بیمارستان ها در حال اجرا هستند از کارکنان لوازم و تخت برای Covid-19 بيمار — و این زمان می تواند بدتر

با Covid-19 بستری شدن در بیمارستان به طور پیوسته نزدیک شدن به یک رکورد بالا در ایالات متحده ایالات آریزونا را فعال اورژانس در طرح ها و درخواست کامیون های یخچال به آماده شدن برای سرریز در morgues. پزشکان می گویند بسته بندی شده اتاق اورژانس و Icu آنها را مجبور به اولویت بندی بیماران بدحال ترک دیگر بیماران بد به بدتر در حالی که انتظار برای مراقبت از آنها می خواهم معمولا دریافت حق دور.

بیمارستان ها در نقاط داغ در سراسر کشور در حال گسترش هستند و حتی اعضاء خود کارکنان و تجهیزات و تخت با پزشکان هشدار که بدترین سناریو از بیمارستان منابع غرق است در افق اگر کشورهای خود را نمی توانید کنترل بهتر از coronavirus.

“با Covid بسیاری از اوقات افرادی که بیمار نیست به اندازه کافی و در عین حال تحت فشار قرار دادند به پشت و سپس آنها می تواند تبدیل به واقعا بیمار متاسفانه چون ما با تمرکز تلاش های ما در افرادی که در آستانه مرگ” یک پزشک اورژانس در بنر نظام سلامت در منطقه ققنوس مترو که خواسته به نام ترس اقدامات تلافی جویانه از کارفرمای خود گفت: Vox.

پزشکان دیگر در آریزونا که در آن 88 درصد از تخت های بیمارستانی در سطح ایالت در استفاده از سه شنبه می گویند کمبود منابع بدان معنی است که آنها به زودی خواهید بود سهمیه بندی مراقبت های پزشکی به عنوان پزشک در ایتالیا بودند مجبور به انجام.

“این ترس است که ما می رویم به شروع های هواکش و یا ما در حال رفتن به شروع گفت:” شما یک دریچه به شما نمی کنند.’ من می خواهم واقعا جای تعجب نیست اگر در چند هفته ما نمی باید انجام دهید این است که می گوید:” مرتضی Akhter یک طب اورژانس پزشک در Valleywise بهداشت و درمان مرکز پزشکی در شهر فینیکس.

آن را نه فقط در آریزونا. پزشکان و بیمارستان کارشناسان در تگزاس و جنوب کالیفرنیا می گویند ظرفیت یک نگرانی عمده برای آنها را به عنوان به خوبی به خصوص اگر جدید روزانه موارد افزایش نگه دارید. چندین شهرستان در کالیفرنیا روبرو هستند عمده شیوع این ویروس با بیمارستان منابع کشیده نازک برای مراقبت از بیماران بدحال.

متحده شروع به رول خود را reopenings در به رسمیت شناختن شدت از زمان انتقال. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز دوشنبه اعلام کرد او را سفارش برخی از کسب و کار به دوباره. تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت در نهایت با صدور ایالت ماسک قیمومیت و بسته برخی از موسسات. آریزونا دولتی mlb همچنین reimposed برخی از محدودیت های هر چند حاضر به نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک در فضاهای عمومی به جای درخواست به صورت داوطلبانه با رعایت بهداشت عمومی کارشناسان مشاوره.

سوال این است که آن را به اندازه کافی است ؟

“اگر همه چیز رو به بدتر” جان Swartzberg بالینی استاد بازنشسته در دانشگاه برکلی در دانشکده بهداشت عمومی می گوید: مراقبت های پزشکی برای Covid-19 بيمار “را خیلی بیشتر سخت گیرانه.”

زمانی که نیویورک و نیوجرسی شتافت به گسترش بیمارستان ظرفیت در مارس برای رسیدگی به له از Covid-19 بیماران Sunbelt متحده تا حد زیادی اجتناب بزرگ بهار موج. اما پس از فرمانداران حرکت رو به جلو با بازگشایی در مارس حتی اگر آنها نمی, آشنایی با بهداشت عمومی و معیارهای تعیین شده توسط دولت فدرال برای ایمن ماندن سه متحده به طور خاص — آریزونا و تگزاس و فلوریدا — شاهد افزایش قابل توجهی در موارد جدید.

کارشناسان می گویند این بیماری تا حد زیادی رانده شده توسط مردم هجوم آوردند به تازگی بازگشایی رستوران ها سالن های ورزشی و دیگر در معرض خطر فضاهای داخلی و همچنین ضعیف اجرا و یا وجود ندارد ماسک صورت داد. در حال حاضر با موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان افزایش در 44 ایالت آمریکا و سرزمین های بسیاری از ترس برخی از نقاط داغ ممکن است با آن روبه رو حتی بزرگتر موج با کمتر توانایی برای گسترش ظرفیت از بیمارستان متراکم شهر نیویورک است.

بستری شدن در بیمارستان در سراسر کشور در حال حاضر به سرعت در راه خود را به بیش از اوج 59,539 در مارس 15, ضربه 55,509 روز چهارشنبه با توجه به Covid پیگیری پروژه.

کریستینا Animashaun/Vox

بیمارستان سازمان در فلوریدا می گویند امکانات وجود دارد هنوز هم می تواند گسترش ظرفیت در صورت نیاز. اما آنها مانند دیگر نقطه داغ بیمارستان شروع به کاهش در اعمال جراحی الکتیو و روش های پیشرو آنها را به کردند کارکنان در برخی از موارد برای جبران ضرر و زیان گسترده در درآمد — به جای افزایش جزر و مد از Covid-19 بيمار.

و بیشتر نگران کننده برای آمریکا در حال حاضر مبارزه با عمده شیوع این است که بر خلاف مارس در زمانی که بسیاری از کشور بود که در مستند وجود دارد هیچ حس روشنی از زمانی که زمان شیوع بیماری را به اوج یا افول است. تنها با بخشی اجتماعی فاصله اقدامات در محل و متناقض استفاده از ماسک ویروس ممکن است همچنان به گسترش و منجر به یک دارد موج شدید بیماری نیاز به بستری شدن و بیشتر مرگ و میر و عوارض دراز مدت نیاز به مراقبت های پزشکی.

در اینجا نگاهی دقیقتر چگونه برخی از بیمارستان ها در آریزونا و فلوریدا و تگزاس و کالیفرنیا در حال دست زدن به فشارهای آخرین افزایش Covid-19 بيمار و به همین دلیل آن ممکن است بدتر در هفته های آینده.

به عنوان Vox آلمان لوپز به گزارش آریزونا Covid-19 شیوع به تازگی بدترین در کشور با بالاترین تست مثبت نرخ تمام متحده: 24.7 درصد از آزمایشات آینده مثبت (حدود پنج بار توصیه می شود حداکثر 5 درصد) در مقایسه با 18.7 درصد در فلوریدا و 17 درصد در تگزاس با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

آن را نیز تا همین اواخر بيشترين تعداد روزانه مورد در هر 100,000 نفر است. (از شنبه فلوریدا در سرب با 54 مورد جدید در هر روز در هر 100000 نفر در مقایسه با آریزونا 48 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط واشنگتن پست.)

هر کدام متریک شما دنبال آن هستید در این مفهوم همان است: این ویروس همچنان به سرعت در حال گسترش در دولت با وجود فرماندار (نسبتا ضعیف) تلاش برای تضعیف داخل سالن تجمعات و اطمینان گسترده ماسک صورت استفاده پس از بازگشایی. در ضمن بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش شدت زیر روند رو به بالا در موارد جدید. موج گرما در جریان است که مجبور است بیشتر مردم در داخل خانه کمک می کند نه هر دو.

که بدون کنترل انتقال ویروس در کشور و در نتیجه فشار در بیمارستان ها به خصوص خشم به برخی از اورژانس و ICU کارکنان است که می گویند که آنها در حال از دست دادن امید که آنها را از دریافت هر گونه کمک از این افزایش به شدت بیمار Covid-19 بيمار در هر زمان به زودی. و آنها نیاز به تصمیم گیری در پرواز است که آنها را ناراحت ساخت.

“فرستادن مردم با Covid خانه با مخازن اکسیژن از آنجا که ما لازم نیست که منابع برای آنها ؟ این چیزی است که من انجام داده ام هرگز در زندگی من قبل می گوید:” Akhter از Valleywise سلامت. “این دیوانه است. و این میخوام حتی بدتر در چند هفته. تا کنون ما در حال تلاش برای نگه داشتن مداوم اما چه مدت طول خواهد آن گذشته است؟”

روحی و روانی عوارض او می گوید: جدی است بیش از حد.

“برای آمدن یک تغییر و مانند” من از دست دادن امید ” — که یک مکان خطرناک در,” او می گوید. “من نمی خواهم به احساس می کنید که راه. و این دلیل است که با وجود وحشتناک, اعداد, با وجود این واقعیت من هنوز هم گرفتن Covid موارد [در ER] با وجود آنچه ما شده است گفت: به رسانه ها از خط مقدم من رانندگی از محل کار به خانه و من به معنای واقعی کلمه دیدن تعداد زیادی از مردم تجمع با هم از نزدیک و در فروشگاه های مواد غذایی نه با پوشیدن ماسک.”

یکی دیگر از ICU در ققنوس که صحبت در خواست نامش فاش نشود چرا که خود کارفرما ممنوع است کارکنان به صحبت می کنند به رسانه ها توضیح داده شده به طور فزاینده ای کم روحیه در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی در دولت است.

“من فکر می کنم بسیاری از ما احساس می کنید که اگر ما جامعه را رها کرده است ما تقریبا به دلیل وجود بسیاری از اخبار در مورد چگونه ماسک ها نه کمک به گسترش” او می گوید. “من فکر می کنم وجود دارد فقط یک حس از رها تقریبا جایی که ما احساس می کنیم لازم نیست که حمایت از جامعه ما; این فرد خودخواهی است که ما شاهد در جامعه است که واقعا ناراحت کننده است. و من فکر می کنم از نظر روانی واقعا موثر بر بسیاری از پرستاران و کارکنان است.” برخی از آنها او می گوید: آنقدر نا امید و نگران بیمار شدن خود را که آنها در حال آمدن به محل کار تا آنجا تماس در بیمار یا فقط برش ساعت خود را.

Akhter فکر می کند وجود دارد بسیاری از مردم در آریزونا که هنوز هم باور نمی Covid-19 بد است. “اگر مادر خود را بیمار می شود, حتی با غیر Covid با آپاندیسیت برای مثال آنچه آنها فکر می کنم در حال رفتن به اتفاق می افتد اگر هیچ تخت بیمارستان? من نمی دانم چه چیز دیگری می گویند دیگر مانند ” چه می شود اگر شما عزیزان بیمار می شود, جایی که شما فکر می کنم او gonna go?'”

برخی از همکاران خود در بخش های اورژانس و مراقبت های ویژه پزشکی می گویند آنها در حال حاضر در حال اجرا از تخت ICU. “ما بیماران بستری در ICU اما وجود ندارد فیزیکی تخت ICU برای آنها می گوید:” ER, دکتر, در, بنر, بهداشت که خواسته نمی شود به نام. “به طوری که آنها از لحاظ فیزیکی ماندن در ER. و آنها را به ماندن در ER برای بیش از 24 ساعت به دلیل وجود دارد هیچ جای دیگری برای این بیماران برای رفتن. و سپس ما با استفاده از هواکش که قبلا بازنشسته شده است که بیشتر احتمال دارد به علت ریه آسیب در بیماران به دلیل, دوباره, هیچ گزینه دیگر هیچ راه دیگر.”

بحران در تخت است آنقدر تنگ است که توسان شهردار رجینا رومرو به تازگی سی ان ان گفت که Pima County ممکن است برای فرستادن بیماران به کشورهای دیگر برای مراقبت از. “هر روز ما در حال رفتن به مجبور به اعزام بیماران به کشورهای دیگر به دلیل عدم ما را از ظرفیت,” او می گوید.

بنر نظام سلامت بزرگترین بیمارستان شبکه در وزارت امور خارجه می گوید که قادر به گسترش ظرفیت تا کنون به نگه دارید تا با افزایش تقاضا از Covid-19 بیماران آنها را در حال حرکت و منابع بین بیمارستان ها برای نگه داشتن حجم متعادل و قابل کنترل است. در هفته های اخیر آن را نیز به ارمغان آورد در حدود 400 سفر پرستاران و درمانگران تنفسی از خارج از دولت, سخنگوی بکی Armendariz گفت بورسی بیش از ایمیل. اما او نمی رد کردن احتمال بیش از ظرفیت. “این است که قطعا ممکن است برای ما برای رسیدن به حداکثر ظرفیت و اگر این روند در موارد همچنان ادامه دارد.”

تنها راه برای جلوگیری از این که در این مرحله پزشکان می گویند این است که برای بیشتر مردم شروع به پوشیدن ماسک و برای مقامات به اجرای حکم در سطح شهرستان است.

“اگر آریزونا نمی ماسک, ما در بزرگ مشکل می گوید:” ICU ، “این واقعیت زمین از این وضعیت است.”

از نظر تعداد مطلق از موارد جدید فلوریدا — سوم پرجمعیت ترین ایالت در کشور همواره در صدر این فصل یک رکورد 15,300 جدید روزانه موارد در روز شنبه. (در روز سه شنبه تعداد روزانه موارد کاهش یافت و به 10,101.) بیش از 4,400 فلوریدا فوت کرده اند با توجه به این ویروس به طور متوسط 81 مرگ و میر در هر روز و در هفته های اخیر.

با توجه به جاستین ارشد — مدیر عامل شرکت ایمنی شبکه بیمارستان داد فلوریدا که طرفداران به نمایندگی از 14 بیمارستان در دولت است که ارائه مراقبت صرف نظر از بیماران توانایی پرداخت — دولت بیمارستان ظرفیت نمی رسیده هنوز وجود دارد و هنوز هم بسیاری از بیمارستان و تخت ICU موجود در صورت بستری شدن در بیمارستان همچنان به سرعت در حال افزایش.

حتی پس از, ارشد می گوید: بیمارستان های در حال متزلزل محل “با یک پرتگاه در هر دو طرف” را به عنوان آنها سعی کنید به حقه نیازهای غیر Covid-19 بيمار با افزایش تعداد Covid-19 بيمار. اگر آنها به تعویق انداختن روش انتخابی مانند جراحی های خاص آنها از دست دادن درآمد در زمانی که آنها هنوز از وضعیتی وخیم از دست دادن با برآورد 5 میلیارد دلار به 6 میلیارد دلار به طور کلی از ماه مارس تا ماه مه زمانی که دولت تعطیل. اگر آنها نمی, تعویق انداختن آن روش آن را سخت تر برای مراقبت از بیماران در یک Covid-19 خروش او می گوید.

“راه این است که بیمارستان ها در حال تلاش برای راه رفتن, دلیل این که شما نمی خواهید یکی دیگر از خاموش شدن به طور کامل زمانی که وجود ندارد به اندازه کافی به بیماران برای جلوگیری از اخراج و جلوگیری از واقعا وضعیت بد مالی در یک طرف و البته ظرفیت و overtaxing از منابع با بیش از حد بسیاری از Covid بیماران در طرف دیگر” او می گوید.

در فلوریدا ارشد می گوید: کارکنان بزرگترین نگرانی برای بیمارستان ها در لحظه ای — به ویژه در ساخت مطمئن شوید که آنها نمی سوزاند و به اندازه کافی PPE به ماندن و محافظت از coronavirus. “این وضعیت واقعا استرس زا و واقعی وجود دارد به رسمیت شناختن آن است.”

با توجه به CBS محلی در میامی فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis درخواست کرده است که سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) ارسال 1,500 پرستاران به دولت برای کاهش فشار بر overworked کارکنان بیمارستان. “از صبح روز دوشنبه FEMA تا به حال مورد تایید نیست درخواست” CBS گزارش. “DeSantis در ضمن گفت که او در حال ارسال و 100 پرستاران تحت قرارداد با دولت به شهرستان میامی-Dade.”

برخی از بیمارستان ها به خصوص در میامی-Dade County, در حال حاضر شماره گیری برخی روش انتخابی برای کاهش فشار بر کارکنان و سایر منابع. “گام بعدی خواهد بود به اعلام افزایش ظرفیت — این در واقع ایجاد ظرفیت اضافی اجازه می دهد یک بیمارستان به طور موقت مقابله با شرایط اضطراری با دو برابر کردن اتاق بیمار و آرامش بخش نیروی انسانی نسبت به تجاوز بیمارستان عادی, تخت, تعداد,” او می گوید. “شما نمی توانید نگه داشتن آن برای مدت طولانی. گام نهایی خواهد بود را در حوزه بیمارستان و خارجی قابل توجهی منابع است.”

روز دوشنبه ارشد بورسی هشدار داد که او نگران بود در مورد بستری شدن در بیمارستان بیش از 500 دلار در هر روز است. “اگر روزانه بستری شدن در بیمارستان شلیک بیش از 500 روز وجود خواهد داشت تنش جدی پیش” او می گوید. “800 یا 1000 و از آن خواهد شد یک سوار وحشی.”

متاسفانه دولت در این جهت می رویم. در روز سه شنبه فلوریدا آمار 533 بستری شدن در بیمارستان:

تالاهاسی گزارش/فلوریدا وزارت بهداشت

“اگر آن را به صورت نمایی رشد می کند از اینجا وجود دارد هیچ انکار, شما می دانید, ما مجبوریم به relook در همه چیز در آغاز ماه اوت” یادداشت ارشد.

تگزاس بیمارستان ها فکر می کردند که در حال حاضر دیده می شود بدترین Covid-19 در بهار. این آخرین افزایش پیشی گرفته است که اول افزایش چند بار.

در اولین موج از اواخر فوریه تا اوایل مارس هوستون متودیست بیمارستان به اوج خود رسید و با حدود 250 coronavirus بیماران. آنها را نزدیک به 700. “وجود دارد بیش از حد بسیاری از Covid بیماران, توقف کامل,” روبرتا شوارتز, معاون اجرایی رئیس جمهور در هوستون متودیست به من گفت. “ما زد کامل قبل از ما در حال اجرا کامل-plus در حال حاضر.”

تجربه خود را در آینه ایالت گرایش: بستری شدن در بیمارستان در تگزاس به حال صدر در مورد 1800 در اوایل ممکن است اما در حال حاضر پس از موارد شروع به سرعت بخشیدن به طرز چشمگیری آنها پیشی گرفته 10,000.

“هر روز یا هر روز دیگر ما در حال تبدیل واحد دیگر از این بیمارستان به Covid واحد” شوارتز می گوید. “آن را به آرامی گرسنه از دیگر خدماتی است که ما ارائه می دهیم.”

او علامت طریق لیست: نیمی از بیمارستان های’ پزشکی و جراحی واحد در حال حاضر استفاده می شود به خانه Covid-19. یک ارتوپدی واحد بوده است تعطیل و بدبختانه برای بیمارانی که نیاز به اکسیژن. قلب و عروق واحد نیز کوتاه عمل جراحی خود را در برنامه به طوری که فضای خود را می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای coronavirus افزایش است.

شوارتز و جان هندرسون, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت تگزاس سازمان روستایی و جامعه بيمارستان گفت: بيمارستان در حال شکل بهتر در حال حاضر با تجهیزات حفاظت شخصی از آنها در ماه های مارس و آوریل است.

اما که می تواند تغییر به عنوان بحران بدتر می شود. شوارتز می گوید: او امکانات باید گاهی اوقات به حال مشکل گرفتن لباس و دستمال مرطوب ضد عفونی کننده. هندرسون می گوید که او “یک زن و شوهر از SOS تماس های این هفته است.”

نیروی انسانی یک مشکل جهانی. هوستون متودیست در حال حاضر به ارمغان آورد در خارج از کشور پرستاران و خواسته خود را کارکنان اداری با پرستاری گواهینامه شروع به انجام کار پزشکی دوباره. پرستاران نیز در حال خواسته به کار دیگر و یک شب شیفت.

بیمارستان های روستایی در تگزاس در حال اجرا نیست از تخت اما آنها در حال اجرا به کمبود نیروی انسانی. این امکانات ممکن است به طور معمول پنج نفر در یک داده واحد و بیمارستان ها به کارکنان آنها درآمده است. اما در حال حاضر ممکن است وجود دارد به عنوان بسیاری از 20 نفر.

“شما در حال کار در هر پرستار به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید آنها را و هنوز جلسه نیاز” هندرسون می گوید.

روشن نیست که در آن کارکنان می تواند آمده است. دولت در حال حاضر فرستاده شده حدود 2,300 داوطلبان به دره ریو گراند, یکی از سخت ترین-آمار مناطق در دولت است.

“مناطق دیگر هستند که درخواست نیروی پشتیبانی” هندرسون می گوید. “اما وجود دارد بسیار بیشتر از نظر منابع ارسال شود.”

یکی دیگر از نگرانی هواکش. بیمارستان های روستایی در تگزاس خواهد معمولا انتقال بیماران خود را در شرایط جدی این نوع که ممکن است در یک روز به یک بزرگتر بیمارستان در این شهرستان است. اما از آنجا که بیمارستان های شهری در حال حاضر در حال تاخت و تاز کردن با Covid-19 بيمار خود در هیچ جا وجود دارد برای بیمارستان های روستایی برای ارسال به بیماران خود را. آنها مجبور به نگه داشتن آن دسته از بیماران باعث تخت خود را به پر کردن و حتی بیشتر به سرعت.

و در حالی که زمان coronavirus بیماران جوان تر از آن دیده می شود در بهار هندرسون می گوید او در بیمارستان ندارد و به اندازه کافی از بینی اکسیژن کنسول استفاده می شود که برای کمک به آن دسته از بیماران تنفس خود به خود و جلوگیری از آنها را از قرار دادن در دستگاه تنفس مصنوعی.

“آنها نشان داده شده است موثر باشد اما همه تلاش به آنها را دریافت کنید,” او می گوید.

بیمارستان ها در حال قرار دادن درس از اوایل هفته از بحران به استفاده از. Remdesivir یک ضد ویروسی درمان تجویز شده برای Covid-19 بیماران مبتلا به کم خونی اکسیژن و یا که نیاز به تنفس کمک از یک دستگاه تهويه مکانيکی است پروتکل در حال حاضر. دانشگاه نظام سلامت در سن آنتونیو است که تجربه دست اول در موج اولیه که در آن خواسته شده بود برای درمان برخی از اولین بیماران از ووهان و الماس شاهزاده کشتی کروز اقتباس آن استاندارد مراقبت شامل remdesivir ضد التهابی مواد مخدر و قرار دادن بیماران در معده خود را به کمک به آنها را تنفس می کنند. آنها نیز کاهش می یابد استفاده از هواکش تنها با استفاده از آنها را زمانی که کاملا ضروری است.

اما کسانی که پیشرفت در درمان نیاز به نیروی انسانی کافی و لوازم برای اجرای آنها. و به عنوان بحران رشد می کند supples شروع به اجرا کم است.

“ما هنوز هم لازم نیست که یک جریان ثابت از کافی remdesivir,” شوارتز در هوستون متودیست می گوید.

این وضعیتی است که بر روی زمین که از اوایل ماه جولای. مواردی هستند که در ادامه به صعود در تگزاس و بیشتر مردم در حال انتظار برای پایان دادن به در بیمارستان به عنوان یک نتیجه. طرح اضطراری به مجموعه امکانات به طور موقت در مراکز کنوانسیون و یا سالن های ورزشی است که به طور ناگهانی بر روی میز است.

بیمارستان ها مانند یادبود هرمان در هوستون در حال حاضر فعال خود را افزایش ظرفیت برنامه اما که ممکن است به اندازه کافی اگر روند فعلی ادامه خواهد داد.

“ما همچنان نگران فعلی نرخ رشد در موارد جدید و تقاضا برای بستری به عنوان ما می تواند رسیدن به حد ما افزایش طرح های توسعه اگر روند فعلی نمی معکوس” درو Munhausen یک سخنگوی بیمارستان می گوید: در یک ایمیل.

امید است که مورد جدید شروع خواهد شد به سطح به زودی در حال حاضر که رژیم صهیونیستی. ابوت است reimposed برخی اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت ها و تاسیس یک ایالت ماسک قیمومیت. اما در حال حاضر تگزاس بیمارستان ها فقط انتظار و امید و آماده سازی.

“اگر شما در حال شمارش بستری شدن در بیمارستان و بخش مراقبتهای ويژه بستری در منافذ شما هفته پشت سر گذاشت. ما در حال تعقیب آن در حال حاضر” هندرسون می گوید. “وجود دارد هیچ خوش بینی امروز برای چه بقیه جولای به نظر می رسد.”

بدترین سناریو در این لحظات است که مردم می میرند که در غیر این صورت نمی خواهد که به دلیل کمبود تخت و یا منابع و یا کارکنان منجر خواهد شد و به کمتر از حد مطلوب مراقبت.

حتی ترس به خودی خود می تواند ویرانگر به سلامت عمومی است. به عنوان ProPublica و ان بی سی نیوز گزارش داد تعداد Houstonians مرگ در خانه مشخصی در هفته های اخیر نشان می دهد افرادی که یا تا به حال Covid-19 یا یکی دیگر از بیماری تهدید کننده زندگی نیست آن را به بیمارستان در زمان.

“هنگامی که شما قادر به مراقبت از بیماران در شرایط مطلوب شما نگران است که شما قادر به انجام به عنوان خوب از کار در نمی-بهینه شرایطی” شوارتز می گوید. “و ما در مورد به به نه شرایط مطلوب است.”

این می تواند یک مشکل چند هفته پیش رو است. Youyang گو Covid-19 پیش بینی در حال حاضر انتظار دارد موارد در تگزاس به قله در آغاز ماه اوت و مرگ و میر به اوج خود در اواسط ماه اوت است.

ال سنترو مرکز پزشکی منطقه ای در شهرستان امپریال یکی از کالیفرنیا بزرگترین Covid-19 نقاط داغ در حال حاضر در حال حاضر خار تا در برابر بدترین سناریو.

حدود 60 درصد از بیماران در مرکز پزشکی آلوده شدند با کروناویروس که از هفته گذشته و وجود ندارد به اندازه کافی پنکه آدولف ادوارد بیمارستان مدیر عامل شرکت گفت: Vox. مرکز پزشکی در خدمت یک تا حد زیادی هیسپانیک جامعه, بسیاری از بیماران که مبتلا به دیابت و یا سایر شرایط موجود است که آنها را بیشتر در معرض این ویروس که نیاز به دستگاه تهويه مکانيکی پشتیبانی برای تنفس خود را هنگامی که بیماری طول می کشد به نوبه خود برای بدتر است.

این بیمارستان به تازگی شاهد آن موجود هواکش خرد شدن به یکی. ادوارد برگزار بداهتا کمیته برای ارزیابی بیماران در حال حاضر در هواکش به طوری که آنها می تواند اولویت بندی اگر بیمار دیگر که نیاز به یک طریق خود را درب. آنها بررسی ظرفیت ریه خود را در نظر گرفته و اینکه آیا آنها می تواند خطر مصرف یک یا دو نفر از این بیماران خاموش ونتیلاتور اگر نیاز به وجود آمد.

خوشبختانه ادوارد که یک راه حل. او را به نام دیگری در نزدیکی بیمارستان و پرسید: اگر آنها تا به حال هیچ هواکش در دسترس است. آنها تا به حال دو که آنها حمل می شود بیش از به ال سنترو. در حال حاضر این دستگاه ها هنوز هم وجود دارد هر چند ادوارد می گوید او و دیگر بیمارستان مانده اند در تماس دائم در مورد هواکش نیاز به منتقل می شود دوباره.

ادوارد برای تلفن های موبایل برافروخته توصیف که راه حل موقت و او در شگفتی که چرا دولت فدرال را آغاز کرده و تولید “یک و نیم میلیون یا یک میلیون” هواکش برای پاسخگویی به این نیاز است که بیمارستان ها مانند او داشته باشد.

“کسی باید شکل که” او می گوید. (مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قرارداد امضا شده در ماه آوریل تحت دفاع تولید عمل می کنند که قرار است به عملکرد کمی کمتر از 150,000 هواکش پایان 2020.)

ایالت تنها حدود 30 درصد از واحدهای موجود در حال حاضر در استفاده با توجه به NPR. اما وجود داشته اند موج از بیماران در برخی از مناطق مانند شهرستان امپریال که نزدیک به غرق بیمارستان های محلی. حدود 30 درصد از تخت ICU هنوز باز ایالت و همچنین, اما تعداد کسانی که می توانید شروع به کوچک شدن دولت به عنوان شیوع شیفت از جوان همگروهی کمتر در معرض ابتلا به عوارض جدی را برای افراد مسن که به احتمال زیاد نیاز به بستری شدن در بیمارستان و تهویه.

کالیفرنیا برنامه ریزی برای ذخیره هواکش هرگز محقق و ظرفیت های موجود می تواند کشیده با سخت ترین ضربه زمینه صادرات بیماران خود را به امکانات در بخش های دیگر دولت است.

ال سنترو مرکز پزشکی منطقه ای در حال حرکت است بیماران به خارج از ساختمان خود را در یک نرخ ادوارد را معمولا در بر داشت ژرف. در طول زمان عادی بیمارستان ارسال ممکن است یک یا دو نفر یک روز او می گوید. امروزه آنها به طور متوسط بین شش و هشت.

“اگر شما تا به حال به من گفت: در آغاز ما می شود انتقال است که بسیاری از بیماران من به شما گفت: من نمی دانم آنچه که شما در حال نوشیدن” ادوارد می گوید.

برای هم بودن و بیمارستان و جاهای دیگر در این دولت باید فضای اضافی به جای آنها. اما نگرانی این است که اگر وقوع نگه می دارد, پخش كردن, که بیش از حد ظرفیت تبخیر بسیار به سرعت.

جدید Covid-19 موارد و مرگ و میر در کالیفرنیا در حال حاضر انتظار می رود به اوج ماه اوت یا اوایل سپتامبر با توجه به Youyang گو Covid-19 پیش بینی معنی موج جدید است و نه به اوج خود رسید و در عین حال.

بیشتر بیمارستان ها می تواند در مواجهه با این نوع از تصمیم گیری های دشوار که ادوارد و تیم خود را تقریبا مجبور به.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>