مایک پرشن می گوید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ‘عملیات’ برای حمایت از McCloskeys

برای بزرگنمایی کلیک کنید Patricia and Mark McCloskey confront protesters. - THEO WELLING

  • تئو وللینگ
  • پاتریشیا و علامت McCloskey مقابله با داعش است.

شاید آن است که عشق خود را از تحت پیگرد مردم بیش از همسایگی اختلافات و یا خود مطلق خشم در نزد Black Lives Matter معترضان. احتمالا آن است که تعهد خود را به تکرار یک روایت به راحتی در تضاد با تصویری. یا خود ثابت قدم شناسایی به عنوان قربانیان حتی در حالی که با استفاده از ثروت و قدرت است. شاید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فقط دوست دارد خود را غریزه برای انتخاب اسلحه به عنوان یک رفت و آمد مکرر.

هر چه دلیل رئیس جمهور پشتیبانی از ازدواج سنت لوئیس وکلای خوانده شده را علامت و پاتریشیا McCloskey می گوید میسوری فرماندار مایک کشیش بخش.

“من فکر می کنم رئیس جمهور نمی مانند آنچه که او را از دیدن و راه این مردم بودند که درمان” پرشن گفت و توضیح داد که او فقط می خواهم بدست یک تماس تلفنی با مغلوب ساختن پیشی جستن. “من می دانم که دادستان کل نشان داده شد که در تماس تلفنی امروز, بنابراین من فکر می کنم شما برخی از نوع اقدامات — من فکر می کنم آنها در حال رفتن به آن نگاه کنید.”

این McCloskeys بودند کمتر شناخته شده ساکنان مرکزی پایان غرب عمارت تا 28 ژوئن هنگامی که تظاهرات و راهپیمایی بر روی محل پورتلند در راه خود را به شهردار Lyda Krewson ، علامت McCloskey بعدها می گویند در تلویزیون مصاحبه اوباش عصبانی شکست طریق یک دروازه به خصوصی خیابان شده اند و مطمئنا با هجوم به زن و شوهر را به قتل آنها و مجموعه خانه به آتش کشیده اگر او تا به حال برگزار نشده غارتگران در خلیج با تفنگ خود را.

که چگونه آن را در یک ویدیو که نشان داد McCloskeys پاسخ به مردم راه رفتن گذشته خانه اش در خیابان توسط فریاد در آنها و brandishing تفنگ خود را. پاتریشیا McCloskey strode در چمن با هدف تپانچه در مردم در پیاده رو.

در یک ویرانگر مشخصات بیش از آخر هفته St. Louis Post-Dispatch خبرنگار جرمی کولر نشان دهنده سابقه طولانی این زن و شوهر تحت پیگرد و یا تهدید به شکایت مردم — از جمله اعضای خانواده و همسایگان — بیش از اموال. حداقل در یک مورد آنها ذکر یک حادثه که در آن علامت گذاری McCloskey دستور داد یک همسایه یک مناقشه مثلث چمن در زور اسلحه به عنوان مثال آنها ادعا در اختیار داشتن زمین که متعلق به انجمن صاحب خانه است.

بنابراین مرحله نهایی مسابقات با معترضان نیست دقیقا از شخصیت اما این اولین بار بود که برای جلب توجه در سراسر جهان به لطف ثروت از ویدئوها و عکس از تفنگ-دارای حق اعمال ،

“که زن و شوهر به هر حال حق به دفاع از اموال خود را” پرشن گفت: در این بعد از ظهر را در جلسه … دولت در پاسخ به کوروناویروس.

فشرده برای اثبات این که معترض بودند و در واقع زن و شوهر اموال فرماندار گفت که او نمی باید تمام حقایق است. اما او مطمئن بود که McCloskeys حق داشتند و سنت لوئیس مدار وکیل کیم گاردنر تا به حال به متوقف شود.

گاردنر ثبت نکرده هر گونه اتهام علیه McCloskeys اما گفت که او در حال بررسی است و اقدامات خود را در ژوئن 28. روز جمعه یک وکیل زن برای تایید محققان به کشف و ضبط یک تفنگ از طریق جستجو در حکم.

کشیش می گوید: McCloskeys’ اقدامات حفاظت شده تحت دولت قلعه دکترین که از او دفاع و پشتیبانی در طول زمان خود را در قوه مقننه است.

“آنچه را که آنها باید از طریق یک دادستان تلاش خود را به حقوق اساسی دور با تشکیل پرونده اتهامات علیه آنها را برای حفاظت از اموال خود را” پرشن گفت.

فرماندار اظهار تاسف کرد که آن را “بسیار دشوار” برای حذف یک انتخاب رسمی از دفتر ظاهرا معنی گاردنر اما گفت که چیزی قانونگذاران دولت باید آدرس در آینده جلسه قانونی. او اضافه کرد که او توضیح داد که به ناروا است که قدرت خود را به عنوان فرماندار محدود شد در وادار کردن مقامات.

“ما باید به او توضیح دهید که چرا آن را بسیار دشوار است برای یک انتخاب رسمی در دولت برای یک فرماندار … چگونه شما می توانید حذف کسی از دفتر چه قدرت شما به عنوان یک فرماندار” پرشن گفت. “من نمی خواهم به آن را صدا مانند او است رفتن به می آیند در اینجا و حذف کسی از کار, اما من به شما تضمین می کنند که رئیس جمهور متمرکز است بر آنچه در اینجا اتفاق می افتد.”

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>