از ژوئن متناوب 33 میلیون نفر را از دریافت مزایای بیکاری در هفته های اخیر. آن را یک شکل و یک است که به احتمال زیاد به تغییر به عنوان صنایع همچنان به حرکت کسب و کار تعطیلی و ضرر و زیان مالی که ناشی از کوروناویروس بیماری همه گیر.

در اوایل سال جاری نمایندگان مجلس به طور موقت ارائه کنندگان بیکاری با اضافی $600 در هر هفته به عنوان بخشی از مراقبت عمل می کنند. که گسترش بیمه بیکاری (UI) تنظیم شده است پس از پایان جولای 31, اما آن را تبدیل شدن به طور فزاینده آشکار است که نیاز به چنین حمایتی نمی رفته دور.

آنچه معلوم است این است که آیا کنگره می تواند توافق بر سر یک طرح به آدرس برنامه را به سرعت نزدیک شدن انقضا.

این 600 دلار افزایش در UI است که در علاوه بر این به صورت هفتگی پرداخت یک فرد بیکار می شود از خود دولت است که به طور متوسط به $370 به ازای هر نفر (اما متفاوت توسط دولت). که یک افزایش قابل توجه و یکی که حیاتی برای کسانی که furloughed یا گذاشته در طول بیماری همه گیر. به طور متوسط نرخ بیکاری بیمه شده در طول تاریخ تنها شده است به اندازه کافی به را تشکیل می دهند 40 درصد از یک کارگر قبلی پرداخت.

با توجه به جدول زمانی تعیین شده توسط اصلی لایحه گسترش بیمه بیکاری نیست میله میله برای ادامه پس از پایان ماه ژوئیه — و تا کنون نمایندگان مجلس در عین حال از هر گونه اقدام به مطمئن شوید که تغییرات است.

این اینرسی ناشی از جریان بن بست بین دموکرات ها و جمهوری خواهان در مورد این موضوع. در 3 تریلیون قهرمانان قانون که به تصویب مجلس بیش از هفت هفته پیش دموکرات ها به دنبال گسترش فدرال UI تا پایان ماه ژانویه 2021. جمهوری خواهان مجلس سنا اما بارها گفته ام که آنها مخالف به حمایت از چنین اندازه گیری از آنجا که آنها از ترس آن می تواند در بازداشتن مردم از بازگشت به کار.

به عنوان اقتصاددانان و دریافت کنندگان UI اشاره کرده اند اما جمهوری خواه استدلال نتواند کلید نقطه سود: در بخشی از این بودجه در نظر گرفته شده برای کمک به کارگران در خانه بماند و نه بازگشت به کار — به دلیل ماندن در منزل امن تر است و منجر به کاهش گسترش coronavirus.

“من فکر می کنم وجود دارد نابجا نگران هستند که مزایای بیکاری را آهسته بازگشت کارگران به کار” دانشگاه شیکاگو سیاست عمومی استاد دامون جونز گفت: Vox. “در واقع آن را بسیار بیشتر احتمال دارد که چه خواهد شد نگه داشتن مردم از کار و عدم امنیت و خطر ابتلا به عفونت Covid-19.”

در ادامه بسیاری از افراد بیکار نمی خواهید برای رفتن به در حال حاضر و نیاز به UI پشتیبانی به منظور پوشش مخارج اولیه زندگی مانند غذا و اجاره به عنوان همه گیر همچنان ادامه دارد. با توجه به مطالعه انجام شده توسط موسسه سیاست اقتصادی که منتشر شد در پایان ماه ژوئن 11.9 میلیون نفر از کارگران در حال حاضر بیکار و بدون احتمال بازگشت به شغل قبلی خود را.

“صنعت من فقط توقیف, در این نقطه,” مربی راگبی کاترین هنری گفت: اخبار یاهو. “من می خواهم که بدون مشکل کار در استارباکس محلی ما نیست استخدام. جمهوری خواهان می گویند آن را بهانه ای برای بازگشت به کار, اما وجود هر گونه کار می کنند.”

در حال حاضر مجلس نمایندگان و سنا هنوز برای تعیین اینکه آیا آنها انجام دور با UI گسترش در دسترس نباشد و یا پیدا کردن برخی از سازش است که می تواند به کاهش مقدار را دریافت می کنند. قانونگذاران را به بازگشت به کار در جولای 20 و باید چند هفته به چکش یک پیشنهاد قبل از آنها انتظار می رود به ترک دوباره برای زنگ تفریح در اوت 10. اما این را-به-این-سیم بندی برگ میلیون ها نفر از کارگران فرو رفته در عدم اطمینان در مورد چه می آید بعدی.

نیک Parisi, 28, آن کارگر که در حال حاضر با تکیه بر UI برای پوشش اجاره پس از گذاشته شدن در اوایل بهار امسال گفت: بورسی “ایده نیاز به نگرانی روز به روز در صورتی تمدید خواهد شد ارائه شده به شهروندان ایالات متحده مطلق بدترین احساس است که هر کسی می تواند تجربه.”

به عنوان coronavirus موارد باید رسید در چندین ایالت و آنها را وادار به عقب کسب و کار reopenings فشار افزایش یافته گان به شکل یک فرمت برای گسترش بیمه بیکاری. شده اند وجود دارد نشانه های جمهوری خواهان و دموکرات ها می تواند به پیدا کردن دو حزبی راه حل برای این مشکل.

“ما باید برای پیدا کردن یک مصالحه چرا که ما باید گسترش آن” سخنران نانسی پلوسی گفت: در طول یک ظاهر در سی ان ان دولت از اتحادیه این آخر هفته. در خروج از گذشته خود مخالفت بیشتر UI رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل نیز اذعان کرد نیاز به شامل بیمه بیکاری در آینده بسته محرک. “من فکر می کنم شما می توانید پیش بینی این که به یک سر و گاهی در عرض سه هفته بعد آغاز هفته آینده” مک کانل گفت: در مطبوعات ظاهر در کنتاکی در روز دوشنبه. مک کانل با این حال به ارائه چند جزئیات در چه جمهوری خواه فرمت طرح خواهد بود.

عموم اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید شناور چند ایده است که نشان می دهد چگونه اوباما می تواند بدون چربی. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin که در حال حاضر در مذاکرات با مک کانل گفته است او علاقه مند به یک UI گسترش می کند که فراتر از آنچه کارکنان را ساخته اند و در شغل آنها بود. و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow نشان داده پشتیبان گیری به صورت مبهم “بیکاری اصلاحات” و همچنین پرداخت برای کارگران که به شغل خود بازگشت.

همانطور که واشنگتن پست گزارش کرده است برخی از کنگره دستیاران همچنین در مورد کاهش گسترش UI که ارائه می کنند بین 200 دلار به 400 دلار در هر هفته به جای جریان 600 دلار. که پیشنهاد می تواند همراه با دیگر محرک چک مانند $1,200 یک بار پرداخت کنگره تصویب شده در بهار گذشته در این پست می افزاید.

“زمانی که اعضای من دوباره هفته بعد ما شروع به معاشرت با آنها” مک کانل گفت: این دوشنبه گذشته از حزب جمهوری خواه قصد دارد در UI.

خیلی دوست دارم راه آن به کار گرفته عمده قانون در گذشته کنگره تلاش در UI در حال وقوع بسیار نزدیک به یک کلید مهلت. پس از گسترش در حال حاضر آماده است به پایان می رسد در جولای 31, قانونگذاران باید کمتر از دو هفته به تصویب یک فرمت و یا طرح جایگزین زمانی که آنها بازگشت به DC در جولای 20.

که در زمان استرس زا است تنها برای UI گیرندگان. این نیز تاثیر می گذارد متحده که باید مجددا خود را در UI برنامه به حساب برای هر گونه تغییر احتمالی. به گفته یک اقتصاددان مجلس تاخیر در گرفتن چیزی انجام می شود می تواند به این معنی است که پرداخت UI جدید مزایای می تواند رنج می برند به عنوان به خوبی.

“[این] باعث هرج و مرج اداری اگر دولت UI سازمان نمی دانم که آیا آنها خواهد و یا نمی تواند ادامه این پرداخت گذشته پایان ماه” دانشگاه برکلی استاد اقتصاد جسی Rothstein گفت: Vox. “اگر کنگره می کند باد به معرفی برخی سود جدید سطح در اواخر ژوئیه بسیاری متحده قادر نخواهد بود به آن را دریافت کنید [برای بیکاران] تا سپتامبر است.”

خرید اینترنتی از کاهش UI پشتیبانی نیز می تواند ویرانگر باشد. کارشناسان تاکید است که پایان دادن به گسترش سود خواهد مردم را بیشتر مواد غذایی نا امنی و ترک بسیاری از تلاش برای پوشش هزینه های مسکن. آنها توجه داشته باشید که هزینه های مصرف کننده به خوبی می تواند یک ضربه بیش از حد و بیشتر افسرده اقتصاد است.

“هنگامی که 600 دلار در هفته به پایان می رسد همه کسانی که مردم را, وام مسکن, همه کسانی که مردم را اجاره آنها در حال رفتن به یک زمان سخت گیری به پایان می رسد ملاقات منظم” دانشگاه کانزاس استاد اقتصاد دانا Ginther گفت: Vox.

وزن قریب به اتفاق نیاز به بیشتر UI پشتیبانی خواهد شد در میان مسائل مرکزی کنگره را در نظر بگیرید هنگامی که آن را برمی گرداند از تعطیلی در هفته آینده. و تا زمانی که قانونگذاران رسیدن به یک قطعنامه میلیون ها نفر از مردم در سراسر کشور باقی می ماند در یک الگوی برگزاری.

“یک فرمت از مزایای ادامه خواهد داد برای کمک به من پرداخت اجاره بها ارائه برای خانواده و قرار دادن غذا روی میز” گفت: Parisi. “مهمتر از همه, آن را تضمین است که من ممکن است همچنان برای زنده ماندن در طول این مشکل بار.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de