Newsom سفارشات ایالت تعطیلی از جمله ورزشگاه و کلیساها در نظارت شهرستانهای

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز دوشنبه اعلام کرد یک لیست از کسب و کار بخش های مورد نیاز به عنوان تعدادی از coronavirus موارد همچنان به افزایش قابل ملاحظه ای در سراسر کشور.

کالیفرنیا به طور متوسط روزانه موارد جدیدی آمار 8,211 طی هفته گذشته و 23 نفر به علت ویروس های مربوط به عوارض در 24 ساعت گذشته.

بارها و داخلی عملیات در رستوران ها از wineries باغ وحش و خانواده, مراکز تفریحی مثل بولینگ alleys ملزم به تعطیل در تمام شهرستان ها — او قبلا این دستور تعطیلی در 19 استان ها با در مورد تعداد COVID-19 موارد در ژوئیه 1. این تعطیلی تاکید می کند که فعالیت بسیار امن تر از mingling با مردم در داخل هر چند Newsom گفت که او ترجیح می دهم ساکنان حد معاشرت همه با هم.

استان ها در دولت هدفمند نامزدی فهرست نیز دستور به بستن کسب و کار اضافی در روز دوشنبه. هدفمند استان ها, که حساب برای 80 درصد از جمعیت این ایالت ملزم به داخل سالن عملیات مرکز تناسب اندام, عبادتگاه ها و دفاتر و غیر بحرانی در بخش شخصی, خدمات مو و داخلی مراکز.

“من شگفت زده گفت:” پدر Howard لینکلن از قلب مقدس کلیسای کاتولیک.

با وجود داشتن ظرفیت برای برگزاری 1,400 عبادت نخل کویر کلیسا محدود بود تعداد زیادی از مردم به 100 یا کمتر و نوشته های متعدد اجتماعی فاصله نشانه هایی از بازگشایی در ماه ژوئن روزانه توده اعترافات و مجالس ترحیم.

“ما انجام بهترین ما می توانیم” لینکلن گفت و اشاره کرد که از جنس پلکسی گلاس نیز نصب شده در سراسر کلیسا.

“ما حق عبادت را به خو با ما روشن مسئولیت اخلاقی برای محافظت از دیگران از شدت مسری است و گاهی اوقات کشنده بیماری” لینکلن گفت. “به عنوان یک کلیسای ما موعظه” عشق همسایه تو این است که قطعا بیش از حد از یک قربانی به پوشیدن یک ماسک و اجتماعی دور کنید و سعی کنید برای محافظت از دیگران است. ما حق آزادی مذهب را شامل نمی شود این حق را در معرض دیگران به این شدت مسری بیماری است.”

کالیفرنیا coronavirus: Riverside County اعداد و آخرین نقشه

Coronavirus مرگ و میر: نگاهی که در حال مرگ است از COVID-19 در Coachella Valley

تعدادی از استان ها در دولت هدفمند تعامل لیست که شامل رودخانه و سان برناردینو شهرستان افزایش یافته و از 19 تا 30 از ژوئیه 1. دولت تعامل لیست شامل شهرستانهای استان است که در حال تلاش برای مهار این ویروس گسترش یافته است.

Placer, Sonoma, ساتر و شهرستان یوبا سیتی پیوست لیست امروز. Newsom انتظار بیشتر از شهرستان ها به آن اضافه شود در روزهای آینده.

Newsom را شامل نمی شود مدارس را در لیست خود را از تعطیلی هر چند که آنها در حال برنامه ریزی برای از سرگیری در چند هفته در حد دولت است. اما کالیفرنیا دو تا از بزرگترین مدارس در سن دیگو و لس آنجلس اعلام کرد روز دوشنبه دانش آموزان خود را خواهد شروع سال تحصیلی با آموزش آنلاین تنها. لا متحد دومین مدرسه عمومی منطقه در کشور است.

“گفته شده است که برخی از مردم از دست داده اند علاقه ای به همه گیر, اما این بیماری همه گیر از دست داده است علاقه ما” لینکلن گفت. “و به نظر می رسد برخی از افراد که هنوز هم گاه به گاه بی توجهی به ماسک و اجتماعی فاصله — از آن است که نه بیش از حد از یک قربانی برای محافظت از کسی که در نزدیکی ما در صورتی که ما مثبت یا بدون علامت است.”

“در کلیسای ما ما بسیاری از شهروندان ارشد — ما آسیب پذیر هستند و با ما, fogies نیست مصرفی گفت:” لینکلن که 74. “علم روشن است: ما نیاز به پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله که بخشی از دوست داشتن همسایه ما است.”

صاحبان کسب و کار نگران تعطیلی

Coachella Valley ساکنان بیان طیف وسیعی از احساسات از سردرگمی به نگرانی های پس از یادگیری از تعطیلی روز دوشنبه بعد از ظهر.

“مثل روزهای دوشنبه نیست به اندازه کافی بد” گفت: Cheryl کوهن از کویر تناسب اندام جمعی.

نخل کویر, بدنسازی برگزار می شود کلاس های صبح روز دوشنبه در ادامه به دنبال اقدامات احتیاطی از جمله مطابق با اصول بهداشتی و تجهیزات و نیاز مردم به پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله. در حالی که او باور ندارد ورزشگاه در حال ریشه جامعه ویروس گسترش کوهن می کند بر این باورند کسب و کارهای دیگر کمک به سربازان ارتش در موارد.

“من نمی فکر می کنم میله های زندان باید همیشه باز” گفت: کوهن است که اعمال می شود برای چندین وام کسب و کار کوچک. “بارها و الکل طراحی شده به مردم نزدیک تر و نه ماندن در جهنم.”

ناتان Rickel صاحب حباب های کوچک سالن در پالم اسپرینگز گفت که او باور ندارد سالن ها به طور قابل توجهی کمک به گسترش COVID-19.

آن را حس برای من که شده است وجود ندارد هر چیزی مربوط به صنعت ما که ما نیاز به خاموش کردن دوباره” Rickel گفت. “ما در حال حاضر بیش از CDC دستورالعمل های ما در شیوه های استاندارد.”

پالم اسپرینگز شهردار جف Kors ارسال شده در پاسخ به Newsom اعلام on Facebook, تشویق ساکنان به ادامه قوانین زیر با وجود ناکامی و ناراحتی که تعطیلی ممکن است باعث شود.

“موارد و بستری شدن در بیمارستان همچنان به افزایش با توجه به بازگشایی بیش از حد بسیاری از زیر قوانین” Kors گفت. “لطفا برای پیروی از قوانین برای محافظت از خود و جامعه خود را … COVID است ویرانگر برای ما ساکنان و کسب و کار و همه ما باید به طور جدی از این و به دنبال قوانین و بنابراین ما می توانید از طریق این کار به سرعت و با آسیب به عنوان امکان پذیر است.”

افزایش ICU استفاده تعطیلی دهید

به عنوان تخت مراقبت ويژه استفاده در ادامه به افزایش در سراسر کشور — ICU ظرفیت در شهرستان ریورساید hit 100% در روز جمعه — Newsom می گوید: اعمال خود را تهاجمی تر می شود.

حدود 36 درصد از این دولت در مجموع تعداد تخت در دسترس باقی می ماند. در پلاسر دریاچه و بیوت شهرستانهای کمتر از 20 درصد از تخت ICU در دسترس هستند Newsom گفت.

Coronavirus: کالیفرنیا ممکن است انتشار 10 درصد از زندانیان در همه گیر پاسخ

Newsom: محدودیت بیشتر ممکن است اگر virus تهدید افزایش می یابد

“این همچنان یک بیماری کشنده” Newsom اضافه شده است. “این همچنان یک بیماری قرار می دهد که مردم ما در Icu در بیمارستان های ما است و در حال حاضر با قرار دادن فشار بر ما سیستم بیمارستان … ما در حال شروع به دیدن در برخی از مناطق روستایی این ایالت افزایش و در بخش مراقبتهای ويژه با استفاده از است که تولید برخی از نگرانی است.”

در سراسر کالیفرنیا COVID-19 بستری شدن در بیمارستان افزایش 28 ٪ در طی یک دوره دو هفته ای است که بهتر از 50% افزایش می دهد ارائه شده حدود یک هفته پیش. مقامات انتظار می رود برای دیدن یکی دیگر از افزایش در موارد و بستری شدن در بیمارستان در هفته های آینده به دلیل چهارم جولای تعطیلات.

“هنگامی که شما شروع به دیدن … محدودیت از نظر تعداد تخت اضافی افزایش در استفاده و بهرهبرداری از فن های آن پس از تساوی توجه ما” Newsom گفت. “داده سپس خرس به یک نتیجه. نتیجه بودن داده ها رانندگی تصمیم به استفاده از این سوئیچ دیمر.”

چگونه کالیفرنیا به اینجا رسیدیم ؟

این “نور” از اقتصاد به عنوان Newsom اشاره به تعطیلی می آید پس از دولت او اجازه شهرستانهای استان برای بازگشایی قبل از آنها آماده شد.

از 49 شهرستان که اجازه داده شد به دنبال سریعتر مسیر در اواسط ماه مه 49 درصد موفق به دیدار با حداقل یکی از بازگشایی ضوابط لازم الاجرا توسط دولت با توجه به تجزیه و تحلیل توسط خورشید صحرا.

در آن زمان نزدیک به یک سوم از شهرستانهای استان است که با دریافت چراغ سبز نمی به اندازه کافی تماس با ردیاب و بیش از 20 درصد عدم انجام به اندازه کافی coronavirus آزمون به صورت روزانه.

Newsom روز دوشنبه اذعان کرد که آزمایش در کالیفرنیا در حال حاضر “ناکافی” برای پاسخگویی به نیازهای دولت است. او گفت: آن را “غیر قابل قبول” است که دولت قادر به انجام گسترده تر تست. فقط در هفته گذشته, San Bernardino County لغو 11,000 coronavirus آزمون با توجه به کمبود عرضه است.

سان برناردینو شهرستان: مقامات لغو 11,000 COVID-19 آزمون با توجه به کمبود

شهرستانهای سراسر کشور شروع به نشان دادن نشانه هایی از مبارزه در ماه ژوئن به عنوان موارد شروع به افزایش به عنوان یک نتیجه از بازگشایی. Newsom گفت: اگر استان ها نمی شکل دولت خواهد گام در داد و دو هفته مهلت از تاریخ آنها در ابتدا قرار می گیرد با هدف تعامل لیست.

اما هشت استان ها — خانه به 35 درصد از جمعیت این ایالت — اجازه داده شد به ضربه گذشته که مهلت با توجه به صحرا خورشید تجزیه و تحلیل و دولت در زمان بتن بدون عمل است.

آن را تا اوایل ماه جولای که دولت را تهدید به خودداری بودجه از استان ها و دستور داد کسانی که در لیست سازمان دیده بان به میله جلوتر از چهارم جولای آخر هفته.

در حال حاضر Newsom می گوید او قصد دارد با استفاده از “دیمر سوئیچ … کمی بیشتر زور و اجبار.”

فرماندار اذعان کرد که دولت قادر به کنترل گسترش ویروس پس از اولیه جارو stay-at-home سفارشات.

“ما قادر به سرکوب گسترش این ویروس, ما قادر به دست کشیدن پایین رشد از این در آغاز راه است. ما می رویم به انجام این کار دوباره وجود دارد بدون شک در ذهن من,” او گفت:.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن پوشش بهداشت در Coachella Valley. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>