کالیفرنیا اداره حفاظت رول جدید اخلاق سیاست پس از سالها شکایت

وزارت کالیفرنیا از حفاظت است که برای سال اب و هوای اتهامات دنج ارتباط با صنعت نفت بی سر و صدا معرفی جدید اخلاق سیاست است که کشیده شده ستایش از طرفداران حکومت داری خوب.

جدید جنگ از منافع دستی که به اجرا در آمد و در اواخر ماه مارس و امر در سراسر گروه پنج سازمان منع کارمندان از حفظ دارایی های مالی مانند سهام در کسب و کار آنها تنظیم بدون تایید کتبی از بخش مدیر. دستی بود به تازگی به دست آمده توسط Consumer Watchdog یک گروه غیر انتفاعی است که طرفداران برای مالیات دهندگان کالیفرنیا که مشترک آن با خورشید صحرا.

“ما واقعا تحسین Newsom دولت برای گاز گرفتن گلوله و انجام این کار گفت:” لیزا تاکر یک مصرف کننده حمایت از سازمان های غیر انتفاعی که اضافه شده است که این سیاست نه تنها جدید بلکه “مترقی است.”

“سیاست جدید را فراهم می کند مهم است روشن است که تضاد منافع قابل قبول نیست و تحمل نخواهد شد” سخنگوی وزارت ترزا Schilling گفت: در یک ایمیل. “DOC به دنبال روشن کردن این سیاست به عنوان یک نتیجه از نگرانی های مطرح شده در تابستان 2019. سیاست جدید قوی است و ما افتخار می کنیم که آن را در محل.”

استانداردهای جدید در آمد کمتر از یک سال پس از مقالات و گزارشات در ماه جولای سال 2019 توسط خورشید صحرا مصرف کننده دیده بان محیط زیست و حمایت از گروه siftech در معرض افزایش مجوز اعطا شده توسط دولت برای هيدروليكي و یا “fracking.” این گزارش همچنین نشان داد که رهبری در بخش نفت و گاز و منابع زمین گرمایی یا DOGGR برگزار شد, سرمایه گذاری در شرکت های بزرگ نفتی از جمله شورون که یک رد پا در دولت است. (که آژانس نام شده است از آنجایی که تغییر به CalGEM.)

در پی آن گزارش Gov. گاوین Newsom به سرعت دستور شلیک کن هریس که در آن زمان بود سر نفت و گاز, تنظیم کننده. دولت را عادلانه سیاسی كميسيون همچنین تحقیقات راه اندازی به دو نفر از اعضای آژانس است.

اگر چه تاکر تحسین برخی از Newsom دولت های اخیر گام های او گفت که او “به طور کامل روشن نیست که چرا باید وجود داشته باشد استثنا” به قوانین جدید.

و وزارت حفاظت چپ خود را یکی از راه گریز به عنوان کارکنان می تواند به حفظ وابستگی مالی به صنعت اگر آنها به دست آوردن “تایید نوشته شده توسط DOC مدیر.”

در حالی که Schilling نیست توضیح دهد که دقیقا به همین دلیل است که راه گریز وجود داشته است و یا کسی که استفاده از آن, او گفت که یک مستند نقد و بررسی باید انجام شود در هر درخواست برای معافیت. به تاریخ 17 درخواست تایید شده اند و نه بیشتر در حال انتظار در 703-فرد گروه.

بازنویسی کتاب در اخلاق

وزارت حفاظت از محیط زیست نظارت طیف وسیعی از مسائل از جمله نفت و گاز و توسعه, معدن, احیای, زلزله, پژوهش و مدیریت زمین سیاست است.

کالیفرنیا زمین شناسی مدیریت انرژی بخش (CalGEM) به طور خاص بوده است هدف از اتهامات بی مناسبتی مرتبط با رهبری آن را اخلاق. “این است که بسیار طولانی بسیار تثبیت فرهنگ در بخش نفت و گاز که از آن شده است بسیار دلسوز به صنعت نفت” تاکر گفت.

جدید اخلاق راهنمای, اما به طور خاص میله کارکنان از حفظ دارایی های مالی در شرکت های بخش خود را تنظیم یا نه این شرکت که در آنها سرمایه گذاری می کند کسب و کار در کالیفرنیا است.

آن را نیز میسازد نمونه هایی از درگیری برای جلوگیری از در هر سازمان است. در نفت و گاز و بخش های مختلف این لیست شامل: “منافع مالی در کسب و کار است که شامل فعالیت های اکتشاف استخراج و پردازش و پالایش خرده فروشی و یا بازیافت هیدروکربن و یا منابع زمین گرمایی.”

قبل از اتخاذ جدید سیاست Schilling گفت: اخلاق دستورالعمل شد آخرین به روز رسانی در اوایل 1990s.

Schilling گفت: این اداره بلافاصله شروع به اجرای دستورالعمل جدید زمانی که آنها منتشر شده و کارکنان مورد نیاز به یک فایل جدید با افشای مالی فرم برای اثبات آنها واگذار کرده بود. Consumer Watchdog نیز به دست آمده از آن اشکال که نشان داد که آژانس پرسنل که در سال گذشته داشت و به یک خطر مالی در این صنعت تا به حال در واقع واگذار.

تمیز کردن تصویر خود را

نفت و گاز نظارتی سازمان صنعت روابط به خصوص آشکار محیط زیست ادعا کرد طی سابق رژیم صهیونیستی. جری براون دولت.

کایل Ferrar است که غربی هماهنگ کننده برنامه در FracTracker و او اغلب با ته سر با کالیفرنیا نفت تنظیم کننده بیش از مسائل از شفافیت و سلامت عمومی است. او ویژگی های این بخش به یک بی نظمی در این سازمان ماموریت. “آن است که فقط در طبیعت از یک تنظیم کننده است که به معنای اولویت بندی نفت و گاز توسعه و همچنین تنظیم آن را در همان زمان” او گفت:. “شما باید تضاد منافع وجود دارد.”

گروهی از قانونگذاران دموکرات گرفته است توجه کنید که در سال های اخیر و پاسخ راه اندازی شده توسط قانون برای تغییر شکل CalGEM افزایش مقدار پول شرکت نفت باید خود را کنار بگذارند برای پاکسازی و ایجاد یک تقریبا نیم مایل از منطقه حائل بین نفت زیرساخت ها و جوامع ستیز مبارزه است که در حال حاضر در جریان است.

تقسیم شد و مجبور به تغییر نام خود را از DOGGR به CalGEM پس از Newsom امضا AB 1057 در اکتبر 2019 در تلاش برای تغییر مکان سازمان را به اهداف.

“شده است وجود دارد نگرانی که DOGGR تا به حال بیش از حد تمرکز, تنظیم, تولید, شیوه بر اساس آنچه افزایش خواهد یافت و نفت و گاز و تولید” با توجه به قوه مقننه و تحلیل این لایحه در سال 2019. “این تمرکز شده است در هزینه های حفاظت از آب های زیرزمینی ایمنی شغلی و سلامت عمومی است.”

اما وزارت حفاظت از کارکنان خود را می گویند اخلاق جدید سیاست حفظ خواهد شد البته حق برای این گروه.

“توضیحات اجرا این گسترده سیاست جدید به منظور بالا دولت استانداردهای اخلاقی و به منظور افزایش اعتماد عمومی DOC تصمیم گیری” Schilling گفت. “ما سیاست جدید و نقد و بررسی فرآیندهای خواهد اطمینان حاصل شود که DOC کارکنان جلوگیری از تضاد منافع و یا حتی درک تضاد منافع است.”

تاکر به نام روی دیگر سازمان های دولتی به اتخاذ سیاست اخلاق است که به عنوان سخت به عنوان آن departme است.

“وجود دارد تغییرات عمده ای در جریان است اما همه ما طرفداران در صورت نیاز به نگه داشتن فشار دادن و هل دادن” او گفت:. “این فقط پولی تلاش. تاپیک کل فرهنگ که نیاز به تغییر است.”

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا. در تماس گرفتن در [email protected] و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>