قدیمی وجود دارد واقعیتی در دنیای کسب و کار: آنچه اندازه گیری می شود اداره می شود. یکی از چالش ها در مدیریت انتشار گازهای گلخانه ای گرم شدن جو این است که آنها نمی اندازه گیری بسیار خوبی است.

“در حال حاضر بسیاری از کشورها نمی دانم که در آن بسیاری از تولید گازهای گلخانه ای خود را آمده می گوید:” کلی سیمز گالاگر استاد انرژی و سیاست های زیست محیطی در دانشگاه تافتز است فلچر مدرسه. “حتی در اقتصادهای پیشرفته مانند ایالات متحده انتشار برآورد شده برای بسیاری از بخش ها.” بدون این اطلاعات “شما نمی توانید تدبیر هوشمند و سیاست های موثر برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای” او می گوید “شما می توانید پیگیری آنها را به دیدن اگر شما در حال پیشرفت در برابر اهداف خود است.”

فقدان اطلاعات خوبی هم پیچیده بین المللی آب و هوا مذاکرات است. “این نا امید کننده است که نزدیک به سه دهه پس از کشورها متعهد تحت سازمان ملل متحد در چارچوب کنوانسیون تغییر آب و هوا (UNFCCC) به نشر ملی گازهای گلخانه ای موجودی انبار ما هنوز هم ندارد اخیر جامع و سازگار موجودی برای همه کشورها می گوید:” Taryn Fransen از موسسه منابع جهانی.

فقدان اطلاعات قابل اعتماد منجر به بی پایان وقت صرف haggling over, نظارت, گزارش و تأیید و مداوم پس زمینه, سطح متقابل سوء ظن است. در اواخر 2015 فقط قبل از سال 2016 بین المللی مذاکرات آب و هوا در مراکش کشور چین نشان داد که آن را دست کم گرفته بودند مقدار زغال سنگ سوخته توسط 17 درصد — یک میلیارد تن اضافی گازهای گلخانه ای برابر با تولید گازهای گلخانه ای در آلمان کل بخش انرژی. که نوع از چیزی نمی ساخت اعتماد به نفس.

CO2 emissions
CO2 تولید گازهای گلخانه ای توسط منطقه از 1751 تا 2017.
OWID

راه حل نهایی برای این مشکل — برنامه قاتل به عنوان آن می تواند ردیابی زمان واقعی از تمام جهانی گازهای گلخانه ای تایید شده توسط هدف اشخاص ثالث و به صورت رایگان در دسترس است.

زمانی که کشور شروع جلسه تحت UNFCCC در اواسط 1990s است که چشم انداز نظری بود که داستان های علمی تخیلی. آن را اساسا به عنوان داستان های علمی تخیلی که توافق پاریس امضا شد در 2015. اما علم به سرعت حرکت می کند — در خصوص هوش مصنوعی توانایی به سرعت در حال ادغام منابع چندگانه داده ها دارای پیشرفته به سرعت در سال های اخیر است.

در حال حاضر یک اتحاد جدید از آب و هوا پژوهشی گروه به نام آب و هوا ردیابی (Tracking زمان واقعی و جوی کربن تولید گازهای گلخانه ای) ائتلاف راه اندازی کرده است تلاش برای ایجاد چشم انداز یک واقعیت و آنها هدف به آن را آماده برای COP26 آب و هوا جلسات در گلاسکو اسکاتلند در ماه نوامبر سال 2021 (به تعویق افتاد از نوامبر سال 2020). اگر آنها آن را به جلو و آن را به طور کامل می تواند تغییر تنور و جهت بین المللی مذاکرات آب و هوا.

آن را نیز می تواند آن را آسان تر برای صدها نفر از شرکت های شهرستانها استان ها و کشورهای که ساخته بلند پروازانه آب و هوا تعهدات به قابل اعتماد خود را پیگیری روند. “تلاش برای ایجاد چنین زیرساخت های قدیمی از پایین به بالا راه نمی کنید ما که در آن ما نیاز به در زمان می گوید:” Fransen “بنابراین من هیجان زده هستم که بزرگ و هوشمند و همچنین منابع ائتلاف در حال شکل گرفتن این با یک چشم انداز بلند پروازانه و یک رویکرد رمان.”

اجازه دهید نگاهی نزدیک تر است که رویکرد و سپس با در نظر گرفتن پیامدهای آن برای آب و هوا سیاست است.

Satellite
داده های ماهواره ای همراه با دیگر داده ها و هوش مصنوعی می تواند مسیر جهانی انتشار گازهای گلخانه ای در زمان واقعی است.
شاتر

داستان آغاز می شود در سال گذشته هنگامی که یک گروه از سازمان های غیر انتفاعی از جمله آمریکا مبتنی بر WattTime و بر اساس UK-کربن ردیاب برای اعمال و برنده $1.7 میلیون دالر از Google.org (گوگل بشردوستانه بازو) برای ردیابی جهانی نیروگاه تولید گازهای گلخانه ای را در زمان واقعی با استفاده از داده های ماهواره ای و الگوریتم های هوش مصنوعی. Google.org آن را دوست دارد آنقدر آنها فرستاده می شود یک تیم برای کمک به این پروژه است.

در مارس 2019 من نوشت: یک داستان در تلاش و پیامدهای آن. “روز بعد ما تلفن شروع به زنگ زدن می گوید:” WattTime بنیانگذار و مدیر اجرایی گاوین McCormick. (WattTime است که در حال حاضر بخشی از انرژی پاک غیر انتفاعی کوه های راکی موسسه.) دیگر سازمان تحقیقات به او گفت: “این واقعا سرد است که شما می توانید انجام این کار در بخش برق اما تغییر آب و هوا بسیار بزرگتر از قدرت بخش” McCormick می گوید. آنها شروع به ارائه اطلاعات مفید برای ردیابی دیگر منابع انتشار گازهای گلخانه ای با یک چشم به سمت در نهایت پوشش همه آنها.

“یکی از مورد علاقه من نمونه است OceanMind,” او می گوید. “آنها تا به حال شده است در کسب و کار به طور کامل با استفاده از انواع مختلف سنسور [سیستم شناسایی اتوماتیک یک شبکه جهانی از پردازنده فرستنده] برای تشخیص ماهیگیری غیر قانونی. آنها قادر به ردیابی هر کشتی در جهان در زمان واقعی است.” بر اساس کشتی جنبش و مشخصات موتور خود را GHGs در حال حاضر می تواند نظارت در زمان واقعی است.

یکی از اوایل تلفنی آمد از گور, که تا به حال شده به دنبال راه قابل اعتماد برای پیگیری تولید گازهای گلخانه ای و همچنین دیدم Vox مقاله. او و McCormick شروع به همکاری و رسیدن به گروه های دیگر.

پذیرش بهتر از آنها امیدوار بود. “هر سازمانی که من نزدیک شده است مشتاق” گور می گوید. “تا کنون پاسخ های باور نکردنی شده است.”

“من آموزش دیده به عنوان یک اقتصاددان بنابراین من استفاده می شود به واقعی بودن بدبینانه می گوید:” مک کورمیک “اما در سال گذشته ما در بر داشت شرکت گفت:” ما فقط فکر می کنم این مهم است — ما نمی تواند نگه دارید [اطلاعات] siloed دیگر هیچ.'”

این داده های مختلف منابع و انتقالها گرد هم آمده اند به عنوان آب و هوا ردیابی. ائتلاف اضافه کردن شرکای دیگر و پوشش بیشتر و بیشتر تولید گازهای گلخانه ای. نهایی منجر خواهد شد جامع و قابل اعتماد در دسترس عموم انتشار جهانی دیتا همراه با دوره گزارش.

در علاوه بر این به گور و WattTime ائتلاف در حال حاضر شامل:

  • کربن ردیاب با استفاده از یادگیری ماشین و داده های ماهواره ای برای پیش بینی استفاده از هر نیروگاه در جهان;
  • Earthrise داد مصالح و سازماندهی در دسترس عموم محیط زیست داده ها به فرمت معنی دار به روزنامه نگاران و محققان;
  • کربن طرح با استفاده از داده های ماهواره ای به دنبال تغییر در زیست توده در بالای سطح (به خصوص جنگل ها) و ارتباط کربن تولید گازهای گلخانه ای را به وضوح فضایی از 300 متر;
  • هادسون کربن با استفاده از داده های ماهواره ای برای پیگیری تغییرات در کشاورزی, پوشش کشت و محصول را به سطح فردی زمینه و مقایسه آن داده ها در برابر زمین-سنسور سطح (“آنها می توانند به شما بگویم ذاتی بهره وری از هر زمینه و در هر مزرعه در کل سیاره” شگفتی گور);
  • OceanMind با استفاده از پردازنده سنسور برای ردیابی حرکت جهانی کشتی در زمان واقعی و ترکیب آن با موتور مشخصات قیاس کربن تولید گازهای گلخانه ای;
  • کوه های راکی موسسه ترکیبی از منابع مختلف داده ها را به کمیت انتشار گاز متان از زیرساخت های نفت و گاز;
  • Hypervine با استفاده از spectroscopic تصاویر برای پیگیری استفاده از وسیله نقلیه و انفجار در معادن
  • آسمان آبی آنالیز با استفاده از نزدیک به مادون قرمز و موج کوتاه مادون قرمز تصاویر از ماهواره برای پیگیری آتش سوزی.

این ائتلاف نیز خواهد شد جمع آوری اطلاعات از انواع منابع دیگر از قدرت شبکه داده ها به سوخت, فروش, شبکه های حسگر, و هواپیماهای بدون سرنشین.

“ترفند شده است ترکیب های مختلف منابع داده ها می گوید:” McCormick. همه داده خواهد شد تغذیه به هوش مصنوعی که در حال حاضر یک نمونه اولیه. آن را در طول زمان بهبود به عنوان الگوریتم های پیچیده تر شده و بیشتر منابع آمده است آنلاین.

Fransen اخطار می دهد که داده های ماهواره ای در دسترس امروز است نه یک “گلوله نقره ای برای تمام سراخ ها در ما GHG داده است.” او با اشاره به “محدودیت از نظر رزولوشن و فرکانس تولید گازهای گلخانه ای-نظارت بر ماهواره است که در حال حاضر عامل” هر چند که بهبود خواهد یافت که دولت همچنان به سرمایه گذاری در فن آوری است.

او همچنین اشاره می کند که “برخی از پایین آویزان میوه است که این رمان روش کمک می کند با همان منابع که ما در حال حاضر نسبتا قوی برآورد از منابع متعارف” مانند انرژی مربوط به تولید گازهای گلخانه ای. او را تشویق کرد که اثری نیز به دنبال به “اطلاعات محرمانه” یعنی “اطلاعات مربوط به فعالیت هایی است که تولید گازهای گلخانه ای مانند رانندگی کشاورزی و غیره.”

American Farmers Begin Growing Season During Coronavirus Lockdown
یک مزرعه در نزدیکی دوایت ایلینوی در مارس 23 سال 2020 است.
اسکات اولسون/گتی ایماژ

گور اذعان دارد که “این یک کار در حال پیشرفت” اما می گوید که این ائتلاف با هدف بزرگ: “همه چیز است که می تواند مورد شناخته شده که در آن انتشار گازهای گلخانه ای هستند که از شناخته خواهد شد و در نزدیک به زمان واقعی است.”

اگر اثری ائتلاف با موفقیت قادر به جمع آوری اطلاعات جامع ساخت هوش مصنوعی برای درک آن و نتایج آن در دسترس عموم (که در حال حاضر باقی می ماند یک سوال باز) آن را مانند کوه در می رم در یک سوئیچ نور در یک اتاق است که dimly روشن با شمع. بیشتر یا کمتر از یک شب جهان را در زمان واقعی جریان انتشار گازهای گلخانه ای که قبلا تخمین زده تبدیل خواهد شد قابل مشاهده است.

گالاگر اولین واکنش به ردیابی ماموریت بود: “وای!”

“چنین یک طرح طولانی گذشته به دلیل” او می گوید: “و آن را کاملا ضروری برای بهبود مدیریت ما از انتشار گازهای گلخانه ای در سراسر جهان است.”

در میان چیزهای دیگر او می گوید: “داشتن اطلاعات در زمان واقعی کمک خواهد کرد که طرفین به UNFCCC بهتر درک که در آن و به همین دلیل آنها در حال سقوط کوتاه و برعکس جایی که آنها انجام می دهند بهتر از انتظار می رود و ممکن است قادر به افزایش جاه طلبی خود را در دور بعدی [در سراسر کشور تعیین سهم].”

اکثر اختلافات بین المللی بر نظارت, گزارش و تأیید موثر خواهد بود مطرح. “یک سیستم که در آن هر کس می توانید ببینید همان تعداد تعداد کسانی که مبتنی بر فیزیک واقعی و همه می دانیم که هر کس دیگری است که گفتن حقیقت” McCormick می گوید: “ممکن است اثر قابل توجهی در تن مصرف کمی از منفی از برخی از کسانی که در مذاکرات است.”

این درست نیست که این سیستم کمک خواهد کرد که شناسایی خطاها و scofflaws. “آن را توانمند سازی افرادی که واقعا علاقه مند به کاهش تولید گازهای گلخانه ای” گور می گوید. رای دهندگان می تواند نگه دارید سیاستمداران پاسخگو برای آب و هوا خود را وعده. کارگران, سرمایه گذاران, و تنظیم کننده می تواند نگه دارید شرکت پاسخگو باشد. کشورهای نگه دارید می توانید یکی دیگر پاسخگو باشد.

شفافیت را پاسخگویی تا زمانی که این ائتلاف می تواند به حفظ اعتماد همه طرف های درگیر. “این بسیار مهم است برای این تلاش به طور مستقل و قابل اعتماد” گور “و آن را به طور مداوم بهبود بخشد.”

آنچه اندازه گیری می شود اداره می شود. اگر آب و هوا ردیابی ائتلاف انجام آنچه در آن است را جهانی گازهای گلخانه ای خواهد شد و در نهایت اندازه گیری می شود و وجود خواهد داشت هیچ بهانه ای نیست در سمت چپ به مدیریت آنها.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de