خانواده La Quinta که مقامات می گویند که کشته شد و موجود در سطل زباله سو تسهیلات صاحبان

خانواده یک زن 87 ساله لا کوئینتا که مقامات می گویند که کشته شد در سال گذشته و در یک سطل زباله واصل طرح دعوی در دادگاه در ماه گذشته در برابر یک مرکز مراقبت های مسکونی را به صاحبان ادعا سالمند سوء استفاده از سهل انگاری و غیر عمدی با توجه به سوابق دادگاه.

کت و شلوار آمد و تقریبا هفت ماه پس از رونالد کلارک بدن داشت در نوامبر. 21 در 43-500 بلوک شرق پارک وی گردشگاه در لا کوئینتا.

مقامات را متهم سرپرست در Sunbrook, 32 سال از کریستینا نوئل Canimo با کلارک قتل و شکنجه.

یک شکایت کیفری به اتهام کلارک مرگ درگیر یک چاقو برش جعبه و پیچ گوشتی و چکش. Canimo التماس کرد گناه نیست در ماه دسامبر برگزار می شود و بدون قرار وثیقه در رابرت پریسلی بازداشتگاه در ریورساید زندان سوابق نشان می دهد.

او همچنین متهم شده است با یک شرایط ویژه اتهام شکنجه, که بدان معنی است که اگر او به جرم او می تواند به مرگ محکوم کرد اما Riverside County دفتر دادستان منطقه است هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت که آیا آن را به دنبال مجازات اعدام.

طرح دعوی در دادگاه در ژوئن 10 توسط سه نفر از کلارک کودکان است. این متهمان عبارتند از: رونالد و رامونا Sykes تسهیلات صاحبان و مرکز مراقبت های مسکونی که پس از بسته شده است.

وقتی پرسیده شد که یکشنبه شب در مورد طرح دعوی در دادگاه و به اظهار نظر در مورد اتهامات موجود در داخل رامونا Sykes گفت که “ما” شرکت بیمه شد, دست زدن به طرح دعوی در دادگاه. او کاهش یافته است نظر بیشتر.

یک وکیل به نمایندگی از خانواده بود که بلافاصله نظر در دسترس در شب چهارشنبه.

در علاوه بر این به ادعا سالمند سوء استفاده از غفلت و عمدی در این پرونده نیز متهم متهمان از “عمدی از پریشانی روحی” و نقض قرارداد, در میان دیگران. طرح دعوی در دادگاه به دنبال خسارت و هزینه های مرتبط دیگر.

کلارک یک “وابسته به شخص سالمند” در ابتدا بستری Sunbrook برای زندگی کمک و مراقبت با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

به دلیل شرایط جسمی خود تسهیلات می دانستند کلارک “قادر به ارائه خود را از نیازهای اساسی و وابسته به آنها را برای مراقبت های پزشکی و خدمات بهداشتی و تامین ایمنی و کمک های دستگاه ها برای جلوگیری از حوادث و اجرای مداخلات برای جلوگیری از سقوط” طرح دعوی در دادگاه ادعا.

مبتنی بر پذیرش توافق تسهیلات به حال یک وظیفه به او را با ارائه مراقبت که شامل کمک به فعالیت های شخصی مانند پانسمان خوردن toileting, حمام کردن, نظافت و کارهای دیگر با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

طرح دعوی در دادگاه اتهام متهمان بستری و نگهداری کلارک حتی اگر او دچار یک بیماری است که مانع از ورود به یک مرکز مراقبت های مسکونی از او وابسته به دیگران به “انجام تمام فعالیت های روزمره زندگی برای او.”

چرا که این مرکز گفته نادرست پذیرفته و او را نگه داشته و او را “در معرض سوء استفاده و غفلت شکنجه و در نهایت مرگ نابهنگام.” کت و شلوار نیز ادعا کلارک بستری شد “صرفا برای سود” و کمی وجود دارد در نظر گرفتن “که او مناسب نیست برای یک غیر امکانات پزشکی است.”

پس از کلارک بستری شد این متهمان “به سادگی او را رها و او را با یک مراقب بود که نه صلاحیت و نه در ذهن راست به مراقبت از او را.”

طرح دعوی در دادگاه انجام نشده است Canimo با نام.

علاوه بر این با توجه متهم به صاحبان underfunding و understaffing تسهیلات “در یک تلاش عمدی برای افزایش سود خود را با کاهش هزینه های نیروی کار در هزینه های مراقبت از بیمار است.”

Canimo انتظار می رود که به نظر می رسد در دادگاه در اوت. 7 با توجه به زندان سوابق.

بسته شدن: La Quinta مرکز مراقبت های مربوط به مرگ انسان موجود در سطل زباله بسته

مشکوک: La Quinta قتل شکنجه مظنون به اتهام استفاده از پیچ گوشتی و چاقو و چکش و دیگر ابزار

تفهیم اتهام: گمان arraigned در قتل 87 سال داشت در لا کوئینتا سطل زباله

قبلی گزارش آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی استفاده شده در این گزارش است.

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], 760-778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>