رژیم صهیونیستی. مایک پرشن خواستار نشست ویژه در مورد خشونت پس از نادیده گرفتن 2019 درخواست

Missouri Governor Mike Parson. - TOM HELLAUER

  • تام HELLAUER
  • فرماندار میسوری مایک کشیش بخش.

فرماندار میسوری مایک پرشن امروز اعلام کرد که او خواستار ویژه جلسه قانونی در جرم و جنایت خشونت آمیز — یک سال پس از St. Louis روحانیت و دموکرات خواست.

در یک کنفرانس خبری پرشن ذکر شده افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز در هفته های اخیر و می گوید: مأموران اجرای قانون در سراسر کشور هستند “اشباع به حد” پس از کار کردن تظاهرات علاوه بر افزایش قتل.

“هیچ یک از ما بدون توجه به جایی که ما از می خواهید برای دیدن فرزندان ما که به ضرب گلوله در خیابان” پرشن گفت. “این نیست که ما در این دولت است.”

این جلسه ویژه برنامه ریزی شده است برای شروع در جولای 27 و فرماندار می گوید آن را به تمرکز بر روی شش مورد: شاهد حمایت صندوق شاهد بیانیه, قبول, نوجوان صدور گواهینامه (این فرایند را برای تلاش افراد زیر سن قانونی به عنوان بزرگسالان برای تعقیب کیفری) غیر قانونی, انتقال سلاح و سنت لوئیس ” اقامت مورد نیاز برای افسران پلیس.

آن موارد را به ماموران اجرای قانون بیشتر ابزار برای مقابله با خشونت می گوید: کشیش بخش که سابق کلانتر Polk County است. فرماندار احاطه شده بود توسط روسای پلیس از سراسر کشور از جمله سنت لوئیس رئیس پلیس جان هیدن طی کنفرانس خبری در شهر جفرسون. نظرات خود را به یک تضاد به تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس در حال رشد جنبش برای تغییر اجرای قانون پول نسبت به برنامه های اجتماعی مانند افزایش سلامت روان منابع است.

“اگر وجود دارد هرگز یک زمان به مطمئن شوید که ما به منابع ما برای مأموران اجرای قانون در سراسر کشور در حال حاضر است که در زمان” پرشن گفت. “اکنون زمان آن است که ما به عنوان شهروندان نشان می دهد ما برای حمایت از مردان و زنانی که پوشیدن آن لباس به مبارزه با جنایتکاران.”
 
او با اشاره به تعداد قتل ها در میسوری بزرگترین شهرستانها. لوئیس پلیس به بررسی 130 تا کنون این سال, از جمله سه گانه شب گذشته در مرز گردو پارک شرق و گردو غرب پارک محله. که حدود 30 بیشتر از سال گذشته در همان زمان.

“کودکان بی گناه هستند که به ضرب گلوله کشته و بیش از حد اغلب” پرشن گفت.

که یک نقطه از یک طیف گسترده ای از روحانیون قانونگذاران و قوه مقننه گروه از جمله میسوری سیاه حزبی امیدوار فرماندار خواهد آدرس تابستان گذشته به عنوان یک سری از قتل کودک لرزاند St. Louis. پرشن آیا تماس با یک جلسه ویژه در سپتامبر گذشته بود اما برای مقابله با خرید و فروش ماشین اعتبار مالیاتی با حمایت نمایندگی خودرو.

خواسته امروز به همین دلیل او خواستار یک جلسه ویژه در مورد خشونت در این سال اما نه در 2019, پرشن ادعا کرد او را نمی به یاد داشته باشید هر کسی درخواست در تابستان گذشته.

“شما معنی تابستان گذشته از او پرسید: یک خبرنگار. “من نه برای مطمئن وجود دارد که آیا [درخواست] یا نه. من نمی دانم. آنها می تواند داشته باشد.”

یک استراتژی است که نمی توان بخشی از جلسه ویژه است که هر گونه بحث از شهرستانها اجازه می دهد برای تنظیم دقیق تر تفنگ قوانین پرشن می گوید. سنت لوئیس و کانزاس سیتی خواسته اند بارها و بارها به مجموعه قوانین خود را به امید مهار خشونت اسلحه اما فرماندار گفت که بیش از حد پیچیده برای یک جلسه ویژه.

کشیش بخش مورد علاقه NRA است مبارزه کرد و بر حفظ میسوری را قوانین اسلحه در میان loosest در کشور است. پس از یک تماس تلفنی با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در چهارشنبه, او ساخته شده یک نقطه با شور و شوق حمایت از ازدواج سنت لوئیس وکلای خوانده شده را علامت و پاتریشیا McCloskey که کشیده اسلحه ماه گذشته در تظاهرات و راهپیمایی های گذشته خود Central West End عمارت. کشیش بخش و تهمت لعنتی سنت لوئیس مدار وکیل کیم گاردنر برای بررسی McCloskeys که در ادامه به ادعای آنها در دفاع از خود فرم مرگبار گروه ترکان و مغولان. فرماندار بازگشت به این موضوع امروز در حالی که بحث در مورد جرم و جنایت خشونت آمیز.

“ما نمی توانیم همچنان به اجازه جنایتکاران نابود کردن شهرها و دور با آن” پرشن گفت. “ما بهتر از که در میسوری. ما نیاز به متوقف کردن نگرانی در مورد شهروندان مطیع قانون و شروع به تمرکز بر روی مشکل واقعی از جرم و جنایت خشونت آمیز.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است برافراشته در برابر پلیس تظاهرات که در سراسر کشور پس از کشته شدن جورج فلوید در مینیاپولیس اغلب نقاشی معترضان به خشونت اراذل و اوباش. این McCloskeys اصرار که آنها لحظه های دور از ذبح و داشتن خانه خود را به زمین سوخته — یک ادعا در تضاد با تصویری مناسب به مغلوب ساختن پیشی جستن روایت از خارج از کنترل و اوباش.

“هنگامی که شما نگاه در سنت لوئیس که در آن دو نفر آنها بیرون آمد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: محافظه کار سایت سالن شهر. “رفتن آنها به ضرب و شتم بد اگر آنها خوش شانس بودند. اگر آنها خوش شانس بودند. رفتن آنها بود ضرب و شتم بد و خانه بود و کاملا غارت و احتمالا سوزانده مانند آنها سعی در سوزاندن کلیساها. و این مردم ایستاده بودند وجود دارد هرگز از آن استفاده می شود و آنها قانونی سلاح, و در حال حاضر من درک می کنم کسی محلی آنها می خواهند به محاکمه این افراد است. این یک رسوایی است.”

هیچ مدرکی وجود ندارد که در ویدئوها از رویارویی که راهپیمایان برنامه ریزی شد چیزی فراتر از راه رفتن گذشته McCloskeys خانه در راه خود را به شهردار Lyda Krewson خانه. پرسید: اگر تهمت بود هر گونه پیشنهادات خود را برای کاهش جرم و جنایت خشونت آمیز در میسوری پرشن گفت: او با اشاره به جلسه ویژه رئیس جمهور اما نبود تهمت تمرکز در طول تماس.

کشیش گفت: “او واقعا بود احتمالا بیشتر در مورد این مسئله در سنت لوئیس که او صحبت کردن در مورد خانواده وجود دارد که McCloskeys.”

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>