یک قاضی فدرال قرار داده است در انتظار خصوصی زندان برنامه های شرکت برای تبدیل دو زندان امکانات در یک, کوچک, cash-strapped شهرستان در کالیفرنیا مرکزی دره به مهاجرت بازداشتگاه.

در مکفارلاند شورای شهر در آوریل 23 مورد تایید GEO گروه پیشنهاد برای تبدیل دو 700 تخت تسهیلات — مرکزی دره و طلایی دولت اصلاح جامعه تادیبی امکانات — به ضمایم آن 400 تخت فدرال مهاجرت بازداشتگاه در نزدیکی Bakersfield مسا ورد یخ مرکز پردازش. طرح گسترش جغرافیایی مهاجرت بازداشت ظرفیت در شهرستان کرن 350%.

تغییر مجوز برای امکانات میله میله به اثر جولای 15, با توجه به دادگاه براده.

اما ایالات متحده در منطقه قاضی Troy Nunley روز سه شنبه با صدور سفارش ضابط موقت محرومیت شهرستان مکفارلاند از تغییر مجوز برای دو امکانات و جلوگیری از نق از انتقال هر مهاجران وارد و یا خارج از این امکانات تا زمانی که قوانین در طرفداران’ درخواست یک دستور مقدماتی.

جغرافیایی است تا جولای 21 پاسخ به درخواست دستور مقدماتی قاضی گفت: او حاکم است. طرفداران باید سه روز برای پاسخ پس از آن.

نظم ناشی از طرح دعوی در دادگاه به دنبال لغو مجوز برای دو امکانات و ادعا که توافق شد در تایید تخلف دولت از قانون است. آزادی برای مهاجران کالیفرنیا مبتنی بر سازمان غیر انتفاعی است که با هدف لغو بازداشتگاه های اداره مهاجرت و مهاجر حقوقی مرکز منابع ملی غیر انتفاعی کار برای پیشبرد حقوق مهاجر آورده دعوی در دادگاه در برابر شهر و جغرافیایی.

این تصمیم قاضی است یک ضربه به جغرافیایی است که در تلاش برای گسترش عملیات خود در ایالت طلایی حتی به عنوان کالیفرنیا از حزب دموکرات تحت سلطه مقننه است تلاش برای خلاص شدن از شر دولت از خصوصی مهاجرت بازداشتگاه. این هم یک ضربه به این شهرستان است که در “از جان گذشته وضعیت مالی” شهر مدیر لری Pennell گفت: این شورا در ماه آوریل است. ژئو برنامه برای بازداشت مرکز گسترش شامل $511,000 سالانه مالی کاهش پرداخت برای شهرستان.

یک سخنگوی جغرافیایی سعید شرطی با استفاده از مجوز برای دو امکانات “به درستی صادر شده توسط مک فارلند شورای شهر و ما با اعتماد به نفس این شهر اعمال خواهد شد را تایید کرد توسط دادگاه.”

مکفارلاند مقامات شهرستان را نه در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در این حکم.

قاضی نگرانی در مورد روند تصویب و نقل و انتقالات

Nunley در این حکم گفت: طرفداران مطرح شده “پرسش های جدی” در مورد “قابل بحی نقص در این شهرستان را تایید روند.”

دولت قانون SB 29 که تدوین شد و co-اسپانسر شده از طرف این دو گروه غیر انتفاعی است که طراحی شده برای افزایش مشارکت عمومی در محلی تصمیم گیری در مورد خصوصی مهاجرت بازداشتگاه. آن نیاز به یک شهرستان یا عمومی آژانس به اطلاع عموم حداقل 180 قبل از اجرای یک مجوز برای چنین امکانات و نیاز آنها را به شنیدن نظرات عمومی در این طرح در حداقل دو جداگانه جلسات عمومی.

اما طرفداران ادعا می کنند که مک فارلند کمیسیون برنامه ریزی و شورای شهر نقض قانون چندین بار و Nunley یافت نگرانی های خود را می تواند شایستگی داشته باشند.

شورای معکوس تصمیم این شهر برنامه ریزی کمیسیون برگزار شد که دو جلسه در این موضوع و در نهایت رد طرح شرکت.

Nunley اشاره به طرفداران’ نگرانی در مورد جلسات از جمله این که این شورا برگزار شد فقط یک جلسه در مورد این موضوع به جای دو عنوان مورد نیاز توسط قانون و شش ماه نیست سپری شده پس از تصویب شورای جغرافیایی طرح به عنوان مورد نیاز توسط قانون است. آنها همچنین با اشاره به او گفت که شهر محدود مشارکت در جلسات از جمله مارس شورای شهر جلسه ای که برگزار شد بیش از زوم به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Nunley نیز مورد بررسی قرار مدافعان نگرانی که انتقال بازداشت شدگان به مکفارلاند امکانات را در برخواهد داشت “فوری و شدید به خطرات بهداشت عمومی” در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

او مصمم است که طرفداران تا به حال نشان داده اند که “جلوگیری از نقل و انتقالات روش موثر برای کاهش خطرات غیر ضروری برای سلامت عمومی به COVID-19 و غایب یک دستور وجود دارد که آسیب های جبران ناپذیر ناشی از نقل و انتقالات.”

در حال حاضر وجود دارد افزايش انتقال بيماري در شهرستان کرن که در آن امکانات واقع شده و در یخ بازداشتگاه در سراسر کشور طرفداران گفت. آنها هشدار داد که انتقال مردم به مکفارلاند امکانات می تواند جرقه یک COVID-19 شیوع شبیه به یک در زندان ایالتی سن کوئنتین. انتقال آلوده از زندانیان کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین به دولت در قدیمی ترین زندان منجر به بیش از 2000 مورد از این ویروس و 11 کشته و چهار شنبه.

در اعطای حکم, Nunley حاکی از اعتقاد خود را که تهدیدی برای بهداشت عمومی ناشی از انتقال مهاجران به بازداشتگاه مراتب اهمیت بیشتری نسبت به پتانسیل مالی آسیب جغرافیایی می تواند به صورت مشروط اجازه استفاده از اعطای تبدیل امکانات با تاخیر و یا لغو.

Fialho با آزادی برای مهاجران جشن Nunley حاکم.

“شهر ياسوج به وضوح نقض ایالتی کالیفرنیا قانون در آن بسیاری از تلاش های اخیر برای حفاظت از حرص و آز شرکت های بزرگ بیش از منافع آن اعضای جامعه” او در بیانیه ای گفت. “امروز ما گفته اند نه بیشتر.” ما نمی توانیم اجازه مکفارلاند و یا هر شهر به گسترش مهاجرت بازداشت به درستی و بدون درگیر شدن خود به شمار می رود. ما بسیار خوشحال است که دادگاه به توافق برسند و مسلم ما سفارش ضابط موقت.”

موقت سفارش محدود است آخرین پانچ در طولانی مدت مبارزه با بیش از خصوصی بازداشتگاه های اداره مهاجرت در کالیفرنیا است.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom امضا قانون دولت AB 32 در ماه اکتبر تدریجی خصوصی زندانها و مراکز بازداشت آغاز Jan. 1. یخ و ژئو جوهر 15 سال قرارداد برای مسا ورد بازداشتگاه در اواخر ماه دسامبر کمتر از دو هفته قبل از خصوصی زندان بان اثر صورت گرفت. قرارداد گنجانیده مرکزی دره طلایی و امکانات دولتی.

دموکراتیک اعضای کالیفرنیا کنگره, هیات, دولت, رهبران و مهاجر طرفداران ناودان یخ ادعا آژانس فدرال dodged قانون با عجله به قفل در آخرین لحظه قرارداد جغرافیایی و دیگر اپراتورها از وضعیت موجود مراکز بازداشت.

هر دو نق و وزارت دادگستری ایالات متحده شکایت کرد Newsom و دولت دادستان کل خاویر بکررا بیش AB 32 استدلال این ممنوعیت بر خلاف قانون اساسی و تداخل با فدرال زندان و بازداشتگاه های اداره مهاجرت سیستم.

Autism_today است که یک خبرنگار برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در rebecca.plevin@desertsun.com. او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de