هفته گذشته یک پزشک در 30s کار در یک بیمارستان در سوریه در نزدیکی مرز ترکیه را آزمایش مثبت برای Covid-19. سه مورد تأیید کرد: دو پزشک و یک پرستار است. Coronavirus تا به حال رسما وارد ادلب آخرین شورشی در خاک سوریه است.

وقوع تهدید به تشدید همیشه حاضر فاجعه انسانی در شمال غربی سوریه است. سازمان ملل متحد تخمین می زند حدود 4 میلیون نفر در حال حاضر زندگی می کنند در منطقه تقریبا نیمی از آنها فرار کرده اند از دیگر نقاط کشور آواره, گاهی اوقات بیش از یک بار در طول نه سال جنگ داخلی.

“پس از نه سال جنگ و هدف قرار دادن بیمارستان ها و کادر پزشکی به نظام پزشکی به خصوص در غرب است که در آن زانو” ونسا جکسون, ایالات نماینده سازمان ملل برای کمک های بشردوستانه آژانس بین المللی مراقبت به من گفت. “واقعا وجود دارد به اندازه کافی پزشکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی در دسترس است اگر قابل توجهی وجود دارد شیوع اجازه دهید به تنهایی دسترسی به ويژه اجازه دهید به تنهایی به پنکه PPE [تجهیزات حفاظت شخصی].

“شما نام آن را” او افزود: “آنها آن را ندارید.”

همانطور که از ماه جولای حدود 11 نفر تست مثبت در شمال غرب سوریه در ادلب و حلب با توجه به ناظر حقوق بشر سوریه. حداقل شش شد و کارکنان مراقبت های بهداشتی.

آن را همیشه یک موضوع از زمان قبل از coronavirus رخنه کرد به یمن است. و در حالی که این چند روز گذشته شاهد اولین تایید Covid-19 مورد آن معنا نیست که آنها برای اولین بار عفونت. حال سؤال این است که آیا این ویروس می تواند موجود باشد و آنچه که ممکن است به معنای برای میلیون ها نفر از غیر نظامیان در منطقه است.

خبرنگار لوموند در مورد گسترش coronavirus نیز به عنوان حیاتی سازمان ملل متحد برای کمک های مسیر به شمال سوریه قطع شده است پس از شورای امنیت سازمان ملل متحد رای دهند. روسیه که پشت رئیس جمهور سوریه بشار اسد و دارای قدرت وتو در شورای امنیت سازمان ملل خواست برای خاموش کردن این مسیر. که برگ فقط یک موجود عبور برای سازمان ملل متحد به ارائه حیاتی کمک های اولیه — مواد غذایی و لوازم پزشکی و هر چیز دیگری — به غربی است.

این نهاد ادلب و شمال غربی سوریه به طور کلی بیشتر در حتی یک موقعیت مخاطره آمیز با امکان همه گیر خونتان در برابر پس زمینه از ناامنی غذایی یک فروپاشی اقتصاد سوریه و تهدید به خشونت است.

Omar Al-Hiraki یک جراح در Bab Al-حوا بیمارستان در شمال غربی سوریه است که در حال حاضر در ترکیه, اما او به من گفت از طریق واتساپ که او در تماس با کارکنان و بیمارستان خود را که در آن برای اولین بار coronavirus مورد در ادلب شناسایی شد. او به من گفت که او مطمئن نیستید “چگونه برای مقابله با این وضعیت وخیم بدون تجهیزات و بدون به اندازه کافی تست شده است.”

“هنگامی که ما در ایالات متحده و بریتانیا آن را هرج و مرج چه اتفاقی افتاده است,” او گفت:. “چگونه شما می توانید تصور کنید چه اتفاقی می افتد در شمال غربی سوریه است؟”

در اوایل سال جاری اسد با حمایت ایران و روسیه از آغاز یک مبارزه خونین برای تصرف ادلب آخرین باقی مانده مخالفان دژ به عنوان دیکتاتور به دنبال تحکیم کنترل خود بر کشور است. سازمان ملل متحد متهم کرده است رژیم از ارتکاب جنایات جنگی در آن حمله از جمله حملات هدف قرار دادن بیمارستان ها و مدارس.

که مبارزه با تهدید به از بند باز کردن بدترین فاجعه انسانی در تقریبا یک دهه از جنگ. آن را مجبور حدود 1 میلیون نفر به فرار عمیق تر به ادلب در یک ماده از ماه هل دادن غیر نظامیان به یک منطقه کوچکتر و نزدیک به مرز ترکیه. با توجه به سازمان ملل متحد تقریبا 80 درصد از تازگی آواره شدند و زنان و کودکان است.

سپس در ماه مارس ترکیه که پشت ضد رژیم شورشیان حمله به ادلب گفت آن انجام شد تا “برای متوقف کردن رژیم سوریه قتل عام” و برای جلوگیری از ادامه جابه جایی شهروندان است. اما یکی دیگر از دلایل توهین آمیز کارشناسان می گویند که ترکیه که در حال حاضر میزبان حدود 4 میلیون پناهنده سوری آیا می خواهید برای دیدن ده ها هزار نفر بیشتر مردم سیل بیش از این مرز به کشور است.

ترکیه مداخله افزایش احتمال رویارویی مستقیم با روسیه با میلیون ها نفر از غیر نظامیان به طور بالقوه در تیراندازی است. در نهایت مسکو و آنکارا میانجیگری یک توافق آتش بس در اوایل ماه مارس. معامله شد لرزان و ناقص اما آن را تا حد زیادی برگزار می شود, جلوگیری بدترین خشونت برای ماه می باشد.

این چپ ادلب در یک مخاطره آمیز برزخ است. تنها در حدود 100,000 آوارگان — از نزدیک به میلیون که فرار کرد از دسامبر تا اوایل ماه مارس — بازگشت به خانه های خود. ده ها هزار نفر در مسکن موقت و یا متراکم encampments با دسترسی محدود به آب و فاضلاب.

“اساسی وجود دارد اما خدمات آنها از کیفیت های مختلف,” پل, اشپیگل, مدیر مرکز بشردوستانه سلامت در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health به من گفت. “شما کردم فقیر, آب, فاضلاب, افزایش تراکم. همه این شرایط بسیار خوب متاسفانه برای این ویروس به گسترش است.”

در ماه مارس فقط به عنوان همه گیر شد و گسترش در سراسر جهان, گزارش های مراقبت بین المللی مورد بررسی 78 اردوگاه های مسکن آوارگان داخلی در شمال غربی سوریه; از کسانی که 91 درصد آیا دسترسی به صابون و 83 درصد نیست که هر جا مردم را به شستن دست های خود را. آب کمیاب بود و تقریبا 45 درصد گزارش شده داشتن کافی نیست برای 30 روز گذشته.

“و البته مردم در حال زندگی در شرایط تنگ,” Kieren Barnes, سوریه, کشور, مدیر در رحمت سپاه به من گفت. “وجود دارد نه بسیاری از اجتماعی فاصله. است که بسیار آسان برای انجام در یک غیررسمی اردوگاه تنظیم و یا در جامعه. پس اگر [coronavirus] بودند برای گرفتن” او گفت:, “این امر می تواند بسیار ویرانگر باشد.”

سیستم مراقبت های بهداشتی در شمال غرب سوریه در حال حاضر تحت فشار و حتی قبل از تهدید coronavirus ظهور گرسنگی برای منابع و فرسوده نازک از دولت سوریه را حمله به. روسیه اسد را نیکوکار و هدفمند بیمارستان و امکانات درمانی در آن بی رویه کمپین بمباران در طول جنگ بود.

وجود دارد نه به اندازه کافی تخت ICU — فقط 148 برای جمعیت بیش از 3 میلیون در ادلب نیمی از آنها آواره مردم است. وجود دارد تنها 153 هواکش با توجه به صرفه جویی در کودکان است. وجود دارد نه به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی.

Al-Hiraki به من گفت که آنها مدل کردن آن و می تواند انتظار می رود برای دیدن سنبله در چهار هفته. سیستم مراقبت های بهداشتی گفت: سقوط خواهد کرد در شش.

“واقعا وجود دارد نه زیرساخت برای مقابله با یک بیماری همه گیر در این جامعه” بارنز گفت.

سازمان بهداشت جهانی فرستاده coronavirus آزمون به ادلب در ماه مارس و ژوئن 30, بیش از 1600 نفر تست شده برای این ویروس در شمال غربی سوریه — همه منفی تا به آن نقطه در هر نجات کودکان. (کل سوریه تایید کرده است بیش از 458 موارد و 22 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.)

اما سیستم مراقبت های بهداشتی هنوز ظرفیت محدود برای تست و تماس با ردیابی. این بدان معنا نیست که سوریه نیست ،

سوریه تا به حال یکی از قوی عمومی سیستم مراقبت های بهداشتی در منطقه قبل از جنگ که دانش فنی پافشاری کرده است در موسسات چند هنوز عامل در ادلب. سحر Atrache ارشد مدافع برای خاورمیانه در پناهندگان بین المللی گفت: من ادلب اداره هنوز نهادهایی که عملکرد و حفظ فاصله از گروه های افراطی در منطقه عملیاتی.

آنها هماهنگی چه Atrache به نام “تلاش مشترک” میان ریاست سازمان بهداشت جهانی و سازمان ملل متحد و سوریه و بین المللی سازمان های غیر دولتی.

و سازمان های غیر دولتی فعال در کشور در زمان قدم برای آماده شدن برای Covid-19 به عنوان بهترین آنها می توانند. بارنز گفت: رحمت سپاه سعی در افزایش تحویل بهداشتی کیت های بیشتر صابون و آب بیشتر است. سازمان ترویج پیام های اجتماعی و دورى از جمله در اردوگاه تنظیمات.

اما تنها تا آنجا که می توانید بروید.

“[N]ow که coronavirus به ما رسیده در ادلب ما در حال بازگشت به quarantining دوباره و تلاش برای پیدا کردن ماسک و دستکش و” درویش که زندگی در دير حسن در شمال ادلب با خانواده اش به الجزیره. “ما ترس آن را با ما در رسیدن به اردوگاه. این یک فاجعه خواهد بود.”

توانایی پاسخگویی به نیازهای اساسی شهروندان در شمال غرب سوریه نیز فقط رو سخت تر در حال حاضر که یک انتقادی سازمان ملل متحد کمک های اولیه مسیر به سوریه شده است و تعطیل.

دو سازمان ملل متحد کمک های مسیر از ترکیه تحویل داده اند مهم مواد غذایی و کمک های پزشکی به شمال غرب سوریه به مدت شش سال: در Bab al-Salam عبور از مرز که منجر به شمال حلب و Bab al-حوا که به طور مستقیم می رود به یمن است. (بخشی از شمال حلب است که هنوز تحت کنترل مخالفان هر چند اسد retaken بسیاری از استان.)

در این قطعنامه به پایان رسید جمعه گذشته مگر اینکه شورای امنیت سازمان ملل منتقل reauthorize آن است. و برخی از کشورهای عضو به طور خاص روسیه اعتراض به سادگی از سرگیری برنامه. به عنوان بشار اسد اصلی حامی روسیه می خواستم برای خلاص شدن از شر یکی از این راه — به طور خاص Bab al-Salam مسیر به شمال حلب.

روسیه استدلال کرد که آن را نقض سوریه و حاکمیت است که هر گونه کمک به عملیات مورد نیاز انجام شود تا در هماهنگی با دولت سوریه است. همانطور که اسد به دنبال تحکیم کنترل بر سوریه این مناطق خاص چسبیده امتیاز.

“مشکل با استدلال آنها این است که دولت سوریه است و نه مایل به ارائه کمک های انسان دوستانه به جوامع که در مخالفت با برگزار مناطق و کسانی که دقیقا این مناطق آن را در شمال حلب, آن را در استان ادلب” جکسون گفت.

دولت های غربی به خصوص بلژیک و آلمان را به عقب رانده و گفت: این بسته می تواند انکار بیش از 1 میلیون نفر حیاتی کمک های اولیه. در نهایت شورای امنیت سازمان ملل رای به نگه داشتن یک مسیر — Bab al-حوا یکی که می رود به ادلب — باز برای 12 ماه. (روسیه و چین و جمهوری دومینیکن در نهایت ممتنع.) سازمان ملل دیگر می تواند ارائه کمک های اولیه را از طریق مسیر به شمال حلب.

نمایندگانی از گروه های کمک به من گفت بسته کردن این مسیر را ملاحظه ای را مختل و توانایی برای ارائه کمک های اولیه — با روشن و یا سریع جایگزین در دسترس به را تشکیل می دهند تفاوت. هر چند بین المللی سازمان های غیر دولتی هنوز هم می تواند با استفاده از مسیر سازمان ملل متحد نمی تواند — و سازمان ملل متحد شده است لجستیکی کانال برای گرفتن منابع در Hardin Lang معاون رئیس جمهور برای برنامه ها و سیاست در پناهندگان بین المللی به من گفت.

جکسون از مراقبت های بین المللی به من گفت این کاروان در Bab al-Salam مسیر نیز انجام بسیاری از تجهیزات پزشکی و PPE در آورده به دفاع در برابر coronavirus. کسانی که کاروان متوقف شد و در آینده جمعه است.

و حتی اگر ایران در مسیر باز می ماند برای 12 ماه آینده که عبور بود در حال حاضر نزدیک شدن به ظرفیت. “پس آن را به سادگی یک ماده از” من ما فقط منحرف کردن آن کامیون و ما آن را همه در خارج وجود دارد با یک دیگر مسیر که پول بیشتری هزینه,'” جکسون گفت. “این از لحاظ فیزیکی امکان پذیر نیست فقط به سادگی منحرف کاروان.”

گرفتن از ادلب به شمال حلب چالش برانگیز است. این امر شامل عبور جلو-خطوط و مناطق مختلف تحت کنترل است. جاده ها و زیرساخت های ضعیف و یا وجود ندارد. علاوه بر آن می افزاید: ساعت و دقیقه برای هر سفر. “ظرفیت سیاست و همچنین پشتیبانی از دسترسی به زمین و کسی که کنترل آن” را می سازد آن را فوق العاده دشوار است برای پیدا کردن تفاوت Lang گفت.

و البته این اتفاق در میان یک بیماری همه گیر. محدودیت های مسافرتی یک بحران اقتصادی جهانی و نگرانی های ایمنی نیز پیچیده تلاش های گروه های کمک بر روی زمین بیشتر محدود خود را محدود توانایی به مقیاس.

زوم کردن و مقیاس بحران است و حتی بیشتر. هر چند ادلب آتش بس تا حد زیادی برگزار می شود آن را نه به طور کامل حذف خشونت است. دیگر نقاط سوریه نیز شاهد تجدید درگیری از جمله حملات بعد از ظهر.

این برنامه جهانی غذا تخمین می زند که 9.3 میلیون سوری در حال حاضر مواد غذایی نا امن یک رکورد و افزایش بیش از 1 میلیون فقط در شش ماه گذشته. سوریه و فروپاشی اقتصاد است که حتی بدتر; هزینه مواد غذایی در سوریه دو برابر شده است در سال گذشته است. جدید آمریکا رفت زنده در ماه گذشته می تواند آسیب بیشتر اقتصاد است.

و با بقیه جهان مصرف شده توسط pandemic کمک که مورد نیاز ممکن است سخت تر به آمده است. “شما باید برای اضافه کردن به همه این چالش ها — رشد ناامنی غذایی در حال رشد فقر و عدم امنیت یا امنیت اجتماعی” Atrache گفت.

آن است که بحران در بالای بحران در بالا از بحران از جمله هنوز حل نشده جنگ داخلی سوریه. “این” Atrache گفت: “وضعیت در داخل یمن است.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de