سواحل جنوبی کیفیت هوا مدیریت منطقه برگزار شد یک جلسه مجازی شنبه به هر دو بحث کیفیت هوا در شرق Coachella Valley و برای شروع خوب تنظیم خاص منشور برای منطقه و جامعه کمیته راهبری.

در این جلسه بخشی از یک سری مجازی در این ماه برای این کمیته و ارائه ورودی در منشور. دو بیشتر جلسات مجازی میزبانی می شود در جولای 22 و 29.

کیفیت هوا در مسائل طولانی گرفتار Coachella Valley به ویژه نیمه شرقی آن.

اولیه کیفیت هوا اولویت های قابل توجهی به این منطقه نام برده شده توسط اعضای کمیته و شامل Salton Sea (از جمله گرد و غبار و بو و مواد سمی); آفت کش ها و کودهای شیمیایی; سوختن باز (کشاورزی و غیر کشاورزی); هموار و جاده unpaved گرد و غبار; کامیون ها و ترافیک; غیر قانونی آزادسازی; و Greenleaf کویر نمایش قدرت است.

بیشتر: که بوی چیست ؟ بوی مشورتی صادر شده برای شرق دره با توجه به سولفید هیدروژن در سطح Salton Sea

بیشتر: آنچه را که می بینید ؟ AQMD اذعان می کند این بد ما Coachella Valley هوا — و باید آن را حل کنند.

شرقی Coachella Valley که شامل جوامع Coachella, Indio, مکه, North Shore, واحه و حرارتی تبدیل به یکی از معدود مناطق مصوب برای اجرای ویژه کنترل آلودگی هوا برنامه های سال گذشته تحت AB 617.

که قانون بود که همکاری با مجلس ادواردو گارسیا, D-Coachella و امضا شده توسط رئیس سابق رژیم صهیونیستی. جری براون در جولای 26, 2017, آدرس, آلودگی هوا در برخی کالیفرنیا جوامع است.

دیگر جوامع تعیین شده شامل جنوب شرقی لس آنجلس; ویلمینگتون غرب ساحل طولانی و کارسون; سان برناردینو و موسکی; و بویل ارتفاعات شرق لس آنجلس و غرب بازرگانی.

برای هر جامعه تایید شده تحت AB 617 توسط منابع هوایی کالیفرنیا هیئت مدیره SCAQMD در حال همکاری با ذینفعان محلی خود را به سنج بزرگترین آلودگی هوا و نگرانی است. آژانس پس از آن انجام جامعه air نظارت و ایجاد فردی جامعه نظر دارد.

جامعه فرمان کمیته برای هر منطقه تعیین شده شامل افرادی که در زندگی و کار و یا کسب و کار خود و یا بخشی از دیگر سازمان های جامعه است.

آماندا اولریش پوشش بومی آمریکایی مسائل در جنوب کالیفرنیا برای خورشید صحرا. او همچنین یک گزارش برای امریکا سپاه عضو. او را می توان در رسید amanda.ulrich@desertsun.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de