تامی Tuberville برنده آلاباما جمهوریخواه سنا اصلی شکست جف جلسات

سابق دانشگاه آبرن مربی تیم فوتبال تامی Tuberville را شکست داد دادستان کل سابق جف جلسات در آلاباما جمهوری خواه اولیه انتخابات روز سه شنبه راه اندازی نوامبر مسابقه در برابر زمان دموکرات ایالت داگ جونز شد که اولین حزب دموکرات برای پیروزی در سنا صندلی در دولت از سال 1992 زمانی که او را شکست داد Roy Moore شده است که متهم به کودک آزاری در یک سال 2017 ویژه انتخابات.

در حالت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده به آسانی در سال 2016 Tuberville است مورد علاقه را به نفع خود در ماه نوامبر.

Tuberville هرگز در خدمت منتخب دفتر (نقل مکان کرد و به آلاباما تنها دو سال پیش) و مبارزات انتخاباتی خود در برابر جلسات بود تا حد زیادی بر اساس حمایت خود را از رئیس جمهور. مغلوب ساختن پیشی جستن تایید Tuberville در ماه مارس به tweeting “تامی فوق العاده ای بود سر مربی تیم فوتبال در دانشگاه آبرن. او یک رهبر واقعی است که هرگز اجازه MAGA/KAG یا کشور ما پایین!” روز دوشنبه تماس با Alabama رای دهندگان مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از Tuberville “او را برای رفتن به سرد خط مستقیم به دفتر من. که من می توانم به شما بگویم.”

آیا Tuberville بود “فوق العاده” مربی تیم فوتبال در آبرن یک موضوع بحث اما روابط نزدیک به کالج فوتبال — در یک وضعیت که در آن فوتبال است شاه — نقش بزرگی در مبارزات انتخاباتی خود در برابر جلسات. من به صحبت کرد بیل بریت, editor-in-chief از آلاباما خبرنگار سیاسی که به من گفت که در حالی که جلسات enmeshed شد در اولین واقعی مبارزات انتخاباتی از اواسط 1990s “Tuberville که یک دهه جوانتر و به نظر می رسد بسیار حیاتی تر است اثبات می شود بسیار خوبی در یک فعالیت سیاسی.”

بریت اضافه شده که Tuberville کالج فوتبال تجربه بود و شاید پرداخت در یک عرصه جدید است. “سال از جذب بازیکن و بازگشت به آن زمان که قطراتش ثروتمند فارغ التحصیلان داده است و او را به مراتب بیشتر توانایی رسیدن به مردم در مناطق روستایی آلاباما” بریت گفت. “یک جمهوری خواه برای پیروزی روستایی آلاباما را به نفع خود هر گونه اولیه است.”

Tuberville فوتبال گذشته می تواند بازی شگفت انگیزی در ماه نوامبر حکایت دارد. هر چند او به دست آورد توجه ملی برای رهبری Auburn Tigers به یک شکست نخورده نجومی در سال 2004 و پنج سال قبل او به دست یک بازی تعلیق به یک بازیکن بود که متهم با درجه دوم تجاوز به 15 دختر ساله. با وجود این بازیکن شفاعت گناه برای کمک به بزهکاری جزئی Tuberville مجاز این بازیکن را به ماندن در این تیم است.

Tuberville نیز رها Texas Tech استخدام و دستیار مربیان اواسط شام در سال 2012 شب قبل اعلام کرد او را به یک کار جدید در دانشگاه سینسیناتی. و سپس خود را بدنام رادیو ظاهر در سال 1998 زمانی که به عنوان پس از آن-سر مربی در دانشگاه می سی سی پی به او وعده داده شده او را تنها ترک شغل “در یک کاج جعبه” — و سپس پرواز به Auburn دو روز بعد برای تبدیل شدن به سرمربی ببر.

در این زمینه به جلسات انتخاباتی اشاره کرد در توییتر Tuberville را نانامی به بازی در Auburn, Texas Tech و سینسیناتی نیست پایان با موفقیت. “او رهبر تیم که رفت بد” جلسات گفت: ژوئیه 11.

آیا او را در خدمت تیم خود را به خوبی در ماه نوامبر باقی مانده است دیده می شود.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>