دزرت هات اسپرینگز بازداشت به عنوان مظنون در hit-and-run که به کشته شدن دوچرخه سوار

یک دزرت هات اسپرینگز زن بازداشت شده است به اتهام جنایت hit-and-run در ارتباط با یک ضربه کشنده و اجرا برخورد که منجر به کشته شدن یک دوچرخه سوار در هفته گذشته مقامات اعلام کرد.

Yesenia Bibriesca, 31 دستگیر شد جمعه در 16-200 جلوگیری از Avenida Ramada که در آن محققان همچنین دریافتند یک لکسوس اعتقاد بر این بود که در برخورد با توجه به دزرت هات اسپرینگز انتشار اخبار.

Riverside County jail سوابق نشان می دهد Bibriesca بازداشت شد در لری. D. Smith Correctional Facility در منع او پس از دستگیری و منتشر شد شنبه بعد از ارسال $75,000 وثیقه.

او آزمایشی برنامه ریزی شده به نظر می رسد در کنار رودخانه شهرستان برتر از دادگاه برای تفهیم اتهام در ماه نوامبر.

Bibriesca نمی تواند بلافاصله نظر رسیده.

برخورد اتفاق افتاد و در حدود ساعت 5:45 صبح روز 8 ژوئیه در طول دو دسته کف نوین در Cholla درایو با توجه به دزرت هات اسپرینگز ،

ماموران دریافتند یک مرد متوفی و نابود دوچرخه در رو به مشرق خطوط دو دسته کف دست دنباله. او شناخته شده به عنوان پالم اسپرینگز ساکن کریستوفر جونز 43.

برخورد اتفاق افتاده در یک نسبتا توسعه نیافته منطقه با حداقل ترافیک اما محققان مشخص جونز زده شد توسط maroon 2006-09 لکسوس IS250 سدان.

ترافیک: طرح خط خارج برای جشنواره موسیقی قطار که کاهش ترافیک

ترافیک: Indio جاده کار می رود تاثیر چند خیابان این هفته

پلیس ارائه نشده است جزئیات خاص در مورد این حادثه و همچنین علت دقیق این برخورد با توجه به روز سه شنبه انتشار جونز’ پیدا شد در امتداد جنوب شانه دو دسته کف دست.

برخورد اول از چهار Coachella Valley ترافیک مرگ و میر است که رخ داده در هفته گذشته.

دوم آن نیز در دزرت هات اسپرینگز درگیر یک تصادف رول اور که در سمت چپ راننده مرده صبح روز جمعه در پيرسون بلوار.

شنبه شب یک Coachella مرد کشته شد در دو خودرو برخورد در پرتلا خیابان و جرالد فورد رانندگی در پالم دزرت. مقامات گفتند دو نفر دیگر در این تصادف دچار آسیب های جدی که زندگی را تهدید.

تازه ترین خبر از مرگ او اتفاق افتاده روز شنبه در بزرگراه 74 جنوب نخل کویر. 80 ساله کشته شد و پس از وسیله نقلیه خود رفت جاده و careened پایین شیب خاکریزی.

مقامات گفت: تصادف رخ داده است برای “دلایل ناشناخته است.”

حداقل 16 نفر فوت کرده اند در این سال در Coachella Valley ترافیک برخورد. آنها همه رانندگان و مسافران و یا دوچرخه سواران هستند و در میان 11 پیاده که درگذشت این سال در بیابان.

در سال گذشته 26 نفر کشته شدند در محلی برخورد اواسط ماه جولای. وجود دارد حدود ده عابر پیاده مرگ و میر در این دوره است.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>