یک مرد دستگیر شد و برای خرابکاری و در اختیار داشتن اسلحه گرم در ارتباط با scrawling نژادپرستانه و ضد تجاوز گرافیتی در پالم اسپرینگز مرکز ارتباطات هفته گذشته منتشر شد یک بیانیه دوشنبه عذرخواهی برای اقدامات خود را.

Chari Godakanda, 45 دستگیر شد صبح روز 7 ژوئیه به ظن ارتکاب خرابکاری ارتکاب جرم و جنایت نفرت داشتن یک تخلیه اسلحه گرم و داشتن یک خنجر پنهان پس از افسران پلیس گفت: آنها او را در بر داشت در صحنه آسیب دیده James O. جسی کوهستانی کویر وحدت مرکز.

در ایمیل ارسال شده به محلی رسانه Godakanda ابراز تاسف خود را از دست دادند و گفت که او تا به حال شده است در برخورد با رو به وخامت سلامت روان منجر به این حادثه.

“من defacing مرکز به عنوان من برای من قابل درک است و غیرقابل دفاع,” Godakanda نوشت. “من عمیقا خجالت و وحشتناکی متاسفم برای من است.”

Godakanda گفت که او تلاش کرده با اختلال خلق و خوی برای سال و به تازگی متوقف, مصرف دارو در حالی که تلاش یک درمان جایگزین.

“در دو هفته گذشته چند وقایع زندگی رخ داده است که به طور قابل توجهی تغییر داده & به اندازه من […] مکانیسم های مقابله ای و به اوج خود رسید در بدترین جنون قسمت از زندگی من” Godakanda نوشت.

پلیس می گویند Godakanda نام آنها را درست پس از نیمه شب صبح از ژوئیه 7 و گزارش کسی باز آتش بر او در منطقه رزا پارکس و گرانادا خیابان. او تا به حال هیچ آسیب و چپ صحنه پس از امتناع از ارائه اطلاعات بیشتر, پلیس گفت:.

فقط بعد از ساعت 5 صبح که پلیس با دریافت گزارش از یک اختلال در این منطقه از مرکز جامعه که در آن آنها گفت که آنها در بر داشت Godakanda با تخلیه تفنگ و تپانچه بورس بعد به مرکز جامعه را نابود درب. او دستگیر شد و بعد از آن منتشر شد.

پیام های نقاشی شده در این مرکز شامل “تمام زندگی ماده” “نه فقط سیاه و سفید یا زرد یا صورتی U احمقها” و “نه یک فضای امن.” پالم اسپرینگز پلیس گفت: گرافیتی نیز هدفمند جامعه تجاوز. این خرابکاری حذف شده است.

“من می دانم که اعمال و رفتار من باعث درد به [James O. جسی] مرکز جامعه کارکنان و ساکنان دروازه و دیگران در جامعه من,” او نوشت. “لطفا می دانم که من در حال کار با متخصصان مراقبت های بهداشتی برای به دست آوردن درمان مناسب و ایجاد ثبات من در سلامت روان. من آن را بالاترین اولویت برای کار به ترمیم آسیب احساسی و ملموس ناشی از اعمال من.”

آفتاب صحرا خبرنگار کریستوفر دامین را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و عدالت کیفری سیستم. او را می توان در رسید christopher.damien@desertsun.com و یا او در دنبال @chris_a_damien.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de