یکی از چیز خوب است Vox توصیه های ویژگی. در هر نسخه پیدا کردن یک چیز بیشتر از دنیای فرهنگ است که ما به شدت توصیه می شود.

بهترین ورزش پخش در تلویزیون در حال حاضر است چه بیشتر فکر می کنم به عنوان یک ورزش. به جای آن vh1’s campiest واقعیت رقابت نشان می دهد rupaul’s Drag Race: همه ستاره. ملکه از مسابقه کشیدن خود را به جاذبه های منحصر به فرد عصبی و استعداد هفته در هفته.

مانند ستاره ورزشکاران, drag queens باید نقاط قوت و ضعف. برخی از ملکه هستند بهتر است در دادن به ما به نظر می رسد دیگران بهتر در حال خنده دار و چند اکسل در تب و تاب و یا رقص است. تعیین بهترین دسته به معنی به دنبال یک ملکه که عالی در تخصص خود و عناصر دیگر از کشیدن عملکرد. کشیدن مسابقه همواره بر اهمیت بودن همه در اطراف ماهر مجری, اما این همه ستاره اقساط از سری ویژگی تنها بهترین از بهترین (و بهترین بهترین از هر drag queen حاضر به دادن خودش به گرگ ها از واقعیت تلویزیون برای دور دوم است).

به عنوان ملکه, خارج, خنده دار, خارج, مد و حتی خارج آواز خواندن هر یک از دیگر برندگان واقعی هستند و بینندگان در خانه. نتیجه چیزی است که پس از, شادی پس احمقانه و حتی گاهی اوقات الهام بخش است. و با یک پیچ و تاب و های جدید در این فصل در حال حاضر برخی از نامردان درام.

پس از 11 سال در هوا و تکرار متعدد این RuPaul را Drag Race حق رای دادن است که یک نیروی غیر قابل انکار از جریان اصلی فرهنگ پاپ. میزبان RuPaul نامزدان به بازی گرفته است “Shantay شما بماند” و “Sashay دور” به عنوان مشخص کردنی به عنوان کسانی که از هر تلویزیون واقعیت پدیده — سمت راست وجود دارد با بازمانده‘s “قبیله صحبت کرده است” و بالا آشپز‘s “لطفا خود را بسته چاقو و برو.” Ru معمولا قطره یکی از این خطوط در پایان نشان می دهد حذف دور که در آن دو کم به ثمر رساند کوئینز صورت خاموش در یک lip-sync نبرد. از دست دادن ملکه باید “sashay دور”; برنده اعطا شده است آرامش “Shantay شما بماند” و حرکت به قسمت بعدی.

اما برای مسابقه کشیدن: همه ستاره‘ گذشته چهار فصل این حذف دور تبدیل به آنهایی که کمتر مرسوم و بیشتر استراتژیک — و بهترین از همه راه بیشتر چشمگیر است.

این زمان برای همه ستاره ها نسخه پنجم فصل قدرت که می شود تغییر فرمت دوباره: ملکه در حال حاضر مجاز به رای دادن هر یک از دیگر.

یک بار Ru نام هفته بدترین هنرمندان پس از یک رقابت اصلی باقی مانده امن کوئینز برای رای دادن کافی است که مسابقه آنها می خواهند برای دیدن رفتن به خانه. وجود دارد هیچ محدودیتی برای تعداد کوئینز Ru می توانید انتخاب کنید به صورت حذف است که در حال حاضر یک تفاوت بزرگ از استاندارد را نشان می دهد. بیشتر تغییر معنی دار است که این هفته تک نوازنده بالا می توانید نادیده گرفتن این رای و ارسال هر کس که آنها می خواهند بسته بندی. اما به منظور ضربه یک شرکت کننده انتخاب خود را به چالش برنده نیاز به شکست یک “lip-sync قاتل” — و نه تحت اللفظی قاتل از drag queens اما سابق کشیدن مسابقه شرکت کننده از فصل قبل که بهترین و شناخته شده بودن مهارت در لب همگام سازی.

رو یکی از این ترور خود را از چالش های اضافی هر چند خیلی قانع کننده تر از گزینه است برای شرکت کنندگان سعی کنید wooing هر یک از دیگر به رای گیری از همان فرد است. این جدید حذف قوانین باز کردن درب برای بازی ماهرانه و عذر به عنوان ملکه می تواند توطئه علیه یک دیگر در راه بیشتر conniving از ما تا کنون دیده ام در یک مسابقه کشیدن سری. از آنجا که هیچ کس در بلوک سفت می داند که دقیقا رای دادند و در برابر آنها در این لحظه آن را نگه می دارد همه آنها را در انگشتان پای خود را در مورد آنها می توانید اعتماد.

ممکن است سناریو: یک سناتور که با داشتن یک هفته بد می تواند به طور ناگهانی سرنگون دیگر ملکه که می تواند دستکاری بازی توسط بسیج یک رای. و frontrunners روشن در همه ستاره فصل پنج با مگا-با استعداد Shea Couleé و خنده دار Jujubee به عنوان واقعی رقابت است. آنها لیگ را بهتر از رقبای خود را و اگر این شد دیگر واقعیت نشان می دهد که آنها می تواند رای دادند و با دیگر شرکت کنندگان به عنوان به زودی به عنوان آنها یک شانس برای اینکه بزرگترین تهدید.

در عین حال هیچ یک از این گزینه است. هر کس شده است. تا هفته گذشته.

Spoilers below!

فصل جاری از مسابقه کشیدن: All Stars شده است دو اسب مسابقه تقریبا از ابتدا. Shea Couleé و Jujubee همواره برجسته از هر قسمت توسط خیره کننده بر روی باند فرودگاه و مسلط در چالش است. Jujubee است که به زحمت خنده دار, صفحه کلاچ, مهارت پس از نمایش است که عمدتا بر اساس اطراف چالش های است که شامل ساخت یک مخاطب خنده. شیا نقاط قوت در ضمن بیشتر در مورد او به نظر می رسد نبوغ و نشان می دهد توقف اجرای.

هنگامی که یکی دیگر از ملکه موفق به برنده شدن در یک چالش, آن را تقریبا به نظر می رسد به عنوان اینکه تولید کنندگان انداخت و آنها را یک استخوان به سادگی برای شکستن یکنواختی در هر قسمت با پایان دادن به یک پیروزی برای شیا یا Jujubee.

بسیاری دیگر ملکه می تواند به نظر می رسد امید است در آینده در مقام سوم. قبل از به نمایش در جولای 3 قسمت ملکه الکسیس متئو و Miz ترقه بودند مبارزه برای افتخار بهترین بازیگر به نام نمی شیا یا Jujubee. و زیر متئو و ترقه هند Ferrah و بلر St. Clair شناور با خیال راحت همراه به بالا شش.

و سپس وضعیت موجود را به طرز چشمگیری تغییر.

Ferrah یک ملکه که معروف ترین لحظه ای بود که بحث lip-sync عملکرد با یکی دیگر از به یاد ماندنی شرکت کننده Mimi Imfurst در اصلی فصل از مسابقه کشیدن:

برای بسیاری از این فصل از همه ستاره ها, Ferrah واقعا ثابت کرده که چرا او را چیزی بیش از “یک ملکه کشیدن که کردم برافراشتند به هوا توسط دیگر بسیار بزرگتر کشیدن ملکه.”

یکی پس از دیگری دلتنگ عملکرد در یک چالش Ferrah شد قرار داده شده در پایین. RuPaul نشان داد که همراه با Ferrah هر ملکه (به جز برای چالش برنده درخت روغن قلم برای هیچ کس تعجب) شد تا برای از بین بردن. به ظاهر از دیدن گیوتین در افق Ferrah بلافاصله کشیده شیا گذشته به درخواست او مورد. Ferrah گفت: شیا بود که یک خائن در شیا میان: متئو و پس از حذف ملکه تا به حال مبارزات انتخاباتی به رای شیا در طول شیا تنها ظاهر در پایین این فصل در سه قسمت. اگر بینندگان می دانیم که متئو رای دادند شیا در این قسمت متئو را تکذیب کرد مبارزه به پا زدن درخت روغن قلم را — هر چند او انکار نمی کند, رای گیری برای درخت روغن قلم ،

وحی به نام همه چیز ما می دانستیم که در مورد بازی به سوال. تا این بازی در حال تغییر قسمت ملکه شده بود منصفانه و رای گیری کردن فرد با بدترین سابقه.

شد Ferrah دروغ گفتن در مورد متئو انتخاباتی به تبر درخت روغن قلم? پس چرا متئو رای شیا در این قسمت و یکی از دو ملکه در پایین ؟ آیا متئو سعی کنید برای دریافت دیگر کوئینز برای پیوستن به او در جنگ صلیبی علیه شیا? پس چرا دیگر ملکه می گویند تا قبل از ؟ و اگر متئو را علیه شیا پس چرا تولید کنندگان حتی گرفتن آن را بر روی دوربین — هر تعامل نمایش فیلم برداری شده است به اندازه کافی برای نشان می دهد پس از به نام Untucked است که نشان می دهد در پشت صحنه فیلم قسمت. تمام تولید کنندگان ظاهرا باید برای نشان دادن این ادعا است Ferrah کلمه.

Jujubee آورده یک نقطه برجسته: “اگر هند [Ferrah] دروغ می گوید, او می توانست بهتر بازیگر که بدان معنی است که او می شده اند بهتر است در قاپ زنی, بازی” Logo مشهور جعل هویت چالش است.

که اشاره وحشتناک بازیگر Ferrah صدا خیلی صادقانه هنگامی که آشکار متئو را خرابکاری است که تقریبا به اندازه کافی برای متقاعد کردن هر کس او گفتن حاوی حقیقت است.

پس از این مکاشفه متئو ممکن است جنگ صلیبی علیه او شیا باقی مانده بود به بین را انتخاب کنید ارسال به خانه یکی از دو ملکه: قرار است متحد Ferrah یا قرار خائن متئو. و در پایان شیا تصمیم به ارسال Ferrah خانه با وجود Ferrah بهترین تلاش برای به دست آوردن شیا اعتماد. او ادعا می کند در برابر متئو نیست به اندازه کافی به او را نجات دهد.

Ferrah را زمین سوخته تاکتیک تغییر چگونه متئو را به بازی بازی رفتن به جلو به عنوان دیگر ملکه در حال حاضر تعجب می کنم اگر کسی می تواند و یا باید اعتماد متئو. چه آغاز شده به عنوان یک مسابقه ساخته شده در ایمان خوب تصمیم گیری که در آن مردم بر اساس حذف در مسابقه’ موفقیت کلی در طول نمایش و تبدیل به چیزی بیشتر در امتداد خطوط بازمانده — یک بازی که در آن هیچ کس نمی داند چه کسی به این باور.

هر ملکه به طور ناگهانی آموخته و آنها را به نگاه کردن به خود و هیچ کس دیگری. و Ferrah هر چند underwhelming به عنوان مجری به همه ستاره هیچ چیزی دیگر ملکه می تواند به عنوان هدیه فراق. او به تنهایی تغییر نشان می دهد به بهترین نوع ورزش: یک با یک پیچ از لبه و درام و برخی ممکن است backstabbing.

Rupaul’s Drag Race: همه ستاره پخش در روزهای جمعه در 8 ساعت در VH1.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de