پالم اسپرینگز هوایی تراموا حرکت می کند تا سالانه تعمیر و نگهداری خاموش کردن چشم کار روز بازگشایی

پالم اسپرینگز هوایی تراموا سالانه تعمیر و نگهداری خاموش خواهد رخ می دهد در ماه اوت سال جاری به جای سپتامبر تنظیم محبوب کویر از جاذبه های بالا به صورت بالقوه کار در روز بازگشایی.

تراموا مقامات امیدوار هستند که اگر آنها دست کشیدن از نگهداری سالانه جلوتر از برنامه و سپس آنها را آماده خواهد شد برای بازگشایی عمومی به عنوان به زودی به عنوان گسترش coronavirus را کند می کند به اندازه کافی به آنها اجازه می دهد با خیال راحت به انجام این کار.

تراموا بسته شده پس مارس 13 با توجه به همه گیر.

“با ما زمان تمدید بسته ما تصمیم گرفتیم که اگر ما نقل مکان کرد ما دوره تعمیر و نگهداری تا یک ماه ما شاید می تواند بازگشایی برای عموم روز کارگر به جای اوایل اکتبر به عنوان در حال حاضر برنامه ریزی شده” تراموا مدیر کل نانسی نیکولز در بیانیه ای گفت.

این جاذبه است که باز در سال 1963 بزرگترین چرخش تراموا ، آن می نشیند و در طول صخره از چین دره از دره ایستگاه به کوه ایستگاه, رسیدن به ارتفاع 8,516 پا در حدود 10 دقیقه است.

تراموا است که اغلب استفاده می شود به عنوان یک گریز از گرمای تابستان کویر به عنوان قله کوه را ارائه می دهد کولر درجه حرارت — فرار بشدت از دست رفته در این آخر هفته به عنوان درجه حرارت آمار 121 درجه است.

برای مطمئن شود, گسترش ویروس است نه کاهش. Riverside County روز جمعه به 100 ٪ استفاده از آن مجوز واحد مراقبت های ویژه تخت و گزارش 1,431 موارد جدید COVID-19 — شهرستان بالاترین تک روز افزایش موارد تایید شده پس از تست مارس آغاز شد.

Riverside County: مجوز تخت ICU در اشغال 100 ٪ اما به چه معنا است ؟

جدید کروناویروس موارد: Riverside County گزارش 1,431 جدید COVID-19 موارد جمعه

سازمان بهداشت جهانی مدیر روز دوشنبه هشدار داد که جهانی همه گیر است و بدتر شدن در سطح جهان و بازگشت به “طبیعی” باقی مانده است در آینده دور است. Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که در حالی که برخی از کشورها به ویژه در اروپا و آسیا به ارمغان آورده اند شیوع بیماری تحت کنترل بیش از حد بسیاری از دیگران دیدن اعداد موشک بالاتر است.

او گفت: جزر و مد را می توان تبدیل شده است. دولت گفت: باید تاکید بر کاهش مرگ و میر و سرکوب انتقال است. و یک “درگیر جامعه” باید مسئولانه عمل برای هر یک از دیگر از طریق پوشیدن ماسک تمرین های اجتماعی فاصله و اقدامات دیگر.

نیکولز گفت: تراموا به اجرا جدید پروتکل های ایمنی را تجربه امن هنگامی که جاذبه های آماده بازگشایی شده است. اما نیکولز گفت: بازگشایی خواهد شد نه با عجله.

“ما قطعا می دانند که این زمان زمانی است که سلامت و ایمنی ما مهمانان و کارکنان باید در اولویت,” او گفت:.

با گرفتن تعمیر و نگهداری برنامه ریزی اولیه انجام می شود هر چند نیکولز امید تراموا می تواند در یک موقعیت برای بازگشایی با تعطیلات آخر هفته روز کارگر در ماه سپتامبر.

“سقوط یک زمان فوق العاده برای بازدید از تراموا و ما صمیمانه مشتاقانه منتظر استقبال از بازگشت مهمانان ما,” او گفت:.

در حالی که تراموا بسته است خدمه قادر خواهد بود به جای کاهش مسافت طناب ارز کابین حمل و نقل و انجام دولت اجازه تست همراه با روال ارتقاء به سیستم های کنترل گفت: معاون رئیس جمهور از تراموا سیستم های کریس Bartsch.

ایالات متحده آمریکا امروز کمک به این گزارش.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن پوشش بهداشت در Coachella Valley. او را می توان در رسید Nicole.Hayden@desertsun.com یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر