این پایان خط راه آهن خدمات پروژه که تحویل داده اند هزاران نفر از مردم به Coachella Valley برای آن مارس جشنواره های موسیقی.

Riverside County ترافیک مقامات می گویند آنها دیگر به دنبال موقت قطار خدمات از لس آنجلس به Indio برای Coachella Valley موسیقی و جشنواره هنر و موسیقی کشور همتای دلیجان. یک عامل عدم رسیدن به توافق با اتحادیه اقیانوس آرام راه آهن به استفاده از آن آهنگ های شهرستان ریورساید حمل و نقل کمیسیون معاون اجرایی مدیر جان Standiford گفت.

“من نمی بینم, یک پیشنهاد برای یک قطار خاص به جشنواره بازگشت در هر زمان به زودی,” او گفت:.

در بیانیه ای به خورشید صحرا, اما, اتحادیه اقیانوس آرام گفت: “ما همچنان به پیشنهاد Coachella festival خدمات” و این که تصمیم به حرکت به جلو آمد و از اورنج کانتی حمل و نقل اقتدار LOSSAN راه آهن کریدور آژانس.

LOSSAN عمل رویداد ویژه خدمات به کنسرت و رویدادهای ورزشی در سراسر کالیفرنیای جنوبی و چهار سخنگوی Joel Zlotnik گفت: “به دنبال ارائه خدمات به Coachella Valley کنسرت کامل حس خاص به دلیل مقدار زیادی از ترافیک در جاده های محلی و اطراف بزرگراه ها.

“متاسفانه در این زمان ما قادر به رسیدن به یک توافق به خدمات یک واقعیت” Zlotnik گفت. “در این مرحله ما هیچ برنامه فوری برای دوباره این موضوع اما ما می خواهم این فرصت را به انجام این کار دوباره در آینده به رسمیت شناختن چقدر مهم مسافری راه آهن خدمات برای افرادی است که در جنوب کالیفرنیا به امن و قابل اعتماد گزینه های حمل و نقل.”

حدود 100000 نفر به طور سنتی حضور در هر یک از جشنواره های موسیقی بیش از سه تعطیلات آخر هفته در ماه آوریل است. پروژه مسئولان نگاه به آموزش به عنوان یک راه حل برای به حداقل رساندن تراکم در بین 10 و جاده ها در نزدیکی امپراتوری باشگاه چوگان که در آن جشنواره برگزار.

“قادر به ارائه این خدمات ناامید کننده است به دلیل آن را ارائه یک جایگزین برای تراکم ترافیک در I-10 برای بسیاری از راه دور بازدید کنندگان به Coachella Valley” Standiford گفت.

سال گذشته ایالت کالیفرنیا حمل و نقل آژانس با صدور 6 میلیون دلار کمک مالی برای 900-پا در قطار بستر های نرم افزاری که نصب شده اند در مرکز شهر Indio. بخش حمل و نقل کمیسیون اختصاص داده یکی دیگر از $2.7 میلیون دلار برای این پروژه است. بودجه داشته که قطار در حال اجرا از طریق 2025 در انتخابات گفت: در اوایل این سال است.

با توجه به این پروژه را لغو مقامات اقدام خواهد شد در ماه آینده به لغو اعطای Standiford گفت.

جشنواره: Coronavirus جرقه بحث از حرکت جشنواره های موسیقی به اکتبر

جشنواره ها: فیلمساز توضیح می دهد که چگونه Coachella جشنواره مستند گرد هم آمدند

تلاش برای قطار توسط 2020 جشنواره به نظر می رسد بعید است که حتی قبل از آنها لغو شد با این بیماری همه گیر کوروناویروس. مقامات در تلاش برای راه اندازی در زمان 2021 حوادث.

خدمات را طی اتحادیه اقیانوس آرام راه آهن کریدور بین Colton — شهر فقط در شمال رودخانه و Coachella Valley و از آن جدایی ناپذیر برای خدمات حمل و نقل به بی پیرایه است.

پالم اسپرینگز شهر Councilwoman لیزا میدلتون عضو Riverside County Traffic کمیسیون گفت: در جلسه هفته گذشته که اتحادیه اقیانوس آرام “است و به طور کلی شده است بسیار بی میل” برای فراهم کردن دسترسی به آهنگ های خود را جز برای Amtrak خدمات.

“در آن وجود دارد گفتگو وقوع” منچستر گفت. “پس از آن حدود شش ماه پیش اتحادیه اقیانوس آرام گرفت موضع که آنها تا به حال هیچ علاقه ای به دیدن یک ایستگاه ساخته شده در Indio. آنها فکر می کردند که خواهد کم کردن سرعت ترافیک خود را و آنها تا به حال هیچ علاقه ای به اشتراک گذاری مسیر خود را حتی به صورت پاره وقت برای جشنواره Coachella.”

اتحادیه اقیانوس آرام, توصیه های مسافری راه آهن خدمات به Coachela ولی نیاز به یک جدید 75 مایل مسیر بین Colton و Indio, منچستر اضافه شده و این امر هزینه حدود 12 میلیون به 14 میلیون دلار در هر مایل یا حدود 900 میلیون دلار در کل.

با توجه به اتحادیه اقیانوس آرام پیگیری شد و نه نیاز به صورت موقت خدمات به Indio و سخنگوی تیم McMahan تاکید کرد آژانس باز بود به این پروژه است.

“هر مسافری پیشنهاد می رود از طریق یک تجزیه و تحلیل برای تعیین اثرات به حمل و نقل شبکه راه آهن. این پیشنهاد خاص به صورت موقت خدمات به جشنواره موسیقی Coachella مورد بررسی قرار گرفت توسط اتحادیه اقیانوس آرام بودند و ما در بحث با کسانی که سازمان های مسئول پیشنهاد برای اطمینان از اثرات به حمل و نقل شبکه, شد, کاهش,” او گفت:.

توسعه را نیز مورد نیاز برگزارکنندگان جشنواره لس آنجلس مبتنی بر Goldenvoice برای ایجاد بلیط بسته که شامل آموزش که تا به حال نشده نهایی از اوایل این سال است.

خورشید صحرا رسیده به Goldenvoice برای نظر.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید colin.atagi@desertsun.com و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de