فدرال پزشکان فرستاده شده به آیزنهاور به عنوان Riverside County بیمارستان در نزدیکی ‘محدودیت’ از نیروی انسانی

Riverside County مقامات بهداشت در مورد افزایش بستری شدن در بیمارستان به عنوان COVID-19 موارد همچنان به صعود — نه به دلیل کمبود تخت و یا هواکش اما یک مقدار کافی از کارکنان بیمارستان.

به عنوان 10 شهرستان را 17 بیمارستان های hit 100% مراقبت ويژه تخت ظرفیت دانشگاه ریورساید نظام سلامت رئیس کادر پزشکی جفری لئونگ گفت: “بسیاری از بیمارستان ها” در حال انجام “OK” با نیروی انسانی خود.

“اما ما در حال نزدیک شدن به محدودیت های آنچه آنها انجام می دهد” لئونگ ادامه داد. “بسیاری از بیمارستان ها درخواست های اضافی برای کمک موقت است که ما اجازه خواهد داد که برای رسیدگی به افزایش مداوم در کوتاه مدت است.”

این مورد برای آیزنهاور سلامت در رانچو مایراج. مقامات شهرستان اعلام کرد که این روز را در بیمارستان دریافت کمک از دولت فدرال تیم از پزشکان میله میله برای رسیدن پنج شنبه. این تیم شامل نظامی فعال پرسنل پزشکی و شامل پزشکان و دستیاران پزشک مراقبت ويژه پرستاران و تکنسین های تنفسی.

بیمارستان نزدیک به 80 درصد کل ظرفیت تخت است اما در “تقریبا 100 درصد از ظرفیت نیروی انسانی گفت:” آیزنهاور سلامت افسر ارشد پزشکی آلن ویلیامسون در یک بیانیه آماده.

ویلیامسون نیز اشاره کرد که ICU و COVID-19 واحد تقریبا کامل و کمک می کند در یک “زمان بحرانی.” در حال حاضر این بیمارستان تنها سه “کارکنان” تخت موجود در ICU.

یک کارکنان تخت یک پزشک, پرستار, درمانگر تنفسی و دیگر کارکنان پشتیبانی است که می تواند مراقبت از آن فرد بیمار است.

Riverside County نمی تواند بلافاصله ارائه تعداد کل کارکنان تخت در همه بیمارستان ها و نه کل افزایش ظرفیت بر اساس این شماره.

در کنگره ایالات متحده رائول رویز, D, نخل کویر, گفت که او تا به حال گفتگو با Coachella Valley hospital رهبری بیش از چند هفته گذشته و “داستان همان است که در همه بیمارستان ها” را در منطقه خود.

“پزشکان و پرستاران تنفسی تکنسین ها و کارگران بیمارستان خسته شده اند و … سوخته و نگران از اینکه بدتر است” رویز گفت.

در حالی که مکالمات اطراف افزایش ظرفیت باید به شدت متمرکز بر تعداد هواکش و تخت های هر بیمارستان است عامل محدود کننده برای تمام کسانی که منابع به اندازه کافی مراقبت های بهداشتی کارگران است.

“مهم نیست که چگونه بسیاری از هواکش و یا تخت شما را ترک کرده اند در رزرو” رویز گفت. “آنچه مهم است این است که اگر خاص بیمارستان به اندازه کافی کارکنان تخت ICU موجود است. که بیشتر ارزیابی دقیق از جایی که ما در شهرستان است.”

این عدم مراقبت های بهداشتی کارگران — نه سنبله در ICU تقاضا — که باعث ایجاد نگرانی در میان مقامات بهداشتی. این شهرستان را 17 بیمارستان ها صرف چهار ماه گذشته آماده خروش قصد دارد به جای اضافی بیماران و مقامات انتظار نیست به بیش از بيمارستان ظرفیت.

جنوب کالیفرنیا: COVID-19 رسید. دولت بود و به کندی عمل می کنند. چه بعدی ؟

Newsom: ایالت تعطیلی شامل ورزشگاه و کلیساها

اما نگاه به آینده بلند مدت لئونگ گفت: در نهایت در بیمارستان خواهد شد رسیدن به یک فلات در دسترس کارگران موقت به عنوان دولت کل سیستم مراقبت های بهداشتی در حال حاضر در تلاش برای حرکت شبیه چمچه زنی تا همان منابع انسانی است.

تخت مراقبت ويژه استفاده در ادامه به افزایش در سراسر کشور. حدود 36 درصد از کالیفرنیا مجموع تعداد تخت در دسترس باقی می ماند. و مقامات انتظار می رود برای دیدن یکی دیگر از افزایش در موارد و بستری شدن در بیمارستان در هفته های آینده با توجه به موارد قرارداد بیش چهارم جولای تعطیلات.

اگر موارد همچنان به افزایش در سرعت جریان لئونگ گفت:, بيمارستانها را با چالش های در کارکنان به بیمار نسبت.

“یک ضعف سیستم بیمارستان با آهسته ادامه داد: افزایش موارد را به طور بالقوه در نتیجه بسیار overworked و خسته کارکنان یک تیم است که با قرار دادن در ساعت های طولانی برای یک دوره طولانی از زمان” لئونگ گفت.

“که همچنین می تواند باعث ضربه به ما غیر COVID خدمات” لئونگ ادامه داد: “چرا که ما باید برای قرار دادن منابع بیشتر و زمان به COVID بیماران است که طول می کشد انرژی دور از غیر COVID بیماران با مهم نیاز دارد.”

Riverside County کلی بیمارستان استفاده از آمار 72 درصد در روز سه شنبه با تخت ICU استفاده ماندن حدود 98% خوانده شده را علامت.

در حالی که مقامات بهداشتی اشاره کرد که نزدیک به 60 درصد از این شهرستان بیمارستان و ضربه خود را به واحد مراقبت های ویژه به ظرفیت تخت کنار رودخانه شهرستان سخنگوی خوزه Arballo کاهش یافته است به می گویند که در بیمارستان بودند.

Coachella Valley می بیند نسبت بالایی از بستری شدن در بیمارستان

این Coachella Valley همچنان به ادامه مطلب مراجعه کنید coronavirus بیماران نیاز به بستری شدن و از در دیگر نقاط شهرستان ریورساید با توجه به لئونگ.

لئونگ گفت که او نمی تواند نتیجه گیری قطعی در مورد اینکه چرا این دره شده است ضربه سخت تر اما گمان آن بود به احتمال زیاد با توجه به جمعیت بالاتر از سالمندان و افراد مبتلا به بیماری هایی مانند دیابت و بیماری های قلبی عروقی است که اغلب منجر به بدتر COVID-19 علائم.

“اگر شما یک جمعیتی و جمعیت است که ممکن است بیشتر شرایط پزشکی انتظار می رود که جامعه را بالاتر بستری نرخ حتی اگر منطقه دارای همان تعداد کل موارد نسبت به یک جامعه با افراد جوان تر,” او گفت:.

در آیزنهاور سلامت همه COVID-19 مثبت و بيماران مشکوک در حال نگهداری در اتاق خصوصی تنظیمات که باعث کاهش تعداد موجود تخت. در حالی که بیمارستان دارای مجوز برای 463 تخت ظرفیت فعلی 402 به عنوان برخی از تخت برداشته شده اند برای ایجاد اتاق خصوصی با خیال راحت جدا COVID-19 بيمار.

این بیمارستان دارای ماند حدود 60 کل coronavirus بیماران در تمام بیمارستان واحد بیش از چند هفته گذشته. آیزنهاور سلامت 34 تخت ICU و از 80 درصد است که در حال حاضر با اشغال حدود 40 درصد COVID-19 بيمار.

دو هفته پیش آیزنهاور سلامت سخنگوی لی برنج گفت: بیمارستان شد مجدانه برای پر کردن نیاز به کار بیشتر پرستاران ICU.

رویز گفت: داشتن کافی کارکنان شامل بیش از فقط پرداختن نیاز به کارگران بیشتر در بیمارستان است. آن را نیز بسیار حیاتی است در پرداختن به رفاه کارگران خط مقدم.

“مراقبت های بهداشتی کارگران را فشار خود را به حد زیرا این چیزی است که آنها آموزش دیده برای انجام آنها را قرار دادن بیمار در ابتدا” رویز گفت. “این بخشی از DNA خود را برای خدمت و نجات جان انسان ها و کمک به مردم با کمی استراحت و یا توجه به خود را دارند. این است که در مورد نگه داشتن بیماران زنده بدون رانندگی محلی ما پزشکان و پرستاران به نقطه مطلق خستگی به جایی که آنها نمی تواند تابع.”

رویز گفت که او امیدوار است ساکنان اذعان خواهد کرد که فشار همه گیر باعث شده است که در مراقبت های بهداشتی کارگران و متفکرانه تر در مورد پوشیدن ماسک و اجتماعی زیر فاصله دستورالعمل — دو اقدامات است که می تواند در جلوگیری از گسترش ویروس و کاهش فشار در بیمارستان.

Riverside County: قرار دادن دولت را COVID-19 لیست سازمان دیده بان تهدید بازگشایی

Coronavirus مرگ و میر: نگاهی که در حال مرگ است از COVID-19 در Coachella Valley

COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در بیابان مرکز پزشکی منطقه ای در پالم اسپرینگز به بالا در هفته گذشته. آنها نیز افزایش یافته است در جان اف کندی بیمارستان یادبود در Indio.

کویر مرکز پزشکی منطقه ای و JFK بیمارستان یادبود مقامات را بلافاصله پاسخ به درخواست برای نظر پنج شنبه شب.

اما صحرا منطقه ای افسر ارشد عامل Michael Ditoro گفت: کویر آفتاب از دو هفته پیش که آن را غیر معمول نیست برای بیمارستان به انعطاف پذیری آن ICU ظرفیت در فصلی اساس تا زمان تقاضا چیزی است که مقامات بیمارستان آماده کرده ایم.

کویر منطقه ای برخورد کرده بود 90% ICU ظرفیت و JFK تا به حال آمار 94 درصد ظرفیت در آن زمان.

Ditoro گفت: آن را در مورد چگونه به سرعت موارد ادامه داد: برای افزایش هر چند به خصوص در دره. این منطقه اختصاص بیش از 30 درصد از شهرستان ریورساید به تازگی تایید کرد coronavirus موارد در هفته گذشته.

Riverside County مثبت رای بازدید 20%

Riverside County روز سه شنبه گزارش داد 733 موارد جدید COVID-19 و سه ویروس های اضافی مربوط به مرگ و میر.

Coachella Valley شهرستانها نشان از افزایش قابل توجه بودند ایندیو (28 نفر) کلیسای جامع شهر (23 نفر) Coachella (19 مورد) و پالم اسپرینگز (تا 16 درصد).

این Coachella Valley شهرستانها با بالاترین میزان عفونت در, حرارتی, واحه, Coachella, مکه و Indio.

این Coachella Valley شهرستانها با بالاترین میزان مرگ و میر هستند مکه رانچو مایراج کویر, Edge, نخل کویر و Indio.

Riverside County نرخ عفونت است که در مورد 1,111 در هر 100 ، 000 نفر. شهرستان دیده است حدود 23 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس عوارض در هر 100 ، 000 نفر است.

در حال حاضر وجود دارد 26,481 تایید موارد COVID-19 در شهرستان و 553 از آن منجر به مرگ شده است.

Riverside County است به تنهایی در کالیفرنیا وقتی که می آید به افزایش مورد بالغ می شود. لس آنجلس در روز سه شنبه گزارش داد یک روز تعداد رکورد جدید کروناویروس موارد — 4,244 — همراه با 73 علاوه بر این ویروس مربوط به مرگ و میر. این شهرستان همچنین دارای آمار بالا در تعداد افراد بستری در 2,103.

ایالت کالیفرنیا روز سه شنبه تصویب 336.000 در کل موارد.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز دوشنبه دستور داد بارها و داخلی عملیات در رستوران ها از wineries باغ وحش و خانواده, مراکز تفریحی مثل بولینگ alleys ملزم به تعطیل در همه شهرستانهای استان است.

او در اعمال و حتی سختگیرانه تر دوباره بسته شدن سفارشات در 30 ایالت 58 شهرستانهای استان از جمله رودخانه سان برناردینو و امپریال. ورزشگاه کلیساها و داخلی مراکز هستند که دستور به بستن دوباره پس از تنها به تازگی بازگشایی.

Riverside County همچنان به عنوان یکی از 30 شهرستانها در دولت هدفمند تعامل لیست به عنوان آن را همواره گزارش های نگران کننده ای افزایش موارد است.

متوسط مثبت رای دادن برای کسانی که غربالگری برای این ویروس به تازگی countywide است که در 20 درصد بیش از دو برابر مورد نظر دولت در آستانه 8 درصد شهرستان, وزارت بهداشت, مدیر کیم Saruwatari گزارش روز سه شنبه.

“بالا مثبت رای دادن چیزی است که ما در ادامه به تماشای” Saruwatari گفت: هیئت ناظران. او گزارش داد که دو برابر زمان است که در 23.7 روز. دو برابر شدن نرخ هفت روز در نظر گرفته شده است شدید باشد.

کنار رودخانه شهرستان است و در حدود 2.5 میلیون نفر. آن موارد در حال شکسته سنی به شرح زیر است, به گفته مقامات بهداشت:

 • 399 (1.5%) از موارد در میان افراد سنین 0 تا 4
 • 1,716 (6.7%) از موارد در میان افراد سنین 5 تا 17
 • 11,009 (43.3%) از موارد در میان افراد سنین 18 تا 39
 • 9,395 (37%) موارد در میان مردم در سنین 40 تا 64
 • 2,099 (8.3%) از موارد در میان مردم در سنین 65 تا 79
 • 823 (3.2%) از موارد در میان مردم 80 سال یا مسن تر

شده اند وجود دارد قابل توجه “تغییر” در عفونت های مؤثر در گروه های سنی مختلف با توجه به Saruwatari. در مارس 18 تا 39 ساله بلوک تشکیل شده 36 درصد از هر دو علامت دار و بدون علامت تشخیص — در ماه ژوئن این گروه ساخته شده 47 درصد از موارد است.

شهرستان مقامات بهداشتی گزارش دادند اضافی 5,027 آزمون برای این ویروس از دوشنبه همراه با 182 بهبود بیماران آوردن مجموع بهبود بیماران به 9,893.

Coachella Valley: تا کنون موارد

مقامات گزارش 130 مورد جدید و یک مرگ در Coachella Valley نه شهرستانها از شنبه. اینجا شهر و جامعه تفکیک با اعداد در پرانتز نشان از افزایش بیش از روز گذشته:

 • کلیسای جامع شهر: 989 نفر (+23) و 10 مرگ و میر
 • Coachella: 1,493 موارد (+19) و 14 مرگ و میر
 • دزرت هات اسپرینگز: 458 موارد (+13) و مرگ و میر 5
 • Indian Wells: 25 (+1) موارد و مرگ و میر 0
 • Indio: 1,965 موارد (+28) و 44 مرگ و میر
 • La Quinta: 438 نفر (+6) و مرگ و میر 12
 • نخل کویر: 588 نفر (+9) و 31 مرگ و میر
 • پالم اسپرینگز: 505 موارد (+16) و 18 مرگ و میر (+1)
 • رانچو مایراج: 141 نفر (+4) و مرگ و میر 12
 • Unincorporated جوامع: برمودا دونس: 66 مورد و 1 مرگ; لبه بیابان: 21 نفر (+1) و 2 مرگ و میر; کویر کف دست: 30 مورد و 2 مرگ و میر; گارنت: 91 نفر (+3) و 0 مرگ و میر; مکه: 224 نفر (+2) و مرگ و میر 6; North Shore: 81 مورد و 1 مرگ; واحه: 168 نفر (+3) و 0 مرگ و میر; آسمان دره: 18 مورد و 0 مرگ و میر; حرارتی: 97 مورد و 0 مرگ و میر; تهوسند پلمس: 96 نفر (+1) و 0 مرگ و میر; ویستا سانتا رزا: 54 مورد (+1) و 1 مرگ

آفتاب صحرا کارآموز Laine هنری کمک به این گزارش.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن پوشش بهداشت در Coachella Valley. او را می توان در رسید Nicole.Hayden@desertsun.com یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>