغات در رسانه های اجتماعی درآورد تا آن را باعث می شود برخی از تغییرات. این کمپین به نام توقف نفرت برای سود است فشار Facebook برای تعیین یک C-سطح اجرایی با تخصص در حقوق مدنی و حذف Facebook گروه اختصاص داده شده به چیزهایی مانند هولوکاست کره زمین, در میان چیزهای دیگر.

“ما شده ایم در این کار از مبارزه با یهودی ستیزی و تعصب در همه اشکال برای بیش از 100 سال” ” Greenblatt گفت Recode در یک مصاحبه اختصاصی هفته گذشته است. “و ما بر این باورند که Facebook است که در خط مقدم در مبارزه با نفرت امروز.”

به جای ساخت افزایشی وعده پیشرفت Facebook به جای نیاز به اساسا اصلاحات ” Greenblatt گفت Recode.

“مارک زوکربرگ واقعا افزایش آزادی بیان بالاتر از همه چیز” ” greenblatt گفت. “اما من فکر می کنم که ما نیاز به درک که نفرت می تواند کلمات را مضر نتایج.”

در اینجا چیزی است که این برجسته حقوق مدنی رهبر گفت: Facebook نیاز به انجام در یک نقطه عطف در آن سال های طولانی مبارزه برای کاهش سخنرانی نفرت.

زیر رونوشت شده است به آرامی ویرایش شده برای وضوح و طول.

شیرین Ghaffary

Facebook با آن مواجه است سطح بی سابقه ای از انتقاد در حال حاضر بیش از چگونه آن دسته گفتار نفرت. در همان زمان این شرکت گفته است که می خواهد به ماندن درست به آن ارزش ها در اطراف آزادی بیان. و وجود فشار از جمهوری خواهان که متهم Facebook داشتن [ادعا] ضد محافظه کار تعصب هنگامی که آن را میانه های سیاسی بیان. بنابراین چه چیزی شما فکر می کنم اخلاقی حرکت است اینجا ؟ چه چیزی شما فکر می کنم Facebook باید انجام دهید ؟

جاناتان ” Greenblatt

اول از همه من فقط نیاز به گفتن راست به جلو ADL قدیمی ترین ضد نفرت سازمان در جهان است. ما شده ایم در این کار از مبارزه با یهودی ستیزی تعصب در همه اشکال برای بیش از 100 سال است. و ما شده ایم به شدت متمرکز در سیلیکون ولی قطعا پس از من آغاز شده به عنوان مدیر عامل در سال 2015. و رک و پوست کنده ما معتقدیم که Facebook است که در خط مقدم در مبارزه با نفرت امروز.

من با گذاشتن این همه از آنجا که ما به طور فعال کار با این شرکت به دلیل شما می دانید من سابق مدیر محصول. من استفاده می شود به اجرا محصولات مصرفی در یک Kleiner Perkins شرکت به نام Realtor.com. و سپس من انکوباتور [آنلاین داوطلب پایگاه داده برای همه خوب] داخل گوگل. بنابراین من کار کرده ام در دره من تا به حال تیم از مهندسین و من می دانم که کامل هست که سرعت نوآوری آنقدر بزرگ است که ما نمی توانیم آن را به قانونگذاران. ما خیلی بهتر مزایای به کار با شرکت ها و ساختمان به عنوان یک طرح اصل ضد نفرت به این محصولات تعبیه شده به این سیستم عامل آن را بخشی از شیوه های خود را. که می شود کارآمد تر و موثر تر از انتظار برای واشنگتن است که می تواند سال ها طول بکشد.

تمام که می شود گفت به عنوان پس زمینه و به طور مشخص تر ما و کار با Facebook برای سال.

ما کار خود را با مهندسین ما کار خود را با سیاست های تیم. کار ما با آنها به طور منظم کمک به آنها برای حذف محتوا کمک به آنها برای شناسایی افراط گرایان کمک به آنها را مرتب کردن بر اساس از طریق مسائل.

همه این ها مربوط است. چون برای استارت من موافق نیستم با این خصوصیات که شما گذاشته — که به وضوح ارائه شده توسط مردم با یک دستور کار است. وجود دارد هیچ چیز سیاسی در هل دادن به عقب در برابر تعصب.

من باور نمی کنم که “alt سمت راست” نشان دهنده هر گونه معقول تفسیر طیف سیاسی.

این رئیس جمهور و predilections وجود ما در یک نوع جدید از محیط زیست که در آن ما باید به لقاء “چگونه خواهد شد این پرواز با سفید supremacists?” و من فقط خرید نیست که. بنابراین من فکر می کنم که مهم است جدول-تنظیم ، زیرا هنگامی که مردم می گویند “من نگران شیب لغزنده” — ببخشید من این است که در مورد یک شیب لغزنده. تهمت است نه یک شیب لغزنده. آزادی بیان در نظر گرفته شده بود به آزادی بیان نفرت نمایش است که می تواند الهام بخش خشونت علیه مردم سیاه و سفید و یا مردم یهودی و یا افراد دیگر از جوامع به حاشیه رانده شده. و هر کسی که به شما می گوید که, که بگویید. هر کسی که می گوید که که بگویید. آنها یک دستور مختلف. بنابراین من فقط گفت: من حتی نمی خرید که حق کردن خفاش.

با که گفت, ما شروع به توقف نفرت برای سود چون ما با دیدن این نوع از پیشرفت در مبارزه با تعصب در از بین بردن افراط گرایی از Facebook. این است که می گویند که وجود ندارد حسن نیت افراد در سازمان است. وجود دارد — که من آنها را می دانم که من با آنها کار می کرد.

و در عین حال این شرکت به سادگی با ارائه مدرک از ضرورت است که ما احساس کردیم این موضوع merited. پس از سرخوردگی ایجاد شده بود و آن را به سر آمد و پس از مرگ جورج فلوید بود که به قتل در خیابان مینیاپولیس توسط یک افسر پلیس است. و پس از آن ما شاهد boogaloo علاقه مندان در فضای باز بر روی Facebook معنای هماهنگی چگونه آنها به اخلال در تظاهرات سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات چگونه آنها به درون واژگون سازی آنها را با خشونت است.

چراغ قرمز چشمک زن رفت و ما به ارمغان آورد و این به توجه Facebook و گفت: ما نیاز به یک جلسه حق دور برای مقابله با این. و ما آن را دریافت. که شاید در برخی از راه, نبود خیلی تعجب. زمانی که من گفت: ما نیاز به یک جلسه ما نیاز به ملاقات با علامت ما نیاز به یک تعهد روشن — ما آن را دریافت. و من نامه ای نوشت که با جیم Steyer مشترک حس رسانه ها. ما انجام داده ایم برخی از با هم کار کنند. نیز وجود دارد که کودک طرفداران که نگران این مسائل است.

و من گفتم: به جیم “خوب ما نیاز به حرکت ما نیاز به بسیج.” و بنابراین من رسیده به جرثقیل جانسون از NAACP و رشاد رابینسون از رنگ را تغییر دهید. و رنگ [تغییر] انجام داده است بسیاری از واقعا کار مهم و همچنین با دره سیلیکون. به یاد داشته باشید آنها قرار داده است که حقوق مدنی ممیزی در محل که به تازگی منتشر شده است.

شیرین Ghaffary

که منجر به سوال بعدی من. شما چه غذای آماده است که حقوق مدنی ممیزی اگر شما تا به حال یک فرصت به آن نگاه در عمق?

جاناتان ” Greenblatt

من در آن نگاه کرد کمی. منظورم این 100-به همراه صفحات من نمی توانم بگویم من به عنوان خوانده شده همه چیز. اما من فکر می کنم یکی از چیزهایی که به نظر می رسد بسیار روشن به من از من خوانده است که اگر ما نمی دانیم که این در حال حاضر مارک زوکربرگ واقعا افزایش آزادی بیان بالاتر از همه چیز.

اما من فکر می کنم که ما نیاز به درک که نفرت می تواند کلمات را مضر نتایج.

و در حالی که Facebook اتفاق می افتد در دنیای دیجیتال می تواند تسریع در دنیای واقعی عواقب: Boogaloo علاقه مندان که از کار اخراج شده و در یک دادگاه فدرال در اوهایو در ماه مه کشته شدن یک نگهبان ایستاده در خارج. یا در ماه مارس, یک عضو Aryan Brotherhood سازمان یافته در Facebook ،

من نمی دانم که بالای سر من دقیق تعبیر از Facebook بیانیه ماموریت, اما آن را چیزی مانند “آوردن جهان با هم.” اما من فکر می کنم آوردن Aryan Brotherhood با هم است دقیقا به یک چیز خوب است. بنابراین اگر آزادی بیان افزایش تعامل Aryan Brotherhood, من فکر می کنم ما نیاز به قدم به عقب و از خود بپرسید این است که واقعا چه پلت فرم طراحی شده است برای انجام دهید ؟ و در صورتی که مورد چگونه ما نیاز به تکرار از پلت فرم به طوری آن را گسترش حقوق Aryan Brotherhood?

من فکر نمی کنم این سخت است, تا آنجا که من فکر نمی کنم آن را یک معضل اخلاقی. من فکر می کنم آن را اخلاقی معمای. بنابراین من فکر می کنم [که] به همین دلیل جلوگیری از نفرت به سود گسترش یافته است.

زمانی که ما شروع به توقف نفرت برای سود سه هفته پیش ما تا به حال صفر شرکت در عرشه. اغلب این نوع از تلاش های آنها مرتب کردن بر اساس طراحی در پیش است. اما ما تا به حال صفر شرکت. و امروز ما باید بیش از 1000 سازمان که پیوست: ثروت 500s و کوچک به متوسط کسب و کار محلی و سازمان های غیر انتفاعی و جهانی و سازمان های غیر دولتی. آن باور نکردنی است. و من فکر می کنم آن است که بازتابی از درجه از نا امیدی است که در خارج وجود دارد در مورد Facebook. آن را منحصر به فرد به ما. وجود دارد تعداد زیادی از افرادی که فقط عمیقا در مورد شرکت در این الگوی رفتاری که تغییر نکرده.

شیرین Ghaffary

و چه چیزی شما را از زوکربرگ نظرات به کارکنان که تبلیغ باز خواهد گشت به زودی به اندازه کافی است ؟

جاناتان ” Greenblatt

آره من مطرح شده این علامت در تماس است. ما در حال گفتگو. ما با او ملاقات کرد و من این موضوع را. به من گفت: اساسا “ما می دانم آنچه شما گفت: کارکنان منظورم این است که ما همه به عنوان خوانده شده آن را در اطلاعات است.” و او گفت:, “اوه, شما می دانید, آن را خارج از متن گرفته, شما نیاز به خواندن کل سخنان.” و من گفتم: “من! من به عنوان خوانده شده تمام اظهارات این نقطه است. و این که چرا من این واقعا نگران کننده است.”

شما می دانید, من فکر می کنم کسی به من گفت: “من متاسفم که شما تا به حال یک بی فایده تماس بگیرید.” و من گفتم: “نه, در واقع آن را بسیار سازنده است. آن را بسیار سازنده عنوان بسیار به عنوان آن را بسیار روشن در مورد آنچه اولویت های خود هستند.” منظورم این است که ما را به گفتگو با انتظارات است.

آنها [Facebook] به نام جلسه; ما اسمش را نمی کند.

و انتظار است که ما این بود که ما قرار بود به نقد و بررسی این توصیه هایی که ما منتشر شده در وب سایت ما سه هفته پیش. و دوباره آن را به توقف در آن برای یک ثانیه. هیچ یک از توصیه هایی که همه رمان.

هیچ یک از آنها که همه جدید. همه آنها چین با چیزهایی که ADL شده است گفت: سالها است که رنگ تغییر شده است گفت: برای سال چیزهایی که مطبوعات آزاد و عقل سلیم و افراد دیگر — NAACP — گفت شده است.

بنابراین ما انتظار ما از رفتن به نقد و بررسی این نظرات و بحث در مورد اجرای استراتژی — چیزی که آنها را انجام دهد و زمانی که آنها آن را انجام دهد.

اما ما نمی گرفتن هر یک از آن. وجود نداشت بتن گفتگو. هیچ نقد و بررسی از نقاط عطف. هیچ پیشنهادی از قاب زمان. واقعا هیچ چیزی وجود دارد بنابراین ما به سمت چپ است که بسیار نا امید.

و پس از آن, از سوی دیگر, آن را روشن. دوباره ما نمی بینیم Facebook اولویت این در راه است که ما انتظار می رود.

و من فکر می کنم که چرا بیش از 1000 سازمان پیوسته اند [ad تحریم]. به همین دلیل بیشتر تماس با ما در هر روز است. همین دلیل است که بیشتر سازمان های غیر انتفاعی می خواهید برای دریافت در هیئت مدیره در نظر پیوستن به ائتلاف نه تنها در نظر گرفتن این آگهی قابل تامل است. و بنابراین من فکر می کنم این است که واقعا یک لحظه در زمان و فرصت برای Facebook برای تصمیم گیری چه راه آنها می خواهند به راه رفتن پایین. من امیدوارم که آنها را منعکس کنیم گفتگو و رسیدن به نتیجه گیری های مختلف از یکی که دیده ایم به تاریخ.

شیرین Ghaffary

آیا شما فکر می کنم که تا کنون تحریم در حال کار است ؟ و شما چه می گویند به کسانی اشاره کرد که اکثریت Facebook درآمد می کند از بالا تبلیغ — که آن را از می آید تعداد زیادی از کوچک و متوسط کسب و کار — و چگونه از آن خواهد شد بسیار سخت برای به دست آوردن تمام کسانی که مردم را به پیوستن به تحریم ؟

جاناتان ” Greenblatt

خوب نگاه یک زن و شوهر از چیزهایی که فکر می کنم. بنابراین شماره یک این هرگز برای دائمی تحریم. آن را در نظر گرفته می شود در دراز مدت اعتصاب. در واقع ما گفت: به تمام شرکت کنندگان این است که به شدت مورد یک مکث در تبلیغات پرداخت.

اما به عنوان سوال خود را از آن موفق شد ؟ منظورم نگاه کنید قطعا موفق بوده است. در یک زن و شوهر از راه های مختلف. بنابراین شماره یک در Facebook 15 سال به علاوه آن را هرگز اتفاق افتاده است که تبلیغ مشغول بوده و خم عضلات خود را در این راه. که هرگز اتفاق افتاده است. شماره دو قبل از هرگز شده است وجود دارد این نوع از گسترده عمومی و گفتگو در مورد Facebook شیوه و مبارزه با نفرت بر روی پلت فرم.

بنابراین ما توانسته ایم به نوعی از روشن شدن این بحث که اتفاق می افتد در رسانه های اجتماعی. آن را در هر روزنامه, آن را در مورد هر خبر نشان می دهد. و شگفت انگیز ترین چیز این بود برای ورود به توییتر در صبح و نوع در “#StopHateforProfit” — من انجام داده ام چند بار در چند هفته گذشته و دیدن همه ی توییت در زبان های خارجی. منظور من این چیزی که تا به حال جهانی راهپیمایی.

و شما می دانید که هفته گذشته به عنوان شما احتمالا شاهد ق پایین کشیده هزاران سمی subreddits. چیزی که احتمالا باید انجام شود قبل از آنها آن را انجام داد. یوتیوب تعطیل تعدادی از سفید supremacist کانال — ریچارد اسپنسر و چند نفر دیگر. حتی کشش است که در زیر از آمازون تعطیل سمی کانال. بنابراین من فکر می کنم همه این چیزها اتفاق می افتد به طور ناگهانی و به سرعت به دلیل جلوگیری از نفرت برای سود. بنابراین در شرایط Facebook تحقق آن است و این آسیب پذیری در شرایط تبلیغات خرید آنها یک نوع از قدرت در شرایط ایجاد این گفتگو در شرایط تحریک کننده شرکت های دیگر به اقدام است. منظورم این است که ما در حال حاضر موفقیت.

در حال حاضر, و من می گویم همه این دلیل به عنوان شما نوع اشاره به Facebook دارای 8 میلیون مشتری. این 70 میلیارد دلار کرگدن. ما هرگز فکر نمی کردم که فراخوانی برای یک ماه آگهی بلوک خواهد قرار دادن دندانه در P&L. هدف این بود برای ایجاد یک دندانه در شیوه های خود را و حال آن که هدف اصلی ما.

ربکا Heilweil

امروز چقدر بد است Facebook مشکل با یهودی ستیزی و یا اشکال دیگری از نفرت که ADL آهنگ ؟ و چقدر خوب است که Facebook در مصرف آن پایین ؟

جاناتان ” Greenblatt

جواب کوتاه بله است آن بد است. پس به چه معنی است ؟ مثل امروز اگر شما علاقه مند بودند, شما فقط می تواند در ورود به Facebook, گروه [مانند] “افشای روتشیلدها” یک Facebook گروه با 133,000 اعضا اختصاص داده شده به ضد سامی توطئه در مورد یهودی شرارت را دوست دارد که باعث تیرانداز برای رفتن به درخت زندگی کنیسه یا تیرانداز برای رفتن به پووی کنیسه.

ربکا Heilweil

شما می توانید از طریق راه رفتن — چه ارتباطی بین اشکال از نفرت که ما می بینیم آنلاین و نوع حملات خشونت آمیز که در واقع اتفاق می افتد در زندگی واقعی ؟

جاناتان ” Greenblatt

ما قطعا یک نتیجه ارتباط میان افزایش فعالیت در رسانه های اجتماعی و افزایش فعالیت نیست.

استخدام است و برنامه های تبلیغی-تلقینی هستند. ما فراموش گزارش سالانه در مورد آنلاین نفرت و آزار و اذیت. دوباره مثل این چیزی است که ما در ADL ما مبارزه با نفرت. به طوری که بدان معنی است که ما باید برای پیگیری آن ما باید به تجزیه و تحلیل آن و درک آن است. و پس از آن که به ما اجازه می دهد درایو سیاست و دیگر اشکال از مداخله. و بنابراین ما به عنوان آهنگ نفرت آفلاین ما آهنگ نفرت آنلاین. شما می توانید به ما آخرین 2020 گزارش [در آنلاین نفرت و آزار و اذیت]. من فکر می کنم آن را مانند 44 درصد از کاربران گزارش تجربه کاری در آزار و اذیت. من خاطره است مانند 28 درصد گزارش شده شدید پایدار الگوی آزار و اذیت. که شماره خود را بسیار وحشتناک است. که یکی از چهار نفر به شدت مورد آزار و اذیت آنلاین.

و دور و دور محل که در آن اتفاق می افتد بیش از هر پلت فرم های دیگر است Facebook. پس به سوال شما — این است که یهودی ستیزی یک مشکل ؟ نفرت و مشکل ؟ بله این مشکلات هستند. بله. تحقیقات ما نشان می دهد که این مسائل شما می دانید که در سراسر این خدمات رسانه های اجتماعی, اما آنها به خصوص تلفظ on Facebook. در حال حاضر علامت در جلسه ما و در مکانهای دیگر تصمیم گرفت این واقعیت است که Facebook AI حذف 89 درصد از نفرت محتوا. در حالی که این آمار است directionally دلگرم کننده آن است و نه تجربی بسیار مفید است.

جاناتان ” Greenblatt

ما باید به خودمان بپرسید “چگونه Facebook تعریف نفرت محتوا؟” به نظر نمی رسد به من که Facebook گروه اختصاص داده شده به هولوکاست کره زمین هستند و در واقع با اضافه کردن مقدار به گفتگو. به نظر نمی رسد به من که Q-Anon توطئه گروه های که گسترش این داستان وجود دارد که آزار جنسی کودکان حلقه در زیرزمین پیتزا سرو است. راست این است که یک چیز است. یا این که آدم خواری است که تمرین در حزب دموکرات است. این یک چیز واقعی است ، من باور نمی کنم که کسانی که Q-Anon در حال اضافه کردن مقدار به “جامعه” است که Facebook در طلب آن ایجاد کنید. درست است ؟ بنابراین من فکر می کنم ما باید از خود بپرسیم شماره یک: چگونه Facebook تعریف نفرت محتوا ؟ چون من مطمئن هستم که ما در همان صفحه.

من درک نمی کنم آنچه که 89 درصد از حق است ؟ بنابراین من نیاز به دانستن چه صورت کسر و مخرج? شما می دانید فقط آنچه را خشن درصد است. و شاید مهمتر از من فکر می کنم این مشکل برای یک سازمان از این پیچیدگی برای یک شرکت این قابلیت که آنها راضی و لاف زدن در مورد 89 درصد است. بنابراین شرکت فورد موتور است یکی از اعضای توقف نفرت برای سود. آنها نمی گزارش “هشتاد و نه درصد ما کمربند ایمنی کار, بنابراین ما خوب است.” درست است ؟

و یا نوع تنقلات است که یک شرکت دیگر نشسته در جلوگیری از نفرت برای سود. آنها نمی گویند “اوه, خوب, 89 درصد از میله های زندان ما نمی حاوی شیشه ای.”

یا لوی است که یکی دیگر از شرکت کنندگان. آنها نمی گویند “خب 89 درصد از ما شلوار جین نیست ساخته شده در کارگاههای بنابراین ما خوب است.”

دوباره زمانی که ما در حال صحبت کردن در مورد شرکت های با اندازه و پیچیدگی در هر صنعت دیگری وجود ندارد “به اندازه کافی خوب است.”

درست است ؟ این نوع باینری است. من فکر می کنم برای Facebook است که به معنای واقعی کلمه پیچیده ترین پلت فرم تبلیغاتی در تاریخ سرمایه داری 89 درصد است و تقریبا به اندازه کافی خوب. آنها می توانند میکرو-کاربران هدف, شما می دانید, به درجه حمايتهاي unimagined: سن جنس, توسط, جغرافیا, صنعت, توسط تیم ورزشی مورد علاقه — من می توانم در بروم. این ایده که آنها نمی تواند دست کشیدن از نئو نازی ها ؟ من متاسفم اگر این واقعا یک, شرکت, اولویت, اگر این واقعا یک مسئله فوری است وجود دارد مقدار زیادی بیشتر است که می تواند انجام شود. و سپس در نهایت آنچه که انجام خواهد داد آنچه که می خواهم بگویم این است که برای مثال بیایید با چوب Facebook گروه خوبي ؟ این یکی از توصیه های من: آنها باید حذف تمام Facebook گروه ترویج نفرت.

من استفاده می شود به یک مدیر اجرایی در استارباکس. اگر شما تا به حال یک نوشیدنی در استارباکس بود که ساخت یک مشتری بیمار … شما می دانید آنچه که ما را در استارباکس? یا چه تیم اجرایی خواهد کرد ؟ این یک سوال, من نه لفظی.

شیرین Ghaffary

شما که این همه جلو قفسه مناسب است ؟

جاناتان ” Greenblatt

شما می خواهم آن را به جلو و قفسه و شما می خواهم آن را تعمیر; شما می خواهم آن را کشف کردن. بنابراین Facebook گروه ترویج Aryan Brotherhood, ترویج Boogaloo ترویج دیگر خشونت و نفرت کشتن توطئه — شما آن را پایین بکشید و به شما ثابت کرده ایم آن را یک بار و برای همه است. می شود آن را مخل به تمام افراد دیگر با استفاده از گروه ؟ بله اما این که چگونه آن را با این نسخهها کار در کسب و کار.

ربکا Heilweil

فکر می کنم آن را عادلانه می گویند که ADL رابطه با Facebook به تازگی شکسته شده بیش از سال است ؟ و می تواند به شما صحبت می کنند ؟

جاناتان ” Greenblatt

منظورم این است که نگاه ما هنوز در حال کار با آنها را به صورت منظم. آره من فکر می کنم ما بسیار عمیقا نا امید. … من فکر می کنم این شرکت واقعا نیاز به ضامن تا بازی خود را به طور چشمگیری. و من شروع به نگاه کردن به توصیه ها در جلوگیری از نفرت برای سود. آنها ساده است. آنها ساده است.

دوباره برای یک شرکت از این قابلیت آنها خواهد بود دشوار است برای اجرا. این یکی و انجام می شود.

حدس بزنید چه اتفاقی می افتد زمانی که آن را یک انجام می شود ، محصول خود را بهبود یافته است. پلت فرم خود را امن تر و امن تر برای همه کاربران است. شما باید کمتر نفرت نژادی. شما باید کمتر ستیزی شما کمتر بیگانه ستیزی شما کمتر ضد اسلام تعصب. من فکر می کنم نتیجه در اینجا خواهد بود سازنده و یک چیز خوب برای شرکت می باشد.

شیرین Ghaffary

برخی می پرسند اگر زوکربرگ و Facebook در حال بیش از حد دلسوز و یا بیش از حد مردد به وزش تهمت و اگر وجود دارد هر گونه انگیزه سیاسی وجود دارد. در برخی از نقطه, رنگ تغییر قرار دادن یک بیانیه گفت: آن فکر می کند در Facebook به “کانال بازگشت” با مغلوب ساختن پیشی جستن و راست گرایان. بنابراین چه چیزی شما را از همه که ؟ آیا شما فکر می کنم وجود دارد حقیقت به این ؟

جاناتان ” Greenblatt

سیاسی معافیت یکی از چیزهایی که ما فکر می کنیم باید با رسیدگی می شود. وجود دارد همه چیز — این به نظر نمی رسد مثل یک تصمیم گیری سخت. برای یک شرکت که تا به حال 8 میلیارد دلار سود در سال گذشته به دلیل [از] تبلیغات دلار است که آن را به دست آورده و حق را از شرکت. من فقط باید بگویم از بین بردن سیاسی معافیت. من فکر می کنم که لطفا تبلیغات خود را که نمی خواهید تبلیغات خود را پرداخت یارانه نفرت محتوا و یا خشونت.

به همین دلیل ما آن را در وجود دارد به عنوان یک توصیه [در لیست خواسته های به Facebook ad تحریم]. شماره 8: از بین بردن اطلاعات غلط دیگر از رای گیری. این چیزی است که علامت مورد صحبت در سخنان او حدود دو هفته پیش. و او گفت: ما قصد داریم برای سرکوب اطلاعات رای دهندگان در روز انتخابات. بنابراین من گفتم: “بسیار خوب است ، که خوب است. اما در مورد دیگر 364 روز از سال است؟” رای دهندگان اطلاعات غلط مسائل در هر روز است. و من فکر نمی کنم چیزی وجود دارد سیاسی است که به خاطر حق رای به قانون اساسی تضمین از همه شهروندان صرف نظر از اینکه چگونه آنها را انتخاب کنید به سهامداران.

و دوباره منع تماس از خشونت توسط هر سیاستمداران است. دوباره, هیچ حزبی در آن است. اجرای این نوع از کتاب در نهایت در خدمت عموم مردم است. که باید اعمال می شود به همان اندازه برای همه سیاستمداران و یا مقامات منتخب.

شیرین Ghaffary

آیا شما فکر می کنم که تهمت برگزار می شود به یک استاندارد است ؟ آیا شما فکر می کنم حتی در مقایسه با دیگر چهره های عمومی که او برگزار شد به استانداردهای مختلف توسط Facebook?

جاناتان ” Greenblatt

بله البته او برگزار شد به یک استاندارد است. و دوباره غارتگران و بورس نظر — من نمی توانم تصور کنید در هر شرایطی که باید مجاز شده است از جمله هنگامی که گفته شد توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

این است که چرا ما تماس بگیرید برای ایجاد حقوق مدنی نقش مهمی را در C-suite. زیرا البته مارک زوکربرگ نیست یک متخصص در حقوق مدنی. او مدیر عامل شرکت اما شما باید از مردم در اطراف جدول است که می تواند توصیه بر آن است.

همانطور که شما احتمالا دیدم زمانی که آنها منتشر ممیزی دیروز آنها اعلام کرد که آنها در حال رفتن به ایجاد یک معاونت در سطح موقعیت برای حقوق مدنی. اما با توجه به Facebook دامنه و اندازه خود و گسترش خدمات خود را در سراسر هر بخش از جامعه من فکر می کنم شما نمی توانید استطاعت به حقوق مدنی تابع سه سطح پایین. شما نیاز به کسی که با این نوع اقتدار در جدول سراسر جدول از علامت. کسی که به ارمغان می آورد سطح تجربه شما نیاز به حرکت این مسائل پیچیده است.

شیرین Ghaffary

وجود دارد یک تغییر اتفاق می افتد در شرایط از آنچه در نظر گرفته شده است قابل قبول گفتار آنلاین و چه چیزی نیست. آیا شما می بینید که به عنوان خوبی ؟ و در کجا این سر? آیا شما فکر می کنم که Facebook باید نقش داشته و در گفتن آنچه قابل قبول است محتوا یا نه ؟ آیا شما فکر می کنم که باید از رگولاتور یا اشخاص ثالث?

جاناتان ” Greenblatt

نگاه در نهایت در این, سیاسی, محیط زیست, شما نمی خواهید برای دیدن هر قانون از کنگره حداقل برای آینده نزدیک. هر گونه اقدام با این نوع از نهادهای نظارتی قوه مجریه مانند FTC و یا در غیر این صورت ممکن است نقش بازی — و یا DOJ.

که می شود گفت, من فکر می کنم آن را برای رفتن به آن باید از یک صلیب-بخش تلاش کنند. ما طرفداران مصرف کننده, حقوق مدنی, فعالان, شرکت های بزرگ تبلیغ — گرفته و من امیدوارم که ما می تواند تشویق خوانده شده را علامت. منظورم این علامت می توانید انتخاب کنید به چشم پوشی از فرمائيد. او می تواند چشم پوشی از حمایت از مصرف کننده. اما من نمی توانم تصور کنید که علامت و Facebook را همچنان به چشم پوشی از شرکت های بزرگ تبلیغ.

شیرین Ghaffary

پس از آن برای تلفن های موبایل مانند شما فکر می کنم باید یک نقش ؟

جاناتان ” Greenblatt

من فکر می کنم توقف نفرت برای سود یک تظاهرات عمومی در نا امیدی. و این پاسخ نشان دهنده فشار افکار عمومی. و من فکر می کنم در بالا از آن, من فکر می کنم این کمپین به نظر می رسد آماده به رشد است. هر روز ما [شنوایی] از مردم در سراسر جهان که می خواهند درگیر می شود. ما در حال شنیدن از بخش های دیگر که می خواهند به گام تا. من فکر می کنم این کمپین به احتمال زیاد خواهد شد گسترش و تشدید اگر ما نمی بینیم هر گونه پیشرفت در پایان ماه. خواهد بود که من حدس می زنم.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de