Covid-19 واکسن محاکمه در حال نشان دادن نتایج امیدوار کننده. بسیاری هنوز هم می تواند به اشتباه.

هنگامی که موثر Covid-19 coronavirus واکسن آماده برای تولید به صورت کلی ،

برخی از ما مقامات بهداشت و محققان در حال حاضر در انتظار یک خواهد بود و مورد تایید برای استفاده در کمتر از یک سال. خاص برآورد متفاوت است اما آنها می گویند که زمان فشار برای Covid-19 واکسن بی همتا است که در آن مقیاس و سرعت. با بیش از 140 واکسن نامزدها در حال مطالعه بیش از یک احتمال به حرکت آنها می گویند.

“من guardedly خوش بینانه است که تا پایان سال 2020 ما باید حداقل یک واکسن است که ثابت شده است بی خطر و موثر در مقیاس بزرگ محاکمه” فرانسیس کالینز مدیر موسسه ملی سلامت گفت: New York magazine در ژوئیه 1.

به طور مشابه, Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در NIH گفت: در حالی که هیچ تضمینی وجود ندارد که یک واکسن را به ثمر آن است که بیشتر از نه.

او گفت: سازمان ملل متحد در نشست ماه جولای 8 که او را “خوشبینی محتاطانه خواهد بود که ما موفق حداقل در حال توسعه یک واکسن با برخی از درجه ای از اثر تا پایان سال آغاز 2021.” آن پژواک نظرات مشابه او ساخته شده به کنگره در ماه ژوئن.

نیز وجود دارد نصب فشار سیاسی برای اخبار خوب است. به عنوان ایالات متحده تبدیل شده کانون Covid-19 گیر پیشرو جهان در مرگ و میر کاخ سفید شده است از جان گذشته برای هر چراغ امید در انتخابات سال مشخص شده توسط آن فاجعه همه گیر پاسخ. در جولای 15, واکسن توسعه دهنده مدرن منتشر شده برخی از نتایج اولیه در مجله پزشکی نیوانگلند نشان می دهد که خود را کانديد واکسن قادر به تولید آنتی بادی به Covid-19 در آزمون بیماران یک قدم مهم به سمت نشان دادن برخی از ایمنی به ویروس. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن مورد ستایش قرار داد با اعلام این خبر در توییتر:

اما آیا این را حس را به بانک بر روی یک واکسن تا پایان سال ؟

پس از همه, یک واکسن تهیه شده در کمتر از یک سال خواهد شکستن رکورد توسط یک حاشیه گسترده ای. سریعترین واکسن تا کنون توسعه داده بود واکسن اوريون. از آن زمان چهار سال و تکرار برای اولین بار در سال 1948 تنها ارائه کوتاه مدت ایمنی. بسیاری از واکسن های دیگر گرفته اند بیش از یک دهه برای به ثمر می آیند.

به همین دلیل دیگر مقامات شده اند مردد حتی نشان می دهد یک جدول زمانی. “من نمی تواند پیش بینی زمانی که یک واکسن در دسترس خواهد بود” استفان هان کمیسر غذا و دارو گفت: ABC این هفته در جولای 5.

ریک روشن, رئیس سابق پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان نیز کمتر خوش مشرب. “بسیاری از خوش بینی است که چرخش در اطراف 12 تا 18 ماه زمان قاب اگر همه چیز کاملا” گفت: در مجلس ممکن است. “ما هرگز دیده می شود و همه چیز کاملا. من فکر می کنم آن را بیش از آن.”

مرک و مدیر عامل شرکت کنت Frazier گفت: دانشکده کسب و کار هاروارد در جولای 13 که مقامات باید محتاط تر در مورد نشان می دهد یک جدول زمانی. “من فکر می کنم زمانی که مردم بگویید که وجود دارد رفتن به یک واکسن تا پایان سال 2020 آنها قبر زیانی به,” او گفت:.

در حالی که همه وجود دارد سراسیمگی از فعالیت در میان واکسن توسعه دهندگان با اطلاعیه جدید از نتایج مثبت ظاهر هر چند روز.

در حال ظهور اطلاعات قطعا دلگرم کننده است و نقطه نسبت به جهان در حال توسعه یک واکسن برای Covid-19 سرعت. اما وجود دارد یک مقدار دیگر راه پیش رو نسبت به پایان دادن به این بیماری همه گیر وجود دارد بسیاری از چیزهایی هستند که هنوز هم می تواند به اشتباه در طول راه.

ضرورت خطرناک به سرعت گسترش ویروس موجب شده است میزان بی سابقه ای از تحقیقات است. دانشمندان در حال تجمع یافته و منابع از سراسر جهان در یک مقیاس هرگز قبل از دیده می شود. “وجود دارد یک معامله بزرگ از همکاری و هماهنگی بین دولت فدرال علمی گروه و صنعت است که ما به طور معمول نمی بینید” گفت: Stephen Thomas, واکسن محقق و رئیس بخش بیماری های عفونی بخش در شمال ایالت SUNY دانشگاه علوم پزشکی.

نیز وجود دارد یک تن از پول به این تلاش. ایالات متحده راه اندازی عملیات در پیچ و تاب سرعت تحت وزارت بهداشت و خدمات انسانی با تقریبا 10 میلیارد دلار در اختیار دارد. هدف آن است که به ارائه 300 میلیون دوز از یک Covid-19 واکسن در ماه ژانویه سال 2021. برنامه سرمایه گذاری نه تنها در تحقیقات واکسن اما در ساختمان کارخانه ها و عرضه زنجیره ای برای واکسن های متعدد, با این انتظار که هر واکسن تلاش خواهد تابه.

این برنامه به تازگی اعطا 1.6 میلیارد دلار به شرکت تحقیقات واکسن Novavax. که در علاوه بر این به بودجه Covid-19 واکسن تلاش های توسعه در شرکت های از جمله Johnson & Johnson مدرن و AstraZeneca.

شرکت ها و گروه های تحقیقاتی در نوبه خود شده اند و در حال پیشرفت است. فایزر و BioNTech اوایل این ماه اعلام کرد که در اوایل آزمایش نشان داد که واکسن می تواند ایجاد یک پاسخ ایمنی است. علاوه بر آن های اخیر امیدوار کننده داده های اولیه از فاز 1 آزمایش های مدرن نیز انتظار برای آغاز مرحله نهایی آن از تست در اواخر این ماه. در ضمن محققان در Jenner موسسه در دانشگاه آکسفورد گفت که آنها می تواند میلیون دوز از واکسن خود را نامزد به عنوان به زودی به عنوان سپتامبر تحت شرایط اضطراری تصویب.

بخشی از خوشبینی برای گرفتن یک Covid-19 واکسن در ماه به جای سال نیز ناشی از این ویروس خود را. SARS-CoV-2 ویروس پشت Covid-19 می آید از یک خانواده coronaviruses مانند سارس و MERS که محققان در حال مطالعه برای سال. که با توجه به آنها شروع به سر در بررسی آخرین شرکت کننده.

و این واقعیت است که اکثریت قریب به اتفاق افراد آلوده به این ویروس بازیابی خود را نشان می دهد که اکثر انسان سیستم ایمنی بدن قادر به دفع این بیماری است. آن می ایستد به همین دلیل پس از آن که یک واکسن می تواند طراحی شده برای آموزش سیستم ایمنی بدن برای حفظ Covid-19 در خلیج. که در مقایسه با یک ویروس مثل ویروس HIV که تعداد بسیار کمی از افراد دارای ایمنی طبیعی و یا مقاومت در برابر دانشمندان هنوز به توسعه یک واکسن برای ویروس با وجود چندین دهه تلاش است.

این فن آوری در پشت واکسن نیز بهبود یافته در دهه های اخیر. در خصوص توماس برجسته ظهور پلت فرم مبتنی بر سیستم برای واکسن. به جای مهندسی واکسن از ابتدا برای هر ویروس جدید دانشمندان در حال توسعه واکسن با قطعات استاندارد است که باید چند مولفه است که می توان به بهینه سازی آن را به کار برای یک ویروس خاص.

“من از نوع نگاه آن به عنوان پلت فرم خودرو و بیماری خاص است که شما دنبال آن هستید در کسانی که در حال مسافران” توماس گفت. “از آنجا که شما می دانید چگونه خودرو ساخته شده است و شما تولید ماشین چند بار قبل از وجود دارد کار بسیار کمتر است که برای رفتن به یک در حال توسعه یک ماشین جدید در هر زمان.”

برای مثال شرکت هایی مانند CanSino بیولوژیک و جانسون و جانسون در حال توسعه واکسن برای Covid-19 که با استفاده از های مختلف ویروس آدنو به عنوان یک بردار به تحویل مواد ژنتیکی برنامه نویسی برای SARS-CoV-2 پروتئین است که باعث خواهد شد یک پاسخ ایمنی است. مدرن و در عین حال در حال توسعه یک mRNA واکسن حتی جدیدتر پلت فرم است که اجازه شرکت به حرکت با سرعت نفس گیر.

“مدرن رفت و 66 روز از زمان دنباله ای از Covid منتشر شد به اولین تزریق از بیمار” گفت: درو Weissman یک استاد پزشکی در دانشگاه پنسیلوانیا که پژوهش دارای مجوز مدرن.

برخی از این سیستم عامل اما هرگز تایید شده برای استفاده انسان که بدان معنی است که آنها نیاز به آزمایش های گسترده. به این منظور آزمایش های بالینی نیز بالا بردن سرعت. تنظیم کننده اجازه داده اند واکسن توسعه دهندگان به ترکیب مراحل آزمایش های بالینی و یا اجرای آنها را به صورت همزمان.

در حال حاضر این واکسن هنوز در حال آزمایش است. آنها باید برای دیدار با بالاتر نوار برای ایمنی از یک درمان برای Covid-19. پس از واکسن باید تجویز می شود بسیار بیشتر مردم از درمان از جمله سالم هر گونه خطرات بزرگ. بنابراین در حالی که روند توسعه شتاب محققان می گویند که می تواند وجود داشته باشد هر گونه سازش در ایمنی.

حتی پس از برخی از واکسن توسعه دهندگان در حال حاضر نوشته شده برخی از نتایج دلگرم کننده است. برخی از شرکت ها نشان داده اند که واکسن خود را نامزد کرده اند چند مشکلات ایمنی و شواهدی وجود دارد که آنها می تواند منجر به موثر ایمنی.

“من فکر می کنم خوشبینی موجه است” گفت: آنا دوربین واکسن محقق و استاد بین المللی سلامت در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده بهداشت عمومی. “ما باید قادر به دیدن اثر نتایج حاصل از دو یا بیشتر از کسانی که محاکمه تا پایان [2020].”

در مجموع سرعت از تحقيق فوق العاده ای مقدار منابع اختصاص داده شده به تلاش امیدوار کننده فن آوری های جدید و اوایل نتایج مثبت منجر می شوند برخی از دانشمندان بر این باورند که جهان را Covid-19 واکسن به زودی.

“من فکر می کنم آن است که به احتمال زیاد ما باید یک یا چند واکسن در دسترس عموم با سه ماهه اول سال آینده گفت: پل Offit مدیر واکسن مرکز آموزش در بیمارستان کودکان فیلادلفیا در یک ایمیل.

توماس تخمین زده است که آن را کمی طولانی تر. “من خواهد بود بسیار شگفت زده شد واکسن در دسترس قبل از سه ماهه دوم سال تقویم سال 2021,” او گفت:.

پرتاب یک مقدار زیادی از پول و زايمان در چالش توسعه Covid-19 واکسن است که هنوز هیچ تضمینی وجود ندارد که یک به زودی آماده خواهد شد اگر یکی از ساخته شده است در همه.

در حالی که نتایج اولیه از واکسن محاکمه اشاره در مسیر درست آنها هنوز هم نیاز به مراتب بیشتر اعتبار سنجی قبل از آنها پاک برای استفاده گسترده است. که نیاز به تست دهها هزار نفر از افراد بشر. بدانند اثربخشی واکسن است به خصوص در زمان مصرف به دلیل محققان به مقایسه یک گروه تست به گروه کنترل و ببینید که چگونه پاسخ آنها را به مواجهه با Covid-19 در طول زمان است. چگونه به سرعت اتفاق می افتد که می توانید بسته به اینکه چگونه شایع ویروس است که در داخل یک جمعیت داده می شود. آن می تواند ماه ها طول بکشد.

دانشمندان همچنین نمی دانم که برای برخی که آیا حضور آنتی بادی به SARS-CoV-2 اعطا ایمنی و آنها نمی دانند که چگونه زمانی که مصونیت گذشته خواهد بود. که یکی دیگر از عوامل است که تنها می توان نشان داد با انتظار و دیدن.

هر چند شرکت های ساخت شده است امیدوار کننده اطلاعیه در مطبوعات منتشر شده و گاه به گاه قبل از بررسی دقیق مقاله برخی از آنها هنوز در حال cagey با داده های خود را. “وجود ندارد بسیاری از نتایج که ارسال نشده اند,” دوربین گفت.

حتی اگر واکسن ثابت شده است به امن و موثر تا پایان سال آن را نمی توان پایان دادن به همه گیر بدون هماهنگ واکسیناسیون تلاش است. مردم به اندازه کافی باید برای واکسینه شوند در یک جمعیت به ساخت تا گله ایمنی ساخت آن را به طوری که ویروس نمی تواند به راحتی گسترش و به طوری که حتی باقی مانده unvaccinated مردم محافظت می شود. ساختمان که قابلیت زمان می برد و در ابتدا دولت را به برخی از تصمیم گیری های دشوار در مورد کسی که در حال رفتن به واکسینه شود ، “بدون سوال ما در حال رفتن به مجبور به مقادیر کافی برای هر فرد در جهان” Durbin گفت.

گرفتن به اندازه کافی واکسن برای پایان دادن به این بیماری همه گیر خواهد شد و در نتیجه نیاز به یک زنجیره تامین جهانی, عظیم الجثه قابلیت های ساخت و هزاران نفر از افراد آموزش دیده به اداره واکسن.

که ممکن است بزرگترین آسیب پذیری برای ایالات متحده است. این کشور هنوز در تلاش برای آزمایش مردم به اندازه کافی برای Covid-19 و هنوز هم با داشتن مشکل گرفتن کافی تجهیزات حفاظت فردی به کارگران بهداشت سال به این بیماری همه گیر. آزمون و PPE به مراتب کمتر پیچیده برای تولید از واکسن بنابراین چالش های لجستیکی ممکن است در نهایت به عنوان یک مانع عمده به واکسیناسیون تلاش است.

بنابراین در حالی که یک Covid-19 واکسن می تواند وارد در یک رکورد سرعت واقع شدن آن برای مردم به اندازه کافی برای پایان دادن به بحران می تواند بسیار طولانی تر مصیبت. علم قابل حل است اما ساختمان سیاسی را به استفاده از آن به طور موثر باقی مانده است یک ویروس پرش از روی مانع.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>