بیش از آخر هفته یک ترس گریبانگیر رسانه های اجتماعی. مردم در نظر گرفته شده هر یک از دیگر با سوء ظن یک سوال آزار دهنده در پشت ذهن خود را به عنوان آنها درگیر با هر چیزی و یا هر کسی است که یک کیک ؟ شما کیک ؟ من ؟

علت این cakey پارانویا است گسترش ویدئوها مانند یکی از خوشمزه به اشتراک گذاشته شده در جولای 8, مجموعه ای از فیلم های از آشپز طوبی Geckil که در آن چیزهایی است که در نگاه اول کفش یا گلدان یا هلو نشان داد — با برش چاقو — به کیک. شبیه فیلم های ساخته شده در این دوره: درخشان صدف و سینه مرغ (هر دو کیک!), یا کل papery پیاز (یک کیک را به خوبی!). آن را هولناک به اندازه کافی که از ترس آب پز به بی شماری memes, علاقه مقابله ساز millennials و Gen Z, است که نشان می دهد که همه چیز در زندگی شما پتانسیل به کیک.

نه تنها می تواند هر چیزی باشد ، هر کیک را می توان یک شوخی است.

گسترده واکنش ممکن است فقط یک مورد از بیماری همه گیر مغز, که در آن ما جمعی پارانویا در مورد وضعیت جهان داده شده است روشن و نسبتا امن خروجی. پس از همه این نوع از واقع بینانه کیک-که-به نظر می رسد مانند چیزی دیگری در کار وجود داشته است ، کیک ساخته شده شبیه به اشیاء دیگر whimsically یا در واقع معروف بوده است و در مراسم عروسی برای چند دهه. به عنوان Delish می نویسد: “قند هنر بوم” از ’90s مجاز برای طرح های پیچیده تر که به نمایندگی از شخصیت و منافع زن و شوهر است. سنت “کیک داماد” نیز از آمریکای جنوبی (شما ممکن است به یاد داشته باشید به معروف نوعی حیوان گورکن داماد کیک Steel Magnolias) به عنوان زوج نگاه شامل فرصت های بیشتر برای نشان دادن شخصیت خود را. به طور معمول, کیک داماد می شود بیشتر “لذت” است و شکل شبیه به یکی از داماد سرگرمی.

واقع بینانه کیک نیز محبوبیت توسط سرآشپزها شیرینی مانند داف گلدمن و رشته را نشان می دهد در شبکه غذایی مانند Ace کیک و کیک کارشناسی ارشد. وجود دارد گلدمن شناخته شد برای ایجاد خوراکی هنر از جمله در یک نقطه و یک کیک است که در خدمت به عنوان یک مدل از تلسکوپ فضایی هابل. تلویزیون نه تنها رشد سهام برای چه کیک می تواند مانند نگاه کنید اما همچنین نشان داد برخی از کلاهبرداری از تجارت است. در واقع هنگامی که هر کسی به دست خود را در moldable Krispies برنج و خوراکی رنگ اسپری تعریف “کیک” منتقل شده از پخته-و-مات تااینکه به هر چیزی که می تواند تحت پوشش در fondant.

در دوران خوشمزه ویدئوها و Infinite آن را تبدیل به حتی ساده تر برای دریافت مستقیما به خیانت آشکار است. بر خلاف پخت نشان می دهد که در آن شما تماشای تمامی مراحل از خمیر به کیک به جسم فیلم در رسانه های اجتماعی ارائه معکوس: شی به کیک. در حال حاضر آن است که دیگر یک شاهکار از هنر و صنعت به ایجاد یک کیک است که به نظر می رسد مانند یک گوشت بوقلمون کباب شده و یا یک دست بشر اما یک شوخی است.

آن را نیز نشان می دهد که چقدر مسخره کیک-به عنوان شی و روند واز یادآوری دکتر یان مالکوم استدلال در مورد آنچه که ما می تواند و باید انجام شود در این صورت چنین بی سابقه قنادی فن آوری است. بله, شما می توانید یک کیک است که به نظر می رسد مانند یک سینه مرغ خام. چرا بر روی زمین شما می خواهید? کسی که می خواهد به خوردن که?? آن است که نشان از مهارت به سمت واقعی هیچ هدف و یا بهره مند شوند. شما همچنین ممکن است را ساخته اند هیچ چیز نیست.

اما پس از آن دوباره شاید کیک جوک آشکار یک حقیقت عمیق تر است. گیر بحران اقتصادی و ضد نژاد پرستی قیام باعث شده بسیاری از سوال های پایه مفروضات در مورد چگونه جهان کار می کند و به تصور جدید و رادیکال های آتی. بیش از همیشه ما در حال گرفتن پیام های ما را بشنود — در مورد دولت, اقتصاد, در مورد چه چیزی است و امکان پذیر نمی باشد— در صورت مقدار است. کیک الگوی رفتاری است که یک فرمت مناسب از هر دو تازه کشف جرم سوء ظن و یک حس نوظهور امکان. است که یک هلو. که نه صدای بهداشت عمومی حل شده است. بهم زدن در آن و دیدن آنچه که در داخل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de