امپریال آبیاری منطقه به دنبال Salton Sea نظر در طرح دعوی در دادگاه بیش از رودخانه کلرادو آب

شاهنشاهی آبیاری منطقه ثبت شده است افتتاح آن مختصر در یک مورد در برابر آب شهری منطقه جنوب کالیفرنیا که آن را راه اندازی در سال گذشته در تلاش برای توقف اجرای کاهش خشکسالی حوضه طرح احتمالی برای رودخانه کلرادو. IID می خواهد به آن را ببینید متوقف شد تا Salton Sea نیز در نظر گرفته شود.

دو عظیم در جهان غربی آب در حال قفل کردن شاخ در دادگاه بیش از برنامه است که یک توافق بین کالیفرنیا و نوادا و آریزونا برای حفظ بیشتر آب در دریاچه مید این دریاچه ایجاد شده توسط سد هوور. نزدیک به 40 میلیون نفر بر روی آب از رودخانه کلرادو سیستم اما رشد تقاضا در سراسر غرب و گرم شدن آب و هوا تهدید مهم خواهیم داشت.

IID ارائه چندین میلیون هکتار فوت آب سالانه به حدود 500000 هکتار از تا حد زیادی از زمین های کشاورزی در دره امپریال. شهری در ضمن فروش آب به 26 سازمان در سراسر جنوب کالیفرنیا است که در خدمت نزدیک به 19 میلیون نفر است. نتیجه دادخواهی می تواند انشعابات برای استفاده از آب و محیط زیست در سراسر کالیفرنیای جنوبی و حوضه رودخانه کلرادو.

در آن 38-صفحه مختصر ثبت شده در جولای 8, IID وکلای مدافع استدلال می کنند که شهری را تصویب خشکسالی احتمالی طرح در مارس 2019 شد و نامناسب به دلیل آن را شامل نمی شود یک تحلیل محیطی انجام شده تحت کالیفرنیا کیفیت محیط زیست عمل می کنند. IID دادگاه خواست تا برای جلوگیری شهری از اقدام در آن طرح تا یک CEQA بررسی شده بود به پایان رسید.

“که واقعا چلیپا IID به طرح دعوی در اینجا گفت:” آنتونیو اورتگا IID دولت در امور و ارتباطات. “CEQA مقرر که همه نهادهای دولتی نگاهی به پتانسیل های محیطی و آن را به منظور محافظت از چیزهایی مانند — به نظر ما — اثرات ناخواسته به کالیفرنیا بزرگترین آب Salton Sea.”

IID یک ذینفعان کلیدی در تلاش های جاری برای tamp پایین سمی گرد و غبار و مواج از دریاچه را در معرض پلایا به عنوان آن را همچنان از دست دادن آب است. با توجه به اقیانوس آرام موسسه مستقر در کالیفرنیا فکر می کنم مخزن Salton Sea کاهش یافته است بیش از 9 فوت از سال 2003 افشای بیش از 15000 هکتار از زمین های خشک.

در بیانیه ارسالی به آفتاب صحرا شهری مدیر کل جفری Kightlinger گفت: آب دو سازمان در حال حاضر صحبت در مورد Salton Sea زمانی که خشکسالی احتمالی طرح ایجاد شد.

“در طول این مذاکرات ما از نزدیک با IID به اطمینان حاصل شود که این توافق هیچ اثرات جانبی در Salton Sea به عنوان آب کمک های ساخته شده به دریاچه مید نمی خواهد تحت تاثیر قرار مقدار جریان آب به دریا” Kightlinger گفت.

اما در آن دادگاه تشکیل پرونده IID سوال ریاضی زیر بنای شهری سهم به خشکسالی های احتمالی طرح گفت: “با تکیه بر آماری اندک-از-دست” که نیاز به مطالعه بیشتر است.

بین اصلاحات مربوط به این طرح در ماه دسامبر 2018 و مارس 2019 شهری گفت: این امر را بیش از آنچه تا به حال شده است در اصل IID مسئولیت حفظ 250,000 هکتار فوت آب در دریاچه مید در طول دو سال اول که آن را در نهایت کاهش یافت و به سطح است که باعث خشکسالی احتمالی طرح است. این بود که “ناگهانی و خروج ناگهانی” از قبل تصمیم گیری و برش IID از مذاکرات این آب و فاضلاب روستایی آژانس ادعا شده در آن دادگاه براده.

IID وکلای نوشت که با تکیه کمتر بر روی رودخانه کلرادو آب در حال حاضر صدمه دیده کالیفرنیا محیط نقشه کشی بیشتر به شدت در ساکرامنتو-San Joaquin دلتای رودخانه و خشک شدن بیش از حد آب آبیاری است که هنگامی که جریان از دره امپریال زمینه به Salton Sea.

“IID مدعی است که Salton Sea بخشی جدایی ناپذیر از رودخانه کلرادو سیستم و کاهش آن ارائه شديد بهداشت عمومی و محیط زیست بحران نه تنها به شاهنشاهی و دره کوچلا اما بیشتر کالیفرنیای جنوبی منطقه” IID رئیس جمهور هیئت مدیره نرما سیرا Galindo گفت: در بیانیه ای اعلام دادخواهی.

Kightlinger اما سرنوشت این طرح است.

“سال گذشته ما در حال حاضر دیده می شود چه اتفاقی می افتد زمانی که ما با هم کار کنند برای حفاظت از رودخانه کلرادو” او گفت:. “پایین تر حوضه متحده در حفظ و نگهداری آب بیشتر از پیش بینی شده بود. دریاچه مید در حال حاضر 11 فوت بالاتر از کمبود سطح.”

این Coachella Valley Water District, Palo Verde منطقه آبیاری در بلایت و شهر سوزن نیز ذکر شده به اشخاص علاقه مند در این مختصر به عنوان آنها سه تن دیگر سازمان در کالیفرنیا است که باید حقوق برای منحرف کردن آب از رودخانه کلرادو.

اورتگا گفت: شهری تا 25 سپتامبر به فایل پاسخ خود را.

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا. در تماس گرفتن در [email protected] و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>