با کروناویروس موارد افزایش سریع کالیفرنیا نگهداری دستورالعمل آن جمعه که می تواند آزمایش می شود اولویت افرادی که در بیمارستان بستری هستند و با علائم و کسانی که در تماس نزدیک با افراد آلوده و یا زمانی که لازم است برای کنترل محلی شیوع.

دستورالعمل جدید می گویند افراد بدون علائم و ضروری در شغل نمی توان اولویت بندی برای تست تا زمانی که نتایج می تواند تبدیل به اطراف در کمتر از 48 ساعت.

تغییرات آمده است که به دولت چهره تست کمبود و مدت زمان انتظار برای نتایج به شیوع بیماری های جدید موسیقی پاپ در سراسر کشور. برای جلوگیری از افزایش موارد رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز دوشنبه بسته شده و مراکز و سالن های ورزشگاه و دیگر محیط داخلی کسب و کار در بسیاری از دولت و مردم در داخل و مذهبی خدمات.

“این است که همه انجام می شود در حالی که ما در موازی کاری برای افزایش تست ظرفیت سراسر کشور” گفت: دکتر مارک Ghaly از کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی سازمان است.

جدید روش های تست طراحی شده برای کمک به کالیفرنیا صفر در شیوع بیماری در میان کارگران ضروری و یا جمع های خانوادگی و دوستان است. گرفتن نتایج تست سرعت بیشتری در مناطق بالقوه شیوع مهم است که دولت توانایی مهار گسترش Ghaly گفت.

دولت افزایش انتقال سطح ساخته شده است تماس, ردیابی سخت تر او اذعان کرد. در مورد 7,800 مردم در حال آزمایش مثبت یک روز و دولت 10,000 تماس با ردیاب رسیدن به افرادی که در تماس نزدیک با افراد آلوده. دولت در حال تست در مورد 107,000 نفر در هر روز است.

“ما نمی ساخت زمان تماس با ردیابی برنامه در این سطح از انتقال” Ghaly گفت.

کالیفرنیا, پیر, تست دستورالعمل معرفی, آوریل 1 زمانی که این ویروس را تحت کنترل بسیار بهتر بود فقط دو ردیف. اول شامل بیماران بستری و مراقبت های بهداشتی کارگران و مردم بیش از 65 کسانی که در خانه های سالمندان و کارگران ضروری در کسب و کار مانند فروشگاه های مواد غذایی و کاهش خطر ابتلا به مردم با علائم. ردیف دو شامل کاهش خطر افراد بدون علائم است.

جنوب کالیفرنیا: COVID-19 رسید. دولت بود و به کندی عمل می کنند. چه بعدی ؟

ایالت: شهرستان در حال بازگشایی. دو سوم در حال حاضر نرخ بالاتر از موارد

به عنوان تست گسترش و کالیفرنیا در ابتدا اجتناب شود آن رود موج جمله در شهرهای لس آنجلس و سکرامنتو را باز کرد تست به هر کسی بدون در نظر گرفتن علائم.

این دیگر یک اولویت به عنوان منابع در حال گسترش نازک و به عنوان دولت نرخ انتقال را افزایش می دهد. بر اساس سیستم جدید بالاترین اولویت است تنها در بيماران با علائم آن در تماس با افرادی که مورد تأیید و برای مدیریت شیوع بیماری در جهت محلی و مقامات بهداشتی دولت.

ردیف دوم شامل هر کسی که با علائم و یا افراد بدون علامت که در جمع مراقبت از تنظیمات مانند خانه های سالمندان, مراقبت از سالمندان و یا کار در خدمات اضطراری و یا زندان و یا زندان و بيماران ورود و یا خروج از بيمارستان ، درجه سوم شامل کارگران در خرده فروشی, تولید مواد غذایی, خدمات, کشاورزی, حمل و نقل عمومی و آموزش و پرورش.

دیگر افراد بدون علامت که فکر می کنم آنها در معرض خطر هستند در چهارم و کمترین ردیف. تست داده خواهد شد برای آن دسته از افراد هنگامی که دولت می تواند به نوبه خود در اطراف در نتیجه در کمتر از دو روز با توجه به راهنمایی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de