Centene مدیر عامل شرکت مایکل Neidorff قدرتمند ترین فرد در سنت لوئیس امروز. او همچنین اکثر آن شوم با توجه به دراز مدت آینده.

Neidorff ساخته شده است Centene به یک باور نکردنی نیروی عظیم منهدم کننده, پرفروش بیش از 100 میلیارد دلار درآمد سالانه و توسط حساب خود را به مجله فوربس — در حال حاضر در خدمت “1 در هر 15 آمریکایی” به عنوان یک ملی ارائه دهنده حمایت دولت مراقبت های بهداشتی از جمله Obamacare.

Neidorff شرکت است که با فراز و نشیب بزرگترین داد و ستد عمومی در سنت لوئیس. فقط به عنوان مهم آن است که رشد نمایی به علت در هیچ بخش کوچکی به Neidorff نبوغ در خریداری و توانایی های خود را به اهرم سخاوتمندانه دولت از طریق اعمال قدرت سیاسی است.

از سنت لوئیس ” دیدگاه مردم باید در مورد یک تلاقی عوامل است. یکی به هر دلیل Neidorff ظاهرا توسعه یافته بسیار پایین نظر St. Louis. دو او یک مرد است که نمی توان اعتماد کرد نه به عمل است که به نظر. و سه وفور برتر جایگزین در انتظار شرکت خود را در سراسر کشور است.

Neidorff نقل مکان کرد که به سنت لوئیس در سال 1985 ساخته شده خود را برای اولین بار دراماتیک ظاهر در مرحله محلی در این ماه با یک مختصر اما بسیار تاثیرگذار رسانه های تور که او در آن سطل آشغال این منطقه مثل هیچ کس قبل از او. آن را به حال شده است برای یک واقعا سازنده هدف من کف زدند اما آن در نظر گرفته شده بود بیشتر به منطقی نسبت به حل و فصل.

آن را خام و رک و پوست کنده وحشتناک. من می گویند که به عنوان کسی که با موافقت تقریبا همه آنچه Neidorff تا به حال به می گویند در مورد این واقعیت است که این منطقه دچار مشکل است با توجه به مشکلات که هیچ راه حل این است که در معرض دید است.

بله به عنوان Neidorff مشاهده St. Louis است که موجب ویرانی غم انگیز و جنایت مشکل و یک تصویر به عنوان یک جرم و جنایت سرمایه که بدتر از مشکل خود را. بله, این منطقه شرکت محدود هستند شکست خود را به منظور توسعه یک عملکرد بالا و نیروی کار در بخشی به دلیل میسوری پایین-فیدر برای حمایت از آموزش و پرورش است.

بله سنت لوئیس زیرساخت های گردابی با آن مورد استفاده قرارگرفته فرودگاه و نور-سیستم راه آهن است که مردم می ترسند به سوار. بله میسوری شکست گسترش مدیکید پوشش بشدت تحت تاثیر این منطقه از جمله خود شرکت است که به عنوان پایه آن کسب و کار پزشکی مدیریت برای دولت.

در نهایت و به طور قابل توجهی Neidorff کاهش یافته است این تذکر: حتی پس از 35 سال در شهر او وانمود به خشم منزوی ماهیت اجتماعی و کسب و کار نخبگان در سنت لوئیس. با اشاره به شارلوت کارولینای شمالی است که او به تازگی اعلام کرد که 1 میلیارد دلار سرمایه گذاری جدید در Centene ستاد Neidorff مشاهده روی KMOX که “هیچ کس می پرسد که در آن شما رفت به مدرسه وجود دارد.”

پس چه بد در مورد آنچه Neidorff تا به حال به می گویند ؟ مقدار زیادی.

Neidorff را مفروض “از خواب بیدار” تماس به سنت لوئیس آشکاری تهدید از سریال پزشک از این تاکتیک است. او بارها و بارها تهدید به حرکت خود کلیتون مقر اگر او نبود آنچه او می خواست. در اوایل 2000s او درگیر در یک نبرد برای به دست آوردن اموال به پایان رسید که در استفاده از دامنه برجسته در حالی که همه را تهدید به ترک اگر او نمی بود.

پس از آن وجود دارد که مختصر درخشان لحظه ای در سال 2007 هنگامی که پس از آن شهردار فرانسیس ذبح با افتخار اعلام کرد او را متقاعد کرده بود Neidorff به حرکت به ورزشگاه ایجاد کرد تنها به Neidorff مرموزی تغییر ذهن خود را هفت ماه بعد. آن همه کفن مرسوم پنهان کاری.

آن ناشناخته چگونه بسیاری از زمان های دیگر Neidorff اتحاد خود را قوی تر قدرت خارق بیش کلیتون و سنت لوئیس کانتی که در آن خود را در ستاد سرمایه گذاری شده است پشتیبانی توسط حداقل 175 میلیون دلار در بودجه عمومی است که ما می دانیم. با عرض پوزش اگر من مشکل درک چرا تقاطع Hanley و فورسیت نیاز به یارانه های عمومی اما پس از آن باشد. Neidorff را پس از حضور در دبیرستان در اینجا نمی جلوگیری از که از اتفاق می افتد.

Neidorff تصمیم به خالی کردن خود در رسانه ها سخنرانی دراز وشدیداللحن در لحظه دقیق Centene انفجار بود بر روی صحنه در شارلوت با یک ماموت پروژه ای است که فقط اتفاق افتاده است پشتیبانی می شود به میزان 460 میلیون دلار در شرکت رفاه “انگیزه.” چه دلپذیر تصادف.

اما سنت لوئیس’ رهبر نیست فقط اجازه دهید زمان ارسال سرما از طریق کسب و کار محلی و سیاسی جوامع است. هیچ Neidorff تقابل شکسته سنت لوئیس به مکه از شارلوت درخشان شهر بر روی تپه ای که در آن نیروی کار ماهر و تحصیل کرده چشم انداز فراوانند و روابط در حال بهبود که در آن افراد جوان گله در droves برای یک زندگی بهتر و آینده ای روشن تر برای بالا بردن خانواده خود را و بازنشستگی در بهشت در او گفتن.

وجود دارد و در حقیقت شارلوت با داشتن آب و هوای بهتری برای کسب و کار از سنت لوئیس? اطمینان حاصل کنید. خواهد Neidorff بود تا effusive نبود نزدیک به نیم میلیارد در “مشوق” آینده شرکت خود را راه ؟ شاید نه خیلی.

در ضمن اینجا در جهنم Neidorff ارائه St. Louis هیچ سازنده نقشه راه یا استراتژی بدون برنامه عمل گذشته از این پایین آویزان میوه — حیاتی آن را به عنوان است — گسترش پوشش مدیکید در ایالت میسوری. بینا از Centene فقط گفتم در مورد چگونه ما باید با هم کار کنند, مبهم, به طور نامحدود به ظهور از لجن و گل از ما احساساتی هستی.

و اگر نه البته Centene فقط ممکن است مجبور به ترک شهر برای شارلوت Neidorff گفت KMOX. در 79, او به احتمال زیاد فقط چند سال از بازنشستگی. آن را احتمالا خواهد بود مدیر عامل بعدی که حرکت آن من حدس می زنم.

بدترین Neidorff را بیهوده گویی چیزی بود که او نمی گویند. او موفق به قبول یک مولکول از مسئولیت که در آن سنت لوئیس است که امروز هم به عنوان یک فرض رهبر در جامعه و یا به عنوان بخشی از نخبگان جامعه کسب و کار است که به نظر می رسد که کاهش یافته به نفع خود به عنوان به خوبی.

این یک مرد است که خواستار صدها میلیون نفر در غیر ضروری کمک های عمومی برای گسترش کسب و کار شرکت و سپس whines در مورد کمبود مدارس و دیگر نهادهای عمومی غارت در این فرآیند است. Neidorff است که به سختی به تنهایی در آن در سنت لوئیس و یا در سراسر کشور, اما او به عنوان یک استاد پزشک از این بی معنی است.

بیایید ببینید که چگونه می تواند یکی بود بیشتر طاقت فرسا? من می دانم. چگونه در مورد ساخت یک نمایش بزرگ از خود انسان دوستی از طرف پلیس و آموزش و پرورش و دیگر نیازهای محلی که درد و رنج شده اند زیرا بسیاری از شرکت های محلی مثل مال شما اجازه داده اند کسانی که به آتروفی به نام اجتناب از مالیات?

شرکت های عمومی مانند Centene استدلال می کنند که آنها باید وظایف امانتی به سهامداران خود را برای گرفتن هر پنی از کمک های عمومی موجود در fealty به این ماموریت مقدس برش مالیات در محلات و ایالات متحده که در آن فعالیت دارند. واقعا ؟ پس چرا صرف میلیون ها بی حد و حصر در آن بسیار به جوامع خود aggrandizing اسراف سوئیت در رویدادهای ورزشی, فرهنگی, موسسات و مانند ؟

Neidorff است نقطه مورد انزوا از نخبگان اما با حذف جزئیات مهم: او دقیقا یک خارجی است. او یک عضو مدنی پیشرفت این گروه از 30 یا خیلی بالا شرکت هایی که به مدت طولانی خیالی خود را به عنوان نگهبان St. Louis. در خرید اینترنتی از رسانه های تور St. Louis Post-Dispatch کاهش یافته است این بمب که Centene چپ این گروه در سال گذشته است.

مدنی پیشرفت یک پوسته از گذشته خود هنگامی که آن را به یک اتاق پر از مردان بزرگ ایستگاه که تا به حال ساخته شده است و یا به ارث برده و احترام شرکت. در حال حاضر وجود دارد بسیاری از مدیران شعبه در اتاق. اما Centene خروج شوم است که این سازمان هنوز هم به نظر می رسد طبیعی آن پلت فرم است که از آن برای کار اگر صرفه جویی در سنت لوئیس واقعی خود را اولویت است.

Neidorff و Centene انجام داده اند شگرف چیزهایی که در سنت لوئیس از 25 میلیون دلار سرمایه گذاری در فرگوسن به دیگر انسان دوستی. اما اگر Neidorff جدی در مورد صرفه جویی در این منطقه او را مغبون مدنی پیشرفت بگیرید و یاد دهید باید یکی کوچک تر هزینه.

آنها نیاز به نصب برخی از آینه.

ری هارتمن تاسیس Riverfront بار در سال 1977. تماس با او را در rhartmann@sbcglobal.net و یا گرفتن او در Donnybrook در 7 بعد از ظهر روز پنج شنبه در نه شبکه و سنت لوئیس در این می دانم که با ری هارتمن از 9 تا 11 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه در KTRS (550 هستم).

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de