این هفته در Infinite: هر گذار می خواهد یک واقعیت نشان می دهد

سلام از کالا’ دو بار در هفته عضویت در خبرنامه! در روز سه شنبه, اینترنت, فرهنگ خبرنگار ربکا جنینگز با استفاده از این فضا برای به روز رسانی همه شما در چه اتفاقاتی در جهان از Infinite. آیا چیزی وجود دارد که شما می خواهید برای دیدن بیشتر ؟ کمتر از? متفاوت است ؟ ایمیل [email protected]و به اشتراک کالا’ عضویت در خبرنامه اینجا.

معروف Infinite هستند همیشه squabbling با یکدیگر — که بخشی از این نقطه! — اما در هفته گذشته ملت ما را بالا سازندگان ناچیز رسوایی آنقدر عصبانی با یکدیگر است که این رویداد داده شد خود نام مستعار: TikTokalypse. من نمی خواهد به جزئیات به خاطر این همه بسیار بیزانس و نیز من احساس عجیب و غریب در مورد گمانه زنی در بالا معلم مدرسه ابتدایی زندگی شخصی; به علاوه مقدار زیادی از رسانه های دیگر در حال حاضر منتشر شده مفید rundowns.

آن را حول محور دو سابق زوج — تعقیب “Lil Huddy” هادسون و Charli D’Amelio و نوسان خانه جاش ریچاردز و اولین بارت. ظاهرا Lil Huddy بوسید Nessa در یک نقطه و سپس هنگامی که یک دسته از مردم شروع به لغو دنبال کردن او نوشته شده و یک برنامه یادداشت متهم دیگر TikTokers از تقلب در دوست دختر مربوطه خود. بیشتر وجود دارد اما شما آن را دریافت کنید.

اگر شما در حال فکر کردن “این برای تلفن های موبایل مانند لاگونا بیچ,” دینگ دینگ دینگ! شما به وضوح باید ذهن Infinite استعداد مدیر زیرا هر یک از آنها در حال حاضر خرید یک واقعیت نشان می دهد در مورد مربوطه collab خانه. تبادل مداوم بوده است پس قبل از قرنطینه اما در واقع خیلی بیشتر دشوار است برای گرفتن یک Infinite واقعیت نشان می دهد greenlit از شما ممکن است فکر می کنم. با توجه به تیلور لورنز آخرین, مدیریت شرکت در حال تلاش برای فروش نشان می دهد در مورد معاملات کسب و کار است که در پشت دوربین (خسته کننده!), اما تولید کنندگان به مراتب بیشتر علاقه مند به روابط بین آن ستاره (دلیل مردم به تماشای واقعیت را نشان می دهد!).

زمانی که ستاره ها هنوز هم افراد زیر سن قانونی, اگر چه آن را تبدیل به یک بیت از یک موضوع است. نوجوانان نیست و به طور معمول بازیگران واقعیت را نشان می دهد به دلیل آن می تواند احساس “پر شور” به گفته یکی از تولید سر و فقدان یک مدل موجود چگونه نشان می دهد مورد محتوای خانه ممکن است کار خود را یک مانع در هنگام تبادل به شبکه. خطی روایت درام تلویزیونی نیز بسیار متفاوت از چگونه پیروان در حال حاضر آهنگ های مورد علاقه خود سازندگان شخصی کمان است که معمولا یک کولاژ از Instagram زندگی, درام, حساب, و, یوتیوب, عذرخواهی ویدئوها. گفت: یکی استعداد مدیر “در بسیاری از طرفداران در حال حاضر در حال تماشای تلویزیون نشان می دهد نه فقط در تلویزیون.”

بنابراین ما نیاز به یک Infinite واقعیت نشان می دهد ؟ از یک طرف چون افرادی که مراقبت در مورد آنها در حال حاضر به دنبال هر حرکت خود را. از سوی دیگر به عنوان نقاط برش از رسانه های اجتماعی اجازه می دهد تا بچه ها به اجرایی تولید خود را زندگی می کند. با ستاره این زرنگ و دانا در مورد چه نقش و چه نیست چه ممکن است یک چاشنی واقعیت تولید کننده تلویزیون قادر خواهید بود به سادگی از شهرت-گرسنه گی با میلیون ها نفر از طرفداران ؟ من فکر واقعی است که نشان دادن واقعیت در مورد TikTokers خواهد شد یا بسیار تاریک و کاملا مسحور و یا پس از سطح به سطح است که هیچ کس حتی زحمت ، من مطمئن هستم که جهان نیاز دارد یا یکی است.

  • “چه می خواهید به نوشتن در مورد زمانی که Infinite می شود ممنوع ؟” این سوال از من خواسته شد که اکثر این آخر هفته و پاسخ این است که من فکر نمی کنم ما در واقع ممنوعیت Infinite. آستانه بزرگ, مبین, چرا آن خواهد بود بسیار دشوار است برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به انجام این کار. (پاسخ به این سوال اصلی است که احتمالا meandering پست های وبلاگ در مورد انگیز میوه ها.)
  • آمازون فرستاده و سپس جمع یک ایمیل خواستار آن است که کارکنان آن حذف Infinite با توجه به “خطرات امنیتی.” این قرار خطرات که تقریبا تمام Infinite, ممنوعیت ظاهرا مورد باید ریشه از Infinite شرکت مادر ByteDance رابطه با دولت چین. در سال گذشته Infinite اتحاد خود را به فاصله از ByteDance و چین به طور کلی در باز کردن دفتر مرکزی آن در آمریکا و لندن و اصرار دارد که آن را می کند و نمی خواهد به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات کاربر با دولت چین.
  • برای اثبات آن Infinite حذف خود را از هنگ کنگ فروشگاه app پس از پکن قانون رفت و به اثر بیان کرد که دولت چین دیگر نمی خواهد نیاز به یک حکم به درخواست کاربر اطلاعات از شرکت های اینترنتی.
  • یک قطعی موقت در هفته گذشته کاهش یافته است هر Infinite کاربر پیرو و مشاهده و شمارش به صفر و هر کس واکنش نشان داد و بسیار به آرامی. فقط شوخی مردم freaked و فکر پایان نزدیک است.
  • Jason Derulo باعث می شود $75,000 هر Infinite. آیا با این اطلاعات چه می خواهد.

هفته گذشته من توییتی یک مثال از یک نوع تصویری که بیش از همه من برای شما صفحه آن این است: paparazzi-سبک ویدئوها گاهی اوقات در حرکت آهسته از غیرممکن جذاب و شیک نفر در چین است. وجود ندارد “معنای عمیق تر” به آنها; آنها تنها وجود داشته باشد تا بیننده احساس زشت و حسود و من دوست دارم هر ثانیه از آن.

در حالی که آنها در اطراف برای سال — شما به راحتی می توانید پیدا کردن نمونه در یوتیوب و Instagram — on Infinite آنها بیشتر قابل مشاهده است و بسیاری از کاربران در حال نوشتن در مورد عشق خود را از پیمایش از طریق Douyin این برنامه Infinite در چین برای پیدا کردن بیشتر از آنها. میلیون دلار, سوال, اگر چه, این است که آیا این فیلم صحنه هستند و یا فقط برخی از مرد با یک دوربین فیلمبرداری تصادفی زیبا افرادی که احساس نوعی وحشت زده است. وقتی که من در توییتر چند نفر به من گفت که آنها به طور معمول plandids یا مسخره پرده فیلم شات با دوستان. اگر این نیاز به تبدیل شدن به یک چیزی که در ایالات متحده بیش از حد. عادی پانسمان شگفت آور و دوستان خود فیلم شما مانند یک هنرمند مشهور!!!

تصور کنید اگر Infinite وجود داشته در سال 2003 و شما و دوستان شما ساخته شده یک dorky موسیقی فیلم “بهشت” توسط DJ Sammy. این چیزی است که این تصویری است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>