مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش جریمه برای خانه های سالمندان قرار داده است که ساکنان در معرض خطر است. سپس Covid-19 اتفاق افتاده است.

چند مکان نشان دهنده فاجعه از Covid-19 همه گیر و همچنین زندگی مرکز مراقبت از کرکلند.

با شروع در ماه فوریه و افزایش به اوایل ماه مارس در خانه سالمندان در حومه سیاتل یکی از این بیماری اولین نقاط داغ در ایالات متحده است. در مارس 9, بیش از یک هفته قبل از هر دولت صادر کرد, اقامت در خانه سفارش کرکلند تسهیلات در حال حاضر به حال 129 نفر (81 در میان ساکنان; بقیه در میان کارکنان و بازدید کنندگان) و 23 و میر ناشی از رمان coronavirus با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش.

قبل از آن مشخص شد که شیوه های در کرکلند تسهیلات کمک به گسترش ویروس وجود دارد با توجه به بازرسان فدرال. واشنگتن پست بررسی نشان داد که مشکلات بومی به زندگی مرکز مراقبت های زنجیره ای از خانه های پرستاری: “ده ها تن از زندگی مراقبت از خانه های زیر دریافت-میانگین نیروی انسانی رتبه بندی و یا پرچم در طول بازرسی برای داشتن کافی نیست پرستاران به درستی برای مراقبت از بیماران است.”

اما برای همه این مشکلات با زندگی در مرکز مراقبت های زنجیره ای آن را به زودی روشن شده است که آن تجربه را نمی توان منحصر به فرد است. در حالی که کرکلند تسهیلات شده اند ممکن است برای اولین بار شناخته شده ما خانه سالمندان, آمار, آن را نمی خواهد آخرین.

برآورد متفاوت است اما تحلیلگران گرگ گیرون و Avik روی یافت می شود که از ژوئن 29 50,779 از 113,135 ما مرگ و میر ناشی از Covid-19 (یا 45 درصد) مرگ و میر ناشی از ساکنان پرستاری یا تسهیلات مراقبت دراز مدت. تعداد آنها را نشان می دهد که حدود 2.5 درصد از ساکنان خانه سالمندان کشته شده اند توسط این بیماری در نیوجرسی است که به خصوص ضربه های به اشتراک گذاری است که بیش از 11 درصد است.

تمیز کردن خدمه لباس تا در لباس های محافظ قبل از ورود به زندگی مرکز مراقبت در مارس 12 در Kirkland, Washington.
جان مور/گتی ایماژ
یک EMS تیم میدارد مشکوک Covid-19 بیمار از یک خانه سالمندان در چلسی, ماساچوست, آوریل 23.
دیوید Degner/گتی ایماژ

این تا حدی به دلیل بیماری بودن به خصوص کشنده در میان افراد مسن و اولیه کمبود شدید تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مانند ماسک در سراسر هیئت مدیره. نرخ مرگ شده اند بالا برای سالمندان به طور کلی و نه فقط کسانی که در خانه های سالمندان. یک CDC گزارش که به عنوان از 1 ژوئیه به بیش از 80 درصد از Covid-19 مرگ و میر در میان افراد 65 ساله و بیش از.

اما تحقیقات را آنجا نشان داد که شرایط در بیش از حد بسیاری از خانه های پرستاری بودند منجر به coronavirus را گسترش یاری توسط هر دو دولت و سیاست های فدرال. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو (D) دستور داد خانه های پرستاری را در Covid-19 بیماران مرخص شده از بیمارستان و کمک به superspreader حوادث مانند یک در تروی نیویورک, مستند توسط ProPublica. کانکتیکات رژیم صهیونیستی. ند لمانت (D) نیز به امضا رسید اجرایی ارائه سفارشات جزئی مصونیت قانونی به خانه های سالمندان در طول بحران محدود کردن خانواده ها و توانایی های به دنبال جبران زمانی که دولت استراتژی شکست خورده است.

مهم زمینه را برای این حوادث این است که سیاست فدرال. پس قبل از coronavirus همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است با هدف قرار دادن قوانین و مقررات در خانه سالمندان صنعت هل دادن یک deregulatory دستور کار است که طرفداران می گویند بدتر شده شرایط را برای ساکنان و آنها را بدتر هنوز هم در گیر عصر.

Covid-19 یک بار-در-یک-عمر سلامت بحران است که ابتلا به تقریبا همه موسسات و سیاستمداران بدون در نظر گرفتن حزب — بیمار-آماده شده است. اما هیچ سوال وجود دارد که دولت در تلنگر از صنعت تصویب شده است و پیشنهاد حرکت با هدف کاهش مقررات در خانه های پرستاری — حرکت می کند که طرفداران بیمار باید گفت افزایش خطرات بهداشتی برای ساکنان و قبل از Covid-19 آمد به ما.

مراکز مدیکر و مدیکید خدمات (CMS) آژانس فدرال که نظارت مدیکر و مدیکید مسئول تنظیم و نظارت بر خانه سالمندان میباشد. (اکثریت زیادی از بودجه برای پرستاری امکانات می آید از پزشکی یا مدیکر به این معنی که صدور گواهینامه سیستم مدیریت محتوا است یک پیش شرط اصلی برای بسیاری به عملکرد.) آژانس outsources کار بازرسی به دولت نقشه برداری سازمان اداره شده توسط دولت. هم سیستم مدیریت محتوا و نقشه برداران اصلی سیستم پاسخگویی برای 15,600-عجیب و غریب خانه های سالمندان در آمریکا و 1.3 میلیون نفر جمعیت.

مغلوب ساختن پیشی جستن CMS نقل مکان کرد و برای جلوگیری از fining خانه های سالمندان که نقض مقررات در خصوص قوانین و مقررات به منظور جلوگیری از گسترش بیماری های عفونی. کنترل عفونت کمبود مراتب ذکر نظارتی شکست در خانه های پرستاری و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عمل کرده است به کاهش مقدار پول جریمه و به حرکت به دور از یک سیستم روزانه جریمه که کارشناسان می گویند بیشتر موثر در تغییر تسهیلات رفتارها. (در صورت شیوع کروناویروس دولت در ماه گذشته اعلام کرد که این امر افزایش جریمه; اطلاعات بیشتر در مورد این زیر.)

اگر این حرکت برای کاهش جریمه نگرانی کارشناسان تغییرات آینده منادی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هستند و حتی بیشتر در مورد. تحت دولت اوباما مراکز مدیکر و مدیکید خدمات صادر حکومت نیاز تمام امکانات را به کار اختصاص داده شده “پیشگیری از عفونت متخصص” حداقل بخشی از زمان. مدیر CMS Seema Verma پیشنهاد کرده است عقب که حکومت و تنها نیاز به چنین متخصصان به عنوان مشاوران بالقوه پوشش بسیاری از های مختلف پرستاری امکانات.

در آن زمان پیشنهاد, تجارت, نشریات و برخی از طرفداران برای سالمندان و افراد معلول توجه داشته باشید از زمان قانون جدید اما آن را تا حد زیادی نادیده گرفته شده است. آن را تا ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر ضربه که پیشنهاد تغییر حکومت توجه کردم در جریان اصلی مطبوعات است. این قانون هنوز هم گرفته اما خواهد شد, جلوگیری از تغییرات غیر منتظره به سیاست دولت اگر تهمت است مجددا انتخاب.

دولت نیز به دنبال کاهش به پزشکی بودجه است که می تواند تاثیر منفی خانه های سالمندان, کاهش بودجه برای کنترل عفونت و احتمال بدتر برای حمایت از ساکنان. این تغییرات مانند اوباما قانون عقبگرد را گرفته نمی شود اثر نشده است اما می تواند با یک دوم مغلوب ساختن پیشی جستن مدت است.

“من فکر می کنم همه گیر نشان داده است بسیاری از این مشکلات جدی” توبی Edelman ارشد, کارکنان, وکیل, مرکز مدیکر حمایت و جانباز ساکن مدافع در خانه سالمندان مسائل می گوید. “اما این که آیا این کشور انجام خواهد داد بهتر از رفتن به جلو — من نمی دانم.”

ابزار اولیه مراکز مدیکر و مدیکید خدمات برای اجرای استانداردهای مراقبت پرستاری در خانه است “پول مدنی مجازات است.” این اساسا جریمه برای امکانات یافت نمی شود در انطباق با سیستم مدیریت محتوا استانداردهای مراقبت. این تخلفات شناسایی شده از طریق سالانه اعلام نشده بررسی فرایند انجام شده توسط دولت در سطح سازمان با اطلاعات پس از آن منتشر کرد تا به سیستم مدیریت محتوا.

تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متوسط خوب وضع شده کاهش یافته است به $28,405 از $41,260 در اوباما نهایی سال با توجه به یک 2019 تجزیه و تحلیل توسط Jordan راو از قیصر سلامت نیوز.

علاوه بر این میانگین جریمه برای حوادث مربوط به “فوری معرض خطر” — جدی ترین طراحی — افتاده اند راو یافت و به حدود 18 درصد کمتر در مغلوب ساختن پیشی جستن سال اول از آنها در سال 2016. پیدا کردن از “فوری معرض خطر” است و درست مثل اسمش پیداست: یک وضعیت که در آن noncompliance با مقررات “قرار داده است از ایمنی و سلامت دریافت کنندگان در مراقبت از آن در معرض خطر جدی آسیب جدی آسیب جدی اختلال یا مرگ” در هر سیستم مدیریت محتوا دستورالعمل.

یکی از نمونه های برجسته توسط گزارش های اخیر از دولت پاسخگویی یک کنگره ناظر آژانس نشان می دهد چه یک نمونه از “فوری معرض خطر” به نظر می رسد مانند:

نیویورک خانه سالمندان با تجربه یک عفونت تنفسی شیوع بیماری که بیمار 38 ساکنان. خانه سالمندان نیست حفظ کامل و دقیق لیست کسانی که بیمار بودند نه منزوی ساکنان با علائم از ساکنان که نشانه ها-رایگان—و نه آن منزوی کردن اعضای هیات کمک به افراد بیمار و در ادامه به ساکنان اجازه می دهد برای غذا خوردن در جامعه ناهار خوری اتاق.

پول مدنی مجازات و ایده آل ارائه قوی انگیزه های مالی برای خانه های سالمندان قرار داده است که ساکنان در معرض خطر عفونت به تغییر شیوه های. به همین دلیل نسبت به پایان دولت اوباما CMS شروع نیاز به دفاتر منطقه ای برای اعمال مجازات هر زمان که ساکنان آن به ترتيب در “معرض خطر فوری” به جای اجازه دادن به تنظیم کننده تصمیم می گیرید که آیا برای وضع مالیات خوب است.

تحت مغلوب ساختن پیشی جستن CMS رفته به یک سیستم از تنظیم کننده اختیار به مالیات جریمه برای “فوری معرض خطر” نقض. به جای استفاده از یک خودکار خوب یک تنظیم کننده ممکن است فقط دستور خانه سالمندان به تغییر شیوه های آن و یا انجام یک آموزش است. (ژوئن 1 قوانین حذف برخی از اختیار در اطراف fining برای کنترل عفونت شیوه به طور خاص اما پول مدنی مجازات تنها مجاز اگر امکانات نیز در حال کنترل عفونت کمبود.)

در یک خبرنامه برای خود “بیماران بیش از کاغذ بازی” ابتکار عمل به معنای به اطلاع عموم deregulatory تلاش CMS توضیح داد که کاهش fining آمد به دلیل شکایتی که پول مدنی مجازات “دارد اعمال می شود به طور مداوم و یا نسبتا به خانه های سالمندان در طب مکمل و انطباق است.”

کاهش fining می تواند پیامدهای جدی برای بهداشت عمومی — به ویژه در یک بیماری همه گیر. تا حد زیادی شایع ترین تخلف شناسایی شده در وزارت امور خارجه-آژانس نظرسنجی یک شکست پیشگیری از عفونت با توجه به گزارش های اخیر از گائو. از سال 2013 تا 2017, 82 درصد از تمام بررسی خانه های سالمندان به حال یک کنترل عفونت کمبود حداقل در یک بررسی در سال است. (دوم شایع ترین کمبود مربوط به “حصول اطمینان از محیط زیست رایگان است از حوادث” شناسایی شد در 37 درصد از خانه ها.)

آن را به عنوان اتفاق می افتد, قانون جدید نیاز به جریمه برای “فوری معرض خطر” در اواخر دولت اوباما بدان معنی است که تعداد کل جریمه های اعمال شده در واقع رفت تا در آغاز از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت: 3.5 درصد از بازرسی ها منجر به جریمه های نقدی در سال 2016 نسبت به 4.7 درصد در اوایل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. در 15 ژوئن 2018, مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور رسمی معکوس این اجرای تغییر دهید.

راو را تجزیه و تحلیل داده ها نیز برجسته تر معنی تغییر در سیاست تحت مغلوب ساختن پیشی جستن: از “هر روز” fining به “در مثال” fining. هر مثال جریمه شد بسیار شایع تر تحت مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نتیجه یک سیستم مدیریت محتوا تغییر سیاست در جولای 2017. هر روز fining بدان معنی است که امکانات مجبور به پرداخت برای هر روز آنها را در بر داشت به خارج از انطباق با مدیکر و مدیکید مقررات. هر مثال مجازات در مقابل درخواست به هر یک از آنها توسط نقشه برداران.

کریستینا Animashaun/Vox

تفاوت آسان تر است به درک برخی از نمونه های. منحصر به فرد توانبخشی و, مرکز بهداشت, خانه سالمندان نزدیک به اتحادیه ایستگاه و کنگره آمریکا در واشنگتن, DC, جریمه شد در مجموع $110,448.65 در سال 2017 در هر صورت روز. در میان دیگر مشکلات این منطقه بازرسان دریافتند که خانه موفق به انجام مناسب زخم پیگیری با یک بیمار که منجر به عمل جراحی اورژانس هنگامی که زخم بدتر شده است. که مجازات تحمیل شد در هر صورت روز برای 77 روز معنی صفحه اصلی جریمه شد به طور متوسط $1,434.40 هر روز آن را در نقض مناسب مراقبت از زخم و سیاست های دیگر.

در مقابل این BridgePoint زیر حاد و توانبخشی National Harbor, خانه سالمندان در غرب, DC, دریافت هر نمونه خوب از $17,820.25 در سال 2017. منطقه برداران یافت که در صفحه اصلی قرار داده بود ساکنان در معرض خطر فوری از آسیب ها عدم به درستی یخ ماهی و گوشت گاو “با گودال کوچک آب از خونین آب چکیدن بر روی فریزر طبقه.” به جای صدور جریمه برای هر روز از فریزر در پایین درجه حرارت به اندازه کافی تولید گوشت فاسد برای ساکنان مراکز مدیکر و مدیکید خدمات جریمه این شرکت یک بار در هر صورت به عنوان مثال.

نتیجه این شد بسیار پایین تر خوب از منحصر به فرد توانبخشی دریافت, حتی اگر هر دو پیدا شد به قرار دادن ساکنان در معرض خطر جدی آسیب برساند. Tellingly منحصر به فرد توانبخشی جریمه شد قبل از جولای تغییر سیاست با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت (در فوریه 8, 2017) و BridgePoint جریمه شد پس از (در اکتبر 20, 2017).

برخی از کارشناسان در خانه سالمندان صنعت استدلال می کنند که در هر نمونه fining فراهم می کند ضعیف تر انگیزه ای برای خانه های سالمندان را بهبود بخشد.

“ایده پشت روزانه انطباق است اگر شما لازم نیست که یک کپسول آتش نشانی می گویند شما می شود جریمه تا زمانی که شما آن را دریافت در محل و پس از آن جریمه را متوقف خواهد کرد” دیوید Grabowski یک اقتصاددان در دانشکده پزشکی هاروارد که در مطالعات دراز مدت مراقبت به من گفت. “این یک تلاش برای نگه داشتن امکانات پا به آتش در نظر بهبود چیزی که انطباق است.” تغییر برای هر نمونه fining ضعیف است که به طور منظم انگیزه.

در نامه ای به کنگره در سال 2019 ائتلافی از طرفداران بیمار — از جمله مرکز مدیکر وکالت دادگستری در پیری مراقبت دراز مدت جامعه ائتلاف ملی و مصرف کننده صدا برای کیفیت مراقبت دراز مدت — محکوم سیستم مدیریت محتوا برای کاهش جریمه استدلال “این تغییرات معکوس. تهدید جریمه مهم بازدارنده برای سوء استفاده و عام مراقبت به خصوص زمانی که آنها به اندازه کافی بزرگ هستند تاثیر یک مرکز اعمال.”

این تغییرات در چه خانه های پرستاری در حال جریمه نشده در خلاء است. این انجمن بهداشت آمریکا بزرگترین گروه لابی گری برای خانه سالمندان صنعت با ارسال نامه ای به رئیس جمهور منتخب مغلوب ساختن پیشی جستن در دسامبر 2016 اصرار او را به عقب بسیاری از دولت اوباما طرح مانند نیاز به جریمه در “معرض خطر فوری” موارد است. “ما درخواست می کنیم که [خوب نیاز] را لغو می شود و که [پول مدنی مجازات] و دیگر داروهای متوقف شد از اعمال گذشته نگر” مارک پارکینسون ahca صحبت رئیس جمهور و مدیر عامل سابق و دموکرات فرماندار کانزاس نوشت: به مغلوب ساختن پیشی جستن در این نامه است.

Ahca صحبت صدای در این موضوع این است که قدرتمند است. آن را به طور چشمگیری یافت لابی آن صرف در اواخر دولت اوباما در OpenSecrets و حدود 23 میلیون دلار در لابی از سال 2014 تا 2019 در دوره اوباما نظارتی سطح شیب دار بالا و تهمت را به خروج.

“از آن زمان به رسمیت شناختن که خانه های پرستاری دریافت تقدیر نامه آن را یک شکست از CMS و بررسی روند. استناد و جریمه بدون کمک به ما کمک خواهد کرد نگه داشتن ساکنان و کارکنان امن از این ویروس” ahca صحبت را Cristina کرافورد گفت: Vox, در بیانیه ای. “تحقیقات مستقل نشان می دهد COVID-19 شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت ها مربوط به کیفیت مراقبت از گذشته کنترل عفونت و بسیاری از عوامل دیگر. آن است که یک نقطه بحرانی را در هر قطعه در امتداد این خطوط. این تحقیقات نشان می دهد که شيوع COVID-19 در پرستاری ماهر امکانات ارتباط است به COVID-19 رای در جامعه به اندازه امکانات و نزدیکی به یک منطقه شهری.”

(پژوهش ahca صحبت اشاره به مقدماتی: برخی از مطالعات نشان داده اند که هیچ رابطه ای بین یک مرکز “رتبه” از سیستم مدیریت محتوا نشانه ای از کیفیت آن بر اساس نقض حقوق بشر در گذشته و آن Covid-19 سابقه در حالی که دیگران را در بر داشت یک رابطه بین تسهیلات کیفیت و Covid-19 مرگ و میر.)

این مهم است به یاد داشته باشید که کاهش در fining ممکن است باعث کاهش کنترل عفونت در این امکانات است. وضعیت وخیم بود قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، اما طرفداران بیمار موافقت می کنید که در حالت عادی زمان fining خاص در هر روز fining می تواند یک ابزار قدرتمند برای دریافت تسهیلات در خط و بسیار مفید در عنوان کردن چیزی مانند بیماری همه گیر کوروناویروس.

در واقع به عنوان Covid-19 pandemic ادامه داد: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در آغوش fining برای کنترل عفونت. و در حالی که به نظر می رسد مانند یک حرکت خوب بر روی کاغذ حتی کارشناسان که در آغوش هر روز جریمه استدلال می کنند که در مقایسه با چیزهای دیگر سیستم مدیریت محتوا می تواند انجام شود برای محافظت از بیماران مانند حمایت از افزایش نیروی انسانی, تست و PPE در دسترس — fining است اشتباه اولویت در حال حاضر, حتی اگر آن را حق اولویت در غیر زمان بحران.

“سیستم مدیریت محتوا باید انجام دو چیز است. آنها باید ارائه امکانات با تست و تجهیزات حفاظت شخصی. آنها باید به دنبال ارائه آموزش و راهنمایی به امکانات در بهترین عفونت-کنترل شیوه” Grabowski از پزشکی هاروارد گفت: پرستاری ماهر اخبار. “اگر هدف این است که برای صرفه جویی در زندگی و حفاظت از ساکنان پس از آن این است که حق اجرای عمل است. امکانات و منابع محدود در حال حاضر.”

ضعیف fining یکی از deregulatory اقدامات بیشتر تحت کنترل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خود را. اما آن را نیز تحت فشار قرار دادند و تغییرات در قوانین و قوانین و تخصیص بودجه است که می تواند در تشدید کنترل عفونت مشکل در خانه های سالمندان.

این تغییرات پیشنهادی قبل از همه گیر گرفته اند و نه اثر و در عین حال و Covid-19 مارس در عین حال تغییر مدیریت را داشته باشید. اما با قوانین ارائه شده نشان می دهد دولت مصمم به سهولت کنترل عفونت و بهداشت عمومی قوانین و مقررات در خانه های سالمندان.

مهم ترین این است rescinding حکومت نیاز پاره وقت کنترل عفونت متخصصان در خانه های سالمندان. نیاز بود که اوباما در دوران ابتکار تنها صادر شده به عنوان یک قانون نهایی در ماه سپتامبر 2016. اندازه گیری نیاز است که هر خانه سالمندان باید یک کنترل عفونت کارمند (به احتمال زیاد یک پرستار ثبت شده با آموزش های تخصصی در پیشگیری از عفونت) در حداقل پاره وقت. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد به جای آن اجازه می دهد تا خانه به استخدام مشاوران صرف زمان بسیار کمتر در هر مرکز به طور بالقوه تضعیف کنترل عفونت نظارت.

Grabowski اشاره می کند که به دلیل اندازه گیری است به طوری اخیر ما هیچ کار تجربی در مورد اینکه آیا نیاز به محل عفونت preventionist (اوباما رویکرد) کار می کند بهتر از اجازه دادن به پیمانکاران که کار در چندین امکانات (مغلوب ساختن پیشی جستن مدل).

اما Edelman مرکز مدیکر وکالت استدلال اوباما نیاز بود یک عقب افتاده در واکنش به دیرین شکست CMS به پلیس کنترل عفونت شکست که توسط اکثریت قریب به اتفاق امکانات ذکر شده برای کمبود در پیشگیری از عفونت.

“من واقعا فکر کردم این یکی از بهترین کارهای انجام شده در نهایی قوانین در سال 2016” Edelman می گوید. “بیشتر از آن بود که تقریبا چه [مدیکر طرفداران] گفته بود برای 25 سال است.” Rescinding آن, او می گوید, یک گام به عقب.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز پیشنهاد تضعیف حمایت در خانه سالمندان اصلاحات قانون 1987 قانون است که در خدمت به عنوان پایه ای برای سیستم مدیریت محتوای مقررات این بخش است. سیستم مدیریت محتوای 2020 و 2021 درخواست بودجه هر دو شامل یک درخواست از کنگره برای پایان دادن به این حکم که خانه های پرستاری بررسی شود سالانه است. به جای بالا انجام خانه های سالمندان می شود نیاز به بررسی هر 30 ماه. Verma, سیستم مدیریت محتوا, مدیر است با اشاره به این به عنوان یک “خطر مبتنی بر بررسی مدل” استدلال که سالانه نظرسنجی بیش از حد پرهزینه است.

خطر در اینجا است که حتی “هنرمندان بالا” می تواند دارای ضعف یک واقعیت تاکید توسط Covid-19 بیماری همه گیر. این شهر سوزان Jaffe تجزیه و تحلیل نیویورک دولت بازرسی ها در ماه های مارس و آوریل از شهر نیویورک خانه های پرستاری و متوجه شد که 600 نفر کشته شده اند از Covid-19 در خانه های سالمندان داده شد که یک رکورد کامل توسط نقشه برداران. نظرسنجی خود را کنترل عفونت اتفاق افتاده است که این بیماری همه گیر پیشرفت و در عین حال نیست شناسایی هر گونه شکست. که باید در خدمت به عنوان یک یادآوری است که حتی “کم خطر” امکانات می توانید ببینید شکست به خصوص در بیماری های همه گیر مانند Covid-19 و احتمالا نباید بدون هر گونه نظارت است.

در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز فشار برای بودجه تغییراتی که بر خانه های پرستاری و می تواند زیان برای کنترل عفونت تلاش در این تنظیمات می پردازیم.

دولت تلاش پال خواستار قطع بودجه دولت مدیکید کمتر به طور مستقیم بخشی از تلاش برای یدکی خانه های پرستاری از طاقت فرسا مقررات, اما آنها می تواند تضعیف دسترسی به مراقبت و آسیب های با کیفیت در امکانات همه یکسان است. در خصوص دولت تلاش کرده است برای تبدیل مدیکید به یک بلوک گرانت. گزارش صندوق مشترک المنافع نشان می دهد که یک بلوک گرانت به عنوان طراحی شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را کاهش می دهد هزینه های پزشکی توسط $110 میلیارد دلار در طول پنج سال یا حدود 10 درصد است. به عنوان مرکز مدیکر وکالت اشاره کرده است از جمله تغییر می تواند به کاهش دسترسی به مراقبت های پرستاری و افزایش خطر ابتلا به بیمار با حذف حمایت از مصرف کننده.

برای مثال خانه های پرستاری را انتخاب کنید که به پذیرش پزشکی در حال حاضر مورد نیاز برای پذیرش پزشکی بازپرداخت خود را به عنوان پرداخت کامل و تقاضای بودجه اضافی از بیماران که حکومت از بین می رود و با یک بلوک گرانت. قوانین نیاز به آموزش کافی و مناسب برای کارکنان (از جمله آموزش در کنترل عفونت) همچنین می تواند برود که می تواند قوانین تضمین واجد شرایط برای احراز ساکنان.

کاهش بودجه برای خانه های سالمندان نیز می تواند تحت فشار قرار دادن نیروی انسانی کاهش تعداد کارکنان موجود و کاهش پرداخت های خود را. خانه های پرستاری تمایل به understaffed آن را به عنوان است و فشار بر مدیکید در حال حاضر حداقل سخاوتمندانه پرداخت کننده آنها می تواند حتی بدتر. “پرداخت طرف از این برخی از کمبود آن منجر به واقعی نیروی کار با کمبود” Grabowski می گوید. “بسیاری از این ساختمان های فاقد کارکنان و پرداخت کارکنان خود را مستقیم مراقبان نزدیک به حداقل دستمزد. که فقط بخش عظیمی از هزینه های — 60 تا 70 درصد از هزینه های نیروی کار.”

در یک دوره زمانی که ما نیاز به کارگران در نقاط داغ به رعایت بهداشت عمومی دستورالعمل های نزدیک مانند کمبود قطع می تواند در برابر کسانی که تلاش.

خانه سالمندان کارکنان در سراسر کشور — مانند (از سمت چپ) امی Lamontagne دبورا برفک و ساموئل Siawor در لیتلتون ماساچوست می گویند که آنها احساس بی ارزش و بی آبرو.
سوزان Kreiter/بوستون گلوب/گتی ایماژ

اقتصاددان Krista Ruffini استفاده کرده است تغییرات در حداقل دستمزد به تخمین می زنند که در خانه های سالمندان با دستمزد بالاتر کمتر سلامت کد تخلفات کمتر بروز زخم بستر در میان ساکنان و کاهش مرگ و میر; او تخمین می زند که یک 10 درصد افزایش در حداقل دستمزد می تواند به جلوگیری از 15000 تا 16000 تن در سال. دستمزد پایین در مقابل می تواند پایین تر مراقبت با کیفیت در هزینه های بالقوه از زندگی است. مطالعات دیگر نشان داده سطح نیروی انسانی در خانه های سالمندان نیز مربوط به مرگ و میر نشان می دهد که پزشکی کاهش است که آبشار را به خانه های سالمندان نیز می تواند کشنده باشد.

کاهش دستمزد نیز می تواند بسیار خطرناک برای کنترل عفونت در راه دیگر: از آن می تواند نیروی کارکنان به مشاغل دیگر برای به دست آوردن. در زندگی مرکز مراقبت در Kirkland, Washington, CDC محققان به طور خاص اشاره به پدیده از کارکنان مشغول به کار در چند خانه های پرستاری به عنوان کمک به این بیماری همه گیر. پایین تر بازپرداخت است که منجر به کاهش دستمزد می تواند این مشکل را تشدید کند.

مراکز مدیکر و مدیکید خدمات’ ژوئن 1 اعلام ramped تا اجرای کنترل عفونت نقض شد و فقط یک مورد در یک رشته از تغییر سیاست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرده از طریق این سازمان به عنوان Covid-19 پاره پاره از طریق کشور است.

در مارس 20, سیستم مدیریت محتوا, اعلام توقف همه امور خارجه نظرسنجی از امکانات. به جای آن تنها رفتار هدفمند کنترل عفونت نظرسنجی ها و نظرسنجی ها در موارد مربوط فوری معرض خطر به بیماران در طول بیماری همه گیر. این مطالعات هدفمند در بر داشت عمده نقایص. (در مارس 30, آنها گزارش داد که 36 درصد از تسهیلات مورد بررسی موفق به دنبال مناسب شستن دست و یک چهارم موفق به استفاده از PPE مناسب است.)

در آوریل 15, آنها پرداخت افزایش Covid-19 آزمون سعی کنید برای سرعت بخشیدن به تست در دسترس بودن در خانه های سالمندان. در آوریل 19, آنها اعلام نیاز جدید است که خانه های پرستاری گزارش هر گونه Covid-19 موارد و مرگ و میر. مه 18, آنها در حال حاضر ارائه راهنمایی در مورد چگونه به آرامش محدودیت در ملاقات و در میان بحران است. و در ژوئن 1, آنها اعلام جدید افزایش کنترل عفونت مجازات است.

دولت نقاشی کرده است این عنوان ramping تا اجرای و نظارت. اما کارشناسان می گویند این تصمیم گیری باید به طور کلی ترجمه به کمتر نظارت و مقررات.

“در ابتدا من بسیار حمایت از محوری است که سیستم مدیریت محتوا را از معمولی بررسی و صدور گواهینامه برای تمرکز تنها بر روی کنترل عفونت” Grabowski می گوید. اما به عنوان زمان فرسوده در او رشد نگران بیش از فقدان فرد در دسترسی به امکانات یا توسط دولت برداران و یا حتی مهم تر نظارت منبع: خانواده که همراه با اعضای هیات شایع ترین منبع از شکایت و ارجاع از خانه های سالمندان به رگولاتور. با توجه به Covid-19 نگرانی اعضای خانواده معمولا محروم از امکانات است که باعث می شود شکست های کنترل عفونت و دیگر نظارتی ساقط نامرئی به ساکنان بزرگترین خارج از طرفداران.

Edelman یادداشت های بسیاری از نقشه برداری در طول همه گیر شده است انجام داده از راه دور از طریق ویدئو کنفرانس نرم افزار که تا حد زیادی محدودیت چه کارکنان می تواند انتخاب کنید تا.

اما بزرگترین نگرانی این است که دولت فدرال و سیستم مدیریت محتوا نیست جفت نظرسنجی در کنترل عفونت با تلاش برای دریافت تست و منابع دیگر به خانه های سالمندان در موقع شکست که در ادامه با 1 ژوئن اعلام مجازات های بیشتری اما نه کمک های بیشتر برای تست و PPE.

“در نظر گرفتن تست به امکانات و یا مطمئن شوید که هر کس تجهیزات تنظیم استاندارد برای Covid-تنها امکانات فدرال تقریبا می گویند متحده خود را به” Edelman توضیح می دهد. “تماس با ما در CMS است گفت: این دو بار که این بیماری همه گیر است که به صورت محلی اجرا مدیریت کشور و دولت فدرال پشتیبانی می کند. آنها در حال هل دادن مسئولیت بر روی متحده است.”

Hortensia Sosa درگذشت Covid-19 در حالی که در یک خانه سالمندان در کالیفرنیا, کالیفرنیا. خانواده او ایستاده و او را در قبر می گوید آنها را سرزنش خانه سالمندان مراقبت های ضعیف.
Melina مارا/واشنگتن پست/گتی ایماژ

شانت مسئولیت یک موضوع است وقتی که می آید به مدیریت خانه های سالمندان. در سال 2010 اخلاقی فیلسوف قوام آنتونی آپیا ساخته شده یک لیست از شیوه های که به اعتقاد او مردم در آینده خواهد شد محکوم نسل ما از اين جهت آنجا که مردم در قرن 21 محکوم به برده داری و یا محرومیت از حق رای زنان. رها از آمریکایی ها در خانه های پرستاری بود در نزدیکی بالای لیست خود را.

“هنگامی که ما می بینیم افراد که با وجود بسیاری از بستگان زندگی رنج می برند در حال رشد انزوای ما می دانیم که چیزی اشتباه است” آپیا نوشت. اما وضعیت بدتر از “انزوا.” این یکی از غفلت در چهره واقعی زندگی و مرگ خطرات مواجه ساکنان این امکانات در هر روز است. Bioethicist چارلز Camosy ذکر است خانه های پرستاری به عنوان یک محل که در آن ما “اتفاقی فرهنگ” رشد تنها با زندگی بشر به جای کالاهای مصرفی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نه تنها مسئول این بیماری همه گیر است ravaging از خانه های سالمندان. اما آن را قطعا کمک به غفلت که آپیا با ابراز تاسف.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>