کالیفرنیا سالن بگویم جدید تعطیلی تهدید بقای خود

در شروع سال Luis Lopez نقل مکان کرد و سلمانی به محل بزرگتر با سه صندلی و بیش از دو برابر اجاره. هنگامی که بیماری همه گیر کوروناویروس ضربه او به قار قار کردن پول بیشتر برای ارتقاء به سلامت استانداردهای ایمنی و صبر کنید برای مقامات دولتی اجازه می دهد تا سالن به بازگشایی شده است.

در حال حاضر لوپز مدیون $10,000 در اجاره ماهانه برای آرزو فضا در جنوب کالیفرنیا مرکز شهر هانتینگتون بیچ و می گوید او فقط می تواند نگه دارید پرداخت آن را اگر او می تواند برش مو در اورنج کانتی آرایشگران سالن. اما رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت که اجازه ندارد تحت تعطیلی صادر شده در این هفته برای جلوگیری از افزایش تعداد عفونت.

“با تمام احترامی که من نمی توانم نزدیک درب. من فقط می توانید آن را به” لوپز گفت. “من می خواهم که به من بسته کسب و کار در صورتی که مورد است.

“مردم می گویند کار از خانه و یا فراموش خانه, تماس, اما مردم هنوز هم گرفتن جریمه برای انجام این کار پس تفاوت در چیست؟,” او اضافه شده است. “اگر آنها می آیند و بسته ما را پس از آن که آنچه در حال رفتن به اتفاق می افتد.”

این تعطیلی دوشنبه ضربه سالن در پرجمعیت ترین ایالت کشور به خصوص سخت است. صنعت پر mom-and-pop مغازه ها و مستقل سبک — بسیاری از هنوز هم پس از یک monthslong shutdown آغاز شد که در ماه مارس است. در حالی که رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی را تشویق به حرکت در خارج از منزل و راه اندازی بر روی پیاده رو, تنظیم کننده را منع سالن از ساخت همان حرکت می کند.

مانند بسیاری از کسب و کار سالن در سراسر کشور شده اند walloped توسط بسته شدن در متحده به دنبال به سرعت گسترش ویروس. شهر نیویورک تنها به تازگی اجازه ناخن سالن برای بازگشایی شده است.

بسیاری از صاحبان سالن احساس مانند آنها ناعادلانه بودن مجازات با جدید کالیفرنیا shutdown. بر خلاف در کافه یا رستوران کارگران و مشتریان در سالن پوشیدن ماسک به طور مداوم و گروه ها نیست به طور معمول جمع آوری شده است. آنها می گویند که آموزش کافی در مطابق با روش و درک نمی کنم چرا که آنها در حال فشرده با کسب و کارهای دیگر.

“ما متوسط چک کردن ما در حال انجام همه چیز را به حرف هیچ کس شدن در بدون ماسک” سعید بن Daidone که بسته خود را سانتا مونیکا سالن. “این مرا به یاد, کلاس, مدرسه, معلم, تنبیه همه برای جویدن آدامس هنگامی که ما نمی تواند پیدا کردن که مرتکب شد.”

این نزاع می آید به عنوان کالیفرنیا هایش با افزایش عفونت و بستری شدن در بیمارستان پس از اجازه می دهد بسیاری از کسب و کار به بازگشایی و به عنوان جمع آوری مردم در گرم آب و هوا. این هفته Newsom توقیف میله و داخل سالن ناهار خوری در سراسر کالیفرنیا و داخلی خدمات مذهبی ورزشگاه و سالن در بسیاری از دولت پس از ویروس های مربوط به بستری شدن در بیمارستان شروع به پریدن کرد 28 درصد در دو هفته.

در حالی که برای بسیاری از افراد coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم آن می تواند باعث بیماری شدید و مرگ برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود.

سالن صاحبان آنها می گویند درک شدت این بیماری همه گیر. بسیاری می گویند که آنها باید به دنبال دولت را هدایت و دیده نشده از موارد ویروسی انتقال مربوط به مغازه های خود را.

دولت دریافت کرده است نزدیک به 2,200 شکایت از سالن و عدم پیگیری مطابق با اصول بهداشتی اقدامات اما هیچ استناد صادر شده است گفت: Cheri Gyuro سخنگوی کالیفرنیا اداره امور مصرف کننده. سالن نمی تواند کار خارج از منزل, اما هیئت دولت از Barbering و لوازم آرایشی است که با توجه به گزینه های Gyuro گفت.

San Diego County, سلامت, مدیر, دکتر ویلما Wooten گزارش روز شنبه که یک سالن مو و یک آرایشگاه در ارتباط بودند به جامعه شیوع بیماری است که در آن مردم از حداقل سه خانواده های آلوده در یک محیط است. مقامات بهداشتی دولت می گویند که آنها نمی دانند که چگونه بسیاری از شیوع بیماری های رخ داده در سالن.

در میشیگان مقامات بهداشت به تازگی گزارش شده به عنوان بسیاری از 75 ممکن است قرار گرفتن در معرض در یک سالن. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: این هفته که هیچ ویروس های اضافی از موارد به نظر می رسد به یک میسوری سالن که در آن دو آلوده به سبک تا به حال تماس با 139 مشتریان ممکن است به احتمال زیاد به دلیل مردم عینک ماسک.

در پالم اسپرینگز, Nathan Rickel گفت: او بسته خود را در حباب های کوچک سالن این هفته چرا که او نیاز به نگه داشتن مجوز خود را. این بیماری همه گیر را تهدید به upend رویای او و شریک زندگی خود را ساخته شده در صحرا رفت و آمد مکرر جامعه اما او این است که غذای سفارش.

“مبارزه با آن است رفتن به کمک” او گفت:. “کار ما به عنوان یک تیم برای مبارزه با این بیماری — مبارزه با هر یک از دیگر.”

این تعطیلی باعث احساسات مخلوط. Tam Nguyen, رئيس جمهور از زیبایی پیشرفته در اورنج کانتی گفت که او نگران افزایش ویروس موارد بلکه رفاه 11,000 ناخن سالن که عمدتا متعلق به ویتنامی خانواده های مهاجر.

“ما از یک صنعت است که می خواهد به کار می کنند. ما از یک مهاجر جامعه است که می خواهد به کار” او گفت:.

بسیاری از صاحبان سالن به دنبال راه هایی برای جبران افزایش صورتحساب. لیزا ان بولز که صاحب ناخن جدید خلاقیت در کلوویس گفت: او را مصمم به پیدا کردن یک راه حل برای آخرین خاموش کردن به خصوص برای دیابتی مشتریان که در او بستگی دارد برای مراقبت از پا.

او گفت که او ممکن است شروع به کار در خارج از منزل قبل از گرما غیر قابل تحمل می شود و این که او نیست محروم از ارائه مراقبت رایگان برای کسانی که خرید محصولات مراقبت از ناخن.

“اگر من شارژ نمی, من یک سرویس” او گفت:. “زمانی که من در یک گوشه من به دنبال یک راه برای خارج شدن.”

جورج گارسیا که خانواده متعلق به یک آرایشگاه در جامعه ساحلی سان پدرو برای سه دهه گفت که او نمی توانست آن را از طریق اولین خاموش شدن بدون سخاوت از خود صاحبخانه. آنها باز تنها سه هفته قبل از بسته شدن.

او گفت که او را تنها کوتاه کردن قرار ملاقات ها برای نگه داشتن کسب و کار او اجرا می شود خود را با پدر و مادر شناور است.

“اگر ما واقعا نزدیک به طور کامل, من فکر می کنم ما نمی قادر خواهد بود به بازگشت بعد از این” گارسیا گفت.

آسوشیتد پرس نویسنده جولی اما واتسون در سن دیگو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>