اسرائیل دوم coronavirus موج تهدید نتانیاهو را نگه دارید و بر روی قدرت

دو ماه پیش بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل با اعتماد به نفس بود — احتمالا کمی بیش از حد در اسرائیل مدیریت coronavirus بحران است.

شماره جدید Covid-19 مورد بود کاهش یافت و به پایین دو رقم هر روز در یک far cry از اواخر ماه مارس زمانی که صدها نفر از موارد جدیدی که گزارش شده در هر روز است. در این میان اسرائیل موفقیت نتانیاهو اعلام کرد در 26 ماه مه که اسرائیل در نهایت شروع به بازگشایی شده است.

“ما می خواهیم به زندگی خود را ساده تر اجازه می دهد تا شما را به بیرون رفتن و گرفتن برخی از هوا برای بازگشت به روال تا آنجا که ممکن است” نتانیاهو گفت: (و بعد از آن, توییتی). “پس اول از همه لذت بردن از خودتان.”

بنابراین کسب و کار بازگشایی, کودکان و نوجوانان رفت و برگشت به مدرسه, مردم جمع شده بودند برای مراسم عروسی — زندگی به نظر می رسید به سمت عادی و بهبود اقتصادی مردم craved. این مشکل ؟ اسرائیل آماده نیست برای بازگشایی — و قطعا تا به سرعت با توجه به کارشناسان بهداشت عمومی.

فقط نگاه کنید که چگونه بسیاری از موارد اسرائیل ضبط هر روز در حال حاضر: آن را به راحتی بیش از دو بار به عنوان بسیاری به عنوان گزارش شد در اولین قله در اواخر ماه مارس و اوایل آوریل — بیش از 1000 موارد وارد سیستم شده اید هر روز به مدت هفته گذشته. به تاریخ اسرائیل ثبت کرده است در مجموع 42,813 موارد و 375 مرگ و میر.

در حال حاضر نتانیاهو چهره مجموعه ای از مشکلات او تقریبا به طور قطع پیش بینی نیست وقتی که او دوباره باز اسرائیل در ماه مه. با همه گیر ضربه جدید اوج او را به محدود کردن گسترش ویروس در حالی که آسیب دیده اقتصاد شناور و بازسازی اعتبار خود را در میان مردم اسرائیل که کرد از آنجا که موارد مشخصی و اقتصاد فروپاشید.

“وجود دارد یک کاهش عمده در اعتماد عمومی هر دو در خود نتانیاهو و دیگر مقامات بهداشتی و اقتصادی تصمیم سازان” Tehilla Shwartz Altshuler یک عضو ارشد در اسرائیل دموکراسی موسسه به من گفت. “این برخورد من فکر می کنم, خطرناک ترین چیز است.”

به اعتبار آن اسرائیل ساخته شده حرکت درست در آغاز. Shwartz Altshuler به من گفت که اسرائیل است که اغلب موفق در مدیریت کوتاه مدت شرایط اضطراری به همین دلیل است که دولت قادر به در ابتدا محدود کردن گسترش coronavirus.

که در آن دولت مبارزات Shwartz Altshuler گفت: با برنامه ریزی بلند مدت مانند بازگشایی به تدریج و با خیال راحت در حالی که مورد اعداد پایین.

قبل از شیوع این بیماری تا به حال حتی آمار اسرائیل دولت عمل کرده و به سرعت به حالت تعلیق پروازها از چین در ماه های ژانویه و اضافی از کشورهای شرق آسیا در ماه فوریه است. در مارس 18, سفر به اسرائیل به طور کامل مسدود کردن برای همه غیر شهروندان است.

اسرائیل در گزارش اول خود را coronavirus مورد در فوریه 21 — یک زن که پرواز خانه به اسرائیل از ژاپن پس از قرنطینه در کشتی کروز. در روز اسرائیل موظف 14 روز قرنطینه برای مسافران بازگشت از ژاپن و کره جنوبی; اجباری قرنطينه تمدید شد به همه بازگشت مسافران در مارس 9.

در اواسط ماه مارس به عنوان صدها نفر از مردم شد تست مثبت روزانه, جمعیت اسرائیل از نزدیک به 9 میلیون (فکر می کنم به اندازه نیوجرسی) وارد نزدیکی کامل مستند با اکثر کسب و کار و مکان های تجمع مجبور به بستن. اسرائیلی ها نیز خواست در خانه بمانند مگر اینکه مطلقا لازم است.

زد Nir-Paz, یک بیماری عفونی متخصص و پزشک در اسرائیل هداسا مرکز پزشکی به من گفت که مستند حیاتی بود برای پایین آوردن تعدادی از عفونت های جدید و مردم اسرائیل تا حد زیادی با پیروی از اندازه گیری.

توسط مه روزانه تعداد موارد جدید بود را به پایین دو رقمی.

اما دولت اسرائیل به جلو نگاه به بازگشایی اقتصاد Nir-باز گفت که چند اشتباه جدی معکوس پیشرفت که در اسرائیل ساخته شده بود به سمت مسطح منحنی های خود را.

Coronavirus نابود اقتصاد جهانی و اسرائیل از این قاعده مستثنی است. توسط مه 1 — زمانی که اقتصاد هنوز در مستند — اسرائیل نرخ بیکاری شروع به پریدن کرد از 4 درصد قبل از وقوع به 24.4 درصد است.

بین بحران اقتصادی و مدیریت موفق اولین Covid-19 شیوع دولت مواجه شده و فشار از مردم اسرائیل برای بازگشایی اقتصاد Neri Zilber اسرائیل یک روزنامه نگار و کمکی همکار از موسسه واشنگتن برای سیاست های خاور نزدیک در اتاق فکر به من گفت.

Zilber گفت که این پیام از نتانیاهو دولت بود که اسرائیل را شکست داد coronavirus. بنابراین دولت با عجله به بازگشایی و مردم اسرائیل در زمان نتانیاهو در کلام او که بدترین از همه گیر شد.

New daily cases have passed 1,400. جهان ما در داده ها

دولت بازگشایی اقتصاد تقریبا به طور کامل در یک دوره دو هفته Nir-باز به من گفت که واقعا نبود تدریجی در همه.

یکی به خصوص بحث حرکت بود به بازگشایی مدارس بدون محدودیت — که منجر به کروناویروس جدید شیوع بیماری آلوده کردن بیش از 1300 دانش آموزان و 600 کارکنان با توجه به وال استریت ژورنال. این مجله همچنین گزارش شده است که وجود دارد کمی اجرای قوانین نیاز به ماسک پوشیده می شود ،

مدارس در حال حاضر به کارگردانی نزدیک اگر آنها در صورت شیوع بیماری. پس ممکن 125 مدارس و 258 مهد کودک باید به طور موقت بسته خود را درب وال استریت ژورنال گزارش شده است.

سریع بازگشایی اقتصاد و دولت وعده داده است که همه گیر شده بود عمدتا حذف, باعث مردم را به احساس راحتی در مورد زندگی عادی خود دوباره زمانی که آنها باید محتاط تر Shwartz Altshuler به من گفت.

شکست دیگری بود که دولت اسرائیل را زمان آنها تا به حال هنگامی که شیوع بیماری کنترل شد به منظور توسعه قابل تست و تماس با ما-ردیابی زیرساخت ها است. تماس با ردیابی کمک می کند که شناسایی که ممکن است در تماس با یک Covid-19 حامل و در نتیجه ممکن است در خطر ابتلا به این ویروس کمک کرده است و کشورهایی مانند کره جنوبی و استرالیا شامل مربوطه شیوع است.

“آنها در واقع حیف و میل آن زمان است که آنها تا به حال حق به دست آورده در طول و پس از موج اول و در واقع هرگز راه اندازی زیرساخت های مناسب برای رسیدگی به موج دوم” Zilber به من گفت. “بنابراین شما باید چیزی شبیه به دو یا سه ده پرستاران تلاش برای رسیدگی کل کشور تماس با ردیابی.”

سعی کنید به کنترل شیوع جدید, موضعی, مستندات در محلات و شهرستانها تحمل بار موج جدیدی از عفونت های اعمال شده — اما مستندات در حال جرقه تظاهرات از فوق العاده ارتدکس یهودی که ادعا می کنند که جوامع خود هستند که ناعادلانه هدف قرار دادند. تایمز اسرائیل گزارش داد که پلیس اعلام کرد قصد دارد به گام تا اجرای اجتماعی فاصله دستورالعمل فوق العاده ارتدکس اخبار سایت ها و حساب های رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده فیلم ها نشان دادن پلیس نامتناسب با هدف قرار دادن اسراییل و جوامع است.

این بیماری همه گیر کوروناویروس طرح میتوانست جهان در همان زمان که اسرائیل در برخورد با خود درگیری های سیاسی.

اول از همه, نتانیاهو متهم به رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد در ماه ژانویه که همه او را انکار می کند. محاکمه او آغاز شده است.

اسرائیل نیز مجبور شد برای مقابله با آغاز همه گیر بدون رسما تشکیل دولت است. در ماه مارس راست در آغاز همه گیر اسرائیل برگزار می شود سوم آن انتخابات در سال گذشته — که تحویل سومین متوالی نتیجه بی نتیجه.

به عنوان بورسی را زاک Beauchamp توضیح داده شده در مارس نه نتانیاهو و نه سیاسی خود را رقیب Benny Gantz قادر به دستیابی به اکثریت پارلمانی که نیاز به کنترل از 61 از 120 کرسی قانونگذاری. نتانیاهو حزب لیکود و دیگر احزاب جناح راست برنده 58 کرسی در حالی که Gantz آبی و سفید و مرکز سمت چپ و احزاب برنده 55 کرسی ترک هر دو بالقوه ائتلاف قادر به ادعای اکثریت.

هیچ یک از این دو انتخابات قبلی که برگزار شد در آوریل و سپتامبر سال 2019 تولید یک اکثریت که Shwartz Altshuler به من گفت که بی سابقه بود در تاریخ اسرائیل.

Gantz در اصل قول به تشکیل یک دولت است که از مطالعه خارج شدند نتانیاهو. اما به همه گیر را تهدید به شیرجه رفتن به جهان را به بحران Gantz توافق به شکل اضطراری ائتلاف با حریف سیاسی. پس از هفته ها مذاکرات و شرایط نهایی شد در اواخر ماه آوریل: نتانیاهو و Gantz خواهد چرخش نظر به عنوان نخست وزیر با نتانیاهو شروع کردن و Gantz پس از مصرف بیش از 18 ماه است. دولت ونزوئلا در آوریل 17.

برخی از اسرائیل منتقدان استدلال کرده اند که نتانیاهو با بهره برداری از coronavirus بحران برای حفظ خود در قدرت است.

“او با استفاده از Covid-19 من می خواهم بگویم به عنوان بهانه ای برای تماس با رقبای خود و به آنها بگویید ما نیاز به برخی از نوع اضطراری دولت و آنها متقاعد شده توسط این نظریه” Shwartz Altshuler گفت.

بنابراین نتانیاهو به حال برای مقابله با این بیماری همه گیر با ناپایدار دولت که منتقدان در حال حاضر در مورد به عنوان بیش از حد پف کرده و بی ارزش گران است. به مسائل بدتر نتانیاهو گزارش واگذار ترین coronavirus سیاست های تصمیم گیری به خود و بدون مشورت با کارشناسان بهداشت عمومی (که برای تلفن های موبایل کاملا شبیه به ایالات متحده رویکرد که به وضوح کار نمی کند).

و خود نتانیاهو تنظیم نشده است یک مثال مناسب برای مردم اسرائیل است. پس از اصرار اسرائیل برای خودداری از جشن عید پسح با خانواده آنها زندگی نمی کنند با او ظاهرا نقض قوانین خود با جشن با پسر خود, کسی که با او زندگی نمی کند با, باعث انتقاد بسیاری از اسرائیلی ها که می خواهم خودداری از تجمع در تعطیلات.

Botched بازگشایی اقتصاد اسرائیل در حال حاضر قرار می دهد نتانیاهو در یک چهارراه. با اقتصاد به شدت آسیب دیده و coronavirus موارد به طور چشمگیری افزایش reimposing در مقیاس بزرگ خاموش خواهد نابود اقتصاد — ha’aretz یک روزنامه اسرائیلی گزارش داد که بدترین اقتصادی خرید اینترنتی هنوز به آمده است.

اما در همان زمان دولت باید برای کنترل این ویروس و Shwartz Altshuler به من گفت که حجم موارد جدید می تواند تهدید به پایمال کردن سیستم بیمارستان.

این بار نتانیاهو چهره موانع او دقیقا نمی برخورد با اولین موج: او برای مقابله با کمبود شدید اعتماد به دولت در میان مردم اسرائیل. اسرائیل دموکراسی موسسه مطالعه منتشر شده در سه شنبه دریافتند که فقط 29.5 درصد از اسرائیلی ها اعتماد نتانیاهو به مدیریت coronavirus بحران — پایین از بالا از 57.5 درصد در اوایل ماه آوریل.

پاسخ دهندگان همچنین خواسته شد تا انتخاب کنید از انتخاب از شش کلمه ای برای توصیف چگونه آنها احساس خود را در مورد دولت coronavirus مدیریت. محبوب ترین پاسخ: “قهر” “نا امید” و “بیگانه.”

هزاران عصبانی اسرائیلی اعتراض در تل آویو در شنبه خواستار آن است که دولت توزیع کمک های وعده داده شده به کسب و کارهای کوچک. و در روز سه شنبه هزاران نفر از تظاهرکنندگان خواستار آن شدند که نتانیاهو استعفا خارج از اورشلیم اقامت به دلیل همه گیر سوء مدیریت و فساد اتهامات عنوان شده علیه.

نتانیاهو نیز تا به حال به حاشیه مهم دیگر مسائل سیاسی مواجهه با اسرائیل از جمله برنامه ریزی برای الحاق بخش هایی از کرانه باختری است. به عنوان بورسی را تنها کربی توضیح داد: در اوایل این هفته برنامه های متوقف شده با توجه به همه گیر و شک — یا آشکار condemnations — از کشورهای دیگر و سازمان ملل متحد.

نتانیاهو در یک وضعیت غیر ممکن است, سیاسی و اینکه آیا او می تواند اسرائیل را از طریق یک بیماری همه گیر احیای اقتصاد و بازسازی اعتبار خود را — همه در همان زمان باقی مانده است دیده می شود.

“Coronavirus برای همه آن گناهان در معرض هر کشور اختلال” Zilber به من گفت. “برای کسی که منجر شده این کشور برای 11 سال راست سیاست غالب می آید و هیچ واقعی وجود دارد فوریت در بخشی از طبقه سیاسی به واقع قرار دادن منافع عمومی ،


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>