بیش از چند ماه گذشته جهان دریافت کرده است شواهد بیشتری است که در صورت ماسک واقعا می تواند نقش بسیار مهمی در مبارزه با Covid-19 بیماری همه گیر.

این یک تغییر قابل توجهی از اوایل سال جاری زمانی که شواهد برای ماسک-پوشیدن آنقدر ضعیف است که مقامات دولتی و کارشناسان بهداشت عمومی علنا شک و تردید در چهره پوشش به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر coronavirus. نگران عرضه کم از ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی جراح عمومی جروم Adams, در میان دیگران گفت: باید “توقف خرید ماسک!”

که تغییر زمانی که مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در نهایت توصیه می شود در ماه آوریل که عموم مردم با استفاده از ماسک به ویژه در مکان های که در آن اجتماعی فاصله سخت است برای رسیدن به. مقامات دولتی و کارشناسان با ذکر یک “اقدام احتیاطی اصل” با این استدلال که یک اثبات نشده بهره مند شد و ارزش آن از مضرات بالقوه و هزینه های ماسک-پوشیدن بسیار کم است.

از آن پس دانشمندان انجام داده اند بسیار بیشتر تحقیقات در مورد اینکه آیا ماسک کار با مطالعات جدید در آینده بیش از چند ماه گذشته.

این تحقیقات به طور فزاینده ای به نفع هر دو فرد ماسک پوشیدن و سیاست های جهانی نیاز به پوشش. این نشان می دهد که ماسک نه تنها کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus — جلوگیری از گسترش ویروس حاوی قطرات که مردم تف کردن زمانی که آنها صحبت می خوانم خنده و سرفه و عطسه و غیره — اما این سیاست نیاز به ماسک کار به طور قابل توجهی آهسته جامعه انتقال است.

“شواهد در ماسک است که بهتر و بهتر” Ashish Jha, دانشکده مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه به من گفت. “هیچ یک از آن است که بمب ضد شواهد. آن را نمی بزرگ randomized trial. اما با توجه به اینکه که بعید آمده است … ما در حال حاضر در یک نقطه که در آن واقعا بسیار خوب شواهد است.”

این تحقیق به این معنا نیست که ماسک اجازه می دهد تا به صورت بی پروا رفتار: از دیگر اقدامات احتیاطی از شستن دست ها به, فیزیکی, فاصله, هنوز هم بسیار مهم در مبارزه با Covid-19. اما آن را نشان می دهد که ماسک همراه با دیگر اقدامات کمک کند.

رشد تحقیق و پژوهش برای ماسک همچنین نشان می دهد که چقدر مهم است برای سازگار باشد در یک حرکت سریع شیوع بیماری. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی در مورد کوروناویروس ما فقط نمی دانم مانند زمانی که بچه ها به طور گسترده ای انتقال ویروس و چه اشکال اجتماعی فاصله موثر است. چگونه به خوبی یک جامعه در برابر Covid-19 آمده می تواند به چگونه به سرعت به آن واکنش نشان می دهد و سازگار با شواهد جدید را به عنوان ما آن را دریافت کنید.

“این چشم انداز است که به سرعت در حال تغییر” جید Pagkas-استحمام کننده, یک متخصص بیماری های عفونی و دکتر در دانشگاه شیکاگو به من گفت. “ما نیست که دانش ما امروز که ما تا به حال چند ماه پیش. به همین دلیل همه چیز گیج کننده است.”

با ماسک این شواهد هنوز هم نیست کاملا قطعی — علم می تواند بسیار آهسته در حال حرکت روند. اما آن را به طور فزاینده ای با اشاره در یک جهت: در طول این همه گیر همه ما باید یک ماسک هر زمان که ما در.

پس از CDC توصیه برای عموم به پوشیدن ماسک مطالعات متعددی آمده نشان می دهد توصیه شد و حق انتخاب. برخی تحقیقات رفته بیشتر نشان می دهد یک دستور — و نه فقط یک توصیه — برای ماسک-پوشیدن می تواند موثر باشد.

در اینجا لیستی از برخی از این مطالعات که استقرار یک طیف گسترده ای از روش های در سراسر تنوع از تنظیمات:

  • یک بررسی و پژوهش در مجله لانست به این نتیجه رسیدند که برای عموم مردم “ماسک صورت همراه با حفاظت حتی در غیر مراقبت های بهداشتی تنظیمات یا یکبار مصرف ماسک های جراحی و یا استفاده مجدد 12-16-لایه پنبه هستند.” این بررسی همچنین حمایت استفاده از چشم حفاظت فیزیکی, فاصله, و بهداشت دست در میان دیگر اقدامات و هشدار داد که ماسک به تنهایی نمی به طور کامل جایگزین مزایای دیگر این اقدامات احتیاطی.
  • بررسی تحقیقات در مجله بین المللی پرستاری مطالعات نشان داد که “جامعه استفاده از ماسک توسط مردم به خوبی می تواند مفید باشد به خصوص برای COVID-19 که در آن انتقال ممکن است قبل از علامت.” این معلوم نیست چقدر از این سود آید از ماسک های حفاظت از پوشنده لباس در مقابل حفاظت از کسانی که در معرض پوشنده لباس است.
  • یک مطالعه در امور بهداشت و درمان در بر داشت دولت مقرر به پوشیدن ماسک کمک به کاهش گسترش coronavirus. محققان به این نتیجه رسیدند که “به عنوان بسیاری از 230,000–450,000 موارد ممکن است جلوگیری با توجه به این حکم توسط 22 مه” اگر آنها هشدار داد که این صرفا یک تقریب و حساس به روش تغییر در چگونه آن را محاسبه می شود.
  • یک مطالعه از سازمان های غیر انتفاعی موسسه تحقیقات IZA یافت که در آلمان محلی و منطقه ای ماسک حکم “کاهش تعداد تجمعی از ثبت نام Covid-19 موارد بین 2.3 درصد و 13 درصد بیش از مدت 10 روز پس از آنها شد اجباری” و “نرخ رشد روزانه از عفونت های گزارش شده حدود 40 درصد است.”
  • یک مطالعه در BMJ بهداشت جهانی یافت می شود استفاده از ماسک در خانواده در پکن همراه بود با کمتر گسترش Covid-19. به طور خاص خانواده ها که در آن مردم با استفاده از ماسک قبل از اول شخص به حذف ویروس به طور کامل نشان داد علايم “79% موثر در کاهش انتقال است.”
  • یک مطالعه از CDC یافت که نیروی دریایی خدمات اعضا بر یو اس اس تئودور روزولت که تجربه زیادی Covid-19 شیوع کمتر به احتمال زیاد برای دریافت آلوده اگر آنها گزارش شده با استفاده از یک ماسک. “استفاده از پوشش صورت و سایر اقدامات پیشگیرانه می تواند در کاهش انتقال” محققان به این نتیجه رسیدند.

این لیست جامع نیست. بسیاری از مطالعات بیشتر — و نه فقط در ماسک اما Covid-19 به طور کلی — در حال بیرون آمدن به صورت هفتگی. به استناد مطالعات به سادگی کمک به یک ایده که در آن تحقیقات در راس است.

به طور کلی مطالعات نشان می دهد که ماسک کاهش انتقال coronavirus و دیگر بیماری های تنفسی توسط عموم. آنها کار در جامعه تنظیمات اما به نظر می رسد به کار در خانواده و تنظیمات بیش از حد. پارچه ماسک موثر برای عموم مردم اگر چه فولاد ماسک و ماسک به احتمال زیاد بهتر — اما تحقیقات بیشتری مورد نیاز است ،

این تحقیق ترکیبات برخی از های اخیر شواهد دیده ایم ، سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات که در آن ماسک-پوشیدن توسط معترضان بود و گسترده به نظر نمی رسد به علت افزایش قابل توجهی در عفونت. در چندین کشور آسیایی که در آن ماسک استفاده شده است گسترده مانند کره جنوبی و ژاپن ماسک به نظر می رسید که نقش مهمی در کاهش انتقال نیز هست.

“این قطعا سخت به دست که ارتباط این کشور با گسترده ماسک-پوشیدن به نظر می رسد به آن را بهتر تحت کنترل” Linsey Marr مهندس محیط زیست در ویرجینیا که مطالعات ذرات به من گفت. او افزود که او “شگفت زده نمی شود” اگر ماسک به نوبه خود حتی موثر تر از برخی از شواهد در حال حاضر نشان می دهد.

مطالعات ایدهآل نیست. آنها در لبه برش از یک حرکت سریع مسئله به طور بالقوه آنها را بیشتر مستعد ابتلا به اشتباهات و اصلاحات در طول زمان است. بسیاری از نمی همکار بررسی یک فرایند است که می تواند گرفتن مشکلات. این مطالعات می تواند underpowered — معنی آنها ممکن است به اندازه کافی افراد به صورت معنی داری یافته — و آنها اغلب نمی تواند به طور کامل منزوی تاثير ماسک در مقابل دیگر به طور گسترده ای اتخاذ اقدامات علیه Covid-19. برخی به سادگی پیدا کردن ارتباط, اما آیا این انجمن واقعا علت و اثر نامشخص است.

بزرگ بررسی این پژوهش در مجله لانست و مجله بین المللی پرستاری مطالعات احتیاط که تحقیقات بیشتر در مورد ماسک مورد نیاز است, به ویژه به کسی را دست انداختن بیرون تاثير ماسک در خانواده ها در مقابل جامعه در مقابل سلامت مراقبت از تنظیمات و چگونه موثر پارچه ماسک ها در مقایسه با فولاد ماسک در مقایسه با ماسک.

این مطالعات همچنین تاکید می کند که ماسک را به طور کامل نمی جایگزین نیاز به اقدامات دیگر در برابر Covid-19. بنابراین حتی با یک ماسک هر کس باید همچنان به شستن دست های خود نگه دارید 6 فوت از دیگران و جلوگیری از اجتماعات بزرگ به خصوص در داخل خانه. در حالی که ماسک به نظر می رسد به یک شبکه خوب محققان همچنین هشدار می دهند که وجود دارد نیاز به مطالعه بیشتر در مورد چگونه آنها را بی پروا رفتار با مردم احساس شکست ناپذیر و یا کمتر آسیب پذیر است.

هم وجود دارد برخی از عمیقا ناقص مطالعات. یک مطالعه در Annals of Internal Medicine با یافته هایی که رفت و در برابر ماسک بود پس گرفت و دیگر در PNAS که مورد حمایت و استفاده از ماسک در این آتش سوزی به اتهام جنس بنجل روش.

این تحقیق همچنین نمی کند و در عین حال با ارائه شواهد قطعی برای چگونه ماسک کار می کنند. در حالی که بسیاری از CDC پیام متمرکز شده که چگونه با پوشیدن ماسک های مردم مانع از آلوده کردن دیگران تحقیقات نشان می دهد — و برخی از کارشناسان بر این باورند که ماسک را ارائه حداقل برخی از حفاظت از عفونت برای پوشنده لباس است.

ماسک همچنین ممکن است تشویق مثبت تغییرات رفتاری. یک محقق در بر داشت پوشیدن ماسک به نظر می رسد برای به دست آوردن مردم به جسمی در فاصله دورتر از او بیشتر می تواند جلوگیری از گسترش coronavirus.

اما چیزی که همراه با فقط در مورد هر چیز دیگری مربوط به ماسک و Covid-19 که هنوز هم نیاز به مطالعه بیشتر است.

“شواهدی وجود دارد,” جورج Wehby بهداشت و درمان کارشناس سیاست در دانشگاه آیووا که مورد مطالعه اثر ماسک حکم به من گفت. “در همان زمان قطعا وجود دارد اتاق را برای درک بیشتر در هر دو آزمایشگاه بر اساس مطالعات … بلکه بیشتر در سیاست طرف.”

او افزود: “وجود دارد بیشتر و بیشتر نشانه ای از اثر به جای عدم اثربخشی.”

Raina مک اینتایر که سر امنیت زیستی برنامه های تحقیقاتی در دانشگاه نیو ساوت ولز در سیدنی استرالیا است و انجام بسیاری از مطالعات بر روی ماسک به من گفت که “با استفاده از اصل احتیاطی موجه است.”

حتی اگر این شواهد نیست قطعی وجود دارد به اندازه کافی از آن را به نشان می دهد که بهتر است به امن تر از متاسفم و توصیه به استفاده از ماسک است. با Covid-19 ما می دانیم که این ویروس گسترش می یابد از طریق قطرات که پرواز را از طریق هوا — و حداقل در برخی موارد به احتمال زیاد معطل شدن برای برخی از زمان قبل از رسیدن به میزبان دیگر. ماسک بلوک حداقل برخی از کسانی که قطرات ایجاد یک لفظ فیزیکی مانع از عفونت است.

بیشتر تقویت این هزینه بسیار کم از ماسک است. ماسک نسبتا ارزان است و می توان به سادگی با برش یک پیراهن. برای اکثریت قریب به اتفاق مردم هیچ خطر وجود دارد به پوشیدن یک ماسک و آن را در بدترین کمی ناراحت کننده است. بنابراین حتی اگر دستاوردهای کوچک هستند — هر چند که در واقعیت به نظر می رسد بسیار بزرگ — و سپس با استفاده از یک ماسک برنده خواهد بود در یک تحلیل هزینه منفعت.

به سود خالص است و حتی گسترده تر زمانی که آن را نسبت به هزینه های اجتماعی. “هزینه پوشش در مقابل بخش مراقبت ويژه فضا وجود دارد یک فصل فاصله بین هزینه های این دو مداخلات” Pagkas-استحمام کننده گفت.

این مهم است به یاد داشته باشید که دامنه مشکل در اینجا با یک سال و نیم از این Covid-19 بیماری همه گیر در حال حاضر کشتن آمریکایی ها بیشتر از چند سال از مواد مخدر اپیدمی خشونت اسلحه و یا تصادف با خودرو. صرف 5 درصد کاهش در مرگ و میر را نجات داد حداقل از 7000 نفر در ایالات متحده به تنهایی بیش از هفت ماه گذشته و بسیاری از بیشتر به آمده است.

این وضعیت با ماسک و مدارک را برای آنها نشان می دهد که چگونه به سرعت همه چیز می تواند تغییر در میان یک حرکت سریع شیوع بیماری. فقط در چند ماه ما از هیچ دولتی توصیه و گسترده متخصص شک و تردید از ماسک به استقبال آنها.

کارشناسان هشدار می دهند که این نوع از وضعیت است برای رفتن به اتفاق می افتد دوباره و دوباره با Covid-19. وجود دارد به سادگی رفتن به یک مقدار زیادی از عدم قطعیت با کروناویروس برای برخی از زمان حتی پس از ما — امیدوارم — مغلوب آن را با یک واکسن. این یک ویروس است که به انسان باعث یک بیماری همه گیر از این دارد که جامعه مدرن را ندیده است. ما هنوز در حال یادگیری برای مثال چقدر هوابرد coronavirus است که اگر کودکان به طور گسترده ای گسترش آن چه نوع از درمان های پزشکی کار در برابر آن مصونیت است و ماندگار.

با توجه به نحوه جدید این همه کارشناسان می گویند عمومی و رهبران آن نیاز به آماده برای عمل در تغییر شواهد و مقامات نباید از انتقاد بیش از حد به شدت برای تطبیق در پرواز است. “این هرگز خیلی دیر به درست می گویند,” Wehby گفت.

بنابراین در حالی که این مایه تاسف است که CDC و جراح عمومی مشغول به کار در برابر عمومی از ماسک استفاده کنید و آنها مسلما نقل مکان کرد بیش از حد به آرامی آن را نیز خوب است که آنها با دقت بررسی و پژوهش در آغوش تغییر هنگامی که آنها احساس وجود شواهد کافی برای انجام این کار. این نوع از مدل است که هر کس باید تشویق به دنبال.

هنوز هم وجود دارد بیشتر بحث فلسفی در مورد آنچه که دولت می تواند و باید به مردم را انجام دهد. اما کارشناسان می گویند این مهم به اذعان تجارت آف در شرایط نه فقط مرگ اما گسترده تر اثرات این بیماری همه گیر در زندگی عادی و اقتصاد است.

“مردم می گویند” آن را یک کشور آزاد است. من می توانم انجام آنچه من می خواهم.’ من که. آمریکایی ها بسیار فردگرا,” Marr گفت. “اما در حال حاضر با اقتصاد تعطیل اگر ما با پوشیدن ماسک که به ما آزادی برای بازگشایی اقتصاد بیشتر در حالی که قریب به اتفاق نه بیمارستان.”

با توجه به این که بسیاری از کارشناسان صحبت کردم و او به ترتيب صعودی در ماسک — با این استدلال که سطوح مختلف دولت باید نه تنها آموزش و متقاعد کردن مردم به پوشیدن ماسک, اما حتی صاف کردن دستور ماسک در فضاهای عمومی. پژوهش حداقل به طور فزاینده پشت چنین مرحله است.

“این یک راه خوب برای جلوگیری از انتقال” Pagkas-استحمام کننده گفت. “به خصوص اگر ما در حال رفتن به باز کردن اقتصاد باز کردن فضاهای عمومی و تشویق مردم به زندگی می کنند که نزدیک به چگونه آنها را قبل از همه گیر است که آنچه در آن مانند به نظر می رسد این کشور در حال حرکت به سمت.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de