جاش هالی می پرسد AG ویلیام Barr به بررسی کیم گاردنر حفاظت از McCloskeys

برای بزرگنمایی کلیک کنید Yes, that's a blue collar Josh Hawley is wearing in that blown-up picture of his face on a campaign bus. - TOM HELLAUER

  • تام HELLAUER
  • بله که یقه آبی جاش هالی است در آن دمیده عکس از چهره خود را در یک کمپین ،

سناتور ایالات متحده جاش هاولی در زمان استراحت از به tweeting در مورد دو کلید میسوری نگرانی — NBA و چین — به درخواست دادستان کل ایالات متحده ویلیام Barr به بررسی سنت لوئیس مدار وکیل کیم گاردنر برای فکر کردن در مورد پیگرد قانونی خوانده شده را علامت و پاتریشیا McCloskey.

در نامه ای صبح امروز هالی به نام Barr به باز فدرال حقوق مدنی رسیدگی به اینکه آیا “این قریب الوقوع پیگرد قانونی نقض این خانواده حقوق اساسی.”

این McCloskeys, شما ممکن است را دیده اند به دست آورده بین المللی معروفیت زمانی که آنها کشیده اسلحه در تظاهرات بودند که راهپیمایی در گذشته زن و شوهر مرکزی پایان غرب عمارت در ژوئن 28.

گاردنر خشم جمهوری خواهان از جمله دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را “تحمل نمی کند استفاده از زور در برابر کسانی که ورزش اول خود را اصلاح حقوق” و باز خواهد بود تحقیق و تفحص است.

همانطور که از نوشتن این گاردنر نه شارژ McCloskeys با هر چیزی. سنت لوئیس Metropolitan Police Department روز جمعه اعدام یک جستجو در محل پورتلند خانه از وکلای صدمه شخصی و کشف و ضبط یک تفنگ ظاهرا یکی که علامت McCloskey گرایی بودند-به اهتزاز در نگاه اول از معترضان.

پلیس همچنین گفت: آنها برای اعمال حکم بازداشت در مورد اما تا کنون گاردنر دادستان ها باید ثبت هر گونه اتهام. اما هالی می بیند حتی تحقیقات به عنوان تعرض به حقوق تفنگ.

“هیچ سوال وجود دارد تحت میسوری قانون که McCloskeys از حق خود و استفاده از سلاح گرم خود را برای محافظت از خود از تهدید به خشونت و هر گونه پیگرد قانونی برای این اقدامات از نظر قانونی نادرست و می گوید:” هالی که در خدمت به عنوان میسوری دادستان قبل از ترک اواسط دوره به پیچ به مجلس سنا. “تنها انگیزه برای تحقیق و سپس با انگیزه های سیاسی تلاش برای مجازات این خانواده برای ورزش خود را متمم دوم حقوق.”

در مورد او برای فدرال برای شفاعت در محلی مورد هالی تصویب McCloskeys’ نسخه از وقایع یک روایت که در آن زندگی زن و شوهر (و حیوانات خانگی خود را!) تهدید شد اما موفق به نگه کردن یک قاتل جمعیت arsonists از طریق عصب و برتر قدرت آتش.

او می نویسد: “بیش از حد اغلب مسالمت آمیز تظاهرات را تفویض به تنش standoffs یا شورش های خشونت آمیز با تهدیدات و حملات در کسب و کار, بی گناه ناظر و مأموران اجرای قانون. یک چنین حادثه رخ داده در خیابان Louis, میزوری, که در آن یک خانواده بنا به گزارش ها مواجه جمعی از تظاهر کنندگان خاطی در اموال خود و تهدید آنها.”

که روایت چند سوراخ به ما اشاره کرد. با وجود علامت McCloskey ادعا می کنند که او تنها برداشت تفنگ خود را پس از معترضان شکست یک شکل دراورده آهن دروازه و حمله نسبت به اموال خود را با کشتار در ذهن خود تصویری را نشان می دهد مردم باز کردن دروازه و راه رفتن در خیابان و پیاده رو.

در این فیلم McCloskey به نظر می رسد برای دیدن راهپیمایان قبل از آنها او را ببیند. او فریاد می زند: “جهنم از محله من!” از او بهتری از مطرح پاسیو. او در حال حاضر brandishing تفنگ.

در متعاقب آن لحظات خواستار او را به قرار دادن تفنگ به دور است. پاتریشیا McCloskey به زودی به نظر می رسد بر روی چمن با اشاره a handgun در جمعیت در پیاده رو و خیابان. معترضان در نهایت در ادامه به Krewson بلوک, اما نه قبل از عکاسان و فیلمبرداران را دستگیر کرده بود به زودی-به-می شود-ویروسی تصاویر از زن و شوهر.

اما در حالی که McCloskeys بودند و مسخره در سراسر جهان به عنوان چهره امتیاز سفید و جمهوریخواهان بسیج پشت سر آنها به عنوان نماد یک بخش از امریکا تحت فشار قرار دادند بیش از حد. گاردنر تبدیل شده خود را تبه کار.

میسوری رژیم صهیونیستی است. مایک پرشن لعنتی او در طی یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه گفت: McCloskeys “به هر حال حق به دفاع از اموال خود را.” او نشان داد که او و تهمت صحبت کرده است بر روی گوشی آن روز و رئيس جمهور قول داده بود به “اقدامات” در حمایت از زن و شوهر. کشیش بخش اضافه شده است که او توضیح داد که به ناروا که به عنوان فرماندار او نمی باید از این قدرت برای حذف یک انتخاب رسمی از دفتر اما او گفت که چیزی بود که دولت و قوه مقننه باید در نظر جلسه بعدی.

گاردنر اخراج برگشت در روز سه شنبه پس از نظرات و پیشنهادات از پرشن و مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این باور نکردنی است فرماندار ایالت میسوری به دنبال مشاوره از یکی از مهمترین و تفرقه رهبران در نسل ما برای غلبه اختیار محلی انتخاب دادستان” او در بیانیه ای گفت.

او وعده داده شده به ادامه بررسی حقایق در McCloskey مورد.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>