در خوشمزه, وحشت زده, رمان جدید, مکزیکی, دید از شر درست است که استعمار

چیزی است که وجود دارد نامعقول پرثمر چیزی رو به رشد و زوال و پوسیدگی در محل مرکز سیلویا مورنو-گارسیا رمان جدید , مکزیکی, گوتیک.

بالا جایی است که یک انگلیسی به سبک مانور خانه نشسته بالا, قدیمی, مکزیکی, شهر معدن El Triunfo. به عنوان رمان باز می شود در 1950s, نقره, معدن, بسته است و این شهر مفتضحانه فقیر. اما Doyles the English خانواده که در عمل معدن هنوز سلطنت فاسد شده و جدا شده و جلال بیش از همه چیز.

در بالا جای قالب می خزد در سراسر دیوار. برق جیره بندی بنابراین هر کس باید راه رفتن در اطراف با لامپ های گازی و یا candelabras. این باغ کاشته شده در خاک حمل بیش از اروپا است. اسپانیایی ممنوع است و زبان انگلیسی تنها زبان سخن گفته است. همه چیز بوی پوسیدگی. به این وحشت زده, insular جو می آید جوان با روحیه بالا در جامعه Noémi.

Noémi نیست به خصوص در مراقبت از او را به ترک مد روز زندگی در شهر مکزیک در پشت, اما او در یک ماموریت نجات: پسر عموی او کاتالینا ازدواج به دویل خانواده و دور whisked به بالا محل قبل از اینکه خانواده خود را تا به حال شانس به درستی دیدار با Doyles. در حال حاضر کاتالینا نامه laced با وحشت.

کاتالینا فکر می کند شوهرش مسمومیت ، او می بیند ارواح راه رفتن را از طریق دیوار. “من محدود موضوعات مانند آهن از طریق ذهن من و من و پوست آن وجود دارد. در دیوار,” او می نویسد. Noémi است در محل با یک کار را انجام دهید: برای پیدا کردن که آیا کاتالینا دیوانه است و یا صرفا وحشت زده و در هر دو مورد کشف کردن که چگونه به او کمک کند.

اما در جای Doyles حفظ Noémi دور از کاتالینا. عموزاده مجاز به ملاقات تنها تحت نظارت نزدیک با Doyles این ادعا که کاتالینا نیاز به استراحت و نوعی مرموز درمان است. آنها به Noémi که کاتالینا است که دوره نقاهت بعد از بیماری سل.

در بین بازدیدکننده داشته است با پسر عموی Noémi busies خودش به کاوش در خانه. او در می یابد بیشتر در قالب و حجم پس از حجم کتاب ها در اصلاح نژاد. در شام به دویل ایلخانی Howard سخنان به Noémi که او “بسیار تیره تر از پسر عموی او. “افکار خود را در معاشرت با برتر و پایین تر از انواع” او می پرسد.

در شب Noémi آغاز می شود به رویای رویاهای عجیب و غریب: رابطه جنسی با کاتالینا شوهر است که هر دو ناخواسته و عمیقا لذت بخش; یک زن از طلا ساخته شده که می گوید او را به باز کردن چشم او و قتل و محدود و پوسیدگی پوسیدگی در همه جا.

به آرامی و به طور اجتنابناپذیری به وحشت می سازد.

مورنو-گارسیا در حال پخش است با مهارت و چابکی در اینجا با قراردادهای گوتیک خانه رمان: همه این زنان رومینگ یک پوسیدگی عمارت در nightgowns محکم candelabras; همه این شوم مردان با, تاریک, اسرار وحشتناک. و فقط به درایو آن را تمام صفحه قالب در Noémi دیوار اتاق خواب زرد است و آن حرکت می کند مانند زرد تصویر زمینه آمده به هیولا زندگی است.

اما منبع واقعی گوتیک در مکزیک گوتیک — نیروی افتضاح است که باعث ایجاد محدودیت در برابر آن گوتیک قهرمان داستان باید به مبارزه با; منبع پوسیدگی — استعمار است. این Doyles آمد به El Triunfo را نقره از آن زمین و هرگز مراقبت است که آنان با سوء استفاده از مردم آن و یا که آنها همچنان به انجام این کار هنوز هم. تنها نگرانی این است که غنی سازی شخصی. هوارد اشاره به سابق خود کارگران معدن به عنوان “مالچ.” برای نجات خودش و کاتالینا Noémi باید فشار علیه نیروهای یک قدرت امپراتوری و در برابر خزنده موذی لذت او می داند که آن را به او اگر او بودند به ارسال به آن است.

این ظرافت با آن مورنو-Garcia دسته این استعاره است که افزایش مکزیکی, گوتیک, بالاتر از سطح آموزشی تقلیدی. این کتاب خوشمزه درست به گوتیک شکل عجیب و غریب بدون تبدیل شدن به ناخالص در نظر گرفته و همیشه در راه آن فکر می کند در مورد قدرت و شخصیت های آن’ واکنش ها به قدرت است. خواندن آن با چراغ های خود را و می دانم که رویاهای عجیب و غریب ممکن است شروع به شما امد و شد زیاد به آنها خالی از سکنه Noémi.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>