کاخ سفید علیه Anthony Fauci است نشانه ای از یک مشکل بزرگتر

کاخ سفید تصمیم گرفت این هفته همان هفته ما شاهد رکورد Covid-19 نفر در سراسر کشور رانده شده توسط شیوع بیماری در کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس بود زمان مناسب به تلاش برای بی اعتبار ترین به طور گسترده ای مورد احترام دانشمند در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دکتر Anthony Fauci.

او برای اولین بار در هدف با زمزمه کمپین توسط اداره منابع ارشد کاخ سفید به خبرنگاران. چند روز بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا تجارت رسمی توزیع با نجوا و گفت: آن را با صدای بلند و روشن در ایالات متحده آمریکا امروز op-ed: Fauci نباید اعتماد کرد.

عمومی, به نظر می رسد که اختلاف نظر دارند. Fauci همچنان به لذت بردن از یک مقدار بالاتر تصویب امتیاز و خیلی بیشتر اعتماد عمومی از رئیس جمهور ایالات متحده است. به عنوان یک خاکی اما معتبر صدا در coronavirus همه گیر Fauci سهوا شکست اولین قانون تهمت کاخ سفید: هیچ کس برای تحت الشعاع قرار دادن رئیس جمهور. این کمپین دروغ علیه او از مغلوب ساختن پیشی جستن وفاداران به احتمال زیاد می تواند توضیح داده شود حداقل در بخشی از آن برخورد میکنند.

اما کاخ سفید جنگ سرد در برابر Fauci نشان می دهد بیشتر مشکل اساسی با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت coronavirus پاسخ: عدم تمایل به تسلیم به علم بیش از سیاست و اجازه می دهد تا مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی به دیکته سرعت بازیابی به جای اقدام در یک رای است که ممکن است کمک به رئیس جمهور انتخاب مجدد چشم انداز.

وقتی که من پرسید که کارشناسان در مورد تفاوت بین مغلوب ساختن پیشی جستن را ضبط و جو بایدن پیشنهاد طرح پاسخ آنها خاص تکیه بر علم و کارشناسان مانند Fauci. من شنیده ام همان زمانی که از من خواسته در مورد تفاوت بین ما پاسخ و کسانی که از کشورهای دیگر است که باید با موفقیت بیشتری سرکوب ویروس.

“واضح است که تفاوت بزرگ در حال تاکید بر علم و کارشناسان” جنیفر Kates در قیصر بنیاد خانواده به من گفت. بایدن تاکید “قرار دادن علوم/بهداشت عمومی رهبران در خط مقدم و تمرکز بر بهداشت عمومی ارشاد.”

آن را وسوسه انگیز را به نمایش مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل Fauci به عنوان یک فردی رقابت دو نیویورکی با شخصیت و استعداد برای تلویزیون پیدا کردن خود را در تقابل طول این مشخصات بالا در بحران است.

اما دشمنی با Fauci صرفا علائم گسترده سندرم: مغلوب ساختن پیشی جستن و بسیاری از دستیاران باید فعالانه نادیده گرفته و یا به دنبال بی اعتبار علمی کارشناسان بهترین راه برای رسیدگی به coronavirus پاسخ.

Fauci آگهی های موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی بخشی از موسسه ملی بهداشت. این یک موقعیت او برگزار شد و برای بیش از 35 سال ساخت و او را به طور پیش فرض دولتی دانشمند در یک بیماری همه گیر. و او از همان شروع شده است یکی از چهره های کلیدی در coronavirus پاسخ.

او همچنین با بیشتر و بیشتر فرکانس در طول بهار و تابستان در بر داشت خود را در تقابل با رئیس جمهور و مشاوران اقتصادی در مسائل مهم. او را مغایر با مغلوب ساختن پیشی جستن در هیدروکسی کلروکین در تست و ممنوعیت سفر به شروع مجدد فصل NFL و در بازگشایی مدارس در پاییز. آوریل تهمت بود approvingly به نقل از یک صدای جیر جیر از یکی از هواداران خود را با یک #FireFauci برچسب.

ملت بیماری های عفونی متخصص به نظر می رسد از دست داده اند, رئیس جمهور, شخصی, اعتماد به نفس ماه پیش. Fauci گفت: فایننشال تایمز هفته گذشته که او تا به حال شخصا در جریان مغلوب ساختن پیشی جستن در دو ماه.

اما تشدید تنش با شدت بیش از آخر هفته. Fauci را گناه به نظر می رسد خود را مايوس ارزیابی در امریکا شیوع کروناویروس به عنوان موارد در ادامه به انتخاب کنید تا بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر افزایش و تست کارهای عقب افتاده مانع این کشور توانایی nimbly پاسخ به بحران است. مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه ای گفت: هفته گذشته او در مخالفت با Fauci ارزیابی از وضعیت بر روی زمین است.

پس از آن کاخ سفید ارسال سند به واشنگتن پست که به عنوان خوانده شده مانند نوع مخالفت فایل معمولا مستقر در برابر یک رقیب سیاسی در یک کمپین نه یک دولت بالا دانشمند در وسط یک بیماری همه گیر. عنوان پست خبرنگار جاش Dawsey توصیف آن در یک شنبه داستان:

یک مقام کاخ سفید منتشر شد در بیانیه ای گفت که “چند تن از مقامات کاخ سفید نگران تعداد دفعات دکتر Fauci اشتباه شده است در همه چیز” و شامل یک لیست طولانی از دانشمند نظرات در اوایل شیوع. کسانی که خود را در اوایل شکی نیست که مردم با هیچ علائم می تواند نقش قابل توجهی در گسترش ویروس — یک مفهوم بر اساس در اوایل شیوع بیماری که رمان coronavirus خواهد به نوبه خود بر روی سر خود را. آنها همچنین اشاره به اطمینان Fauci ساخته شده در اواخر ماه فوریه در سراسر زمان اول ایالات متحده در مورد جامعه انتقال است که “در این لحظه وجود دارد بدون نیاز به تغییر هر چیزی که شما در حال انجام در یک روز به صورت روز.”

کاخ سفید فروشگاه مطبوعات سعی در موج و دور از هر گونه ادعای خود سوء قصد علیه Fauci, تحریک چشم مجازی رول از چاشنی سیاسی خبرنگاران:

برخی از Fauci اولیه نظرات قطعا فراموش جزئیات متفاوت در حال حاضر از آنها را در ژانویه و فوریه. او معکوس خود در پاسخ به سوال laypeople با پوشیدن ماسک به عنوان بسیاری از جامعه علمی است. اما کاخ سفید همچنین به نظر می رسد که عمدا غلط برخی از اظهارات خود را به آنها را نگاه بدتر از آنها بودند. همانطور که نیویورک تایمز اشاره کرد کاخ سفید oppo فایل خاص از یک فوریه 29 در آن مصاحبه Fauci گفت: وجود دارد هیچ نیازی نیست برای آمریکایی ها خود را به تغییر روز به روز معمول — اما از سمت چپ نظر خود را از همان مصاحبه هشدار coronavirus در نهایت می تواند تبدیل به یک عمده شیوع.

یک op-ed در ایالات متحده آمریکا امروز با تهمت تجارت مشاور پیتر ناوارو توزیع با هر گونه ابهام: “دکتر Anthony Fauci خوب بالین شیوه با اما او بوده است اشتباه در مورد همه چیز من را به تعامل با او است.” ناوارو dinged Fauci در ابتدا برای مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن چین سفر بان کی مون به گفته کمرنگ جلوه دادن این ویروس تهدید برای تلنگر-flopping در, ماسک برای شک اثر هیدروکسی کلروکین و برای به حداقل رساندن کاهش اخیر در آمریکا Covid-19 مرگ و میر.

تنها مشکل به عنوان یک جدا ایالات متحده آمریکا امروز واقعیت-بررسی روشن ساخته است که بسیاری از ناوارو ادعا شد نادرست یا گمراه کننده است. آن را در همه پاک به چین ممنوع بود اثر قابل توجهی در گسترش به عنوان بسیاری از ما عفونت ممکن است از اروپا وارد شده به جای. Fauci همیشه هشدار داد که coronavirus توسعه می تواند به یک مشکل جدی تر در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن و کاخ سفید به طور مداوم به حداقل برسد تهدید. Fauci برای سال شده است با اصرار مردم به پوشیدن ماسک و همیشه از اجماع علمی منتقل شده است. اکثر مطالعات پزشکی در تأیید Fauci را شک و تردید در مورد هیدروکسی کلروکین. و Covid-19 مرگ و میر را آغاز کرده اند که افزایش دوباره به عنوان کارشناسان پیش بینی آنها را هنگامی که موارد شروع به افزایش دوباره.

کاخ سفید ارتباطات دفتر یک بار دیگر سعی کردم برای قرار دادن فاصله بین مقامات دولت هجوم Fauci و رئیس جمهور گفت: Navarro op-ed نمی رفتن را از طریق مناسب داخلی کانال های قبل از آن منتشر شد.

اما گزارش از لس آنجلس تایمز به سرعت پیچیده است که خصوصیات; یک دولت رسمی به این روزنامه گفت که تهمت بود “مجاز” و “تشویق” op-ed.

Fauci, برای بخشی خود را در زمان تمام درام نسبی در گشاد گشاد راه رفتن و پیشنهاد کرد که این ترفندها در برابر او بودند محکوم به معکوس.

“هنگامی که به کارکنان اجازه می دهد تا از چیزی شبیه به آن و کل علمی و مطبوعاتی جامعه فشار بر روی آن, آن لطمه می زند و در نهایت رئیس جمهور گفت:” این اطلس در روز چهارشنبه. و به عنوان برای ناوارو جدید خود را در مکان رقیب: “من نمی تواند توضیح دهد که پیتر ناوارو. او را در جهان به خود است.”

صحبت با اعتماد به نفس از یک مرد که با توجه به جدید اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی 65 درصد از آمریکایی ها می گویند که آنها اعتماد به گفتن حقیقت در مورد کوروناویروس. فقط 30 درصد از مردم می گوید همان مورد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“او ممکن است خارج از این حلقه و در بی اعتباری با کاخ سفید اما روشن است از تعداد رای دهندگان می خواهم دکتر Fauci پشت در تماس” کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا رای گیری تحلیلگر تیم مالوی گفت.

Fauci بود پشت در کاخ سفید نیروی کار جلسه روز چهارشنبه بعد از ناوارو را op-ed رفت تا یک واقعیت ماهرانه نشان داد در یک صدای جیر جیر از معاون رئیس جمهور مایک پنس. اما تهمت و دولت به طور کلی نگرش دانشمندان مانند Fauci نیست جواب خوبی برای این نوظهور گرمی با ماندگاری بسیار طولانی است.

Fauci می توانید در زمان صدا به عنوان اگر او واقعیت-بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان واقعی است. سه شنبه گذشته رئیس جمهور بود و شعار “ده برابر کاهش در مرگ و میر” و “بالاترین میزان مرگ و میر در جهان است.” همان روز در یک رویداد با دموکرات ایالت Doug Jones, Fauci گفت: “که این یک غلط روایت را به راحتی در یک نرخ پایین تر از مرگ” با توجه به عوارض دیگر این بیماری و احتمال این که مرگ و میر خواهد شد شروع به افزایش دوباره (به آنها).

این اتفاق می افتد شده است و آن را اغلب به تساوی یک توبیخ از کاخ سفید و یا از رئیس جمهور خود را. در ماه ژوئن Fauci صدا و تردید که NFL قادر خواهد بود تا با خیال راحت شروع آن فصل به طور منظم در پاییز. مغلوب ساختن پیشی جستن است که شرط بندی خود را انتخاب مجدد ثروت در سریع بازگشت به حالت عادی نمی قدردانی دهید.

اما این نوع از disparagement در برابر مقامات علمی نیست و محدود به Fauci به عنوان یک فرد. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) به عنوان یک نهاد شده است به طور مداوم تضعیف کاخ سفید است. آژانس رفت و ماه بدون برگزاری جلسات مطبوعاتی در Covid-19.

این اختلاف شده است بر روی صفحه نمایش دوباره در چند هفته گذشته به عنوان تهمت و ژاپن در بازگشایی مدارس به عنوان بزرگ بعدی مسئله سیاسی برای او. CDC گذاشته است دستورالعمل آن برای مدارس و امید به دانش آموزان را به ساختمان خود را در پاییز. مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات دولت شده اند و بی اعتنا از آن استانداردها.

“بسیار واضح و روشن ما نمی خواهیم CDC ارشاد به یک دلیل که چرا مردم نمی بازگشایی مدارس خود” معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در این هفته.

این اتفاق می افتد شده است برای ماه می باشد. در مارس کاخ سفید به طور رسمی تشکیل یک نیروی کار به نظر بهترین استراتژی برای بازگشایی اقتصاد — و چند روز بعد رئیس جمهور شد, به tweeting, پشتیبانی از معترضان مهیج برای “آزادسازی” متحده از اقامت خود را در خانه ، در ماه مه CDC منتشر شد یک نسخه سیراب به پایین از توصیه های آن برای آمریکا پس از بازگشایی کاخ سفید قضاوت اصلی هدایت “بیش از حد تجویزی است.”

در حال حاضر دولت دستور داده است تا بیمارستان ها برای جلوگیری از گزارش خود Covid-19 داده به CDC و شروع به ارائه آن اطلاعات اصلی وزارت بهداشت به جای. کارشناسان نگران این تغییر می تواند منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دفن داده که مناسب نیست آن ترجیح روایت از این بیماری همه گیر — مقدار به عنوان Fauci قطع شده است و برای نام مخالف از حزب خط.

این paragons بهداشت عمومی شده اند کنار و دگرگون مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید هوازدگی جهانی همه گیر در وسط یک انتخابات سال است. به جای سخت گام های لازم برای جلوگیری از شیوع کاخ سفید تلاش کرده است بدون موفقیت آرزو می کنم آن را از وجود.

ماه پیش Fauci گفتن بود و احتمالا رئیس جمهور این است که بهترین راه برای ایمن بازگشایی اقتصاد به منظور بهبود تست و تماس با ردیابی. امروز به عنوان Fauci می یابد خود را در طرف اشتباه از کاخ سفید را هوی و هوس دوباره یک تست پرونده ناتوان کننده این کشور توانایی برای نظارت این بیماری تماس با ردیابی شده است تا حد زیادی نادیده گرفته شده توسط دولت فدرال و شتابزده بازگشایی به نظر می رسد که منجر به افزایش مرگ و میر است که کارشناسان هشدار داده آن را بدون اقدامات احتیاطی لازم.

شش ماه به همه گیر با هیچ نشانه ای که آن را به زودی فروکش کردن این برگ برنده دولت است که هنوز غذای مشاوره از آن بهترین و شناخته شده بهداشت عمومی ، به جای رئیس جمهور و متحدان خود را صدا قصد سرزنش كند ،


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>