کالیفرنیا منابع Corp., منجر, نفت و گاز, تولید, فایل, برای فصل 11 ورشکستگی

کالیفرنیا منابع شرکت های دولتی بزرگترین تولید نفت و گاز شرکت با بیش از 2 میلیون هکتار از ذخایر پوشا چهار حوزه های مهم زمینه را برای فصل 11 ورشکستگی حفاظت چهارشنبه شب به دنبال رهایی از 5 میلیارد دلار بدهی و بلندی پرداخت بهره.

این شرکت اعلام شد تنها چند ساعت قبل از ساعت مورد بود به اجرا در نیمه شب به وقت شرق در گذشته چندین توافق با طلبکاران.

تحت فصل 11 بازسازی در زمینه ورشکستگی ایالات متحده دادگاه منطقه جنوبی در تگزاس شرکت امیدوار است برای از بین بردن بیش از 5 میلیارد دلار از بدهی و حقوق صاحبان سهام مورد علاقه و تحکیم مالکیت آن از آن الک تپه نیروگاه و کارخانه گاز در شهرستان کرن پس از تصویب دادگاه.

نقدینگی خواهد بود تقویت شده توسط 1.1 میلیارد دلار بدهکار در اختیار داشتن منابع مالی آن نیز به تشکیلات جدید بکار تجاری کامل در CRC فعلی گردان تسهیلات وام.

CRC ادامه خواهد داد به کار تولید آن امکانات را در طول این فرایند شرکت مدیران گفت: اگر چه عملیات خود را در حال حاضر به شدت کاهش می یابد با توجه به کروناویروس و مسائل دیگر.

سانتا کلاریتا مبتنی بر شرکت ایجاد شده در اواخر سال 2014 به عنوان یک اسپین آف از Occidental Petroleum شد زین با بدهی از زمان آغاز آن پس از انتقال میلیاردها دلار به Occidental. اما آن را به خوبی برای بخشی از آن تاریخچه گزارش متوسط خالص تولید روزانه 132,000 بشکه معادل نفت در روز در سال 2018 است. این هفته هر چند نزدیک به نیمی از آن 17,500 چاه نشسته بیکار از tidelands عمومی و هانتینگتون بیچ به آلاینده الک تپه میدان نفتی.

جهانی از کاهش قیمت نفت در اوایل این سال و همه گیر مربوط به اقامت-در-خانه سفارشات باعث تند قطره در تقاضا و باعث ضرر و زیان بزرگ به CRC ارزش بازار. از اواسط ماه جولای سهم خود را در قیمت های حال فرو 92 درصد در 12 ماه گذشته.

“CRC ظهور خواهد کرد از فصل 11 به عنوان قوی و سالم شرکت متعهد به ارائه کالیفرنیا با امن و مقرون به صرفه و قابل اعتماد و تولید محلی انرژی و شغل خوب و پردرآمد و میلیون ها دلار سالانه درآمد های دولت برای حیاتی خدمات عمومی برای سال های بسیاری آمده گفت:” تاد استیونس CRC رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت. “ما این نقش بسیار جدی و تعهد به حصول اطمینان از امن متنوع و انعطاف پذیر در تامین انرژی از منابع کالیفرنیا تغییر نخواهد کرد.”

“ما باید به طور مداوم عمل در درون جریان وجوه نقد به طور قابل توجهی کاهش outsized بار بدهی ما به ارث رسیده از Occidental Petroleum در ما دسامبر 2014 اسپین آف. اما امروز بی سابقه ای شرایط بازار از جمله عرضه بیش از حد و کاهش تقاضا به دلیل COVID-19 نیاز است که ما بیشتر به کاهش بدهی های خود را از طریق فصل 11 فرآیند” گفت: استیون.

اما یک تحلیلگر صنعت گفت: این شرکت گلایه predated همه گیر و این امر می تواند دشوار برای CRC به بهبود می یابند.

“یک نشانه آن است که در این خصوص بد ورشکستگی است که بسیاری از بدهی. 5 میلیارد دلار است نه تغییر کنده برای نفت و گاز ورشکستگی” گفت: Clark ویلیامز-دری انرژی سرمایه گذاری تحلیلگر در موسسه اقتصاد انرژی و تجزیه و تحلیل مالی. “در بازار امروز, آن را بسیار سخت برای دیدن چگونه CRC در حال رفتن به ظهور از ورشکستگی به عنوان یک سالم شرکت” او گفت:.

از تشکیل پرونده ورشکستگی یکی دیگر از شوک برای دولت در حال حاضر مضطرب اقتصاد است. CRC شاغل در مورد 1,250 کالیفرنیا در ابتدای سال با توجه به ایالات متحده آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار براده و یکی از Kern County بالا اموال مالیات دهندگان. به تازگی به عنوان 2018, آن پمپ $37 میلیون به شهرستان خزانه دوم تنها به شورون.

Kern County, اما, ذکر شده است, در ورشکستگی مدارک به عنوان نا امن طلبکار و بدهکار است و بیش از 25 میلیون دلار توسط CRC. این شرکت همچنین مدیون 24 میلیون دلار به ایالت کالیفرنیا زمین شناسی مدیریت انرژی بخش و یا CalGEM توسط Aug. 15.

“CRC را تشکیل پرونده ورشکستگی را کاهش نمی دهد آن تعهد به رعایت کالیفرنیا دقیق نفت و گاز, مقررات و پرداخت سالانه خود ارزیابی” گفت: دولت نفت و گاز سرپرست Uduak-جو Ntuk که سر CalGEM. “CalGEM گرفته است مراحل آماده سازی برای تحولات مانند این ادامه خواهد داد و نظارت آن از CRC امکانات و عملیات برای اطمینان از جریان حفاظت از بهداشت و ایمنی و محیط زیست است.”

CRC سخنگوی مرگیته تامپسون گفت: CRC انتظار به پرداخت دولت ارزیابی هزینه در زمان.

CRC به شدت کاهش تولید در ماه های اخیر آن را به عنوان به دنبال بریده بریده هزینه های پایین به اندازه کافی فقط به حفظ “تمامیت مکانیکی” از آن زمینه عملیات با توجه به براده SEC. هیچ کارکنان در حال حاضر furloughed گفت تامپسون.

در حالی که CRC شده است, خونریزی, پول نقد, خورشید صحرا و شهرستان ونتورا ستاره نیز نشان داد که شرکت نفت را صرف $825,000 مارس در شهرستان ونتورا هیئت ناظران مسابقات در صلاحیت این دادگاه ها که در آن CRC دریل. CRC تلاش موفق شد در یکی از دو انتخابات است.

شرکت نفت و گاز ورشکستگی شده اند رو به افزایش در سال های اخیر و تقاضا و رکود ناشی از تعطیلی کسب و کار و اقامت در خانه سفارشات است و تشدید این مسئله است. با توجه به قانون شرکت Haynes و Boone, LLP که آهنگ انرژی بخش ورشکستگی براده 23 شرکت نفت و گاز ورشکسته شد و در آمریکای شمالی در نیمه اول این سال به تنهایی.

“منطقی است که انتظار می رود که تعداد قابل توجهی از تولید کنندگان همچنان به دنبال حفاظت از طلبکاران در ورشکستگی حتی اگر قیمت نفت به بازیابی بیش از چند ماه آینده” شرکت حقوقی پیش بینی شده در اواخر ماه ژوئن گزارش. اما با عرضه بیش از تقاضا در ذخایر نفت هنوز پایین قیمت کالاها و تنها حداقل در کوتاه مدت رشد تقاضا پیش بینی بازگشت نفت در بازارهای در هر زمان به زودی به نظر می رسد بعید است.

مالیات دهندگان چپ با سردرد

مالیات دهندگان نیز می تواند زین با پاکسازی عمده هزینه های بیکار و یتیم چاه اگر CRC تلاش برای سازماندهی مجدد موفق نیست و یا اگر شرکت های دیگر شکست.

“رسیدگی به ورشکستگی مانند این ها یک تهدید به کالیفرنیا از آنجا که شرکت های نفتی مانند CRC سعی کنید برای تسلیحاتی آنها را به تخلیه خود را پاکسازی محیط زیست هزینه های عمومی” گفت: Kaya سیگل یک وکیل در مرکز تنوع زیستی. “با توجه به تعداد زیادی از چاه های در سهام Newsom دولت برای دخالت سریع برای حفاظت از مردم و محیط زیست ما است.”

دو قوانین جدید در کالیفرنیا با هدف افزایش تنظیم کننده دولت توانایی برای نگه داشتن نفت و شرکت های پاسخگو برای هزینه های وارد کردن و تمیز کردن چاه خود می تواند خود را برای اولین بار آزمایش واقعی با CRC بازسازی. با توجه به خود را دارد, ریاضی, CRC است حدود 500 میلیون دلار در هزینه های پاکسازی محیط زیست. بر اساس میانگین هزینه اتصال چاه به عنوان تعریف شده توسط کالیفرنیا شورای علم و فناوری تعداد واقعی ممکن است بسیار بالاتر است.

مقامات دولتی گفتند که آماده شده بود برای یک CRC ورشکستگی برای ماه بر اساس گزارش منتشر شده از شرکت های فزاینده مالی و سطح بالایی از بدهی و پاکسازی بدهی. اگر CRC است که در نهایت قادر به پرداخت هزینه برای خود احیاء کالیفرنیا قانونی توانایی به دنبال پرداخت از فوری قبل از مالک. که خواهد بود Occidental, است که در مواجهه با آن خود مالی گلایه.

اگر چه CRC اتحاد دوم بیشتر idled چاه از هر عامل شرکت در دولت همه آن چاه و امکانات در حال حاضر در انطباق کامل با قوانین ایالتی با توجه به دولتی نفت تنظیم کننده. این شرکت ساخته شده مورد نیاز خود را 3 میلیون دلار پرداخت بیکار هزینه در زمان در ماه مه به دولت است.

CRC ساخته شده پرداخت با مشتقات جزئی در منافع بدهکار به تأمین کنندگان مالی در ماه گذشته اما تا به حال با آن مواجه دلار دیگر 74 میلیون دلار در پرداخت به دلیل در ژوئن 2021 به جی پی مورگان چیس بانک مرکزی آمریکا و وام دهندگان دیگر.

علاوه بر آن هزاران نفر از unplugged خشکی چاه CRC نیز تا حدودی مسئول نهایی پاکسازی هزینه های منحصر به فرد تولید نفت امکانات دولتی اراضی جزر و مدی است که مدیریت شهرستان.

دولت صندوق برای پاکسازی وجود دارد دارای حدود 300 میلیون دلار. اما آن را نیاز به یک برآورد 900 میلیون دلار به عنوان Jan. 1 ترک $600 میلیون شکاف. قانون شکست خورده در سال های اخیر به نیاز بیشتر کمک به صندوق. ساحل طولانی است و در حدود 180 میلیون نفر در خود را پس از تولید صندوق.

اضافی وجود دارد ضرورت برای حفظ و یا به درستی نزدیک چاه در ساحل tidelands چرا که این شهر دچار فرونشست آنجا که 2 پا هر سال تا 1950s با توجه به سیال استخراج است. آن را یک بار شناخته شده به عنوان “غرق شدن شهر توسط دریا.”

شهرستان و مقامات وزارت امور خارجه گفت: نشست است که از نزدیک نظارت و نزدیک وجود ندارد چرا که مناسب فشارهای نگهداری در چاه در همه زمان ها در اصل نگه داشتن در مرکز شهر به درستی شناور. اگر نفت عملیات متوقف شد و به آنها گفت که بدترین سناریو می تواند اجتناب شود و به طور مستمر تزریق آب به بیکار چاه.

دولت اراضی کمیسیون وکلای نیز کار با CRC در این بهار به سعی کنید به ساختار پرداخت به یک اعتماد برای نهایی پاکسازی هانتینگتون بیچ چاه. در اوایل سال جاری تامپسون گفت: CRC در تمام شرکت های تابعه آن تا به حال بیش از 80 میلیون دلار برای پرداخت هزینه های خود را پاکسازی در سراسر کشور.

بهبودی کامل و یا حتی ثبات مالی برای CRC دشوار خواهد بود با کارشناسان پیش بینی آن را چند سال قبل از بازار نفت بهبود یافتن از این بیماری همه گیر کوروناویروس و ادامه تنش بین داخلی و بین المللی تامین کنندگان.

ویلیامز-دری انرژی سرمایه گذاری تحلیلگر ردیابی این شرکت رو به پایین مسیر از قبل از همه گیر. “CRC است که ادعا می COVID بحران است دلیل خود را برای تشکیل پرونده ورشکستگی در حالی که در واقعیت این است که یک شرکت است که در هیچ موقعیت برای پرداخت آن بدهی های عظیم حتی قبل از coronavirus آمار,” او گفت:.

کالیفرنیا نفت در راه است ؟

CRC این گلایه را به تیز امداد کاهش از اواسط 1980s از تولید نفت در کالیفرنیا و یک نبرد تن به تن بین شرکت های انرژی و محیط زیست بیش از آن در آینده.

محیط زیست هل دادن به انتقال کالیفرنیا از همه سوخت های فسیلی می خواهید برای دیدن CRC را استخراج نفت و گاز متوقف شد. به گفته آنها تا حد زیادی کم درآمد جوامع از رنگ در اطراف آن عملیات دچار شدید اثرات بهداشتی سال از بودن در معرض آلاینده های موجود در نفت و از خطرناک دوده و دود ساطع شده به عنوان بخشی از استخراج و پالایش و حمل و نقل فرآیندهای.

Rosanna اسپرزا است بیکرزفیلد مبتنی بر جامعه فعال است که ناظران CRC را الک تپه زمینه و دیگر زیرساخت های نفت و گاز در اطراف شهرستان کرن. “این جای تعجب است که آنها زمینه را برای فصل 11, نه در همه. چه نگرانی های من, اگر چه, این است که ما شده اند گفت: در تمام طول که این شرکت ها پرداخت نمی به اندازه کافی بالا هزینه برای پوشش زمانی که آنها به طور پیش فرض.”

سوختهای فسیلی از جمله میلیاردها تن دی اکسید کربن نیز باعث تغییر جهانی آب و هوا. یک ائتلاف ملی از 700 زیست محیطی مصرف کننده و بهداشت عمومی گروه لقب آخرین فرصت داد, با ده ها تن از اعضا در کالیفرنیا است فشار رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دولت برای فاز از تمام تولید نفت. آنها استدلال می کنند “فقط انتقال” را می توان به صورت انرژی کارگران با پرداخت آنها را به درستی وصل چاه و در غیر این صورت تعطیل کردن دولت میراث نفت و گاز.

اما انرژی تجارت گروه های لابی و شرکت های خود می گویند CRC و دیگر شرکت های نفت و گاز ارائه خوب بالا شغل پرداخت. آنها می گویند کالیفرنیا می تواند برآورده تهاجمی کاهش انتشار حکم در سال های آینده با دستیابی به “شبکه صفر” تولید گازهای گلخانه ای از سوخت های فسیلی تولید به جای خاموش کردن آن به طور کامل. که شامل دفن یا re-تزریق دی اکسید کربن در زیر زمین به جای ارسال آن skyward.

CRC برنده برخی از خصوصی و بودجه فدرال در اوایل این سال برای ساخت اولیه محور آن تلاش — تسهیلات برای جذب دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای از آن الک تپه, گاز نیروگاه ها و تزریق آنها به میدان وسیع برای کمک به استخراج آخرین بیت نفت از مخازن. این پروژه در حال حرکت رو به جلو به طور کامل با بودجه جلویی مطالعه سخنگوی شرکت مرگیته تامپسون گفت.

و به عنوان بیشتر شرکت های نفتی راه دور از خود را در محیط زیست و کار بدهی دموکراتها و برخی جمهوریخواهان را آغاز کرده اند که فشار برای دولت فدرال بودجه استخر پول به آدرس آلودگی جریان از این کشور به طور بالقوه میلیون ها یتیم چاه.

با توجه به CalGEM وجود دارد حدود 5500 ترک و یا یتیم چاه های پراکنده در اطراف گلدن استیت بسیاری در لس آنجلس. این می تواند منجر به آلودگی سفره های آب منتشر می کنند آب و هوا-گرم شدن گازها و مواد سرطان زا و در حال حاضر یک انفجار خطر.

در تاریخ 1 ژوئیه به دموکرات-کنترل مجلس نمایندگان ایالات متحده گذشت 1.5 تریلیون دلار است که لایحه پیچیده COVID-19 امداد و هزینه های زیربنایی از جمله 2 میلیارد دلار است که قرار بیکار کارگران نفت در کار متصل یتیم چاه.

“این یک پیروزی برای محیط زیست آن را یک پیروزی برای دولت آن را یک پیروزی برای کارگران” رئیس کمیته فرعی در انرژی و منابع معدنی تشکر. آلن Lowenthal (D-کالیفرنیا.) گفت: در ژوئن 1 فروم در این پیشنهاد است. “و آن را به سادگی تسریع پاکسازی که مالیات دهندگان آمریکایی هستند در قلاب برای دیر یا زود به هر حال.”

سناتور. میچ مک کانل (R-Ky.), در حال حاضر روشن ساخته است که او تا به حال هیچ وجه قصد پیشرفت دموکراتیک محرک لوایح در مجلس سنا ساخت آن مشخص نیست که این پیشنهاد را به سر بعدی.

اسپرزا این شهرستان کرن فعال است نگران از چه می آید بعدی برای این صنعت است.

“همه در انتظار آن بودند این انتظار برای آینده کفش به رها کردن” او گفت:. “به طوری که رفتن به بعدی خواهد بود ؟ کوچک اپراتورها در حال مبارزه و بسیاری از آنها فقط راه می رفت دور.”

جانت ویلسون و علامت Olalde پوشش محیط زیست برای خورشید صحرا. ویلسون ارشد محیط زیست خبرنگار و بخشی از 2020 ProPublica وزارت امور خارجه گزارش شبکه. او را می توان در رسید [email protected] یا @janetwilson66. دریافت در تماس با Olalde در [email protected] و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>