نیروی هوایی جانباز محمدجواد Hegar برنده تگزاس دموکرات سنا اولیه

نیروی هوایی جانباز مریم جنینگز “MJ” Hegar رسما به صورت ایالت John Cornyn در ماه نوامبر پس از برنده شدن در مقابل دولت ایالت رویس غرب در تگزاس دموکراتیک اولیه انتخابات روز سه شنبه.

Hegar امن تایید و نه فقط از سناتوری دموکرات کمیته کمپین بلکه از عمده گروه های ملی از جمله امیلی لیست, Everytown for Gun Safety, و والدین اقدام صندوق. او شده است به مسح نامزد را در Cornyn و او رای بالا گیرنده در تگزاس سه شنبه اولیه در ماه مارس است.

روز سه شنبه او دوباره شکست غرب مترقی ثابت دموکراتیک سیاست در تگزاس است. در این منجر به رواناب Hegar و متحدان او صرف به شدت به مطمئن شوید که آنها در این مسابقه دور: با توجه به تگزاس تریبیون او همراه با DSCC و امیلی لیست ریخت و حداقل 2 میلیون دلار به تبلیغات در منطقه هوستون در طول هفته گذشته از مسابقه outspending غرب 85 به 1.

این نوع از هزینه های به خوبی ممکن است لازم. با توجه به علامت گذاری جونز, علوم سیاسی و محقق در دانشگاه رایس غرب شده است به دست آوردن کشش در این مسابقه هر چند روز سه شنبه نتیجه نشان می دهد که این اتفاق نمی افتد بسیار سریع به اندازه کافی به او را بیش از خط.

در خصوص جونز گفت: جنبش ملی پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس به غرب یک آسانسور. “آمریکایی آفریقایی officeholders و نخبگان سیاسی در دولت او گفت:” شروع به “واقعا رالی پشت و غرب در راه است که آنها تا به حال در اصل اولیه در ماه مارس است.”

Hegar بود که همیشه مورد علاقه و در حال حاضر او سر به انتخابات عمومی در برابر Cornyn با حدود 1.6 میلیون دلار در بانک و یک شیب صعود جلوتر از او. آشپز سیاسی گزارش نرخ تگزاس در سنای نژاد به “احتمال زیاد R” و جونز گفت که او معتقد است که “هنوز هم بسیار امن است.”

تگزاس در حال تبدیل شدن کمتر از یک چیز مطمئن برای جمهوری خواهان: megyn kelly رای گیری را به طور متوسط نشان می دهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک مرده-گرما کراوات با دموکرات نامزد جو بایدن در دولت و یک بار نامزد انتخابات ریاست جمهوری Beto o’rourke آمد و در عرض چند امتیاز از unseating جمهوری خواه تد کروز سناتور. در سال 2018 است.

اما Cornyn به نظر می رسد تا حدودی بیشتر محبوب در دولت نسبت به همکار خود در مجلس سنا هرگز ذهن رئیس جمهور و او را در حال اجرا در هر نقطه از 8 به 13 امتیاز جلوتر از Hegar در رای گیری های اخیر, بنابراین او باید کار خود را قطع ،


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>