2 بازداشت شد در چشمه های داغ کویر اقدام به, پرونده قتل, مقامات می گویند

دو مرد دستگیر شده اند به ظن اقدام به قتل پس از اتهام تیراندازی به یک دزرت هات اسپرینگز مرد هفته گذشته اعلام کرد.

پلیس 32 ساله آسمان دره ساکن Ryan Silva در سن برناردینو در روز دوشنبه با کمک از Riverside County دفتر دادستان منطقه باند تاثیر تیم شهرستان سخنگوی Doria Wilms گفت: در انتشار اخبار.

مقامات همچنین بازداشت 37 ساله پالم اسپرینگز ساکن دانیل Vallardes در پالم اسپرینگز.

پلیس با دریافت گزارش در مورد تیراندازی قربانی حدود 11:20 صبح روز 8 ژوئیه در 68100 جلوگیری از Calle Las Tiendas, Wilms گفت.

38 ساله دچار زخم گلوله چند گرفته شده بود به Desert Regional Medical Center در پالم اسپرینگز. او در ثبات وضعیت Wilms گفت.

معلوم نیست که آیا تیراندازی در محل 68100 جلوگیری از Calle Las Tiendas و یا در مکانی دیگر ،

سیلوا است که برگزار می شود در این رابرت پریسلی بازداشتگاه در ریورساید در $1 میلیون وثیقه با توجه به Riverside County jail سوابق. او انتظار می رود که به نظر می رسد در دادگاه در روز چهارشنبه.

هیچ اطلاعات دیگری بود بلافاصله موجود در مورد Vallardes در زندان سوابق.

هر کسی با اطلاعات در مورد این حادثه خواست برای تماس با کارآگاه دندان در (760) 329-2904 ext. 352. آنها همچنین می توانید با تماس با سازمان دیده بان فرمانده در (760) 329-2904 ext. 302.

ناشناس راهنمایی را می توان با تماس با (760) 341-7867.

حرارتی : کلانتر نمایندگان بررسی حرارتی مانع شدن وضعیت مربوط به یک مرد

بازداشت: دزرت هات اسپرینگز بازداشت به عنوان مظنون در hit-and-run که به کشته شدن دوچرخه سوار

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], 760-778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>