Riverside County سرپرستان امروز تصویب قطعنامه حمایت متقاطع تحقیقات از نیروی کشنده حوادث مربوط به معاونین کلانتر — حصول اطمینان بخش کلانتر نیست بررسی خود را به عنوان به خوبی به عنوان پشتوانه یک رویکرد متفاوت به دست زدن به بیماران روانی, در تلاش برای جلوگیری از درگیری مرگبار.

“هیچ کس وجود دارد که می خواهد به تغییر شهرت و یا درک از اجرای قانون در حال حاضر بیش از من” کلانتر چاد بیانکو گفت: هیئت ناظران پیش از آن 5-0 رای دادن. “ما می توانیم Riverside County بهتر از آنچه در دیگر نقاط کشور داشته باشد. من حمایت از این قطعنامه است. این یک نقطه شروع خوب است.”

سرپرستان کارن اشپیگل و چاک واشنگتن به طور مشترک پیشنهاد شده در این قطعنامه با عنوان “تعهد به مبتنی بر شواهد پلیس و شفافیت توسط متفقین سازمان های اجرای قانون در شهرستان ریورساید.”

این ماده پیشنهاد شد برای هیئت مدیره به اذعان چند سیاست تعمیرات اساسی در حال حاضر مورد علاقه توسط متفقین Riverside County روسای پلیس و کلانتر (ARCCOPS) که کار کرده است پس از این سال شروع به تغییر شیوه در تلاش برای افزایش اعتماد به نفس عمومی در محلی به اجرای تاکتیک های.

پالم اسپرینگز رئیس پلیس برایان ریس به نام به جلسه به نمایندگی از ARCCOPS برای بیان حمایت خود را از قطعنامه است.

خشم بیش از مرگ جورج فلوید در حالی که دستگیر شدن توسط پلیس مینیاپولیس در روز یادبود قرار داده و تاکید بیشتر بر تسریع سرعت تغییر و گسترش آن با توجه به اشپیگل و واشنگتن است.

ناظران’ قطعنامه پذیرای ایده داشتن یک به طور دائم فعال واحد است که عبور خواهد کرد-استفاده از پرسنل به بررسی نیروی مرگبار مواجه است. بیانکو دادستان منطقه مایک Hestrin سر از یک دوجین شهرداری و سازمان های اجرای قانون و سه کالج ادارات پلیس و همچنین گشت بزرگراه کالیفرنیا توافق کردند که این واحد را ترویج شفافیت و پاسخگویی است.

“هیچ پلیس و آژانس است که یکی از آن افسران درگیر در تیراندازی باید در بررسی خود” Hestrin گفت: هیئت مدیره. “ما کار کرده اند را به کنار رودخانه شهرستان را به خط مقدم از برش لبه شیوه های. این را مطمئن شوید که ما هرگز نمی تواند انجام تحقیقات داخلی دوباره. استفاده-از – نیروی تحقیقات تیم بسیار دیر شده … با این کار شما می توانید پالم اسپرینگز افسر پلیس یا D. A. دفتر محقق نقد و استفاده از نیروی کار توسط یک کلانتر معاون.”

اشپیگل گفت: تغییر قرار داده خواهد شد این شهرستان در موقعیت “رهبری ملت مدرن در policing روش.”

“این یک مشارکتی منابع مدل,” او گفت:. “این است نه یک طرفه. ما می خواهیم آنچه که بهترین است برای شهروندان و همه در این شهرستان است.”

با توجه به وضوح ARCCOPS نیز باید حرکت به سمت آموزش های مشترک در بهترین رویکرد برای “de-تشدید” بالقوه کشنده برخورد با متهمان.

“این شامل استفاده از تیم های تخصصی مانند سوات و دیگر عملیات ویژه که در آن موقعیت می تواند آهسته با استفاده از زمان و فاصله برای جلوگیری از درگیری های خشونت آمیز در حالی که به طور همزمان حفظ جان و امنیت عمومی” قطعنامه متحده است.

همه دوجین یا بیشتر افرادی که به نام در به جلسه هیئت مدیره — برگزار شد و عملا به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus قرار گرفتن در معرض — مخالف این قطعنامه به طور کلی از آنجا که آنها درک آن خواهد بود یکی دیگر از مکانیزم بودجه برای امنیت عمومی و نمی تواند به اندازه کافی دور در اصلاح قانون اجرای روش.

هیچ بودجه متصل شد به پیشنهاد.

Hestrin گفت: این ایده از د-بودجه اجرای قانون و یا تلاش برای قرار دادن پانل های غیر نظامی به اتهام استفاده از زور تحقیقات بود و غیر واقعی است.

“ملکی بدن نمی تواند بررسی اجرای قانون اقدامات است. قانون اجازه نمی دهد و آن را فقط حق” D. A. گفت. “و اگر شما را به دور از منابع پلیس کمتر وجود دارد, آموزش, کمتر, ابزار و گزینه های کمتر.”

سرپرست کوین Jeffries احساس “همه چیز در جوش” در محیط فعلی و بسیاری از افراد “بیش از حد عاطفی” در مورد هر چیزی برای انجام با امنیت عمومی.

“من اعتماد به نفس D. A. و کلانتر در حال انجام یک کار خوب,” او گفت:.

نهایی اصلاحات پی در قطعنامه کارگیری از متخصصان سلامت روان با مأموران اجرای قانون را به منظور بازداشت افرادی که شناخته شده است به اختلالات روانی و یا کسانی که بی خانمان هستند.

معلوم نیست چگونه و یا زمانی که چنین جفت خواهد اجرا شود اما با توجه به سرپرستان چندین سازمان های اجرای قانون در حال حاضر در روند رفتاری با استفاده از کارشناسان بهداشت و درمان برای برخی از زمینه عملیات.

“این همکاری می تواند کار به د-تشدید بالقوه فرار و شرایط خشونت آمیز” با توجه به قطعنامه. “همکاری هدف این است که برای افزایش اتصال به منابع و خدمات اجتماعی برنامه های ارائه بحران تریاژ جایگزین … درگیر بی خانمان جمعیت به حداقل رساندن دستگیری, کاهش تکرار برخورد با اجرای قانون و استفاده از نیروی برخورد است.”

سرپرست مانوئل پرز در ابتدا مخالف این قطعنامه گفت به اعتقاد او وزارت خدمات عمومی اجتماعی کارکنان باید به حال فرصت به وزن و تجزیه و تحلیل آن.

“این است که کمی با عجله” او گفت:. “وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات و بیشتر باید مورد بررسی قرار گیرد.”

سرپرست نیز ناراضی که این پیشنهاد قبل از empted او و Jeffries هنوز پالایش خود را در مورد یک استراتژی گسترده تر به منظور بهبود امنیت عمومی روابط با جوامع مختلف.

اما واشنگتن گنجانیده شده در این قطعنامه به رسمیت شناختن کار مداوم از پرز و Jeffries و گفت: این امر می تواند یک مکمل به هر آنچه که آنها تولید کند.

پرز کوتاه آمد.

خود و Jeffries’ پیشنهاد به احتمال زیاد به پیش نویس قرار داده و قبل از این در ماه اوت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de