امریکا مراقبت از کودک مشکل است یک مشکل اقتصادی

این کشور بزرگترین school district, New York شهرستان گفت: هفته گذشته که دانش آموزان را از نظر فیزیکی در کلاس های درس تنها بخشی از زمان خود بیشتر در پاییز. این کشور دومین لس آنجلس روز دوشنبه اعلام کرد که آن را از راه دور تنها. در ضمن مراکز مراقبت روزانه در سراسر کشور در حال بسته شدن درهای خود را قادر به تعادل بالاتر هزینه های عملیاتی و کاهش ثبت نام که با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کارشناسان شده اند هشدار برای ماه است که این بیماری همه گیر می شود بی سابقه کودک مراقبت از بحران در ایالات متحده آمریکا کشور که سیستم برای مراقبت از کودکان در حال حاضر به شدت فاقد قبل از اضطراری برای بهداشت عمومی آغاز شد. اما سیاستگذاران اختصاص داده شده کمی توجه به این مشکل و برای ماه ها در این بهار پدر و مادر مانده بودند به شکل تا حد زیادی خود را چگونه به انجام شغل خود را با مدارس و مراقبت روز بسته شده است.

به عنوان تابستان lurches نسبت به سقوط بسیاری از خانواده ها رسیده اند نقطه شکستن. و برای پدر و مادر تنها, به خصوص کسانی که به کار با دستمزد کم, مشاغل, عواقب مداوم عدم مراقبت از کودکان می تواند ویرانگر باشد. در عین حال ایالات متحده انجام داده است و نه کار از سرکوب های ویروسی لازم است تا با خیال راحت باز مدارس و مراکز مراقبت از کودکان در بسیاری از نقاط کشور است. در برخی موارد رستوران ها و کافه ها شده اند به ترتیب اولویت بیش از مدارس. ایده این است که به سرعت مردم بازگشت به کار و افزایش رشد اقتصادی بالاتر از همه چیز.

اما در طول تمام این وجود کمی شده است اذعان واقعی اقتصادی شکسته مدرسه و مراقبت از سیستم است در خانواده و مراقبت از کودکان کارگران — که بسیاری از آنها نیز مراقبت از خود بچه ها. شاید این به آن دلیل تاریخی کار مراقبت از افراد دیگر اغلب انجام شده توسط زنان و به خصوص زنان رنگ شده بی ارزش شده و تا حد زیادی نادیده گرفته شده است.

“این بحران را گذاشته سر راه است که در آن مراقبت از رفاه جامعه یک ارزش است و ارزش شده است برای محاسبه در آمار اقتصادی و سیاست های اقتصادی اولویت” کیت بان مدیر بازار کار سیاست در واشنگتن مرکز رشد عادلانه گفت: Vox.

دلار و سنت تنها یکی ناقص راه برای اندازه گیری تاثیر زیادی که مربیان و مراقبت کارگران در آمریکا زندگی می کند. اما آنها یک راه است که سیاستگذاران تمایل به درک. با در نظر گرفتن زیر یک عددی چارچوبی برای تفکر در مورد تاثیر زمان مراقبت از بحران در اقتصاد آمریکا و ضرورت حل و فصل بحران در راه است که امن و عادلانه برای همه درگیر.

به عنوان 2018 بیش از 41 میلیون کارگر بین سنین 18 و 64 شد مراقبت از یک کودک زیر سن 18 سالگی با توجه به موسسه بروکینگز. نزدیک به 34 میلیون نفر از کسانی که مراقبت از یک کودک زیر 14.

زمانی که این بیماری همه گیر آمار مدارس و مهدکودکها در تمام 50 ایالت تعطیل. در اوج تعطیلی 55.1 میلیون دانش آموز در K-12 مدرسه در سراسر کشور را تحت تاثیر قرار, با توجه به آموزش و پرورش در هفته است. اضافی 5 میلیون کودکان در مهد و پیش دبستانی تحت تاثیر قرار گرفتند و همچنین به عنوان آماندا بکر گزارش در 19. برخی از مراقبت روز و برنامه را باز باقی می ماند برای کودکان ضروری کارگران و برخی از شهرستانها راه اندازی مراکز خاص برای مراقبت از این کودکان. اما نه همه از جمله کارگران شد راحت فرستادن فرزندان خود به مرکز مراقبت مبتنی بر در حالی که ویروس پخش شد و چنین بود که در تمام مناطق موجود نیست.

به طور کلی, میلیون ها نفر از پدر و مادر ناگهان دیدم منبع اولیه خود را از مراقبت از کودک ناپدید می شوند, با هیچ گزینه روی میز. که آنها را فوق العاده دشوار است موقعیت.

همه گیر شده و یک حقیقت ساده کاملا واضح است اگر آن را در حال حاضر: کار پدر و مادر نیاز به مراقبت از کودکان برای انجام شغل خود را. هنگامی که آنها لازم نیست که یک محل امن برای بچه های خود را در طول ساعات کار خود را — که آیا آن را در یک مرکز مراقبت روزانه یا در خانه با اعضای خانواده یا پرستار بچه — کار خود را رنج می برد.

پدر و مادر تا به حال یک زمان سخت پیدا کردن مراقبت از کودکان خود را قبل از Covid آمار در یک سال 2018 بررسی 83 درصد از والدین کودکان زیر 5 گفت: پیدا کردن مقرون به صرفه و با کیفیت مراقبت در منطقه خود یک مشکل جدی با توجه به مرکز آمریکایی پیشرفت است. و داشتن ناکافی مراقبت از کودک باعث ایجاد مشکلات جدی برای پدر و مادر در محل کار — در بررسی های انجام شده قبل از همه گیر پدر و مادر گزارش به دست داشتن شیفت برای مراقبت از بچه ها در حال پریشان در محل کار و مواخذه در کار نبود و یا دیگر مسائل مربوط به مراقبت از کودکان و نوجوانان, Clive Belfield استاد اقتصاد در کوئینز کالج گفت: Vox در ایمیل. آنها همچنین گزارش مشکلات با رشد حرفه ای مانند ناتوانی در اعمال برای تبلیغات و یا ثبت نام در برنامه های آموزشی که می تواند در نتیجه یک کار بهتر.

همه که اثرات کارگران درآمد در طول زمان است. به طور کلی داشتن دسترسی ناکافی به مراقبت از کودکان در دوران پیش از همه گیر اقتصاد بود و حدود 5 درصد قطع پرداخت Belfield گفت.

این تاثیر کاهش یافت و به طور نامتناسبی در مادران که آیا اکثریت مراقبت از کودکان در خانواده است. در یک سال 2018 بررسی توسط مرکز آمریکایی پیشرفت مادران بودند 40 درصد بیشتر از پدران به می گویند که آنها تا به حال شخصا احساس منفی تاثیر مراقبت از کودکان در مسائل مربوط به حرفه خود.

و بود که قبل از Covid. تاثیر از دست دادن مراقبت از کودک با توجه به همه گیر است به احتمال زیاد به مراتب بدتر از به سادگی با داشتن ناکافی مراقبت های قبل از بحران آمار Belfield گفت.

چرا که حتی به عنوان برخی از مراقبت از برنامه ها و اردوگاه های بازگشایی وجود دارد به مراتب کمتر گزینه های مراقبت از کودک از وجود دارد قبل از همه گیر. کسانی که وجود داشته باشد به احتمال زیاد گران تر است. و پدر و مادر ممکن است شغل خود را از دست یا دستمزد خود را کاهش, مانند یک پر 43 درصد از آمریکایی ها به عنوان از آوریل تا آنها کمتر قادر به پرداخت هزینه مراقبت از کودک. که بدان معنی است که پدر و مادر ها رو بزرگتر قطع پرداخت با توجه به مراقبت از کودکان مشکلات از آنها را قبل از همه گیر در یک زمان زمانی که آنها کمتر قادر به تحمل آن است.

با مدارس و مراقبت روز, بسته, ترین پدر و مادر مجبور شدند به شکل راه حل های مراقبت از کودک خود را. آنها بنیاد با هم انواع ترتیبات از تقسیم وظایف مراقبت از کودکان (در دو نان آور خانواده) به درخواست پدربزرگ و مادربزرگ به حرکت در و مراقبت از بچه ها. اما حتی با این ترتیبات پدر و مادر تا به حال به قطع کار خود را به طور قابل توجهی.

در یک نظر سنجی از 2,557 دفاع کرد گرفته شد پدر و مادر کار انجام شده ممکن است بین 10 و 22 ژوئن 13 درصد کاهش ساعت یا ترک کار به طور کامل با توجه به مراقبت از کودکان مشکلات واشنگتن پست گزارش شده است. و پدر و مادر از دست داده به طور متوسط هشت ساعت کار در هفته به کودک, مراقبت, مسئولیت — معادل یک روز کامل.

تقریبا همه پدر و مادر هستند که مبتلا به درجاتی از بحران در مراقبت از کودکان و آموزش و پرورش اما مادران در حال تحمل یک سهم نامتناسب از بار. در مارس نظرسنجی توسط صبح مشورت برای نیویورک تایمز از 80 درصد از مادران با کودکان و نوجوانان زیر 12 گفت: آنها صرف زمان بیشتری را نسبت به شرکای خود نظارت از راه دور یادگیری است. فقط 45 درصد از پدران گفت: همان.

در همان بررسی 28 درصد از مادران گفت که آنها مشغول به کار بودند کمتر از حد معمول در مقایسه با 19 درصد از پدران است.

همراه پدر و مادر ممکن است قادر خواهید بود برای به اشتراک گذاشتن وظایف مراقبت از کودکان در دوران بیماری همه گیر — حتی اگر مادرم هنوز هم بیشتر. اما از سال 2017 حدود 16 درصد از پدر و مادر در ایالات متحده بود تنها و بدون شریک در صفحه اصلی با توجه به مرکز تحقیقات پیو. حدود 18 میلیون نفر بودند که با زندگی در خانه فقط با یکی از والدین.

به طور کلی پدر و مادر تنها به مراتب بیشتر احتمال دارد به زنان در سال 2017, 81 درصد از والدین زندگی می کنند به تنهایی با بچه ها بود بچه, سکس با توجه به مرکز تحقیقات پیو. و زنان از رنگ هستند احتمال بیشتری نسبت به زنان سفید یا تک پدر و مادر و یا قابل توجهی صوتی در خانواده خود را.

به عنوان 2018 و 74 درصد از بچه بودند یا تنها و یا ارائه حداقل 40 درصد از یک زن و شوهر درآمد در مقایسه با 58 درصد از آمریکایی های بومی مادران 47 درصد از لاتین, مامان و 45 درصد از سفید سکس با توجه به موسسه زنان تحقیقات سیاست. (آسیایی/جزایر اقیانوس آرام مادران بودند به احتمال زیاد کمتر از مادران سفید به تک و یا قابل توجهی صوتی در 42 درصد).

سیاه و لاتین زنان به طور خاص نیز در مقایسه با نسبت جمعیتی در بسیاری ضروری و خط مقدم کارهایی که نمی توانید از خانه انجام می شود. این باعث می شود حل مراقبت از کودک مشکل همه مشکل تر است, از آنجایی که آنها نمی تواند نظارت بر کودکان خود را در حالی که teleworking به عنوان برخی از پدر و مادر شده اند قادر به انجام است. و در سراسر مسابقه بیش از یک سوم از مادران مجرد هستند در فقر زندگی می کنند, و آن را سخت تر برای آنها را به پرداخت هزینه برای نگهداری از کودکان و یا مراقبت از کودکان دیگر ترتیبات حتی در جایی که آنها در دسترس هستند.

همه این به این معنی است که کودک مراقبت از بحران در حال سقوط است به خصوص در یک زیر مجموعه از پدر و مادر — تک و کم درآمد مادران — که حداقل قادر به تحمل چالش های اضافی در حال حاضر. به عنوان میشل دارنده استاد اقتصاد در جان جی, کالج عدالت کیفری گفت: Vox در اوایل این ماه “مشکل واقعا به نظر می رسد بسیار بد برای زنان از رنگ که مادران هستند.”

دشواری پیدا کردن مراقبت از کودک است که در حال حاضر پدر و مادر باعث به رها کردن از نیروی کار و کاهش ساعت. در همین حال میلیون ها نفر از آمریکایی ها بسیاری از آنها پدر و مادر از دست داده اند و شغل با توجه به بحران اقتصادی. کار ضرر و زیان شده اند به خصوص در میان زنان 11.2 درصد از آنها بیکار بودند در ماه ژوئن در مقایسه با 10.2 درصد از مردان. سیاه و لاتین زنان نیز به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار با نرخ بیکاری 14 درصد و 15.3 درصد بود.

و بسیاری از والدین به خصوص مادران نمی خواهد بود قادر به گرفتن شغل جدید اگر آنها نمی تواند قابل اعتماد و مراقبت از کودک. “همانطور که ما فکر می کنم در مورد آنچه که آن را به برای زنان را مجددا نیروی کار” نیکول میسون رییس موسسه زنان تحقیقات سیاست گفت: Vox “که هنگامی که ما در حال رفتن به شروع به دیدن که وجود دارد برخی از چالش های مهم بسیاری از آنها مربوط به مراقبت است که زنان را مجبور به غلبه بر قبل از آنها می تواند نه تنها مجددا نیروی کار بلکه حفظ اشتغال است.”

و در حالی که پدر و مادر شده اند و امید برای برخی از کمک در پاییز اگر مدارس و مراکز مراقبت از بازگشایی همه چیز ممکن است در مورد بدتر و نه بهتر.

در حالی که برخی از مهدکودکها خدمت نوزادان و کودکان نو پا و پیش دبستانی بازگشایی پس از بهار این بیماری همه گیر در ادامه به قرار دادن فشار زیادی در این کسب و کار که بسیاری از آنها در عمل بسیار تنگ حاشیه در بهترین زمان است. بحران سلامت به پایین رانده شده ثبت نام به عنوان پدر و مادر جلو و فرزندان خود را به دلیل ترس از ویروس و یا اینکه آنها را از دست داده اند شغل خود را در ماه ژوئن بررسی برنامه های مراقبت از کودکان توسط انجمن ملی برای آموزش و پرورش کودکان خردسال (NAEYC) ثبت نام پایین بود به طور متوسط 67 درصد است.

از آنجا که بسیاری از برنامه های پشتیبانی می شوند به طور کامل توسط کمک درسی کمتر بچه ها به معنی پول کمتری برای کار با. همه گیر نیز رانده می شود تا هزینه های, چرا که مراکز نیاز به تمیز کردن اضافی و لوازم و تجهیزات حفاظت فردی و گاهی بیشتر کارکنان به جای اجتماعی فاصله مورد نیاز است. در NAEYC نظرسنجی بیش از 70 درصد از برنامه هایی بودند که تحمیل هزینه های اضافی قابل توجهی.

به عنوان یک نتیجه از این فشارها دو از پنج برنامه در این نظر سنجی گفته است که برخی از آنها را به نزدیک اگر آنها نمی تواند نوعی از دولت کمک کند. که شامل نیمی از تمام برنامه های مراقبت از کودکان هستند که اقلیت متعلق به کسب و کار. تنها 18 درصد از برنامه های گفت که انتظار می رود به آخرین بیش از یک سال و اگر آنها نمی تواند کمک کند.

این بحران که کودک مراقبت از کارشناسان شده اند هشدار در مورد از این بیماری همه گیر آغاز شد — بدون کمک درمانی می تواند ناپدید می شوند به طور دائم و کار پدر و مادر جای خود را به فرستادن بچه های خود را حتی اگر و هنگامی که آن را امن است. به عنوان کیم Kruckel مدیر اجرایی مراقبت از کودکان مرکز قانون قرار داده و آن را به بورسی در ماه آوریل “مراقبت از کودک نمی خواهد وجود داشته باشد برای ما که ما همه آماده برای رفتن به کار می کنند اگر ما را شامل نمی شود آنها را به طور خاص در یک هدف از راه های موثر در تسکین بسته است.”

بسته شدن مراکز مراقبت از کودکان نه تنها یک بحران برای پدر و مادر کار — آن را نیز یک بحران برای کارکنان مراقبت های بسیاری از آنها فرزندان خود را. به عنوان یک نتیجه از بیماری همه گیر خاموش شدن ناگهانی و ثبت نام تلفات 258,000 مراقبت از کودکان کارگران گذاشته شده است با توجه به واشنگتن پست.

این کارگران در میان کسانی که حداقل می توانیم به از دست دادن شغل خود: آنها را به طور متوسط فقط $10.82 یک ساعت و بسیاری از تکیه بر کمک های دولتی و حتی قبل از همه گیر رخ داد. بسیاری از 75 درصد در لس آنجلس به عنوان مثال — در حال مهاجران و بسیاری از زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم که می توانید آن را مشکل تر به درخواست برای برنامه های مانند بیکاری است. و در بسیاری از مکان بیکاری در دسترس نیست و در همه به کارگران که مستند نشده.

در حال حاضر بسیاری از مراقبت از کودکان کارگران پرتاب شده است حتی عمیق تر به فقر است. و عظیم از دست دادن شغل در مراقبت از کودک, بخش بیش از یک چهارم از یک میلیون نفر از کارگران است — تخلیه در اقتصاد گسترده تر نیز هست.

در حالی که پدر و مادر از نوزادان و کودکان نوپا مبارزه با در دسترس بودن (و ایمنی) از مهدکودکها در منطقه خود را به پدر و مادر از کودکان مسن تر شده اند و به دنبال این مدارس به سهولت بار در پاییز. و برای بسیاری از خانواده ها این بدان معناست که مدارس عمومی که معمولا با ارائه نه تنها آموزش و پرورش بلکه به یک مکان قابل اعتماد برای کودکان در طول روز.

متاسفانه coronavirus موارد در حال افزایش در سراسر کشور, ترک, معلمان کارکنان و پدر و مادر به طور یکسان در مورد ایمنی از بازگشایی مدارس. برای مثال 7 در 10 پدر و مادر را دیدم از بازگشت به مدرسه به عنوان خطرناک با توجه به جولای نظرسنجی توسط Axios. و سه کشور از بزرگترین مدارس — Los Angeles, San Diego و شهر نیویورک اعلام کرده اند که کلاس های خود را خواهد شد تا حدودی یا به طور کامل از راه دور در پاییز به معنی پدر و مادر هنوز هم مسئول نظارت بر آموزش و ارائه مراقبت از کودکان حداقل برخی از زمان.

که به احتمال زیاد بیشتر به معنی داشتن پدر و مادر خود را به کاهش ساعت بیشتر پدر و مادر رها کردن از نیروی کار و بیشتر پدر و مادر قادر به دوباره وارد نیروی کار به دلیل آنها باید به مراقبت از کودکان خود را. در همین حال دولت محلی و فدرال و مقامات هنوز به پیشنهاد های زیادی را در این راه کمک کار پدر و مادر در اعلام شهر نیویورک مدارس برنامه ریزی برای رفتن بخشی از راه دور, شهردار, بیل د Blasio گفت: تنها که مراقبت از کودک برای کمک به پدر و مادر بود “چیزی است که ما در حال رفتن به ساختمان به عنوان ما به همراه.”

در مواجهه با ماه پس از ماه از کار در حالی که همچنین مراقبت از کودکان و نوجوانان “زنان نیاز به انتخاب های دشوار در مورد حفظ اشتغال” میسون گفت.

ما هنوز نمی دانند که تاثیر دراز مدت از پدر و مادر نیاز به کاهش ساعت یا رها کردن از نیروی کار در این بیماری همه گیر ، اما اطلاعات ما در پدر و مادر که رها کردن نیروی کار برای مراقبت از کودکان در طول زمان عادی نیست و اطمینان بخش است.

پدر و مادر که ترک نیروی کار را کمتر حتی زمانی که آنها بازگشت به کار به عنوان مایکل Madowitz الکس Rowell و کتی هام اشاره کرد در سال 2016 تجزیه و تحلیل در مرکز آمریکا. و کسانی که ضرر و زیان اضافه کردن در پایین رشد دستمزد در طول زمان و همچنین کاهش پس انداز بازنشستگی و مزایای تامین اجتماعی. به طور کلی پدر و مادر از دست دادن تا سه یا چهار برابر حقوق سالانه خود را برای هر سال از نیروی کار است.

برای مثال یک 26 ساله مامان $44,600 سالانه متوسط سالانه دستمزد برای زنان در ایالات متحده به سه ماهه اول سال 2020 — خواهد از دست دادن $163,139 بیش از طول عمر خود با در نظر گرفتن فقط یک سال کار و با توجه به یک مرکز آمریکایی پیشرفت ماشین حساب.

کسانی که حقوق از دست رفته بدیهی است که توجه فوق العاده به خانواده ها — به خصوص برای کم درآمد و سیاه و Latinx خانواده که کمتر ثروت انباشته از سفید خانواده به سقوط. آنها همچنین توجه به اقتصاد به عنوان یک کل.

“این خوب نیست برای رشد اقتصادی اگر شما در درجه اول زنان نیاز به کاهش یا از بین بردن کار در دسترس نباشد چرا که آنها لازم نیست که جایگزین های دیگر برای مراقبت از کودکان” دارنده گفت.

در حال حاضر در ماه جولای به نظر می رسد سیاستگذاران در نهایت تبدیل شدن به آگاه باشند از این واقعیت است هر چند خود را پاسخ نمی همیشه مفید است. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مثال هل دادن به بازگشایی مدارس به طوری که اقتصاد بهبود می یابند اما بدون یک برنامه ریزی برای انجام این کار با خیال راحت.

در نهایت شواهد نشان می دهد که انتخاب بین تقویت اقتصاد و کنترل این ویروس یک غلط — اقتصاد تنها می تواند رشد دوباره هنگامی که مردم می دانند که آن را بی خطر است برای بازگشت به برخی از صورت ظاهر از زندگی عادی است.

و بخش عظیمی از آن زندگی است که قادر به دریافت قابل اعتماد برای مراقبت از کودکان. اما آن جنبه از زندگی شده است و به ظاهر فراموش شده در بسیاری از بازگشایی طرح به عنوان فرمانداران و سایر مقامات باز رستوران ها و کافه ها بدون یک استراتژی روشن برای با خیال راحت بازگشایی مدارس — و یا برای تست و ردیابی برای حفظ جامعه گسترش کم به طوری که مدارس می توانند باز است.

نتیجه این است که علاوه بر هزینه زیادی برای یادگیری کودکان و به طور کلی سلامت و رفاه خانواده و اقتصاد نمی تواند بهبود می یابند چرا که پدر و مادر نمی توانند کار کنند.

راه حل این کارشناسان می گویند نیست به سادگی به پرتاب باز کردن درب مدرسه و اجازه دهید این ویروس در محدوده رایگان. آن را در واقع به اذعان ارزش مراقبت از کودکان و آموزش و پرورش و توسعه بهداشت عمومی و سیاست های اقتصادی درآمده است.

در حال حاضر “معلمان در تلاش هستند تا این بار آموزش دانش آموزان در راه کاملا جدید” و مراقبت از کودکان کارگران “انبوه تغییر چگونه آنها را انجام دهد شغل خود را از” بان گفت. “این کارگران در حال کمک به حمل جامعه ما از طریق به طرف دیگر از این بیماری همه گیر.”

اما این کارگران نیز در طول تاریخ underpaid خود را از نگرانی های اغلب نادیده گرفته میشوند و کار آنها را بی ارزش. “روشن است که ارزش اقتصادی برای مراقبت از خوب بودن اما ما لزوما برای محاسبه آن در آمار ما و یا در اولویت های سیاست به عنوان یک ملت” بان گفت.

اگر ما می تواند شروع به ارزش است که ما ممکن است قادر خواهید بود به سادگی یک آینده که در آن کودکان و کارگران که برای مراقبت و آنها را آموزش می تواند امن حتی در میان یک بیماری همه گیر.

اما “چه بسیار غم انگیز در این لحظه است که هیچ طرح” میسون گفت. “متحده ندارد و یک طرح مدارس لازم نیست که یک برنامه ریزی خانواده, لازم نیست که یک برنامه است.”

و در حالی که ما هنوز نمی دانیم تا چه حد کامل از این بیماری همه گیر است تاثیر اقتصادی و یا در غیر این صورت میسون گفت: “بالاتر از همه آنچه که درست است که خانواده ها خوب نیست.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>