کلانتر نمایندگان بررسی حرارتی مانع شدن وضعیت مربوط به یک مرد

Riverside County sheriff نمایندگان در صحنه مداوم بن بست با یک مرد است که حاضر به بیرون آمدن از خانه در, حرارتی, یک کلانتر گفت: سه شنبه شب.

همانطور که از 9 p. m. مرد اعتقاد بر این است در این خانه به تنهایی و امتناع از برقراری ارتباط با نمایندگان سرجوخه اد گالو) لیونل مورفی.

در حدود 7:45 p. m. و معاونان نامیده می شدند به محل اقامت است که در 88700 بلوک از خیابان 58 مورد یک خانواده اختلال مورفی اضافه شده است.

زمانی که نمایندگان وارد, آنها ملاقات خارج توسط دو نفر که در خانه زندگی می کنند مورفی گفت که او نمی دانست اگر آنها مربوط به داخل است.

مورفی همچنین آیا می دانید اگر مرد مسلح شد و یا اگر مقامات به نام در بخش ویژه سلاح ها و تاکتیک های تیم برای کمک به این وضعیت است.

هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا هر کسی زخمی شده است.

سقوط: مردی که پس از رانندگی ’57 فورد از بزرگراه 74 عنوان C. Duane Dauner, 80

بازداشت: دزرت هات اسپرینگز بازداشت به عنوان مظنون در hit-and-run که به کشته شدن دوچرخه سوار

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, 760-778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>